اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز سه شنبه، 6 فروردين 1398| 20 رجب 1440

خبر ويژه

 


ذکر خداوند و دعا و نماز خصوصاً در مسجد بهترین غذا برای روح است

تاریخ انتشار: 1397/10/22-12:53
کد خبر: 58706
Print
Rss Services


امام جمعه مسجد جامع بندر لنگه:
ذکر خداوند و دعا و نماز خصوصاً در مسجد بهترین غذا برای روح است
امام جمعه مسجد جامع بندر لنگه گفت: خانواده ها و بزرگترها باید ارزش عبادت وجایگاه مسجد را به فرزندانشان آموزش دهند و اگر شخصی جایگاه مسجد را بشناسد قطعاً برای انجام واجبات به مسجد می آید.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان، شیخ بهجت، خطیب نماز جمعه مسجد جامع بندر لنگه در خطبه های این هفته گفت: مسجد در اسلام جایگاه رفیعی دارد، مسجد محل عبادت است، همانطوری که جسم انسان نیاز به غذا دارد روح هم نیاز پیدا می‌کند به غذا و آرامش که همین ذکر خداوند و دعا و نماز خصوصاً در مسجد بهترین غذا برای روح است، انسان وقتی وارد مسجد می‌شود روح خودش را پالایش می‌کند در آن لحظه میهمان خداوند است و خداوند نگاه ویژه ای به او دارد کسی که به مسجد می‌رود جهت انجام فرائز مومن است و ایمان می‌تواند او را در بعضی کارها یاری کند.

وی در پایان گفت: خانواده ها و بزرگترها باید ارزش عبادت وجایگاه مسجد را به فرزندانشان آموزش دهند و اگر شخصی جایگاه مسجد را بشناسد قطعاً برای انجام واجبات به مسجد می آید.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.