اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز شنبه، 29 دي 1397| 13 جمادي الاول 1440

 


عضو ارشد حزب الله: اسرائیل در نگاه ملت‌ها یک رژیم اشغالگر و خونریز خواهد ماند/ آمریکا و اسرائیل در منطقه شکست خورده اند

تاریخ انتشار: 1397/10/22
کد خبر: 58713
Print
Rss Services


بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه گزارش می دهد:
عضو ارشد حزب الله: اسرائیل در نگاه ملت‌ها یک رژیم اشغالگر و خونریز خواهد ماند/ آمریکا و اسرائیل در منطقه شکست خورده اند
شیخ علی دعموش نائب رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان گفت: عادی سازی روابط از سوی کشور های خائن، اسرائیل را به رژیم مورد قبول ملت های منطقه تبدیل نمی کند، بلکه اسرائیل در نگاه این ملت ها، یک رژیم اشغالگر و غاصب است که بر اساس کشتار، تروریسم، تجاوز و ارتکاب جنایت بنا نهاده شده است.

به گزارش بخش بين الملل پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت ، شیخ علی دعموش نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان در مراسم سومین سالگرد شهادت آیت الله شیخ نمر النمر که در ضاحیه جنوبی بیروت برگزار شد، گفت: کسی که موجب تأخیر در تشکیل دولت می شود و وقت مردم را ضایع می کند، همان کسی است اصرار دارد نتایج انتخابات پارلمان را نادیده بگیرد و دیگران و حق آنان را در نمایندگی در دولت قبول نکند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اشاره کرد: عادی سازی روابط از سوی کشور های خائن، اسرائیل را به رژیم مورد قبول ملت های منطقه تبدیل نمی کند، بلکه اسرائیل در نگاه این ملت ها، یک رژیم اشغالگر و غاصب است که بر اساس کشتار، تروریسم، تجاوز و ارتکاب جنایت بنا نهاده شده است.

عضو ارشد حزب الله تصریح کرد: کشور ها و ملت ها برای مقابله با تهدید ها و شکست توطئه های آمریکایی و اسرائیلی، راهی جز ثبات، پایداری و مقاومت ندارند؛ چرا که مقاومت در لبنان، فلسطین، سوریه، ایران و یمن توانسته است تجاوز، تحریم، محاصره و فتنه ها را ناکام بگذارد و پروژه آمریکایی اسرائیلی سعودی را در سوریه شکست دهد.

وی افزود: تروریست های وابسته به آمریکا و اسرائیل نتوانستند، اهداف آنان را در منطقه محقق کنند یا ملت ها را در دفاع از کشور و حقوق خود تسلیم نمایند.

لینک خبر:

https://goo.gl/qRzBTY

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.