اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز سه شنبه، 6 فروردين 1398| 20 رجب 1440

خبر ويژه

 


عضو ارشد حزب الله: اسرائیل در نگاه ملت‌ها یک رژیم اشغالگر و خونریز خواهد ماند/ آمریکا و اسرائیل در منطقه شکست خورده اند

تاریخ انتشار: 1397/10/22-15:39
کد خبر: 58713
Print
Rss Services


بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه گزارش می دهد:
عضو ارشد حزب الله: اسرائیل در نگاه ملت‌ها یک رژیم اشغالگر و خونریز خواهد ماند/ آمریکا و اسرائیل در منطقه شکست خورده اند
شیخ علی دعموش نائب رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان گفت: عادی سازی روابط از سوی کشور های خائن، اسرائیل را به رژیم مورد قبول ملت های منطقه تبدیل نمی کند، بلکه اسرائیل در نگاه این ملت ها، یک رژیم اشغالگر و غاصب است که بر اساس کشتار، تروریسم، تجاوز و ارتکاب جنایت بنا نهاده شده است.

به گزارش بخش بين الملل پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از خبرگزاری تقریب، شیخ علی دعموش نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان در مراسم سومین سالگرد شهادت آیت الله شیخ نمر النمر که در ضاحیه جنوبی بیروت برگزار شد، گفت: کسی که موجب تأخیر در تشکیل دولت می شود و وقت مردم را ضایع می کند، همان کسی است اصرار دارد نتایج انتخابات پارلمان را نادیده بگیرد و دیگران و حق آنان را در نمایندگی در دولت قبول نکند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اشاره کرد: عادی سازی روابط از سوی کشور های خائن، اسرائیل را به رژیم مورد قبول ملت های منطقه تبدیل نمی کند، بلکه اسرائیل در نگاه این ملت ها، یک رژیم اشغالگر و غاصب است که بر اساس کشتار، تروریسم، تجاوز و ارتکاب جنایت بنا نهاده شده است.

عضو ارشد حزب الله تصریح کرد: کشور ها و ملت ها برای مقابله با تهدید ها و شکست توطئه های آمریکایی و اسرائیلی، راهی جز ثبات، پایداری و مقاومت ندارند؛ چرا که مقاومت در لبنان، فلسطین، سوریه، ایران و یمن توانسته است تجاوز، تحریم، محاصره و فتنه ها را ناکام بگذارد و پروژه آمریکایی اسرائیلی سعودی را در سوریه شکست دهد.

وی افزود: تروریست های وابسته به آمریکا و اسرائیل نتوانستند، اهداف آنان را در منطقه محقق کنند یا ملت ها را در دفاع از کشور و حقوق خود تسلیم نمایند.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.