اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 5 اسفند 1397| 19 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


امتحانات پایان ترم طلاب علوم دینی آذربایجان غربی برگزار شد

تاریخ انتشار: 1397/11/11
کد خبر: 59090
Print
Rss Services


امتحانات پایان ترم طلاب علوم دینی آذربایجان غربی برگزار شد
دکتر اصغر زاده رئیس اداره آموزش و پژوهش دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی با اشاره به کمیت شرکت کنندگان در رابطه با سوالات و تصحیح آن ها گفت : هر طلبه نسبت به ترم تحصيلي و مواد درسي و سؤالاتي كه توسط مدرسين اهل سنت طراحي و اصلاح ميشود ، شركت ميكنند .

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان آذربایجان غربی، امتحانات پایان ترم مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی  با شرکت بیش از 600 طلبه در سراسر استان برگزار شد .این امتحانات که از 6 بهمن ماه شروع شده است در نهایت 18 بهمن ماه در سطوح و دروس مختلف به اتمام می رسد .

دکتر اصغر زاده رئیس اداره آموزش و پژوهش دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت در این مورد ضمن اشاره به برگزاری سراسری امتحانات در سطح استان گفت : اين امتحانات در كليه شعب استان و اروميه از جمله مدرسه شيخ شلتوت اروميه ، مدرسه صلاح الدين پيرانشهر، مدرسه شهيد ذوالفقاري در بوكان ، مدرسه شهيد شهركندي در مهاباد ، مدرسه شيخ عبدو در اشنويه  و دفتر سلماس برگزار ميشود.

دکتر اصغر زاده در ادامه مصاحبه با رابط خبر دفتر استان آذربایجان غربی  با اشاره به سیستم نام گفت : با سازماندهي هر ترم در سيستم نام بعد ازامتحانات ، برای طلاب كارنامه صادر ميشود و طلبه از وضعيت تحصيلي خود آگاه ميشود و براي دروس ترم بعدي آماده مي‌شود.

رئیس اداره آموزش و پژوهش دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی با اشاره به کمیت شرکت کنندگان در رابطه با سوالات و تصحیح آن ها گفت : هر طلبه نسبت به ترم تحصيلي و مواد درسي و سؤالاتي كه توسط مدرسين اهل سنت طراحي و اصلاح ميشود ،شركت مي‌كنند .
 

-(3 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.