اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 5 اسفند 1397| 19 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


دیدار مدیریت حوزه علمیه خواهران استان هرمزگان با مدیر و مدرسان مدرسه علوم دینی خواهران دارالهدی بندر پل

تاریخ انتشار: 1397/11/14
کد خبر: 59211
Print
Rss Services


دیدار مدیریت حوزه علمیه خواهران استان هرمزگان با مدیر و مدرسان مدرسه علوم دینی خواهران دارالهدی بندر پل
دیدار حجه الاسلام دکتر عبادی زاده مدیریت محترم حوزه علمیه خواهران استان هرمزگان با مدیرو مدرسان مدرسه علوم دینی خواهران دارالهدی بندر پل

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان هرمزگان، صبح 13 بهمن ماه حجه الاسلام دکتر عبادی زاده مدیریت حوزه علمیه خواهران استان هرمزگان به همراه معاون آموزش و پژوهش دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان هرمزگان با مدیر و مدرسان  مدرسه دینی دارالهدی بندر پل دیدار و گفتگو  کردند.

مدیریت حوزه علمیه خواهران استان تاکید فراوان به تعامل و ارتباط علمی عمیق بین مدارس علوم دینی اهل سنت و حوزه های علمیه شیعه داشتند و گفت: در زمان قدیم یک عالم شیعه استاد ویا شاگرد اهل سنت بود و این نشانگر تعامل دو مذهب در زمان گذشته بود.

وی در ادامه گفت: این پتانسیل وجود دارد که در حال حاضر نیز روابط بین دو مذهب قوی باشد و جدایی این دو مذهب باعث سوء تفاهم و ایجاد شک می شود و میتوان با وحدت و ایجاد رابطه علمی میان طلبه ها ی شیعه و سنی این سوء تفاهم ها را از بین برد.

 

-(2 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.