اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 5 اسفند 1397| 19 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


سخنرانی حجت الاسلام دکتر عبادی زاده در بین نماز گزاران اهل سنت بندر لنگه

تاریخ انتشار: 1397/11/14
کد خبر: 59212
Print
Rss Services


سخنرانی حجت الاسلام دکتر عبادی زاده در بین نماز گزاران اهل سنت بندر لنگه
حجت الاسلام دکتر عبادی زاده مدرس حوزه ودانشگاه در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه اهل سنت بندر لنگه ضمن تبریک آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب گفت: یکی از برکات انقلاب اسلامی وجود وحدت اسلامی و همدلی میان شیعه و سنی است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان هرمزگان، حجت الاسلام دکتر عبادی زاده مدرس حوزه ودانشگاه در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه اهل سنت بندر لنگه ضمن تبریک آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب گفت: یکی از برکات انقلاب اسلامی وجود وحدت اسلامی و همدلی میان شیعه و سنی است.

وی در ادامه گفت: ما باهمین وحدت به قدرت رسیده ایم و تقابل نظام سلطه جهان با اسلام ، نشان عظمت و انسجام  اسلام است واگر این وحدت پابرجا بماند دشمنان اسلام  نمیتوانند ایستادگی کنند و قطعا در برابر اسلام شکست خواهند خورد ما در دو مرحله وحدت اسلامی را به نمایش گذاشتیم و عمل کردیم ودر نهایت پیروز میدان شدیم. اولین شکوفایی وحدت اسلامی در سال 57 بین شیعه و اهل سنت  بود که منجر به پیروزشدن انقلاب شد و دومین همبستگی و وحدت در دوران جنگ تحمیلی بود که مقتدرانه شیعه وسنی در برابر دشمن ایستادیم و نگذاشتیم یک وجب از خاک میهن اسلامی  را به تاراج ببرند.

 

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.