اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 5 اسفند 1397| 19 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


همایش بصیرت افزایی ویژه طلاب و روحانیون اهل سنت در مدرسه علوم دینی گیاهدان شهرستان قشم برگزار گردید

تاریخ انتشار: 1397/11/14
کد خبر: 59215
Print
Rss Services


همایش بصیرت افزایی ویژه طلاب و روحانیون اهل سنت در مدرسه علوم دینی گیاهدان شهرستان قشم برگزار گردید
عصر جمعه 12 بهمن ماه همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی دوره بصیرت با محوریت مبارزه با جریان های افراطی وتکفیری در جزیره قشم برگزار شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان هرمزگان، عصر جمعه 12 بهمن ماه همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی دوره بصیرت با محوریت مبارزه با جریان های افراطی و تکفیری در جزیره قشم برگزار شد.

شیخ خطیبی، عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه اهل سنت قشم در ابتدای این همایش ضمن تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی، یکی از نعمت های خداوند متعال است و باید شکر گزار خداوند منان باشیم.

وی در ادامه با توجه به انحرافات و تفکرات تند در جامعه اسلامی گفت: مسلمانان واقعی نباید در کارها  افراط و تفریط داشته باشد.

امام جمعه اهل سنت قشم در ادامه با توجه به تحولات جهان اسلام و گذر زمان از پیامبر تا کنون و با اشاره به اختلاف افکنی برخی در طول تاریخ گفت: اختلاف و دودستگی به ضرر اسلام است و سود دیگری ندارد.

در ادامه این همایش حجت الاسلام لبخندان استاد حوزه علمیه نیز ضمن عرض تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: رمز پیروزی ما در مقابل دشمنان باید احترام به مذاهب اسلامی باشد، هر مذهبی باید راه رسیدن به خدا طی نماید و همه مذاهب باید به یکدیگر احترام بگذارد.

وی در پایان ضمن تاکید بر وحدت و امت اسلامی، تفرقه را عامل از بین رفتن امت اسلامی دانستند.

 

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.