اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز چهارشنبه، 29 اسفند 1397| 14 رجب 1440

خبر ويژه

 


جمهوری اسلامی ایران در چهل سالگی خود الگویی برای وحدت و اخوت اسلامی گردیده است

تاریخ انتشار: 1397/11/15-12:40
کد خبر: 59259
Print
Rss Services


معاون دینی دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان سیستان و بلوچستان:
جمهوری اسلامی ایران در چهل سالگی خود الگویی برای وحدت و اخوت اسلامی گردیده است
حجت الاسلام و المسلمین احمد راهداری گفت: کلمه وحدت و عمل به آن رمز بقای جمهوری اسلامی ایران بوده و می باشد و به لطف و فضل خداوند شرط صدور انقلاب اسلامی ایران به اقصی نقاط جهان نیز خواهد بود.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان سیستان و بلوچستان، ضمن این با سیب زمینی و ممعاون دینی دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان سیستان و بلوچستان ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران و ایام الله دهه فجر، جمهوری اسلامی ایران را نماد وحدت جهان اسلام دانست وی ابراز داشت: امروز جمهوری اسلامی ایران به برکت وجود رهبران شایسته به مثل مقام معظم رهبری در قله وحدت و اخوت اسلامی قرار گرفته است.

وی در ادامه عنوان داشت:  انقلاب اسلامی ایران به واسطه رشادت های جوانان عزیزش در 40 سالگی از عمر خود قرار گرفته است.

معاون دینی دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان سیستان و بلوچستان با اشاره به همدلی و همبستگی بی‌بدیل آحاد ملت شریف ایران در دوران پس از انقلاب خاطرنشان کرد: تعدد مذاهب اسلامی، اقوام و طوایف و ایده ها و نظرها در جمهوری اسلامی ایران به وفور شهوت می گردد لکن همه این تفاوت ها در راستای اعتلای اسلام عزیز هم دل و هم زبان می باشند.

حجت الاسلام و المسلمین احمد راهداری افزود: کلمه وحدت و عمل به آن رمز بقای جمهوری اسلامی ایران بوده و می باشد و به لطف و فضل خداوند شرط صدور انقلاب اسلامی ایران به اقصی نقاط جهان نیز خواهد بود.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.