اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 5 اسفند 1397| 19 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


بیانیه دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت بمناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

تاریخ انتشار: 1397/11/17
کد خبر: 59341
Print
Rss Services


بیانیه دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت بمناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
در آستانه فرارسیدن یوم الله 22 بهمن ماه، دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت با صدور بیانیه ای از عموم مردم ایران بخصوص جامعه طلاب و روحانیون اهل سنت جهت حضور هر چه با شکوهتر در راهپیمایی این روز بزرگ دعوت بعمل آورد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت ، در آستانه فرارسیدن یوم الله 22 بهمن ماه، این دبیرخانه با صدور بیانیه ای از عموم مردم ایران بخصوص جامعه طلاب و روحانیون اهل سنت جهت حضور هر چه با شکوهتر در راهپیمایی این روز بزرگ دعوت بعمل آورد.

متن این پیام بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

امروز نبرد جمهوری اسلامی با استکبار که با انقلاب آغاز شد و همچنان با قوت ادامه دارد، همان نبرد پیغمبران با طواغیت زمان، با شیاطین انس و جن است؛ مرگ بر آمریکا یعنی مرگ بر قدرت‌های مداخله‌جو و استکباری.

(رهبر معظم انقلاب)

طلیعه چهلمین بهار انقلاب اسلامی خواب ننگین بدخواهان ملت را به کابوسی تلخ تبدیل و نوید حیات طیبه انقلاب در پرتو پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری را به دنبال خواهد داشت. ایام مبارک دهه فجر و یوم الله بیست و دوم بهمن‌ماه سپیده‌دم درخشانی است که به رهبری امام امت و پشتیبانی مشعل‌داران فقاهت و دانایی و سنگرنشینان علم و دانش و دریای خروشان ملت، با توجه به آرمان‌های مقدس عدالت خواهی، خروش بر بیدادگری و بازیابی هویت اسلامی – ایرانی، در عرصه حیات اجتماعی جامعه پدیدار و با برکات وصف ناپذیر خویش، زخم‌های کهنه ملت را درمان نموده است.

انقلاب اسلامی، میوه شیرین درخت تنومند بعثت و تداوم راه اولیای دین و مرکز طلوع، تعمیق و گسترش اسلام ناب محمدی (صلی الله علیه و آله و سلم) و آیینه تمام‌نمای جهل‌زدایی و استکبارستیزی است که نسیم دلنشین آن به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب “مثل عطر گل‌هاى بهارى است؛ هیچ کسى نمی‌تواند جلوى آن را بگیرد؛ پخش می‌شود، همه‌جا می‌رود؛ نسیم روح‌افزا و روان‌بخشى است که همه‌جا را به خودى خود می‌گیرد.”

انقلاب اسلامی حرکتی بیداربخش از جنس آگاهی، اندیشه، فرهنگ و معارف بود که با تحول در عرصه‌های اجتماعی و اقتصادی، تمامی اندیشه‌های لیبرالیستی و مادی‌گرایی را به چالش فرا خواند.

انقلاب اسلامی ایران، تنها انقلابی است که در دنیا به نام خدا استقرار پیدا کرد و گفتمان بیداری اسلامی را در کویر دل‌های محرومان و مستضعفان به بار نشاند.

جمهوری اسلامی، ظرفیت‌های نهفته در مکتب اسلام را آشکار و در برهه‌ای که بشریت در سرازیری دره جهالت قرار گرفته بود، نسیم رحمت را به روی آنان گشود.

اکنون و در آغاز دهه پنچم انقلاب اسلامی، آرمان‌های مقدس امام راحل در پرتو رهبری پیامبرگونه ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) و مجاهدت شهیدان به خون خفته، با جدیت بیشتری از سوی فرزندان با بصیرت و انقلابی این مرز و بوم پی گرفته می‌شود و مناسبت‌های انقلابی، با شور و نشاط وصف ناپذیری به صحنه تجدید بیعت با امام المسلمین و سازش ناپذیری همیشگی با استکبار تبدیل خواهد شد.

شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت همگام با مردم انقلابی، ضمن پایبندی عمیق به ارزش‌ها، اصول و مبانی انقلاب اسلامی و نیز استقلال همه‌جانبه ایران سرافراز و حساسیت در برابر دشمن و با رعایت تقوای دینی و سیاسی به عنوان انتظارات ولی امر مسلمین از فرزندان انقلابی خویش و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام (رحمه الله علیه)، حماسه آفرینی‌ها و فداکاری‌های شهیدان انقلاب اسلامی و مجاهدان مدافع حرم و آحاد ملت ایران در عرصه‌های نبرد با آمریکا و اردوگاه استکبار جهانی و تأکید بر فصل الخطاب بودن منویات و مواضع مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) در عرصه‌های گوناگون، ضمن دعوت از مردم شریف بویژه برادران و خواهران اهل سنت، آمادگی علما روحانیان و نخبگان اهل سنت را برای حضور پرشور، گسترده و انقلابی در راهپیمایی سراسری 22 بهمن ماه اعلام و با طنین‌انداز کردن شعارهای هیهات منّاالذله و مرگ بر آمریکا، صحنه حضور مردم را به نمایش تمام عیار سازش‌‌ناپذیری خود در برابر جبهه دشمن تبدیل خواهند کرد.

 

دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت

 

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.