اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز چهارشنبه، 29 اسفند 1397| 14 رجب 1440

خبر ويژه

 


بیانیه ائمه جمعه و جماعت منطقه مریوان مبنی بر شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن

تاریخ انتشار: 1397/11/20-1:15
کد خبر: 59361
Print
Rss Services


بیانیه ائمه جمعه و جماعت منطقه مریوان مبنی بر شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن
ائمه جمعه و جماعت منطقه، امام جمعه و شورای افتا مریوان در بیانیه ضمن دعوت از اقشار مردم برای شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن امسال عنوان کرده اند: 22 بهمن ماه سالروز افتخار و عظمت ملت ایران و یادآور براندازی حکومت ظلم و فساد است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبري دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان کردستان، ائمه جمعه و جماعت منطقه، امام جمعه و شورای افتا مریوان، طلاب و مدرسین حوزه های علمیه منطقه و شعبه مریوان دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان کردستان در بیانیه ای مردم مریوان را به حضور در یوم‌الله 22 بهمن دعوت کردند.

وَ قُل جاءَ الحقُّ وَ زَهَقَ الباطلُ انَّ الباطِلَ کانَ زَهُوقًا مردم بیدارو همیشه در صحنه منطقه مریوان ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروز شکوهمند انقلاب اسلامی و  تبریک ایام ا... مبارکه فجر بار دیگر پرچم سرافراز ایران اسلامی بر قله های افتخار و علم و صنعت و پیشرفت و سعادت درخشید و امروز صبر و مقاومت مردم و خون مطهر شهدای انقلاب ریشه در حرکتهای انقلاب دنیا دوانیده است.

 22 بهمن ماه سالروز افتخار و عظمت ملت سرافراز ایران اسلامی و یادآور براندازی حکومت ظلم و فساد برهمه شما مبارک باد ملت غیور و همیشه در صحنه تجمع و خروش شما به خیابانها و شرکت در یوم الله22 بهمن، مشت دیگری است بر دهان استکبار جهانی و تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل (ره) و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) خواهد بود.

22 بهمن ماه یادآور حماسه های شما در تمام صحنه های انقلاب است، همچنانکه مقام معظم رهبری موفقیت در امتحانهای الهی و زمینه ساز پیشرفت مادی و معنوی را، احساس مسئولیت و تعهد مردم به نظام دانسته و فرمودند، که ملت ایران با عبور موفقیت آمیز  از امتحانهای گوناگون الهی در طول چهل  سال گذشته، امروز مقتدرتر از هر زمان دیگر با عزم و اراده قوی و هوشیاری به یک پارچه گی به راه خود برای رسیدن به قله های سعادت و کمال و حیات طیبه دنیا و آخرت ادامه خواهد داد.

ما جامعه روحانیت از اقشار مردم، کسبه، بازاریان، پیر و جوان، زن و مرد درخواست می کنیم بار دیگر در راهپیمایی 22 بهمن به ایادی غرب و استکبار جهانی به سر کردگی آمریکای جنایتکار اعلام کنند که ما ملت واحده هستیم و از درخت تنومند انقلاب اسلامی تا آخرین قطره خونمان پاسداری می کنیم.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.