اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز چهارشنبه، 29 اسفند 1397| 14 رجب 1440

خبر ويژه

 


عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در پیامی خطاب به رهبر معظم انقلاب، حادثه خونین تروریستی محور زاهدان- خاش را به شدت محکوم کرد

تاریخ انتشار: 1397/11/25-11:16
کد خبر: 59623
Print
Rss Services


عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در پیامی خطاب به رهبر معظم انقلاب، حادثه خونین تروریستی محور زاهدان- خاش را به شدت محکوم کرد
امام جمعه پاوه، روز چهارشنبه ( 24 بهمن 97 ) در پیامی خطاب به رهبر معظم انقلاب، حادثه خونین تروریستی محور زاهدان- خاش را به شدت محکوم کرد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه، ماموستا دکتر ملاقادر قادری، عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه پاوه، روز چهارشنبه ( 24 بهمن 97 ) در پیامی خطاب به رهبر معظم انقلاب، حادثه خونین تروریستی محور زاهدان- خاش را به شدت محکوم کرد که متن پیام به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّا للّه و إِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ

محضر مقام معظم رهبری و فرمانده محترم کل قوا

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای «دام عزّه»

سلام علیکم

خبر حمله خونین تروریستی به اتوبوس حامل حافظین و پاسداران مرزهای کشور اسلامیمان در سیستان و بلوچستان که منجر به شهادت و مجروح شدن جمعی از پاسداران غیور شد، باعث تأسف و تألم شدید گردید.

بدون شک رفراندوم و بیعت مجدد ملت شریف و بصیر ایران در روز 22 بهمن، دشمنان را عصبانی و با این حرکات مذبوحانه و حقد و دشمنی خود، باردیگر نشان دادند که از شناخت این ملت آگاه عاجزند.

اینجانب این اقدام تروریستی که حامیان اصلی آن همزمان در «وَرشو» جمع شده­ و مشغول طراحی توطئه­ های بیشتری علیه کشورمان هستند، را قویاً محکوم و اعلام می­دارم، اهل سنت ایران اسلامی از چنین حرکاتی مبرا و معتقدند این حرکات تنها منافع دشمنان ملت ایران را دنبال می­کند.

لذا ضمن تسلیت شهادت این مدافعان وطن به محضر رهبر معظم انقلاب، از درگاه خداوند سبحان برای شهداء عزیز این واقعه تلخ، علو درجات و برای مجروحین شفای عاجل  و برای بازماندگان اجر و صبر فراوان مسألت دارم.

 

قادری – عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه پاوه

 

-(3 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.