اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز چهارشنبه، 29 اسفند 1397| 14 رجب 1440

خبر ويژه

 


اقدام تروریست‌ها در سیستان و بلوچستان ضد کرامت و ضد وجدان بشری است

تاریخ انتشار: 1397/11/25-11:34
کد خبر: 59627
Print
Rss Services


نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری:
اقدام تروریست‌ها در سیستان و بلوچستان ضد کرامت و ضد وجدان بشری است
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: اقدام تروریست‌ها در سیستان و بلوچستان ضد انسانیت، ضد کرامت و ضد وجدان بشری است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل  سنت به نقل از رابط خبري دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان کردستان، ماموستا فایق رستمی با بیان اینکه کلمه ترور کلمه‌ای زشت، وحشتناک و ناپسند برای تمام جوامع انسانی است گفت: ترور در دین مبین اسلام هیچ جایگاهی ندارد چرا که دین اسلام دین ترحم، عطوفت و مهربانی است.

وی با بیان اینکه اقدام تروریست‌ها در سیستان و بلوچستان ضد انسانیت، ضد کرامت و ضد وجدان بشری است گفت: امروز در قرن 21 دیگر زمان برادرکشی و ترور و جنایت علیه یکدیگر به پایان رسیده است و زمان گفتگو، تعامل، وحدت و همدلی است.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: اگر امروز تمام جوامع بین‌المللی چاره‌ای برای حرکات تروریستی که در گوشه و کنار جهان در حال انجام است نکنند مطمئنا خطر و شر آن کل جهان را فرا می‌گیرد.

رستمی اظهار داشت: حادثه تلخ تروریستی ترور ناجوانمردانه جمعی از شریفترین فرزندان و مدافعان امنیت مرزهای ایران در سیستان و بلوچستان دل همه مردم ایران را به درد آورد.

وی با ابراز تأسف و انزجار از این حادثه تروریستی گفت: این حادثه دردناک را به همه مردم ایران بویژه خانواده شهدای این حادثه، تسلیت عرض می‌کنم و مطمئنا فرزندان جان بر کف نظامی و اطلاعاتی ایران، انتقام خون شهدای این حادثه را خواهند گرفت.

ماموستا رستمی افزود: این نوع اقدامات کور و غیرانسانی هم از دیدگاه دین مبین اسلام، قرآن و احادیث و هم از دیدگاه وجدان بشریت محکوم است.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه کلمه ترور کلمه‌ای زشت، وحشتناک و ناپسند برای تمام جوامع انسانی است گفت: ترور در دین مبین اسلام هیچ جایگاهی ندارد چرا که دین اسلام دین ترحم، عطوفت و مهربانی است.

وی با بیان اینکه این اقدام تروریست‌ها در سیستان و بلوچستان ضد انسانیت، ضد کرامت و ضد وجدان بشری است گفت: امروز در قرن 21 دیگر زمان برادرکشی و ترور و جنایت علیه یکدیگر به پایان رسیده است و زمان گفتگو، تعامل، وحدت و همدلی است.

ماموستا رستمی تصریح کرد: اگر امروز تمام جوامع بین‌المللی چاره‌ای برای حرکات تروریستی که در گوشه و کنار جهان در حال انجام است نکنند مطمئنا خطر و شر آن کل جهان را فرا می‌گیرد.

 

-(2 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.