اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 1 فروردين 1398| 15 رجب 1440

خبر ويژه

 


علمای اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان حادثه تروریستی در سیستان و بلوچستان را محکوم کردند

تاریخ انتشار: 1397/11/27-13:19
کد خبر: 59699
Print
Rss Services


علمای اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان حادثه تروریستی در سیستان و بلوچستان را محکوم کردند
علمای برجسته و مدیران مدارس دینی اهل ‌سنت استان هاي گلستان و گيلان ضمن محکوم کردن حمله تروریستی به اتوبوس حامل نیرو‌های سپاه، برای شهدای این حادثه علو درجات، برای مجروحین شفای عاجل و برای خانواده‌های شهدا صبر و اجر را مسئلت کردند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان، علما، روحانیون، امامان جمعه و جماعات و مدیران مدارس دینی اهل‌سنت استان هاي گلستان و گيلان ضمن محکوم کردن حمله تروریستی به اتوبوس حامل نیرو‌های سپاه، برای شهدای این حادثه علو درجات، برای مجروحین شفای عاجل و برای خانواده‌های شهدا صبر و اجر را مسئلت کردند.

در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با نهایت تأسف و اندوه فراوان از حادثه تروریستی در شرق کشور، ما علما، روحانیون، امامان جمعه و جماعات و مدیران مدارس دینی اهل‌سنت استان هاي گلستان و گيلان، ضمن محکومیت شدید این حمله تروریستی به «محضر مبارک رهبر عظیم‌الشان انقلاب» و ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی و خانواده‌های داغدار تسلیت عرض می‌کنیم.

جنایت تروریستی شب چهارشنبه و شهادت جمعی از جان برکفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و فرزندان ملت شریف ایران، بار دیگر نمایش کور و مذبوحانه جنایتکارانی بود که اقتدار و عظمت ملت و نظام اسلامی را نشانه رفته، قلب ملت بزرگ ایران را جریحه‌دار نمودند.

مردم ایران اسلامی به تازگی با حضور میلیونی‌شان در راهپیمایی 22 بهمن نشان داده‌اند به نظام جمهوری‌شان پایبندند و این جنایت‌ها آنها را نه تنها تضعیف نمی‌کند بلکه باعث قوی‌تر شدنشان نیز می‌شود.

تاریخ انقلاب اسلامی نشان داده است که خون غیورمردان ایران زمین سرچشمه توفیقات الهی و پیروزی های درخشان نظام حق و روشنایی بر دشمنان شیطانی خواهد بود.

 

-(3 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.