اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 1 فروردين 1398| 15 رجب 1440

خبر ويژه

 


پیام ریاست دانشگاه مذاهب اسلامی در پی حادثه تروریستی در سیستان و بلوچستان

تاریخ انتشار: 1397/11/27-15:48
کد خبر: 59710
Print
Rss Services


پیام ریاست دانشگاه مذاهب اسلامی در پی حادثه تروریستی در سیستان و بلوچستان
محمدحسین مختاری عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و ریاست دانشگاه مذاهب اسلامی با صدور پیامی حادثه تروریستی در زاهدان که منجر به شهادت جمعی از مدافعان عزیز امنیت کشور گردید محکوم کرد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل  سنت به نقل از روابط عمومي دانشگاه مذاهب اسلامی، محمدحسین مختاری عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و ریاست دانشگاه مذاهب اسلامی با صدور پیامی حادثه تروریستی در زاهدان که منجر به شهادت جمعی از مدافعان عزیز امنیت کشور گردید محکوم کرد.

مشروح پیام در ادامه می آید:

 

انا لله و انا الیه راجعون

جنایت تلخ تروریستی و اقدام غیرانسانی و غیراسلامی ترور فرزندان عزیز و حافظان امنیت کشور به دست گروه های تروریستی و تکفیری موجب تاثر و تاسف شدید گردید.

دشمن تلاش کرد تا حماسه حضور باشکوه و یکپارچه ملت ایران در چهل سالگی انقلاب اسلامی و به دنبال آن بیانیه راهبردی رهبر معظم انقلاب را تحت الشعاع قرار دهد، لذا دست به دامن گروه های نابخرد و جاهل تروریستی_تکفیری شد و این جنایت را مرتکب و جمعی از نیروهای سپاه پاسداران، حافظان مرزهای امن جمهوری اسلامی را به شهادت رساند.

اما غافل از این که نهال انقلاب در سایه خون همین شهدا و رشادت و شهادت فرزندان برومندش در چهل سالگی به درختی تنومند و استوار تبدیل شده است و این جنایات بزدلانه تاثیری در عزم و اراده و روحیه مقاومت ملت سرافراز ایران در دفاع از آرمان های انقلاب نخواهد داشت.

جنایت اخیر بار دیگر نامشروع بودن گروه های افراطی و تکفیری را نشان داد و ثابت کرد که استکبار جهانی آنها را برای اهداف و توطئه های خود ایجاد کرده است، لذا لزوم هوشیاری آحاد امت اسلامی و روشنگری علما و نخبگان جهان اسلام به ویژه با روش های علمی و مباحث آکادمیک در تنویر افکار عمومی به ویژه نسل جوان بیش از پیش ضروری و حیاتی است.

اینجانب، ضمن عرض تسلیت به ملت شریف ایران و رهبر معظم انقلاب، برای شهدای این حادثه تروریستی، علو درجات و برای خانواده های محترم آنها، صبر و اجر‌ جزیل مسئلت دارم.

 

-(3 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.