اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 1 فروردين 1398| 15 رجب 1440

خبر ويژه

 


دشمنان ملت با اقدامات تروریستی به اهداف شومشان نمی‌رسند/ شرارت دشمنان مردم را نسبت به نظام وفادارتر می‌کند

تاریخ انتشار: 1397/11/28-16:35
کد خبر: 59760
Print
Rss Services


امام جمعه سقز:
دشمنان ملت با اقدامات تروریستی به اهداف شومشان نمی‌رسند/ شرارت دشمنان مردم را نسبت به نظام وفادارتر می‌کند
امام جمعه سقز گفت: دشمن با این اقدامات کور هرگز به اهداف خود نخواهد رسید و اینگونه شرارت خبیثانه آنان مردم را بیشتر به نظام اسلامی وفادارتر خواهد کرد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبري دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان کردستان، ملا سید حسین حسینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع سقز با اشاره به اینکه راهپیمایی امسال پیام‌های زیادی برای دشمنان داشت، اظهار کرد: استکبار جهانی باید بفهمد که مردم ایران اسلامی پای آرمان‌های خود ایستاده‌اند و حضور گسترده آنان در راهپیمایی 22 بهمن گواه این ادعاست.

وی با تسلیت شهادت شماری از فرزندان این ملت در حادثه تروریستی زاهدان به دست دشمنان منطقه‌ای و جهانی، گفت: دشمن با این اقدامات کور هرگز به اهداف خود نخواهد رسید و اینگونه شرارت خبیثانه آنان مردم را بیشتر به نظام اسلامی وفادارتر خواهد کرد.

وی از وحدت به عنوان اسلحه برنده در مقابل دشمنان نام برد و گفت: دشمنان بااین دسیسه‌ها نمی‌توانند ملت ما را تسلیم کنند و باید بداند این نوع حرکت‌ها خدشه‌ای در وحدت ملت ما ایجاد نخواهد کرد.

وی ضمن محکوم کردن این حادثه تروریستی، افزود:‌ هرکسی که ظلم می‌کند قطعا جواب ظلم خود را خواهد دید.

ماموستا حسینی اذعان کرد: ملت ایران اسلامی امروز از هر زمان دیگری پشت رهبری و آرمان‌های شهیدان ایستاده و این اقدام تروریستی و ناجوانمردانه دشمنان که تعدادی از پرسنل سپاه را به خاک و خون کشاند، نشان از دستپاچگی دشمنان در مقابل اقتدار و عظمت نظام مقدس اسلامی است.

وی از مسئولان خواست در راه خدمت به مردم تلاش کنند و سعی نمایند آنچه را که در توان دارند برای عمران و آبادانی و اشتغالزایی به کار بگیرند.

امام  جمعه سقز در ادامه به موضوع غیبت به عنوان یکی از آسیب‌های بزرگ در اجتماعات انسانی پرداخت و افزود: یکی از آسیب های اجتماعی که دامنگیرهمه ما شده است بحث غیبت کردن دیگران است که اگر در مقابل این آسیب اجتماعی احساس مسئولیت نکنیم دچار بلا و مصیبت خواهیم شد.

وی خاطرنشان کرد: غیبت کردن دیگران به مانند آن است که گوشت برادر خود را در حالیکه مرده است بخورید.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.