اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 1 فروردين 1398| 15 رجب 1440

خبر ويژه

 


ترور و كشتن مسلمانان بي گناه هيچگاه در اراده ملت ايران و روحيه شهادت پذيري آنان خللي وارد نخواهد كرد

تاریخ انتشار: 1397/11/29-9:58
کد خبر: 59775
Print
Rss Services


امام جمعه اهل سنت بيرجند:
ترور و كشتن مسلمانان بي گناه هيچگاه در اراده ملت ايران و روحيه شهادت پذيري آنان خللي وارد نخواهد كرد
مولوي غلام حيدر فاروقي گفت: این اقدامات و جنايات در روحیه شهادت پذیری ملت ایران اثری نخواهد داشت و هیچ گاه عزم ملت ایران را در برابر دشمنان تضعیف نخواهد کرد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مولوي غلام حيدر فاروقي در خطبه هاي نمازجمعه اين هفته با اشاره به اقدام تروريستي انفجار اتوبوس حامل مرزداران ايران اسلامي در سيستان و بلوچستان اظهار داشت: این حادثه همه ما را ناراحت و غمگین کرد.

وي افزود: گروهی از خدا بی خبر عده ای از برادران سپاهی ما را، که مسئولیت حفاظت از مرزهای نظام جمهوری اسلامی ایران را دارند ناجوانمردانه به شهادت رساندند.

وی اظهار داشت: این حادثه تروریستی شدیدا محکوم است. خداوند به شهدای این حادثه علو درجات و به بازماندگان صبر جمیل عنایت فرماید.

مولوي فاروقی این حادثه را به رهبر معظم انقلاب و ملت ایران تسلیت گفته و افزود: این اقدامات و جنايات در روحیه شهادت پذیری ملت ایران اثری نخواهد داشت و هیچ گاه عزم ملت ایران را در برابر دشمنان تضعیف نخواهد کرد.

وی در پایان ابراز داشت: خداوند امنیت را از ما نگیرد و همیشه مستدام باقی بماند و میهن اسلامی ایران را از شر دشمنان حفظ بدارد. و کسانی که به مملکت، اسلام و مسلمانان خدمت می کنند توفیق خدمت بیش از پیش عنایت فرماید.

 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.