اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز چهارشنبه، 29 اسفند 1397| 14 رجب 1440

خبر ويژه

 


قوم بلوچ جیش الظلم را از خود نمی داند

تاریخ انتشار: 1397/11/30-11:38
کد خبر: 59809
Print
Rss Services


امام جمعه تهلاب به میرجاوه:
قوم بلوچ جیش الظلم را از خود نمی داند
مولوی داد الله گمشادزهی گفت: دشمن با تمام ابزارهای خود در فضای حقیقی و مجازی کمر به نابودی انقلاب اسلامی بسته بود.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان سیستان و بلوچستان؛ مولوی داد الله گمشادزهی، امام جمعه اهل سنت تهلاب میرجاوه خطبه های نماز جمعه  26 بهمن 1397  با اشاره به حضور پررنگ مردمی در دفاع از انقلاب اسلامی و گرامیداشت چهلمین سالگرد آن ابراز داشت:  دشمنان در صدد بودند تا مردم را از حضور پررنگ در راهپیمایی 22 بهمن و جشن 40 سالگی انقلاب شان بازدارند  اما ملت بزرگ ایران با حضور حماسی خود مشتی محکم بر دهان استکبار جهانی و بدخواهان نظام زدند.

وی در ادامه افزود: دشمن با تمام ابزارهای خود در فضای حقیقی و مجازی کمر به نابودی انقلاب اسلامی بسته بود. 
مولوی گمشادزهی در ادامه با بیان ابراز تاسف و تاثر حادثه تروریستی جاده خاش زاهدان که منجر به شهادت جمعی از نیروهای سپاه قدس گردید ابراز داشت:  ما اینگونه حوادث تلخ را محکوم می‌کنیم و معتقدیم اینگونه حرکات به  استان آسیب می زند.
وی افزود: گروهک هایی که خود را مدافع حقوق مردم بلوچ می دانند چگونه با ارتکاب جنایات اینچنینی حیثیت قوم بلوچ را  به بازی گرفته و به استان عزیزمان آسیب می زنند؟ ما ادعای ایشان را که می دانیم و مردم این گروهک را از خود نمی دانند.
 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.