اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 1 فروردين 1398| 15 رجب 1440

خبر ويژه

 


اظهار رضایت از ارتقای فنی مسابقات قرآن طلاب اهل سنت در گرگان

تاریخ انتشار: 1397/12/14-12:58
کد خبر: 60131
Print
Rss Services


اظهار رضایت از ارتقای فنی مسابقات قرآن طلاب اهل سنت در گرگان
شرکت‌کنندگان حاضر در ششمین دوره مسابقات قرآن ویژه طلاب و روحانیون اهل سنت با تأکید بر ارتقای سطح فنی این مسابقات، اظهار کرد: این دوره از مسابقات به لحاظ داوری و پشتیبانی‌های به عمل آمده در سطح مطلوب‌تری نسبت به ادوار گذشته قرار گرفته است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت ، ششمین دوره مسابقات قرآن ویژه طلاب و روحانیون اهل سنت، این روزها در استان گلستان و شهر گرگان در جریان است. مسابقاتی که از 12 اسفندماه آغاز شده و پانزدهم این‌ماه به کار خود پایان خواهد داد. در ادامه، گفت‌وگوهای کوتاهی با دو نفر از شرکت‌کنندگان صورت گرفته تا از کیفیت و تغییرات این رقابت‌ها نسبت به ادوار گذشته، مطلع شویم.

 

تأکید بر ارتقاء فنی مسابقات قرآن طلاب اهل سنت

داریوش رشیدخرم‌آبادی از برگزیدگان رشته قرائت تحقیق ادوار گذشته مسابقات قرآن ویژه طلاب و روحانیون اهل سنت و یکی از شرکت‌کنندگان ششمین دوره این مسابقات، در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا، بر بالا بودن سطح مسابقات در ششمین دوره تأکید کرد و گفت: استان گلستان در این دوره از مسابقات، میزبانی بسیار خوبی داشته است که جای قدردانی دارد.

وی درباره حمایت‌هایی که از فعالیت‌های قرآنی اهل سنت صورت می‌گیرد، افزود: خوشبختانه حمایت‌ها در این بخش در حد مطلوبی است. یکی از نشانه‌های این حمایت‌ها برگزاری مسابقات متعدد قرآن برای فعالان قرآنی اهل سنت است که در استان آذربایجان غربی برپا می‌شود. حضور در مسابقات باعث می‌شود تا استعدادهایی که کمتر شناخته شده هستند، به واسطه این رقابت‌ها شناخته شده و خدمات شایسته‌ای در این زمینه برای فعالان قرآنی داشته باشند.

 

تأکید بر ارتقاء فنی مسابقات قرآن طلاب اهل سنت

این شرکت‌کننده مسابقات قرآن طلاب و روحانیون اهل سنت با تأکید بر اینکه قرآن مایه سعادت بشریت در دنیا و آخرت است، اظهار کرد: انسان اگر بخواهد در زندگی موفق باشد، باید برنامه‌ریزی مبتنی بر قرآن داشته باشد. مطمئناً هیچ برنامه‌ای جامع‌تر از قرآن کریم نیست؛ چراکه این کتاب برای هدایت بشریت آمده است.

همچنین احمد برزگر، یکی دیگر از برگزیدگان ادوار گذشته مسابقات قرآن طلاب و روحانیون اهل سنت که در این دوره از مسابقات نیز حضور یافته است، گفت: چیزی که واضح است این است که مسابقات در این دوره نسبت به پنج دوره گذشته به مراتب ارتقاء یافته‌ است.

وی افزود: به لحاظ داوری شاهد حضور داوران برجسته‌تری نسبت به ادوار گذشته هستیم. همچنین مکان برگزاری مسابقات، سالن اجرای تلاوت‌ها و پشتیبانی‌های در نظر گرفته شده نسبت به سال‌های گذشته، بسیار ارتقاء یافته است.

 

-(5 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.