اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 1 فروردين 1398| 15 رجب 1440

خبر ويژه

 


ماه مبارک رجب فرصت خوبی برای عبادت است

تاریخ انتشار: 1397/12/20-9:43
کد خبر: 60240
Print
Rss Services


امام جمعه اهل سنت زاهدان:
ماه مبارک رجب فرصت خوبی برای عبادت است
مولوی عبدالبصیر عیسی زهی گفت: از دولت کریمه جمهوری اسلامی می خواهیم که به فکر ارزانی اجناس و کالاهای اساسی مردم بیش از پیش باشد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت ، مولوی عبدالبصیر عیسی زهی، امام جمعه مسجد نورالعین زاهدان در خطبه های نماز جمعه هفدهم اسفند 1397 با اشاره به فرارسیدن ماه رجب المرجب به عنوان یکی از ماه های حرام، ویژه و خاص ابراز داشت: در روز قیامت کسانی که در ماه رجب عباداتی در کارنامه خود داشته باشند روزهای گرفته باشند و یا به فقیری کمک نموده باشند به طور ویژه مورد استقبال قرار خواهند گرفت.

وی در ادامه افزود: خداوندمتعال خطاب به عابدان در ماه رجب ندای این  الرجبیون را سر می‌دهد.
امام جمعه مسجد نورالعین زاهدان با اشاره به باز بودن درب های بهشت در ماه رجب و بسته شدن درهای جهنم عنوان داشت: تلاش کنیم در ماه رجب از اعمال عبادی مختلف بهره مند گردیم.
وی با اشاره به مسائل اقتصادی موجود در جامعه ابراز داشت: از دولت کریمه جمهوری اسلامی می خواهیم که به فکر ارزانی اجناس و کالاهای اساسی مردم بیش از پیش باشد زیرا در برخی موارد مشاهده می کنیم برخی از مواد غذایی کم کم رخت خود را از سفره های مردم بر می چینند زیرا مردم توان مالی تهیه برخی از مایحتاج زندگی خود را ندارند.
 

-(2 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.