اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 1 فروردين 1398| 15 رجب 1440

خبر ويژه

 


مسئولین در جنگ اقتصادی فعلی بیش از پیش تلاش نمایند

تاریخ انتشار: 1397/12/20-9:45
کد خبر: 60241
Print
Rss Services


امام جمعه اهل سنت خاش:
مسئولین در جنگ اقتصادی فعلی بیش از پیش تلاش نمایند
مولوی محمد علی شهنوازی گفت: حسن مدیریت نیز نوعی احسان در حق مردم است لذا از دولت محترم می خواهیم در این مورد کوتاهی نکند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت ، مولوی حافظ محمد علی شهنوازی، امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش در خطبه‌های نماز جمعه هفدهم اسفند 97 با اشاره به فرارسیدن هفته نیکوکاری احسان و کمک کردن به دیگران را از عادات انبیا و بزرگان برشمرد و ابراز داشت: زمان ایمان ما کامل می شود که به رسم مسلمانی درد و دیگران را درد خود بدانیم و آنچه که در توان داریم برای حل مشکلات و گرفتاری های دیگران تلاش کنیم.

وی با اشاره به خصومت دشمنان در عرصه اقتصادی با جمهوری اسلامی ایران ابراز داشت: هم اکنون جنگ اقتصادی ما با آمریکایی ها به اوج رسیده است و دشمن تمام تلاشش را به کار گرفته تا اقتصاد ایران را فلج نماید به همین جهت نیاز بیش از پیش ای به مدیریت و تدبیر مدیران برای پیدا کردن راه چاره ای به جهت تخفیف این فشار بر ذمه مردم می باشد
امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش ابراز داشت: حسن مدیریت نیز نوعی احسان در حق مردم است لذا از دولت محترم می خواهیم در این مورد کوتاهی نکند تا خدایی نکرده بی پایمال نگردد.
 

-(2 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.