اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 5 اسفند 1397| 19 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


چهل سال افتخار

نمایش و خلق حماسه ای ماندگار با حضور حداکثری بزرگان و اعضای قبایل و طوایف استان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن صورت پذیرفت
سران، معتمدین و ریش سفیدان قبایل و طوایف در شهرهای مختلف استان سیستان و بلوچستان با شرکت حداکثری در راهپیمایی 22 بهمن، تجدید میثاق و بیعت خویش را به نظام و انقلاب اسلامی اعلام نمودند.
باید از انقلاب حفاظت و نگهداری کنیم
ماموستا بیضاوی همچنین در مورد تأثیر انقلاب اسلامی بر وحدت بین شیعه و سنی گفت: اين انقلاب باعث همبستگي بين شيعه و سني شده است. وی همچنین ادامه داد: تمام علماي سني امروز در اين راهپيمايي شركت کرده‌اند زيرا كه دشمن كشور، دشمن همه‌ی مردم اهل سنت و شيعه می‌باشد.
انقلاب ما را با حقیقت دین آشنا کرد
مدرس مدرسه شیخ شلتوت ارومیه مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی را آگاهی و مبارزه با دشمن ظالم دانست و گفت: به سبب این انقلاب ما با حقیقت دین و ماهیت دشمنی دشمنان آشنا شدیم.
پیام تشکر نماینده ولی فقیه و امام جمعه زاهدان و استاندار سیستان و بلوچستان ابلاغ گردید
در یوم الله 22 بهمن و در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، پیام انقللاب اسلامی ایران در گوش میلیون ها آزاده حقیقت جو در سرتاسر گیتی طنین انداز شد، و علی رغم توطئه ها و دسیسه های دشمنان، بار دیگر استان پهناور سیستان و بلوچستان به زنان، مردان، جوانان و کودکان خود بالید و این روز شکوهمند را برای دشمنان ایران و اسلام به روز یإس و نومیدی تبدیل نمود.
بیانیه «گام دوم انقلاب» رهبر معظم انقلاب اسلامی خطاب به ملت ایران
مشروح بیانیه مهم و راهبردی رهبر معظم انقلاب با عنوان «گام دوم» در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی منتشر شد
تا آخرین‌ نفس پیرو رهبر هستیم
ماموستا منصوری به حضور پر شوق‌وذوق اقشار و روحانیون اشاره کرد و حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن را اعلام آمادگی بریا مبارزه علیه استكبار جهاني و خائنين كشور و همچنين آمادگی برای دفاع از اين مرزوبوم توصیف کرد. وی همچنین خاطرنشان داشت: تبعيت از رهبر انقلاب كه وظیفه‌ی همه مردم است و تاآخرین‌نفس پيرو رهبر هستيم.
انقلاب اسلامی همیشه تازه و جوان است
مدرس علوم دینی اهل سنت گفت: اين انقلاب به قول امام يك انقلاب نور بود كه در دنيا نظير ندارد. پس ما افتخار می‌کنیم كه رهبران و پیش‌قراولان اين انقلاب هميشه روحانيون هستند. اين انقلاب هميشه تازه و جوان است.
دوام انقلاب درگرو اتحاد اقوام و ادیان است
معاونت فرهنگی و اجتماعی دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی در مورد سؤالی پیرامون آینده انقلاب اسلامی گفت: اتحاد امّت مادر این چهل سال، سبب پيروزي اين انقلاب بود. همچنین در همین راستا ادامه داد: اگر اين اتحاد اديان، اقوام و آحاد مردم از هر تيره و تباري نباشد اين انقلاب دوام پيدا نمی‌کند.
مسئولان در قبال حمایت مردم از آن‌ها حمایت کنند
حجت‌الاسلام فعال آذر گفت: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن البته برای مسئولین هم یک پیام دارد. وی در همین راستا خطاب به مسئولین گفت: مسئولان قدر مردم را به‌خوبی بشناسند همان‌گونه که رهبر معظم انقلاب این مردم را به‌خوبی شناخته‌اند. وی در پایان این بخش گفت: همان‌طور که مردم از مسئولان حمایت می‌کنند مسئولان هم از مردم حمایت کنند.
ماموستا امامی و روحانیت مهاباد در یوم الله 22 بهمن به آرمان های امام و رهبری لبیک گفتند
امام جمعه مهاباد و روحانیت این شهرستان با حضور در راهپیمایی 22 بهمن همراه با مردم شدند و با شهدا و آرمان های انقلاب اسلامی عهدی جدید بستند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.