اهل سنت

دفتر بوشهر

ملت بزرگ و حماسه ساز ایران،پیروز واقعی انتخابات/انتخابات مظهر تجدید بیعت با آرمانهای امام ، انقلاب و مقام معظم رهبری
شیخ حمزه کردی خطیب جمعه جزیره گناوه گفت: فلسفه و حکمت روزه این است که ملت مسلمان پرهیزگار و با تقوا شده و به خداوند متعال نزدیک شوند.
حضور گسترده مردم بوشهر در انتخابات، اثبات علاقمندی آنان به نظام اسلامی و مقام معظم رهبری است
شیخ خلیل افرا در خطبه های نماز جمعه گفت: روزه سپری است بین انسان ها و گناهان. و سپری است بین انسان ها و دوزخ، و تنها عبادتی است که در آن ریا و خودنمایی وجود ندارد.
کارگاه استهلال با حضور ائمه جمعه اهل سنت استان بوشهر در رصدخانه مهر گورک بوشهر برگزار شد
کارگاه استهلال باحضورحجت الاسلام و المسلمین سید رضا قلمکاریان اصفهانی و 75 نفر از ائمه جمعه و جماعت اهل سنت استان بوشهر برگزار شد.
دیدار بسیجیان با خانواده شهید جاویدالاثر اهل سنت شهرستان عسلویه
فرمانده حوزه چاه مبارک عسلویه به اتفاق جمعی از کارکنان حوزه مقاومت بسیج امام خمینی(ره) و بسیجیان به مناسبت سوم خرداد به دیدار خانواده شهید جاوید الاثر اهل سنت چاه مبارک رفتند.
رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر از مدارس علوم دینی اهل سنت عسلویه و سیراف بازدید کرد
حجت الاسلام احمدی در مدارس علوم دینی اهل سنت عسلویه و سیراف حاضر و از تلاش های مجدانه اساتید و طلاب قدردانی کرد.
ملت ایران اسلامی با حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات حماسه دیگری خلق کردند
امام جمعه شهر سیراف گفت: ملت ایران، مردم شریف و همیشه در صحنه انقلاب اسلامی، به تکلیف شرعی خود عمل کرده و به دستور مقام معظم رهبری لبیک گفتند.
با ترک حرام و انجام اعمال نیک از فضایل و برکات رمضان بهره مند می شویم
امام جمعه نخل تقی عبدالستار حرمی نمازگزاران را در ماه رمضان به ترک حرام، توجه به كارهاي نيك، زياد كردن تقوا، صبر بر طاعات و دوری از گناهان و اصلاح دیگران بعد از اصلاح خود سفارش کرد.
حضور اهل سنت در صحنه انتخابات برای اثبات احساس مسئولیت است
شیخ احمد رضا کنعانی گفت: از ویژگیهای نامزد اصلح این است که متخصص و آگاه به وظایف خود بوده و شناخت و آگاهی لازم را نسبت به حقوق و مطالبات مردم را داشته باشد.
در افتتاح و اختتام ماه رمضان از اعلام رسمی دفتر مقام معظم رهبری تبعیت می کنیم
امام جمعه گناوه شمالی گفت: درمورد رویت هلال ماه همانند سال های قبل، افتتاح و اختتام ماه رمضان را از اعلام رسمی دفتر مقام معظم رهبری تبعیت می کنیم.
حضور صد درصدی در پای صندوق های رای تکلیف و وظیفه شرعی است/ماه رمضان ماه طاعت و عبادت و فرصتی برای بخشش گناهان و نزول برکات الهی است
امام جمعه عسلویه گفت: تلاش و کوشش در طاعت و عبادت در ماه مبارک رمضان و اصلاح کردن کردار و گفتار و افزودن به نیکی ها و پرهیز نمودن از کارهای ناشایسته را توصیه کرد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next