اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز چهارشنبه، 30 خرداد 1397| 7 شوال 1439

 


دفتر بوشهر

پاداش روزه داران پاکی و پاکیزگی از پلیدی هاست
شیخ جمات مژده گفت: یکی از شعائر دین اسلام عید فطر است در روز عید فطر گوئی یک مسلمان از نو متولد می شود، روزه داران در شب عید فطر از تمام آلودگی ها و پلیدی ها پاک شده اند و کمترین پاداش خود را که پاکی و پاکیزگی است دریافت نموده اند.
گزارشی از رصد هلال ماه شوال در سواحل نیلگون استان بوشهر
گروه رصد استاد کرمی و رصدگران اهل سنت استان بوشهر کنار سواحل نیلگون خلیج فارس به رصد هلال ماه شوال پرداختند.
نماز عید سعید فطر اهل سنت استان بوشهر به روایت تصویر
نماز عید سعید فطر به شکرانه یک ماه عبادت خالصانه به درگاه ایزد منان با حضور مؤمنان در شهرها و روستاهای استان بوشهر اقامه شد.
ثمره روزه داری درک شرایط مستمندان است
شیخ حسن بازدار گفت: یقینا فریادهای مسلمانان در آخرین جمعه ماه رمضان روزی به ثمر خواهد نشست و نابودی رژیم اشغالگر قدس را رقم خواهد زد.
از برندگان فوتسال جام رمضان جزیره شیف تقدیر شد
از برندگان فوتسال جام رمضان جزیره شیف با حضور کارشناس دفتر نماینگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، مدیر اداره ورزش و جوانان بخش مرکزی، امام جمعه اهل سنت و ام جماعت مسجد خاتم الانبیاء (ص) جزیره شیف، تجلیل و تقدیر به عمل آمد.
نماز عيدفطر از بزرگترين شعائر دینی است
شیخ جمعه عبداللهی گفت: نماز عيد فطر از بزرگترين شعائر دینی و از برترین آرمانهای فرهنگ دینی و اسلام است. حضور پرشكوه و صفوف بهم فشرده در اين نماز، عزت مسلمین و عظمت اسلام را در برابر استكبار و جهانیان به نمایش می گذارد.
مراسم اختتام جزء خوانی قرآن کریم در مسجد جامع اهل سنت بوشهر برگزار گردید
مراسم اختتام جزءخوانی قرآن کریم با حضور معاون فرهنگی نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، مدیر کل صدا و سیما و امام جمعه اهل سنت بوشهر اهل سنت استان بوشهر و امام جمعه اهل سنت جزیره شیف در مسجد جامع اهل سنت بوشهر برگزار گردید.
جلسه ستاد استهلال ماه شوال استان بوشهر تشکیل شد
جلسه ستاد استهلال ماه شوال در شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان بوشهر با حضور معاون فرهنگی دفتر اهل سنت، مسئول ستاد استهلال استان، مسئول گروه رصدی دشتستان، مسئول گروه رصدی گناوه و مسئول گروه رصدی بوشهر برگزار شد.
مراسم اختتامیه هفتمين دوره مسابقات حفظ و قرائت قرآن كريم در سهموجنوبی برگزار شد
مراسم اختتامیه هفتمين دوره مسابقات حفظ و قرائت قرآن كريم در سطح شهرستان عسلویه به همت دارالقران و مجتمع امور قرانی علی بن ابیطالب (رض) روستای سهمو جنوبی برگزار شد.
شیخ خلیل افرا از برنامه های قرآنی دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی و دفتر استانی بوشهر قدردانی کرد
شیخ خلیل افرا در مراسم اختتامیه هفتمين دوره از مسابقات حفظ و قرائت قرآن كريم در روستای سهمو جنوبی گفت: ایران اسلامی بعد از پیروزی انقلاب خدمات بسیاری داشته و دارد و یکی از این خدمات معنوی و پایدار ترغیب جوانان به حفظ و تلاوت قرآن و گسترش فرهنگ دینی و آموزه های قرآنی است.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.