اهل سنت

Picture Gallery

نماز عيد قربان سال 1395 مساجد اهل سنت هرمزگان مساجد اهل سنت هرمزگان سفر به زاهدان    13 و 14 مرداد 95

آخرين شماره نشريات


دفتر بوشهر

مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، یار دیرین امام و رهبری در مسجد جامع اهل سنت شهر بوشهر برگزار شد.

شیخ خلیل افرا در پی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی :
شیخ خلیل افرا در پیامی خطاب به رهبر معظم انقلاب و ملت شریف ایران رحلت جانسوز آیت الله هاشمی رفسنجانی را به ایشان و خانواده مکرم آن مرحوم تسلیت گفت.

عضو شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت؛
مردم قدر شناس ایران اسلامی در تحقق منویات خالصانه مقام معظم رهبری حفظه الله نشان دادند که برای مبارزه در راه عظمت اسلام و ایران از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد، و سفارش شهدا را فراموش نخواهند کرد.

شیخ خلیل افرا در نشست شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت :
عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت با اشاره به سفر اخیر خود به اندونزی و ارائه مقاله در کنفرانس وحدت آن کشور ، مردم اندونزی را مردمی اهل تهادل و نرمش و مخالف با اندیشه های تکفیری معرفی نمود و گفت: متاسفانه هجمه رسانه ای علیه نظام جمهوری اسلامی ایران صورت گرفته و دشمن تلاش زیادی برای مقابله با نفوذ ایران صورت داده است.

امام جمعه اهل سنت گناوه :
امام جمعه اهل سنت گناوه گفت: با توجه به وجود برخی از استخدام‌ها در طول سال جوانان شهرستان گناوه به راحتی به استخدام ادارات و شرکت‌های نفتی در نمی‌آیند که این مهم به معضل تبدیل شده است.

امام جمعه اهل سنت عسلویه :
امام جمعه اهل سنت عسلویه گفت: در اولویت قرار گرفتن بکارگیری جوانان شهرستان عسلویه در صنایع پارس جنوبی و رفع آلودگی زیست محیطی از درخواست‌ها و مطالبات مردم شهرستان عسلویه است.

امام جمعه اهل سنت بوشهر :
امام جمعه اهل سنت بوشهر گفت: برای تحقق نیافتن اهداف دشمنان اسلام لازم است به ریسمان الهی چنگ بزنیم و به منویات رهبر معظم انقلاب که محور وحدت جهان اسلام هستند توجه شود.

امام جمعه اهل سنت جزیره گناوه :
امام جمعه و جماعت اهل سنت روستای جزیره شمالی گناوه گفت: عزت و امنیتی که بر کشور حاکم است بدون شک در گرو وحدت و برادری و یکدلی امت ایران اسلامی بدست آمده است.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت ؛
شیخ خلیل افرا گفت: برداشتن تحریم ها از ابتدا به ضرر اسرائیل بود و به راحتی می شد پیش بینی کرد که صهیونیست ها از اجرای برجام ناراحت اند لذا برای عدم اجرا یا نقض آن تلاش های فراوانی انجام دادند که مصوبه اخیر کنگره ی آمریکا نمونه اش است.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در همایش وحدت اسلامی اندونزی :
وحدت امت اسلامی و اخوت و برادری و دوری از تفرقه و اختلاف یک امری از اوامر شرع وفریضه ای از فرائض و واجبی از واجبات است که خداوند همه مؤمنان رابه آن مکلف نموده و اگر امت اسلام به کتاب الله واحادیث رسول خدا (ص) ایمان دارند راهی برای ترک وحدت و برادری امت اسلام ندارند و در این خصوص آیات واحادیث بسیار متعدد و زیادی در تأکید بر وحدت داریم.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next