اهل سنت

دفتر بوشهر

فقه حکومتی جمهوری اسلامی بر مبنای وحدت است /ائمه جمعه و جماعات اهل سنت بوشهر مایه افتخار هستند/ ما قدردان خدمات شایسته و فوق العاده دبیر شورا هستیم
آیت الله صفائی بوشهری در نشست تخصصی ائمه جمعه و جماعات اهل سنت استان از تلاش بی شائبه و مستمر دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی در راستای خدمات رسانی همه جانبه به جامعه اهل سنت کشور قدردانی کرد.
محافل و مجالس قرآنی از شکوه و جلوه‌های انقلاب اسلامی است
امام جمعه اهل سنت شهر عسلویه گفت: محافل و مجالس قرآنی از شکوه و جلوه‌های انقلاب اسلامی است.
چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه خواهران طلبه اهل سنت برگزار شد
چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه خواهران طلبه اهل سنت استان بوشهر توسط دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت این استان برگزار شد.
مراسم بزرگداشت آیت‌الله هاشمی در مسجد جامع اهل سنت بوشهر برگزارشد
مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، یار دیرین امام و رهبری در مسجد جامع اهل سنت شهر بوشهر برگزار شد.
آیت الله هاشمی رفسنجانی چهره ای وفادار و پشتیبان رهبری و نظام بود
شیخ خلیل افرا در پیامی خطاب به رهبر معظم انقلاب و ملت شریف ایران رحلت جانسوز آیت الله هاشمی رفسنجانی را به ایشان و خانواده مکرم آن مرحوم تسلیت گفت.
نهم دی ماه سال 88 برگ زرین دیگری از افتخارات ملت ایران
مردم قدر شناس ایران اسلامی در تحقق منویات خالصانه مقام معظم رهبری حفظه الله نشان دادند که برای مبارزه در راه عظمت اسلام و ایران از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد، و سفارش شهدا را فراموش نخواهند کرد.
بر خلاف ایران اسلامی ، در کشورهای عربی خطبه های نماز جمعه به امامان جمعه دیکته می شود
عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت با اشاره به سفر اخیر خود به اندونزی و ارائه مقاله در کنفرانس وحدت آن کشور ، مردم اندونزی را مردمی اهل تهادل و نرمش و مخالف با اندیشه های تکفیری معرفی نمود و گفت: متاسفانه هجمه رسانه ای علیه نظام جمهوری اسلامی ایران صورت گرفته و دشمن تلاش زیادی برای مقابله با نفوذ ایران صورت داده است.
جوانان شهرستان گناوه به راحتی به استخدام ادارات و شرکت‌های نفتی در نمی‌آیند
امام جمعه اهل سنت گناوه گفت: با توجه به وجود برخی از استخدام‌ها در طول سال جوانان شهرستان گناوه به راحتی به استخدام ادارات و شرکت‌های نفتی در نمی‌آیند که این مهم به معضل تبدیل شده است.
بکارگیری جوانان عسلویه در صنایع پارس جنوبی در اولویت قرار گیرد
امام جمعه اهل سنت عسلویه گفت: در اولویت قرار گرفتن بکارگیری جوانان شهرستان عسلویه در صنایع پارس جنوبی و رفع آلودگی زیست محیطی از درخواست‌ها و مطالبات مردم شهرستان عسلویه است.
رهبر معظم انقلاب اسلامی محور وحدت جهان اسلام هستند
امام جمعه اهل سنت بوشهر گفت: برای تحقق نیافتن اهداف دشمنان اسلام لازم است به ریسمان الهی چنگ بزنیم و به منویات رهبر معظم انقلاب که محور وحدت جهان اسلام هستند توجه شود.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next