اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 1 بهمن 1396| 5 جمادي الاول 1439

 


دفتر بوشهر

امام جمعه موقت اهل سنت جزیره خارگ جان باختن دریانوردان را تسلیت گفت
در پی حادثه دلخراش آتش سوزی کشتی نفتکش سانچی شیخ جمات مژده امام جمعه اهل سنت جزیره خارگ، با صدور پیامی جانباختن شماری از هموطنان عزیز را تسلیت گفت.
آزمون مدرسه علوم دینی اهل سنت خواهران شهر چاه مبارک برگزار شد
آزمون مدرسه علوم دینی اهل سنت خواهران نور الهدی واحد شهر چاه مبارک با حضور کارشناس معاونت آموزش و پژوهش دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر با شرکت چهل نفر از خواهران طلبه برگزار گردید.
امام جمعه اهل سنت بستانو جان باختن دریانوردان را تسلیت گفت
در پی حادثه ناگوار آتش سوزی کشتی نفتکش ایرانی شیخ عبدالله سالمی، امام جمعه اهل سنت بستانو با صدور پیامی جانباختن تعدادی از هم وطنان و دریانوردان را تسلیت گفت
انتشار ربا در بین مسلمانان از نشانه های نزدیکی قیامت است
شیخ حسن بازدار گفت: داد و ستدهای ربوی و بی توجهی مردم به کسب و معیشت خود و حلال دانستن آنچه الله تعالی حرام دانسته و همچنین حرام کردن آنچه که الله سبحانه آن را برای انسان ها حلال می داند از نشانه های قیامت است.
پیام تسلیت شیخ حسن جاسمی در پی جان باختن کارکنان کشتی نفتکش ایرانی
امام جمعه موقت چاه مبارک جان باختن تاسف‌ بار جمعی از دریانوردان سخت‌کوش کشورمان در حادثه کشتی سانچی را تسلیت گفت.
آزمون حدیث در مجتمع علوم دینی امام علی (ع) روستای سهمو جنوبی برگزار گردید
جلسه آزمون حدیث در مجتمع علوم دینی امام علی (ع) روستای سهمو جنوبی با حضور معاونت آموزش دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر با شرکت نزدیک به چهل نفر از طلاب خواهران برگزار شد.
پیام تسلیت امام جمعه شهر سیراف درپی جانباختن دریانوردان ایرانی
شیخ حسین افروز، امام جمعه اهل سنت شهر سیراف در پی حادثه غم انگیز و آتش سوزی کشتی نفتکش ایرانی جانباختن خدمه و پرسنل فداکاراین کشتی را با صدور پیامی تسلیت گفت.
پیام تسلیت عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در پی حادثه دردناک آتش گرفتن نفتکش ایرانی
در پی جان باختن دریانوردان دریادل در حادثه دردناک آتش گرفتن نفتکش ایرانی، شیخ خلیل افرا، عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، با صدور پیامی این ضایعه اسفبار را تسلیت گفت.
پیام تسلیت امام جمعه اهل سنت بوشهر به مناسبت جان باختن کارکنان نفتکش سانچی
شیخ اسماعیل بازدار، امام جمعه اهل سنت بوشهر در پیامی جان باختن مظلومانه دریانوردان دریادل و خدمتگزار نفتکش سانچی را به مقام معظم رهبری (حفظه الله) و بازماندگان محترم و ملت بزرگ ایران تسلیت گفت.
ستمکاران و مستکبرین عالم قطعا طعم عقوبت و عذاب پروردگار را خواهند چشید
شیخ احمد کشتکار گفت: امریکا و اسرائیل و دولتهايی كه كافرند و خداوند را فراموش کرده اند دسیسه ها و فتنه های گوناگون را علیه مظلومین و مستضعفان عالم برافروختند. ملت های مسلمان را آواره کشورهای دیگر کرده اند قطعا و نزدیک است که طعم عقوبت الهی را با تمام وجود بچشند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.