اهل سنت

دفتر بوشهر

بر ما واجب است كه قدر نعمتهاي خداوند كه در رأس آنها اسلام است را بدانیم
شیخ ابراهیم مقدسی در خطبه های نماز جمعه گفت: شكرحقيقى نعمت اسلام، در راستای عمل به دستورات اسلام و فرمانبرداری از دستورات خداوند و رسولش محقق مي شود.
امت مسلمان با اتحاد و وحدت مقابل تجاوز جنایتکاران و ستمکاران و همه همدستانشان را بگیرند
شیخ حمزه کردی در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: بعد از چند دهه این روزها درهای قدس شریف به روی نماز گزاران بسته شده و مردم فلسطین اجازه اقامه نماز در مسجدالاقصی را ندارند، این جنایت است و ما آن را بشدت محکوم می کنیم.
حکم امام جمعه موقت جزیره خارک به مدت سه سال تمدید شد
هئیت امناء مسجد جامع اهل سنت جزیره خارک در نشست صبح دیروز با مسئول شعبه جزیره خارک دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر ، ضمن دیدار، تمدید حکم حاج شیخ جمات مژده امام جمعه موقت جزیره خارک قرائت و تقدیم شد.
بیانیه عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در خصوص مسدود شدن مسجد الاقصی توسط نظامیان رژیم صهیونیستی
شیخ خلیل افرا، ضمن صدور بیانیه ای مسدود شدن مسجد الاقصی به وسیله نظامیان رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.
هنگام وضو گرفتن در مصرف آب صرفه جويي كنيد اگر چه در كنار رود جاري يا دريا باشيد
شیخ عبدالستار حرمی در خطبه های نماز جمعه گفت: در آموزه هاي ديني ما علاوه بر اينکه مسئله صرفه جويي و عدم اسراف و تبذیر يک مسئله تأثير گذار در جامعه به حساب مي آيد و بعنوان يک فضيلت همواره مورد تشويق قرار گرفته است.
اگر کسی حتی یک نوبت دروغ بگوید دفعه دیگر اگر راست بگوید کسی او را باور نخواهد کرد
شیخ جمات مژده در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: هر گونه مصیبتی که به انسان می رسد ممکن است آزمایشی برای او از جانب خداوند باشد. و در برابر این حوادث گوناگونی که اتفاق می افتد تنها پناه بردن به خداوند است که اطمینان و باور خداوند امید را در دل انسان زنده می کند.
اسلام مردم را به استفاده صحیح از آب و نعمات الهی دعوت و توصیه کرده است
شیخ محمد فاروقی در خطبه های نماز جمعه گفت: يكي از عواملي كه موجب مي‌شود اين نعمت‌ها كم گردد، يا از دست انسان خارج شود،‌ كفران نعمت است. اگر شكر نعمت‌ها را بجا بياوريم و از آنها استفاده‌ي صحيح بكنيم، نعمت افزون مي‌گردد و اما اگر آنها را در راه‌هاي غير صحیح مصرف كنيم اين نعمتها كم كم از دست مي‌رود.
قرآن یک معجزه ی ادبی وعقلی است وهمیشه تا ابد پایدار و پابرجاست
شیخ خلیل افرا در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: یکی از خصوصیات قرآن است که باید آن را با تدبر خواند و در آیات و کلمات قرآنی تعقل و تفهم و تدبر باشد.
آزادی موصل خبری خوب و امیدوار کننده بود/ این پیروزی بر ملت و دولت عراق و همه کسانی که برای آزادی موصل تلاش کردند مبارکباد
شیخ حمزه کردی با بیان حدیثی از رسول خدا در خطبه های نماز جمعه گفت: هرکس تضمین زبان خود را کند که حرف گناه و نافرمانی الله از او جاری نشود من تضمین بهشت را برایش میکنم .
قرآن كتابي است كامل و شامل براي همه زمانها
شیخ عبدالستار حرمی در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: تابستان فرصت را غنیمت شمرده و فرزندانمان را تشویق کرده تا در مکتبخانه ها و کلاسهای قرآنی شرکت نموده و با کلام الهی انس بگیرند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next