اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز سه شنبه، 4 ارديبهشت 1397| 9 شعبان 1439

 


دفتر بوشهر

یاد و ذکر خدا مایه آرامش و اطمینان قلبی است
شیخ جمات مژده با بیان این که با کثرت ذکر چراغ عشق و محبت، روشن تر و شعله اش را پر فروغ تر می کند اضافه کرد: حقیقت اسلام این است که بنده الله تبارک و تعالی تمام زندگی خویش را در چهارچوب و دایره احکام اسلام سپری کند و همیشه به فکر و یاد خدا باشد و عظمت و محبت او را کاملاً در دل خود جای دهد.
نماز جمعه سنگر است و در آن خیر و برکات فراوانی است
شیخ حمزه کردی با بیان اینکه یهود در مواردی که نسبت به مسلمان ها حسادت می ورزید همین روز جمعه و نماز جمعه بود، افزود: در حدیثی است که الله تعالی این روز را سید الایام و سرور روزها قرار داده است و در حدیث شریف دیگری است که پیامبر(ص) می فرماید: روز جمعه فضیلتش از عید فطر و عید قربان هم بیشتر است.
زکات، نفس انسان را از بخل مصون می دارد
شیخ محمد کوزه گر گفت: پرداخت زکات فوائد و آثار زیاد و عظیمی دارد که برا ی شخص زکات دهنده و جامعه خیر وافر و رستگاری به همراه دارد، زکات نفس انسان را از بخل مصون می دارد و آن را بربخشش عادت می دهد.
در قيامت همه دوستي ها غیر از دوستی اهل تقوی مبدل به دشمني مي شود
شیخ جمعه عبداللهی ضمن تأکید بر دوستی با افراد صالح و درستکار، بیان کرد: در انتخاب دوست دقت کرده و با افراد صالح و کسانی که شما را به كارهای خير و پسندیده راهنمايی مى كنند دوستی برقرار کنید.
سکوت دولتهای اسلامی در قبال کشتار مسلمین تأسفبار است
شیخ یعقوب شمسا گفت: امروز ما شاهدیم که که یهودیان در کشورهای اسلامی، مسلمانان را به خاک و خون می کشند و متأسفانه بعضی از کشورها و دولت های اسلامی سکوت کرده و فقط تماشاگر هستند.
عبرت انسان را از جهل و نادانی به علم و دانایی عبور می دهد
شیخ محمد فاروقی: عبرت نوعی راهنمایی است که شخص را به یقینی که به علم و دانش منتهی می شود می رساند و همچون راهی است که از آن رفت و آمد می کنند و به مقصد می پیوندند.
خدمت به مردم از بزرگترین عبادت ها محسوب می شود
شیخ ابراهیم محمدی گفت: اگرفرجه ای برای اشتغال بوجود آمد در اولویت افراد بومی را قرار دهیم. ظلمی که بر جوانان بومی از جانب شرکت ها واقع شده ماهم بر آن اضافه نکنیم و افراد غیربومی را جایگزین جوانان خودمان قرار ندهیم.
تجاوز نظامی به سوریه، نقض آشکار قوانین بین المللی و سازمان ملل است
امام جمعه اهل سنت تمبک از توابع کنگان شیخ احمد راشد زاده، حمله موشکی امریکا به خاک سوریه را محکوم و آن را نقض آشکار قوانین بین المللی خواند.
نخستین دوره تربيت داور عمومی مسابقات قرآن كريم در بوشهر برگزار شد
نخستین دوره تخصصی تربیت داور عمومی مسابقات قرآن کریم در رشته حفظ با حضور قاریان و حافظان شیعه و اهل سنت استان بوشهر برگزار شد.
امریکا و متحدینش در پی تسلط بر منطقه واستمرار آشوب ومسلمان کشی در سوریه هستند
شیخ عبدالستار حرمی امام جمعه موقت اهل سنت نخل تقی با صدور پیامی ضمن محکوم کردن حمله وحشیانه امریکا و متحدینش به خاک سوریه، هدف آنان را برای تسلط بر منطقه و استمرار آشوب و مسلمان کشی در سوریه دانست.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.