اهل سنت

دفتر بوشهر

پیام تسلیت ائمه جمعه اهل سنت استان بوشهر در پی زلزله کرمانشاه
ائمه جمعه اهل سنت استان بوشهر با صدور پیام های جداگانه ای به ابراز همدردی با حادثه دیدگان زمین لرزه غرب کشور پرداخته و خواستار رسیدگی هرچه سریعتر به آسیب دیدگان این حادثه شدند.
پیام تسلیت امام جمعه اهل سنت بوشهر در پی زمین لرزه غرب کشور
درپی حادثه تلخ و فاجعه بار زمین‌لرزه در غرب کشور شیخ اسماعیل بازدار با صدور پیام تسلیت گفته و بر کمک رسانی به آسیب دیدگان توصیه و تاکید کرد
پیام تسلیت شیخ خلیل افرا در پی وقوع زلزله غرب کشور
شیخ خلیل افرا عضو شورای برنامه ریزی مدارس اهل سنت کشور ، در پیامی جان باختن جمعی از هموطنان عزیز را در پی وقوع زلزله در غرب کشور، به ملت ایران و خانواده های حادثه دیدگان تسلیت گفت.
ازدواج مایه افزونی خیر و برکت در زندگی است
شیخ حسین درستکار گفت: دشمنان اسلام با هجوم فرهنگي خود بسياري از جگرگوشه هاي ما را از صراط مستقيم گمراه كردند و علت اين گمراهي چيزي نيست جز دوري از كتاب الله و سنت رسول الله(ص)
ازدواج مایه افزونی خیر و برکت در زندگی است
شیخ ابراهیم ابراهیمی گفت: اسلام به كم بودن مهریه سفارش كرده و آن را امري مستحب دانسته كه پاداشي الهي دارد توصيه اسلام اين است که مهر زنان نباید بیشتر از حد وسع و توان باشد.
خطرگناه برانسان از خطر سمی که به جسم انسان می رسد بیشتراست
شیخ ابراهیم مقدسی گفت: خطر معصیت فقط شامل انسان گناهکار نمی شود بلکه تعدی به دیگر انسانها می شود، حتی سایر مخلوقات از گناه انسان متضرر می شوند.
حصول تقوا در گرو عمل به قرآن است
شیخ جمات مژده اظهار کرد: اگر مؤمن به قصد و نیت تقرب به الله برای رسیدن به الله و رضایت خداوند قرآن بخواند و به دستورات آن عمل نماید چنین شخصی به تقوا دست پیدا می کند.
از شبهات و هر آنچه شک و تردید در آن هست باید پرهیز کرد
عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت گفت: انبیا و دعوت گران دینی که در گذشته بودند هر کاری که احساس میکردند کوچکترین شبهه ایی در آن وجود دارد ترک میکردند
حضور در صحنه، نقشه های دشمنان را خنثی می کند/دشمن هر چقدر فشار بیاورد و هر چقدر تحریم های جدید را اعمال کند هیچ خللی در استقامت ملت ما ایجاد نخواهد شد
شیخ حسین افروز گفت: با وجود تبلیغات و توطئه های دشمنان در ایجاد شکاف و اختلاف بین مسلمانان، جامعه اهل سنت و شیعه همراه با احترام متقابل به عقاید همدیگر با حضور در صحنه، نقشه های دشمنان را خنثی کرده اند.
استقبال امام جمعه گناوه، شیخ محمد فاروقی از قهرمان آسیا یعقوب پشوتنی
صبح دیروز با حضور امام جمعه اهل سنت گناوه شیخ محمد فاروقی و جمعی از مسئولین، فرماندار، اعضای شورای شهر و چهره های ورزشی و مردم شهید پرور در محل یادمان شهدای گمنام از قهرمان و ورزشکار نام آور و پر افتخار گناوه، یعقوب پشوتنی استقبال و با اهدای دسته گل از این ورزشکار تجلیل و تقدیر شد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next