اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 28 تير 1397| 7 ذي القعده 1439

 


دفتر بوشهر

مرکز آموزش عالی اهل سنت در بوشهر ایجاد می شود
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: با توجه به کمبود مراکز آموزش عالی ویژه طلاب اهل سنت در بوشهر دانشگاه مذاهب اسلامی در این استان راه اندازی می شود.
کارگاه آموزش مهارتهای سبک زندگی در جزیره شمالی گناوه برگزار شد
کارگاه مهارتهای زندگی با عنوان سبک زندگی اسلامی با حضور خواهران شیعه و اهل سنت در جزیره شمالی گناوه برگزار شد.
در برابر تهاجم فکری و فرهنگی باید با سلاح ایمان و تقوا بایستیم
شیخ احمد کشتکار گفت: در تهاجم فکری و فرهنگی، فرهنگ و اخلاق مردم مورد هجوم واقع می شود و هنگامی که فرهنگ و اخلاق جامعه به ابتذال رفت همه چیز آن جامعه به یغما و تاراج رفته و از دست می رود.
دشمن هرگز به فکر خیر و صلاح ما و منافع ملت ما نیست/ما از تحریم و تنگ دستی نمی ترسیم
شیخ جمعه عبداللهی گفت: قطعا وعده الهی حق است و اگر پایداری و ایستادگی کنیم به زودی شاهد نزول بركات و رحمت فراوان خواهیم بود. نباید فریب لبخند دشمن را، فریب وعده‌های دروغ دشمن را بخوریم. آنان هرگز به فکر خیر و صلاح ما و منافع ملت ما نیستند.
سنت ارزشمند رسول خدا(ص) بعد از قرآن، نور و روشنایی است
شیخ جمات مژده گفت: سنت عامل تقرب الی الله و جلب و جذب محبت خداوندی است. زیرا سنت و سیره، راه هدایتی بشر به سوی خداوند و کمالات می باشد و هر کسی که بخواهد در مسیر هدایت قرار گیرد، ناچار است در مسیر سنت و سیره گام بردارد.
نصرت الهی نه تنها برای پیامبران بلکه برای همه مؤمنین است
شیخ اسماعیل بازدار گفت: مؤسس مذهب جعفری از شخصیت هایی هستند که سخنان عالمانه و حکیمانه ایشان بسان مشعلی فروزان و روشن در زندگی پرتلاطم بشریت است که از هر طرف تاریکی و سیاهی فتنه ها، نابسامانی ها و بحران ها ی مهلک آنان را تهدید می کند.
از آثار سوء گناهان محرومیت از روزی است
شیخ حسین افروز گفت: گناهان آثار قبیح و زشتی را به همراه دارند و بر قلب و روح و جسم و جان انسان چه در دنیا و چه در آخرت زیان می رسانند.
فتح قله های علم و فرهنگ و تمدن بدون جوانان میسر نمی شود
شیخ ابراهیم محمدی با بیان لزوم توجه بیشتر به جوانان، خطاب به مسئولین متذکر شد: جوانان دغدغه هایی دارند، مشکلاتی دارند، مهمترین و بزرگترین مشکلات آنها بی کاری می باشد. در کنار این همه تأسيسات بزرگ نفت و گاز و پتروشیمی، به جوانان برسیم و حرف دل آنها را بشنویم و مشکلات آنها را حل کنیم.
پیام تسلیت شیخ حسین افروز به خانواده جان باختگان حادثه آتش سوزی اتوبوس در سنندج
شیخ حسین افروز امام جمعه اهل سنت بندر سیراف، طی پیامی وقوع حادثه تلخ و دردناک برخورد تانکر سوخت با اتوبوس مسافربری سنندج و جان باختن هموطنانمان در این حادثه را تسلیت گفت.
پیام تسلیت شیخ یاسین احمدی به خانواده های جان باختگان حادثه آتش سوزی اتوبوس درسنندج
شیخ یاسین احمدی امام جمعه اهل سنت بندر پرک، طی پیامی وقوع حادثه دلخراش تصادف ترمینال سنندج و جان باختن هموطنانمان در این حادثه را تسلیت گفت.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.