اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز دوشنبه، 3 ارديبهشت 1397| 8 شعبان 1439

 


دفتر بوشهر

در قيامت همه دوستي ها غیر از دوستی اهل تقوی مبدل به دشمني مي شود
شیخ جمعه عبداللهی ضمن تأکید بر دوستی با افراد صالح و درستکار، بیان کرد: در انتخاب دوست دقت کرده و با افراد صالح و کسانی که شما را به كارهای خير و پسندیده راهنمايی مى كنند دوستی برقرار کنید.
سکوت دولتهای اسلامی در قبال کشتار مسلمین تأسفبار است
شیخ یعقوب شمسا گفت: امروز ما شاهدیم که که یهودیان در کشورهای اسلامی، مسلمانان را به خاک و خون می کشند و متأسفانه بعضی از کشورها و دولت های اسلامی سکوت کرده و فقط تماشاگر هستند.
عبرت انسان را از جهل و نادانی به علم و دانایی عبور می دهد
شیخ محمد فاروقی: عبرت نوعی راهنمایی است که شخص را به یقینی که به علم و دانش منتهی می شود می رساند و همچون راهی است که از آن رفت و آمد می کنند و به مقصد می پیوندند.
خدمت به مردم از بزرگترین عبادت ها محسوب می شود
شیخ ابراهیم محمدی گفت: اگرفرجه ای برای اشتغال بوجود آمد در اولویت افراد بومی را قرار دهیم. ظلمی که بر جوانان بومی از جانب شرکت ها واقع شده ماهم بر آن اضافه نکنیم و افراد غیربومی را جایگزین جوانان خودمان قرار ندهیم.
تجاوز نظامی به سوریه، نقض آشکار قوانین بین المللی و سازمان ملل است
امام جمعه اهل سنت تمبک از توابع کنگان شیخ احمد راشد زاده، حمله موشکی امریکا به خاک سوریه را محکوم و آن را نقض آشکار قوانین بین المللی خواند.
نخستین دوره تربيت داور عمومی مسابقات قرآن كريم در بوشهر برگزار شد
نخستین دوره تخصصی تربیت داور عمومی مسابقات قرآن کریم در رشته حفظ با حضور قاریان و حافظان شیعه و اهل سنت استان بوشهر برگزار شد.
امریکا و متحدینش در پی تسلط بر منطقه واستمرار آشوب ومسلمان کشی در سوریه هستند
شیخ عبدالستار حرمی امام جمعه موقت اهل سنت نخل تقی با صدور پیامی ضمن محکوم کردن حمله وحشیانه امریکا و متحدینش به خاک سوریه، هدف آنان را برای تسلط بر منطقه و استمرار آشوب و مسلمان کشی در سوریه دانست.
رضایت خدا و رسولش در اطاعت و بندگی است
شیخ حسن احمدزاده گفت: ماه رجب فرصت خوبی است که خود را آماده و مستعد کنیم برای روزه ماه مبارک رمضان، با عبادت و اطاعت پروردگار و رسولش است که خداوند و پیامبرش از ما راضی و خوشنود می شوند.
حمله امریکا به سوریه چهره کریه مدعیان خیالی حقوق بشر را نشان داد
شیخ خلیل افرا، عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در پیامی تهاجم اخیر امریکا و متحدانش به مردم سوریه را تجاوز و تعدی دشمنان اسلام خوانده و محکوم کرد.
تجاوز امریکا به سوریه جنایت است
شیخ محمد محمدی امام جمعه اهل سنت و رئیس شورای بستانو حمله امریکا و متحدانش به سوریه را با صدور پیامی آن را تجاوز آشکار خوانده و محکوم کرد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.