اهل سنت

دفتر كردستان

مسلمانان در ماه مبارک رمضان "فقرا و نیازمندان" را فراموش نکنند
امام جمعه بانه گفت: ماه ضیافت الهی از ارکان دین اسلام بوده و روزه گرفتن و انجام فریضه الهی در این ماه مبارک بر همه مسلمانان واجب است.
مسلمانان باید در این ماه پر خیر و برکت فرصت را غنیمت بشمارند و دل‌های خود را از گناه پاک کنند
امام جمعه مریوان گفت: مسلمانان باید در این ماه پر خیر و برکت ضمن انجام واجبات نهایت استفاده را نیز ببرند و این فرصت را غنیمت بشمارند و دل‌های خود را از گناه پاک کنند.
دشمنان با ایجاد غفلت در خانواده ها به دنبال منحرف کردن فرزندان ایران هستند
امام جمعه سنندج گفت: امروزه دشمنان از طریق جنگ نرم به دنبال آن هستند که خانواده ها را دچار غفلت کنند تا جوانان را از دین اسلام منحرف و بنیان خانواده‌ها و مسلمانان را نابود کنند.
هر رأی مردم، تیری بر قلب دشمنان اسلام است
امام جمعه دیواندره گفت: تأکید مقام معظم رهبری حضور حداکثری مردم با شور و شعور است؛ زیرا دشمنان اسلام و انقلاب درصدد هستند تا انتخاباتی ضعیف داشته باشیم و کسی پای صندوق‌های رأی نرود، هر رأی مردم تیری است که بر قلب دشمنان اسلام وارد می‌شود.
مسئولیتی که با رای مردم انتخاب شود امانت است و مسئولان باید امانتدار باشند
امام جمعه دهگلان گفت: مردم مسلمان ایران اسلامی برای تعیین سرنوشت خودشان امروز با حضور در صحنه انتخابات کسانی را که به عنوان معتمد انتخاب می کنند امیدشان این است که مسئولان منتخب در فکر حل مشکل آنان باشند.
ماه مبارک رمضان فرصتی مغتنم برای رضایت حق تعالی است
امام جمعه مریوان گفت: ماه مبارک رمضان فرصتی مغتنم برای همه امت اسلامی بوده و در این ماه ضیافت الهی می‌توانند با پاک‌سازی روح و روان خود بیش از پیش رضایت حق تعالی را جلب کنند.
حضور در انتخابات یک تکلیف شرعی است
روحانی اهل سنت گفت: حضور در انتخابات یک تکلیف شرعی است و همه باید در صحنه حاضر باشیم و با شناخت درست، فردی را متقی، دارای توانایی، تخصص و تعهد را انتخاب کنیم.
شرکت در انتخابات، یک تکلیف دینی و قانونی است
امام جمعه سقز گفت: انتخابات برای تعیین سرنوشت خود مردم است که باید همه در این عرصه سیاسی اجتماعی حضوری فعال داشته باشند.
شرکت در انتخابات وظیفه‌ای «شرعی و ملی» است/ مردم کردستان با حضور حداکثری در انتخابات حماسه ماندگاری خلق می‌کنند
امام جمعه سنندج گفت: مردم کردستان همیشه در تمامی عرصه‌های مختلف حضور گسترده و مشارکت بالایی داشته‌اند و امروز نیز حماسه ماندگار دیگری خلق می‌کنند.
کسی به عنوان رئیس جمهور انتخاب شود که به سلوک رهبری نزدیک باشد
امام جمعه دهگلان با اشاره به انتخابات ریاست جههور گفت: کسی باید به عنوان رئیس جمهور انتخاب شود که به سلوک رهبری نزدیکتر باشد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next