اهل سنت

دفتر كردستان

مقام معظم رهبری به تمام معنا وجود خود را وقف اسلام کرده است/ دعای مردم کردستان پشت سر رهبری است
امام جمعه موقت سندج گفت: با وجود ناامنی‌هایی که در کشورهای منطقه وجود دارد، اما خوشبختانه ایران اسلامی از امنیت کامل و پایدار برخوردار است.
سرمایه‌ گذاران برای ایجاد اشتغال در شهرستان دهگلان کمک کنند
امام جمعه دهگلان گفت: ایجاد شغل برای یک نفر بیکار، خانواده‌ای را از مشکلات و معضلات آسیب‌های اجتماعی جامعه نجات می‌دهد.
زائران در سفر حج وحدت ملت ایران را به دنیا نشان بدهند
امام جمعه مریوان گفت: حج بهترین فرصت برای تبلیغ رفتارهای حسنه، ترویج اخلاق‌مداری اسلامی و تبیین معارف غنی الهی است و مسلمانان می‌توانند به بهترین نحو از این فرصت پیش آمده استفاده کنند.
ایجاد تشویش و تفرقه در میان مسلمانان جایز نیست
امام جمعه بانه گفت: ایجاد تشویش، شبهه و تفرقه در میان مسلمانان جایز نیست چراکه دشمنان خواهان برقراری آرامش و امنیت در جوامع اسلامی نیستند.
درگیری نیروهای سپاه با تروریستها در شمالغرب کشور/ ۷ تروریست کشته و زخمی شدند
قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه با صدور اطلاعیه‌ای از انهدام یک تیم تروریستی در شمالغرب کشور توسط این قرارگاه خبر داد.
توجه به وضعیت معیشتی علما و تکریم آنان بیش از پیش مدنظر قرار گیرد
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: روحانیون کردستانی از اول انقلاب تا کنون نقش ویژه ای در پیشبرد اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی داشته اند و انتظار می رود وضعیت معیشتی و تکریم آنان بیش از پیش مدنظر قرار گیرد.
نقش روحانیون اهل سنت در تثبیت آرمان های انقلاب اسلامی در کردستان بی بدیل است
فرماندار مریوان گفت: جامعه معزز روحانیون اهل سنت کردستان در مناطق مختلف این استان مرزی نقش بی بدیلی را برای تثبیت ارزش های انقلاب اسلامی ایفا کرده اند و شایسته والاترین تقدیرها هستند.
کردستان به قطب علمی شافعی مذهبان دنیا تبدیل می شود
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: طی چند سال اخیر فعالیت های گسترده ای در راستای ارتقای فعالیت های آموزشی و پژوهشی با محوریت مذهب امام شافعی(رض) در استان آغاز شده و با فعالیت مرکز تخصصی امام شافعی زمینه برای تحصیل دانشجویان از تمام دنیا فراهم شده است.
مراسم تجلیل از روحانیون پیشکسوت مریوانی برگزار شد
مراسم تجلیل از روحانیون پیشکسوت مریوانی با حضور نماینده ولی فقیه در استان، نمایندگان مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری و جمعی از روحانیون و طلاب کردستانی در شهر مریوان برگزار گردید.
هوشیاری و دشمن شناسی تنها راهکار مقابله با توطئه های فرهنگی دشمنان است
امام جمعه سقز گفت : دشمنان برای تغییر دادن هویت اسلامی و ارزش های دینی مسلمانان با بهره مندی از توطئه ها و نقشه های گسترده و با محوریت ترویج بی حجابی و بی عفتی بسیج شده اند و تنها راهکار مقابله با این توطئه ها هوشیاری و دشمن شناسی است.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next