اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 1 بهمن 1396| 5 جمادي الاول 1439

 


دفتر كردستان

تمام توطئه‌های دشمنان با ذکاوت و بصیرت مردم و رهنمودهای مقام معظم رهبری خاموش شد
امام جمعه موقت سنندج با اشاره به امنیت و آرامش کنونی کشور اظهار کرد: باید شکرگذار خداوند باشیم که در کشور اسلامی که حق و حقیقت است، زندگی می‌کنیم.
پیشرفت و توسعه دین مبین اسلام خار چشم دشمنان است
امام جمعه موقت سروآباد عنوان کرد: پیشرفت و توسعه دین مبین اسلام و مسلمانان به خار زهرآلودی تبدیل شده که در چشم دشمنان فرو می رود بنابراین دشمنان به هر طریق ممکنی قصد دارند، مانع از پیشرفت و توسعه جهان اسلام شوند.
شهرداری‌ها سوءظن را به حُسن ظن تبدیل کنند
امام جمعه دهگلان گفت: با توجه به سوء ظن در شهرداریها شهرداران باید با تلاش و خدمت سو ء ظن را به حسن ظن تبدیل نمایند.
هر مسؤولی باید نسبت به وظایفش متعهد و دلسوز جامعه باشد
امام جمعه بانه گفت: چنانچه هر کس در جایگاهی که دارد نسبت به وظايفش متعهد و دلسوز باشد جامعه رو به رشد و سعادت پیش خواهد رفت و اگر غير از اين باشد خداوند دشمنان را بر آنها مسلط خواهد كرد.
متأسفانه برخی مؤمنان آداب و رسوم بیگانگان را تقلید می‌کنند
امام جمعه مریوان ضمن انتقاد از برخی افرادی که گاها آداب و رسوم بیگانگان را تقلید می کنند خاطرنشان کرد : متاسفانه برخی از انسان های مؤمن ناخواسته آداب اسلامی را رعایت نمی کنند و یا در رعایت آن کوتاهی می کنند و این امر گناهی است که باید از آن پرهیز نمود.
بصيرت ملت توطئه‌هاي دشمنان را در طول عمر 40 سال نظام خنثي کرده است
نماينده ولي فقيه در استان کردستان با بيان اينکه بصيرت ملت توطئه‌هاي دشمنان را در طول عمر 40 سال نظام خنثي کرده است، گفت: تکيه بر اصل مهم و دشمن شکن « بصيرت» دليل شکست توطئه‌هاي دشمنان عليه انقلاب ايران اسلامي بوده است.
ائمه جمعه باید به مردم بصیرت سیاسی بدهند
مسئول ستاد ائمه جمعه و کانون های فرهنگی دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت با اشاره به جایگاه روحانیت و ائمه جمعه، عنوان کرد: خطبا باید به خوبی مردم را به مسائل روز بصیر کنند و صبر و پایداری را در میان مردم ترویج دهند.
عده‌ای در جامعه نسبت به وحدت بی‌تفاوت هستند و در راه تفرقه گام بر‌می‌دارند
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه عنوان کرد: متأسفانه امروز عده‌ای در جامعه ما نسبت به وحدت بی‌تفاوت هستند و در راه تفرقه گام بر‌می‌دارند.
تا زمانی که مسؤولان به دنیاپرستی تمایل داشته باشند جامعه به وضع مطلوب نمی‌رسد
امام جمعه اهل سنت بیجار عنوان کرد: به نظر می‌رسد تا زمانی که مسئولین نسبت به مادیات و دنیا پرستی و تضعیف حق تمایل داشته باشند جامعه به وضع مطلوب نخواهد رسید.
رمز پیروزی در مقابل دشمنان اسلام اتحاد و همبستگی است
امام جمعه سنندج گفت: مسلمانان جهان در این برهه حساس تنها با حفظ اتحاد و همبستگی می توانند در مقابل توطئه های دشمنان ایستادگی کرده و به پیروزی و موفقیت دست پیدا کنند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.