اهل سنت

دفتر كردستان

آسیب های افزایش سن ازدواج جوانان با جدیت مورد توجه قرار گیرد
امام جمعه قروه نسبت به افزایش سن ازدواج جوانان هشدار داد و گفت: باید هر چه سریع تر نسبت به رفع این آسیب اجتماعی وارد عمل شویم.
آسیب های فضای مجازی با جدیت دنبال شود
امام جمعه مریوان نسبت به آسیب های فضای مجازی بر جسم و روان کودکان و نوجوانان هشدار داد و گفت: باید با جدیت این آسیب ها را دنبال کنیم و برای رفع آن ها چاره اندیشی نماییم.
به پُست و مقام خود مغرور نشوید و در انجام آن امانت دار باشید
امام جمعه موقت سروآباد در خطبه های این هفته نماز جمعه سروآباد با اشاره به آغاز هفته سلامت همزمان با اولین روز اسفند ماه افزود: در این مدت در حوزه سلامت و بهداشت خدمات چشمگیری به مردم این شهرستان شده است.
پیمانکار بیمارستان جدید دهگلان نسبت به حل مشکلات سریعتر اقدام کند/ مسلمانان باید شکر گزار نعمتهای الهی باشند
ماموستا یدالله محمدی امام جمعه دهگلان در خطبه های نماز جمعه امروز دهگلان در مسجد جامع این شهربا اشاره به مشکل بیمارستان جدید دهگلان گفت: با پیمانکار درمورد مشکلات ظاهری بیمارستان صحبت شده و قرار است هرچه سریعتر مشکل را رفع و تحویل دهد.
شرایط را برای ازدواج آسان جوانان فراهم کنیم
ماموستا عبدالرحمن خدایی در خطبه های نماز جمعه این هفته سنندج افزود: افزایش سن ازدواج، باعث انحراف جوانان و به دنبال آن ایجاد فساد در جامعه می شود؛ بنابراین نیاز است همه، حساسیت بیشتری نسبت به این قضیه داشته باشیم.
یکی از مظاهر اسلامی حجاب است/ مسلمانان باید نسبت به جامعه پیرامون خود احساس مسئولیت کنند
خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه بیست و نهم بهمن ماه به امامت ماموستا سید حسین حسینی در مسجد جامع شهر سقز اقامه شد.
مسؤولان حافظ منابع و منافع ملت باشند/ کوتاهی در خدمت خیانت در امانت است
امام جمعه اهل سنت بیجار کوتاهی از خدمت توسط مسؤولان را خیانت در امانت دانست و گفت: مسؤولان به عنوان امانتدار ملت باید حافظ منابع و منافع ملت باشند.
گفتمان های دینی ظرفیتی موثر برای مقابله با تبلیغات گروه های انحرافی است / امر‌ به‌ معروف و نهی از منکر وظیفه همه است
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: تبلیغات گروه‌های انحرافی در فضاهای مجازی بسیار شدت پیدا کرده و این گفتمان ها ظرفیتی موثر برای مقابله با تبلیغات این گروه ها است، بهائیت، زرتشت و مسیحیت در حال تبلیغ دین خود و عضوگیری هستند و باید مراقب تحرکات و تبلیغات آنها باشیم.
همایش طلاب نخبه ی اهل سنت استان کردستان برگزار شد
همزمان با ایام مبارک دهه ی فجر و با حضور طلاب نخبه ی مدارس علوم دینی همایشی در سالن اجتماعات کتابخانه ی امامم خامنه ای(مدظله العالی) برگزار شد.
ملت ایران با حضور میلیونی و پرشور در راهپیمایی 22 بهمن تجدید بیعت با آرمان ها و ارزش های والای انقلاب اسلامی را جهانیان نشان دادند
امام جمعه سروآباد گفت: پیام امروز حضور حماسی مردم ایران به جهانیان این بود که انقلاب ایران یک انقلاب مردمی است و ملت ایران همواره بیدار و هوشیار بوده و از انقلاب خود حمایت و پاسداری خواهند کرد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next