اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 5 اسفند 1397| 19 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


دفتر كردستان

دستگیری 13 عضو گروهک داعش در کردستان پیش از ترور علمای اهل‌سنت
13 نفر از عناصر وابسته به گروهک داعش که در قالب دو تیم تروریستی قصد کشتار مردم و ترور برخی روحانیون اهل سنت کشور را داشتند توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان کردستان شناسایی و دستگیر شدند.
جنایات داعش علیه مسلمانان اهل سنت بزرگ‌ترین جنایت‌ تاریخ است/ وحدت لازمه گذر از توطئه‌های دشمنان است
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جنایات داعش علیه مسلمانان اهل سنت بزرگ‌ترین جنایت‌ تاریخ است، گفت: آسیب و جنایاتی که داعش علیه مسلمانان اهل سنت انجام داده بزرگ‌ترین جنایت‌هایی است که باید در تاریخ نوشته شود.
تقدیم 5400 شهید مصداق بازار استقامت و ایثارگری مردم کردستان است
فرمانده قرارگاه شهید شهرام‌فر کردستان تقدیم 5400 شهید را مصداق بازار استقامت و ایثارگری مردم کردستان دانست و گفت: نتیجه و خروجی این مجاهدت‌ها یک امنیت پایدار مردمی در استان کردستان است که مردم قدر آن را می‌دانند.
نشست شورای افتاء و روحانیون کردستان با نماینده ولی فقیه در استان از دریچه دوربین
نشست شورای افتاء و روحانیون کردستان با نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد.
آمریکا و قدرت‌های جهانی در برابر قدرت ایران مجبور به تغییر استراتژی نظامی هستند/ نگاه رهبری به پیروان مذاهب اسلامی نگاهی یکسان است
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: آمریکا و قدرت‌های جهانی در برابر تجهیزات تدافعی آن مجبور به تغییر استراتژی نظامی هستند.
نماز جمعه یکى از برکات بسیار عظیم اسلام است
عضو شورای افتای کردستان با بیان اینکه نماز جمعه یکى از برکات بسیار عظیم اسلام است، گفت: نماز جمعه باید در شکوه هر چه تمام برگزار شود چرا که عظمت اسلام را نشان می‌دهد.
ملاک‌های انتصاب ائمه جمعه از دیدگاه شورای افتای کردستان طی نشستی با حضور شورای افتای استان در سنندج بررسی شد
ملاک‌های انتخاب ائمه جمعه از دیدگاه شورای افتای استان کردستان در پنجمین نشست فقهی شورای عالی افتاء استان کردستان که در محل دفتر مرکزی مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور برگزار گردید، مورد بررسی قرار گرفت.
مردم فرهنگی و متمدن کردستان با حضور پرشور در راهپیمائی 22 بهمن وفاداری خود به نظام بار دیگر به جهان نشان دادند
امام جمعه موقت مریوان بر ضرورت استفاده از ظرفیت‌های موجود برای توسعه کردستان تاکید کرد و گفت: در استان ما کارخانجات آنچنانی برای اشتغال جوانان وجود ندارد و باید با بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها زمینه رونق اقتصادی و توسعه سرمایه‌گذاری در این استان فراهم شود.
امام جمعه موقت شهرک بهاران مریوان حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را محکوم کرد
امام جمعه موقت شهرک بهاران مریوان گفت: مهم‌ترین رسالت امروز مسئولان در راستای تقدیر از حضور همیشه در عرصه مردم این است که آستین همت برای خدمت به این مردم را بالا زده و برای مسئله گرانی و رفع مشکلات اشتغال در کشور گام‌های بلند بردارند.
دشمنان ملت با اقدامات تروریستی به اهداف شومشان نمی‌رسند/ شرارت دشمنان مردم را نسبت به نظام وفادارتر می‌کند
امام جمعه سقز گفت: دشمن با این اقدامات کور هرگز به اهداف خود نخواهد رسید و اینگونه شرارت خبیثانه آنان مردم را بیشتر به نظام اسلامی وفادارتر خواهد کرد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.