اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 3 اسفند 1397| 17 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


دفتر كردستان

نماز جمعه یکى از برکات بسیار عظیم اسلام است
عضو شورای افتای کردستان با بیان اینکه نماز جمعه یکى از برکات بسیار عظیم اسلام است، گفت: نماز جمعه باید در شکوه هر چه تمام برگزار شود چرا که عظمت اسلام را نشان می‌دهد.
ملاک‌های انتصاب ائمه جمعه از دیدگاه شورای افتای کردستان طی نشستی با حضور شورای افتای استان در سنندج بررسی شد
ملاک‌های انتخاب ائمه جمعه از دیدگاه شورای افتای استان کردستان در پنجمین نشست فقهی شورای عالی افتاء استان کردستان که در محل دفتر مرکزی مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور برگزار گردید، مورد بررسی قرار گرفت.
مردم فرهنگی و متمدن کردستان با حضور پرشور در راهپیمائی 22 بهمن وفاداری خود به نظام بار دیگر به جهان نشان دادند
امام جمعه موقت مریوان بر ضرورت استفاده از ظرفیت‌های موجود برای توسعه کردستان تاکید کرد و گفت: در استان ما کارخانجات آنچنانی برای اشتغال جوانان وجود ندارد و باید با بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها زمینه رونق اقتصادی و توسعه سرمایه‌گذاری در این استان فراهم شود.
امام جمعه موقت شهرک بهاران مریوان حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را محکوم کرد
امام جمعه موقت شهرک بهاران مریوان گفت: مهم‌ترین رسالت امروز مسئولان در راستای تقدیر از حضور همیشه در عرصه مردم این است که آستین همت برای خدمت به این مردم را بالا زده و برای مسئله گرانی و رفع مشکلات اشتغال در کشور گام‌های بلند بردارند.
دشمنان ملت با اقدامات تروریستی به اهداف شومشان نمی‌رسند/ شرارت دشمنان مردم را نسبت به نظام وفادارتر می‌کند
امام جمعه سقز گفت: دشمن با این اقدامات کور هرگز به اهداف خود نخواهد رسید و اینگونه شرارت خبیثانه آنان مردم را بیشتر به نظام اسلامی وفادارتر خواهد کرد.
اقدامات تروریستی خللی در اراده دشمن‌ستیز ملت ایران ایجاد نمی‌کند
امام جمعه موقت شهرستان دیواندره گفت: دشمنان ما باید بدانند این نوع جنایت‌ها نمی‌تواند عزم و اراده ملت ایران نسبت به انقلاب را تضعیف کند و اراده آنها را در پاسداری از انقلاب استوارتر خواهد کرد.
ملت ایران در ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان کوبید
امام جمعه موقت اهل سنت بیجار گفت: حرکت ملت در بیست و دوم بهمن ماه توانست مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان باشد و این مردم با شعارهای خود علیه استکبار جهانی بار دیگر حماسه آفریدند؛ هرچند دشمنان با تبلیغات منفی می‌خواستند از حضور مردم جلوگیری کنند اما مردم وفاداری و ایمان و اقتدار خود را ثابت کردند.
امام جمعه مسجد محله فرجه سنندج حادثه تروریستی در سیستان و بلوچستان را محکوم کرد
امام جمعه مسجد محله فرجه سنندج بر نظارت هرچه بیشتر بر فعالیت واحدهای صنفی در استان شد و گفت: تعزیرات حکومتی جلوی این گران فروشی را بگیرند.
مردم باید در فکر فقرا باشند
امام جمعه مسجد قبا بهاران سنندج گفت: مردم باید بحث انفاق و کمک به فقرا از یاد نبرند و به خداوند پناه ببرند.
حفظ وحدت اسلامی برای خنثی‌شدن توطئه‌های دشمنان ضروری است
امام جمعه اهل سنت قروه گفت: دشمن همه روزه در فکر طرح نقشه‌های شیطانی و شوم است که لازم است ما هوشیار باشیم و وحدت میان خود را حفظ نماییم چراکه در آینده اهداف اینگونه افراد نابودی خود ملت است.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.