اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز شنبه، 4 فروردين 1397| 8 رجب 1439

 


دفتر كردستان

"حمایت از کالای ایرانی" سبب تقویت تولید و زیربنای اقتصاد کشور می‌شود
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: حمایت از کالای ایرانی سبب ایجاد اشتغال‌زایی برای جوانان و تقویت تولید و زیربنای اقتصاد کشور می‌شود.
بی تحرکی مسئولین موجب ناراحتی مردم و بهانه نفوذ دشمنان خواهد شد
امام جمعه مریوان عنوان کرد: اگر مسئولان وظایف خود را به خوبی انجام ندهند و بی‌تحرک باشند این امر موجب ناراحتی مردم خواهد شد و انجام ندادن وظایف کاری از سوی مسئولان بهانه ای برای دشمنان است تا به وسیله آنها بر مردم نفوذ یابند.
تلاش برای بر هم زدن امنیت کشور خط قرمز نظام اسلامی است
امام جمعه موقت سروآباد با بیان اینکه تلاش برای بر هم زدن امنیت کشور خط قرمز نظام اسلامی است، تاکید کرد: ملت ایران قدردان نیروهای نظامی و امنیتی هستند و فرزندان خود را در این راه حمایت و پشتیبانی می کنند.
چهارشنبه سوری امسال به بهترین شکل ممکن برگزار شد
امام جمعه سقز از همراهی مردم در چهارشنبه آخر سال با مسئولان که شاهد برگزاری یک برنامه آرام سنتی چهارشنبه آخر سال بودیم و به بهترین شیوه ممکن برگزار و موجب هیچ گونه خسارت نشد و بسیار آرام بود، تقدیر و تشکر کرد.
مرگ واقعیتی برای ورود به جهان حقیقت است
امام جمعه دهگلان با اشاره به مرگ از دیدگاه اسلام گفت: از ديدگاه انديشه اسلامي مرگ تنها گذرگاه جهان غيب بوده که دريچه ‏اي براي خروج از عالم خيال و ورود به جهان حقيقت و واقعيّت است.
تقلید بانوان جامعه اسلامی از فرهنگ غرب افتخار نیست
امام جمعه سنندج اظهار داشت: زنان جامعه اسلامی باید قدر حجاب و شخصیت والای خود را بدانند و از الگو قرار دادن افراد لاابالی در غرب پرهیز کنند.
جوامع بین الملل همواره در مقابل ظلم به مسلمانان سکوت می‌کنند
امام جمعه اهل سنت بیجار اظهار داشت: با همه ظلم هایی که در حق مسلمانان مظلوم در جهان به وقوع می پیوندد کشورها و سازمان های بین المللی و حقوق بشری کمترین واکنشی در مقابله با اینگونه اعمال از خود نشان نمی دهند.
در عصر حاضر کفار به ریش مسلمانان می‌خندند
امام جمعه دیواندره با بیان اینکه در عصر حاضر کفار به ریش مسلمانان می‌خندند، گفت: امروز دشمنان، مسلمانان را سرگرم جنگ و خونریزی کرده‌اند.
باید مواظب باشیم که در حقوق زنان کوتاهی نکنیم
امام جمعه اهل سنت قروه گفت: باید مواظب باشیم که در حقوق زنان کوتاهی نکنیم و حقوق آنها را همانگونه کا شارع مقدس تعیین نموده است رعایت نماییم.
نسل جدید باید از امانت اسلام با جان و دل محافظت کنند
امام جمعه کامیاران با بیان اینکه، یکی از مهمترین آموزه های پیامبر(ص) امانتداری است، خاطرنشان کرد: دین، شرع و احکام الهی نیز اماناتی هستند که به نسل ما رسیده و باید ضمن حفظ و ترویج آن به نسل های بعدی منتقل شود.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.