اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 1 فروردين 1398| 15 رجب 1440

خبر ويژه

 


دفتر كردستان

اقدام تروریست‌ها در سیستان و بلوچستان ضد کرامت و ضد وجدان بشری است
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: اقدام تروریست‌ها در سیستان و بلوچستان ضد انسانیت، ضد کرامت و ضد وجدان بشری است.
حمله به اتوبوس حامل پرسنل سپاه در سیستان و بلوچستان نشان از عمق درماندگی دشمنان ایران است
عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت گفت: حمله به اتوبوس حامل پرسنل سپاه در جاده خاش- زاهدان نشان از عمق درماندگی مزدوران جنایتکار و ایادی دشمنان ملت ایران است.
در پیامی ائمه جمعه و جماعت سروآباد حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را محکوم کردند
ائمه جمعه و جماعت مدرسین و طلاب سروآباد این حمله ترویستی را محکوم کرده آن را از نشانه‌های عصبانیت استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و نوکران آنها در منطقه بیان کردند.
در پیامی شورای افتا، مریوان حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را محکوم کردند
شورای افتا، امام جمعه، مدرسین طلاب حوزه های علمیه و جامعه روحانیت پایگاه بسیج طلاب - شعبه شهرستان مریوان دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان کردستان حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را محکوم کردند.
حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان جنایتی غیر انسانی بود/ نیروهای مسلح ایران پاسخ سختی به تروریست‌ها خواهند داد
امام جمعه سنندج با بیان اینکه حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان جنایتی غیر انسانی و اسلامی بود، گفت: دشمن منتظر پاسخ سختی از سوی ملت ایران باشد.
حضور پرشور روحانیون کردستانی در یوم‌الله 22 بهمن/ کردستانی‌ها حماسه دیگر آفریدند
روحانیون و علمای اهل سنت استان کردستان هم‌گام با سایر اقشار مردم بار دیگر با حضور در راهپیمایی وحدت‌بخش خود در راهپیمایی 22 بهمن و جشن چهل سالگی انقلاب، حمایت خود از انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشتند.
حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی خط قرمز ملت ایران است
معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان گفت: این ملت امروز آمده است به آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها بگویند امنیت کشور و حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خط قرمز ماست و بعد از چهل سال از گذشت انقلاب ما همان ملتی هستیم که امام را تنها نگذاشتند.
انقلاب اسلامی ایران ضامن رهایی ملت بزرگ ایران از یوغ استعمار بود
امام جمعه موقت بانه گفت: انقلاب اسلامی ایران ضامن رهایی ملت بزرگ ایران از یوغ استعمار و طاغوت بود و امروز هم پیام آزادگی و استقلال را برای ملت‌های زجر چشیده به ارمغان آورده است.
وقت‌شناسی ملت ضامن پیروزی و اقتدار ایران است/ مسئولین نظام قدردان این مردم همیشه در صحنه باشند
نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: وقت‌شناسی مردم مسلمان ایران اسلامی و حضور گسترده آنان در تمامی عرصه‌ها ضامن پیروزی و اقتدار کشور در همه ابعاد سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی است.
اهل سنت همواره در صف اول مبارزه علیه استکبار و کفر جهانی بوده‌اند/ رهبر ایران نماد وحدت و یکپارچگی در جهان اسلام است
رییس شعبه سقز دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان کردستان گفت: اهل سنت مانند ملت ایران همواره در صف اول مبارزه علیه استکبار و کفر جهانی بوده‌اند و از تمامیت ارضی کشور دفاع کرده‌اند که تقدیم هشت شهید روحانی در شهرستان سقز و شهدایی چون شیخ‌الاسلام و برهان عالی در استان کردستان مصداق بارز این ادعاست.
Back   5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12  -  13  -  14   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.