اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز چهارشنبه، 29 اسفند 1397| 14 رجب 1440

خبر ويژه

 


دفتر كردستان

حفاظت از منابع طبیعی وظیفه شرعی و انسانی است
امام جمعه سقز گفت:‌ نگهداری وحفاظت از جنگل‌ها، مراتع و درختان وظیفه شرعی و انسانی ما انسانهاست که باید در حفظ و نگهداری آنها کوشا باشیم.
گفتار نیک قلب انسان را نورانی می‌کند
امام جمعه موقت کامیاران با تاکید براینکه قصه و گفتار نیک قلب انسان را نورانی می‌کند، گفت: در راه خدا انفاق و به ایتام کمک کنید تا مشمول رحمت پروردگار قرار گیرید.
نیکی و احسان به دیگران دارای اجر عظیم نزد پروردگار است
امام جمعه شهرستان سروآباد گفت: نیکی و احسان به دیگران دارای اجر عظیم نزد پروردگار است.
اصل عبادت ضعیف شمردن خود در برابر خداوند است
امام جمعه بهاران مریوان گفت: اصل عبادت ضعیف شمردن خود در برابر خداوند است ما در سجده با ارزشترین جای صورت را بر زمین می‌نهیم تا به بزرگی خداوند اقرار نمائیم.
کمیته امداد بهترین کانال برای پرداخت زکات است
امام جمعه موقت اهل سنت قروه با بیان اینکه تکلیف الهی هر انسان مسلمانی است که در انجام فرائض دینی ثابت قدم باشد، گفت: کمیته امداد بهترین کانال برای پرداخت زکات است.
ضرورت توجه به حفظ کرامت انسانی در حمایت از نیازمندان
امام جمعه شهرک بهاران بر ضرورت توجه به حفظ کرامت انسانی در حمایت از نیازمندان تاکید کرد و گفت:‌ توجه به نیازمندان و فقرا از دستورات دین اسلام است که هیچ گاه نباید از آن غافل شویم.
زنان مسلمان سیره زندگی حضرت فاطمه زهرا را الگوی زندگی خود قرار دهند/ مردم از کانال نهادهای حمایتی کمک‌های خود را بدست نیازمندان واقعی برسانند
امام جمعه مریوان گفت:‌ زنان مسلمان سیره و سلوک زندگی حضرت فاطمه زهرا را الگوی زندگی خود قرار دهند و با این کار گام در مسیر سعادتمندی دنیا و آخرت بردارند.
مسئولان برای رفع مشکلات اقتصادی و بیکاری حرکت جهادی داشته باشند/ دشمنان با تحریم‌های اقتصادی نمی‌توانند ملت ایران را به زانو درآورند
امام جمعه بانه گفت: گرانی، بیکاری و مشکلات اقتصادی به مردم فشار آورده و مسئولان برای رفع این مشکلات باید حرکت جهادی داشته باشند.
ایمان به ذات مطلق خداوند لازمه استجابت دعاست
امام جمعه دهگلان گفت: ایمان به ذات مطلق خداوند و دوری از حرام‌خواری لازمه استجابت دعا است.
مردم نسبت به رفع دغدغه معیشتی فقرا احساس مسئولیت کنند
امام جمعه موقت سنندج با تاکید براینکه مردم باید نسبت به رفع دغدغه معیشتی فقرا و نیازمندان جامعه احساس مسئولیت کنند گفت: مشارکت بالای مردم در جشن نیکوکاری زمینه حمایت هرچه بیشتر از نیازمندان را فراهم خواهد کرد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.