اهل سنت

دفتر گلستان

مسئولان تلاش کنند تا به مشکلات اهل سنت نیز رسیدگی شود زیرا ما همه برادران دینی هستیم و آنان هم شهروند نظام جمهوری اسلامی می باشند
آیت الله قربانی در دیدار با فرماندار شهرستان مرزی آستارا بر ضرورت همدلی مسئولان و حرکت در مسیر اعتدال برای رفع مشکلات و توسعه شهرستان مرزی بندر آستارا تاکید کرد و گفت: در کنار شما برادران اهل سنت حضوردارند که تلاش کنید تا به مشکلات آنان نیز رسیدگی شود زیرا ما همه برادران دینی هستیم و آنان هم شهروند نظام جمهوری اسلامی می باشند.
برگزاری همایش های مختلف با موضوع تکفیر و افراط گرایی بستر مناسبی برای رونمایی از اهداف دشمنان و عوامل فریب خورده آنها است
سخنران نماز جمعه روستای سیجوال شهرستان بندر ترکمن گفت: باید توجه داشت که بازتاب این برنامه ها می تواند نقشه های شوم بدخواهان را نقش برآب ساخته و ذهن مخاطبان را نسبت به اهداف پلید آنها روشن سازد.
حامیان اصلی گروه های تروریستی، کشورهای غربی و صهیونیسم
سخنران نماز جمعه جامعه المصطفی گرگان گفت: تکفیری ها چرا در برابر نظام سلطه ساکت مانده اند و هر وقت مظلومی را گیر می آورند او را می کشند، چون حامیان اصلی گروه های تروریستی، کشورهای غربی و صهیونیسم است.
عبادت و بندگی از اهداف بزرگ زندگی بشر است
سخنران نماز جمعه شهر مرزی کرند در جنوب شرقی استان گلستان گفت: از اهداف مهم زندگی بشر عبادت و بندگی است که انسان مومن با سرلوحه قرار دادن آن در مسیر الهی قرار می گیرد.
دهه اول ماه ذی الحجه از بهترین و پرفضیلت ترین روزهاست
امام جمعه اهل سنت شهرستان آق قلا در جنوب استان گلستان گفت: از روز اول تا روز دهم ماه ذی الحجه از بهترین و پرفضیلت ترین روزهاست و خداوند متعال به برپادارندگان فضیلت و اعمال آن پاداش عظیم خواهد داد.
وجود اعیاد بزرگ اسلامی، شکوه و عظمت خاصی به ماه ذی الحجه داده است
سخنران نماز جمعه روستای چنارلی گفت: وجود اعیاد بزرگ اسلامی، شکوه و عظمت خاصی به ماه ذی الحجه داده است و گرفتن روزه های مستحبی در ماه ذی الحجه، کار مقربان به خداوند است.
پوشيدن احرام تجلي يكي از اسرار قيامت است
امام جمعه اهل سنت شهر گنبدكاووس گفت: پوشيدن احرام در مناسك حج تجلي يكي از اسرار قيامت است.
دشمنان به دنبال تضعیف دین در میان جوانان ما هستند
امام جمعه اهل سنت بندرترکمن گفت: دشمنان اسلام و مسلمین به دنبال تضعیف دین و ترویج عقاید غلط و پوچ در میان جوانان ما هستند.
استفاده صحیح از تکنولوژی می تواند جامعه را از خطرات و آسیب های تکنولوژی واکسینه نماید
امام جمعه اهل سنت دهستان قازان قایه در شرق استان گلستان گفت: در عصر حاضر استفاده صحیح از تکنولوژی می تواند جامعه را از خطرات و آسیب های تکنولوژی واکسینه نماید.
دیدار رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با امام جمعه اهل سنت مسجد فاروق اعظم بخش اسالم
حجت‌الاسلام مجتبی اشجری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با حجت‌الاسلام تاج‌الدین برزکوهی امام جمعه اهل سنت بخش اسالم در این شهر دیدار و گفت و گو کرد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next