اهل سنت

دفتر گلستان

مبعث ردای سبز رسالت را بر قامت استوار محمد (ص) آراست
مدیر و مدرس حوزه علمیه اهل سنت جرجانی پیرواش سفلی، گفت: عید سعید مبعث یکی از بزرگترین اعیاد اسلامی و روز ولادت اسلام است، روزی که رسول خدا (ص) به پیامبری مبعوث شد و ردای سبز رسالت را به تن مبارکش آراست و وحی الهی بر آن حضرت نازل گشت.
عید مبعث تحکیم بخش هویت اصیل اسلامی است
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اینچه برون، گفت: عید سعید مبعث، هویت اصیل اسلامی را تحکیم می بخشد.
اگر اسلام برای مردم تبیین نشود اسلام آمریکایی و سعودی در جهت منافع استکبار جهانی و مقابله با مظلوم رشد می کند/ پژوهشگران و مبلغان دینی با انجام کارهای پژوهشی در مورد قرآن، آئین زندگی قرآنی و اسلامی را ترویج دهند
آیت الله زین العابدین قربانی در گردهمایی مسئولان ستادی و استانی دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد سراسر کشور در مجتمع شهید مطهری انزلی با بیان اینکه کانون های مساجد کانون های تربیتی و قرآنی هستند، گفت: دشمن با استفاده از گستردگی فضای مجازی دنیا را به سمت اهداف و منافع خود که فاقد اخلاقیات، معرفت و انسانیت است، هدایت می کند و ما باید مسئولانه در برابر این تهاجمات قیام کرده و جامعه را در حد مقدور نجات دهیم.
تبعیت از زندگی پیامبر بزرگ اسلام (ص) و حفظ وحدت بین مسلمین رمز پیروزی در برابر دشمنان است
مدرس مدرسه علوم دینی عرفانی شهر مرزی کرند گفت: خداوند رسول اکرم (ص) را خلق عظیم دانسته است و با فرستادن پیامبر اکرم (ص) بر مسلمانان و همه انسان ها منت نهاده است زیرا تبعیت از زندگی پیامبر بزرگ اسلام (ص) و حفظ وحدت بین مسلمین رمز پیروزی در برابر دشمنان است.
معراج پیامبر (ص) پندی بزرگ برای سعادت ابدی بشریت است
امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس گفت: معراج پیامبر بزرگ اسلام واقعه ای مهم درتاریخ اسلام است و هدف خداوند قادر و متعال نشان دادن عظمت خلقت به رسول اکرم (ص) و پیام و پندی بزرگ برای سعادت ابدی بشریت است.
کشورهای اسلامی اقتصاد خودشان را با اتکا به نیروهای داخلی تقویت نمایند
استاد اهل سنت جامعه المصطفی گرگان گفت: کشورهای اسلامی اقتصاد خودشان را با اتکا به نیروهای داخلی تقویت نمایند و به خاطر ضعف بنیه اقتصادی تن به خواسته های سلطه گران ندهند.
مشاور اهل سنت استاندار گلستان در پیامی بعثت پیامبر نور و رحمت را تبریک گفت
مشاور امور اهل سنت استانداری گلستان ضمن تبریک و تهنیت این روز بزرگ در این پیام اظهار کرد: بعثت پیامبر گرامی اسلام در طول تاریخ موجب شادمانی و اخوت بین مسلمانان بوده است و گرامیداشت چنین روزی به مفهوم پاسداشت از ارزش های والای دین مبین اسلام می باشد.
خداوند متعال خاتم المرسلین (ص) را الگو و اسوه ای مسلمانان قرار داده است
مدرس حوزه علمیه ربانی چنارلی گفت: خداوند متعال خاتم المرسلین (ص) را الگو و اسوه ای کامل برای زندگی عملی انسان ها به ویژه مسلمانان قرار داده است.
نیروی انسانی، ابزار پیشرفته و سرمایه سه مولفه مهم در ایجاد اشتغال و رونق است
فرماندار اهل سنت شهرستان آق قلا بر تعامل و هم افزایی در راستای تولید ثروت و تحقق منویات مقام معظم رهبری تاکید کرد و گفت: نیروی انسانی، ابزار پیشرفته و سرمایه سه مولفه مهم در ایجاد اشتغال و رونق است.
در انقلاب اسلامی توجه ویژه ای به حوزه بهداشت و درمان شد
سخنران نماز جمعه روستای چنارلی گفت: اسلام دین نظافت و پاکیزگی است و به آن سفارش و توجه ویژه ای داشته است و زندگی روزانه یک مسلمان با تلاش برای پاکیزگی آغاز می شود.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next