اهل سنت

دفتر گلستان

هر کجا که مسلمانان وحدت و اتحاد را پیشه کنند پیروز خواهند شد
حجت الاسلام حسین خانی‌پور در خطبه‌های نماز جمعه در مسجد محمدیه شهرستان تالش ضمن تشکر از مردم خونگرم و انقلابی تالش به خاطر شرکت در مراسمات و جشن های هفته وحدت ، گفت : در کشوری زندگی می کنیم که از نظر وحدت و همدلی در جهان اسلام الگو می باشد و باید قدر این وحدت و همدلی و آرامش و امنیت را بدانیم .
ضرورت مقابله با شیوع عقاید منحرف در جامعه اسلامی
سخنران نماز جمعه اهل سنت بندرترکمن گفت: امروز عقاید منحرف در جامعه اسلامی شیوع پیدا کرده است که باید مواظب باشیم و در دام آنها گرفتار نشویم.
جلسه هماهنگی نکوداشت چهره ماندگار ترکمن برگزار شد
جلسه هماهنگی نکوداشت چهره ماندگار ترکمن "موسی جرجانی" به ریاست امانگلدی ضمیر فرماندار آق قلا و با حضور حاج عبدالحی آخوند میرزا علی مشاور استاندار در امور اهل سنت و امام جمعه شهر آق قلا، علماء و روحانیون، فعالین فرهنگی و اجتماعی و فرهیختگان و ادیبان منطقه در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان آق قلا برگزار شد.
فضیلت های رسول خدا (ص) آنقدر زیاد است که زبان از بیان آن عاجز است
حجت الاسلام عبدالحمید مومنی در خطبه‌های نماز جمعه در مسجد شیخ محله نقش بندی در روستای عنبران از توابع شهرستان آستارا با حمد و ستایش خداوند متعال سخنان خود را آغاز کرد و با بیان آیات و روایات به توصیف برخی از فضایل و ویژگی های رسول خدا (ص) پرداخت .
دومین نشست مشترک مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان در سال جاری برگزار شد
دومین نشست مشترک شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان و مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در سال جاری برگزار گردید.
مقاومت در برابر تجاوز تنها راه جلوگیری از تصرف قدس شریف می باشد
حجت الاسلام علیرضا بنی پولاد در خطبه های نماز جمعه در مسجد بابا حسن بخش لوندویل شهرستان آستارا سخنان خود را با حمد و ستایش خداوند متعال و بیان آیاتی از سوره مبارکه مائده آغاز کرد و گفت : قرآن کریم برای ایجاد حق شناسی در قوم بنی اسرائیل و یهود و بیداری آنان از خطاهایی که در گذشته انجام داده بودند ، نعمت هایی را که به آنان ارزانی داشته است ، یادآوری می فرماید .
دیدار صمیمانه امام جمعه اهل سنت مسجد فاروق اعظم اسالم با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اسالم
حجت الاسلام تاج الدین برزکوهی ، امام جمعه اهل سنت بخش اسالم با حضور در ساختمان شهرداری این شهر با شهردار و اعضای شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد .
ایمان به خدا ما را از فتنه های دشمنان در امان نگه می دارد
حجت‌الاسلام پرسیان در خطبه‌ های نماز جمعه در مسجد فاروق اعظم بخش اسالم سخنان خود را با حمد و ستایش خداوند متعال و آیات و روایات آغاز کرد و گفت : در حالی ما از فضل و رحمت خداوند متعال بهره می بریم که وظیفه داریم از نعمت های خداند در مسیر درست استفاده نماییم و شکرگذار خداوند سبحان باشیم .
نماز های جمعه جایگاه وعظ، نصیحت و ارتقاء سطح سیاسی نمازگزاران است
امام جمعه اهل سنت ینقاق گالیکش گفت: نماز های جمعه جایگاه وعظ، نصیحت و ارتقاء سطح سیاسی نمازگزاران است.
فدا کردن جان و مال در راه دین باعث سربلندی در دو جهان خواهد شد
امام جمعه اهل سنت کلاله گفت: فدا کردن جان و مال در راه دین باعث سربلندی و سعادت در هر دو جهان خواهد شد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next