اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 28 مرداد 1397| 8 ذي الحجه 1439

 


دفتر گلستان

مقاومت پیام مشخصی از پیروزی حزب الله لبنان در جنگ 33 روزه بود که بر امت اسلام مخابره شد
حجت‌الاسلام غیاث‌الدین بدری ، استاد مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه تالش و امام جمعه مسجد رسول اکرم (ص) روستای پیرهرات بخش اسالم همزمان با روز مقاومت اسلامی در سالروز پیروزی حزب الله لبنان در جنگ 33 روزه با رژیم غاصب صهیونیستی ، گفت : این پیروزی یک پیام مشخص برای همه مسلمانان جهان دارد و آن مقاومت اسلامی است .
مقاومت اسلامی یکی از مهم ترین شاخص های حفظ عزت و استقلال در امت اسلامی است
همزمان با روز مقاومت اسلامی در سالروز پیروزی حزب الله لبنان در جنگ 33 روزه با رژیم غاصب صهیونیستی ، حجت الاسلام رحیم‌اله صابری ، مدرس حوزه علمیه اهل سنت محمدیه تالش در گفت و گو با رابط خبری گیلان پیروزی حزب الله لبنان در جنگ 33 روزه را یک افتخار جاودانه در جهان اسلام عنوان کرد و گفت : این پیروزی فقط مقابل رژیم غاصب صهیونیستی نبود بلکه بلکه پیروزی در مقابل استکبار جهانی و دشمنان اسلام بود .
مقاومت اسلامی یک اصل مهم برای حفظ ارزش های دینی است
حجت الاسلام اشرف حبیب زاده ، استاد مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه شهرستان تالش در گفت و گوی تلفنی با رابط خبری شعبه گیلان تاکید کرد : مقاومت اسلامی یک اصل مهم برای حفظ ارزش های دینی است .
گردهمایی حجاج با حضور میلیونی مسلمان جهان همراه است
امام جماعت مسجد اهل سنت گمیشان با بیان اینکه، مناسک حج مظهر یکپارچگی و انسجام است، گفت: مناسک حج و حضور میلیونی مسلمانان در سرزمین وحی اتحاد و عظمت مسلمانان را به رخ جهانیان می کشد.
مناسک حج نمایش اتحاد و عظمت مسلمانان است
امام جماعت مسجد شهرک قولاق کسن گلیداغ گفت: مناسک حج با حضور امت اسلامی از همه جهان اسلام اتحاد و عظمت مسلمانان را به نمایش می گذارد.
اعزام جمعی از روحانیون و موثرین اهل سنت استان گلستان به دیدار مقام معظم رهبری
شامگاه روز یکشنبه 21 مرداد 97 جمعی از روحانیون و موثرین اهل سنت استان گلستان به اتفاق گروهی دیگر از مردم استان گلستان عازم دیدار با مقام معظم رهبری شدند تا به آرزوی خود دست یافته و بتوانند از نزدیک به سخنان و رهنمودهای ایشان گوش جان بسپارند و توشه ها از آن برچینند.
نخستین گروه زائران گلستانی حج تمتع 1397 به سرزمین وحی اعزام شدند
نخستین گروه زائران گلستانی حج تمتع 1397 طی مراسمی در فرودگاه بین المللی گرگان، به سرزمین وحی اعزام شدند.
دهه اول ذی الحجه از پرفضیلت ترین ایام سال است
آخوند اسماعیل قدیری گفت: دهه اول ذی‌الحجه محبوب‌ترین ایام سال است و فضیلت و شرافت بالایی نسبت به دیگر ایام دارد.
مکه حریم امن الهی است و حجاج در امنیت و آسایش به این فریضه الهی بپردازند
امام جمعه اورجنلی کلاله با بیان اینکه، حج یکی از 5 رکن اصلی دین مبین اسلام است، گفت: مومنین با نیت پاک و صالح موجبات کسب خیر و حسنات فراوان مناسک حج را فراهم آورند.
ملت ایران راه انقلاب و اسلام را برگزیده اند و در مقابل فشارهای اقتصادی استقامت می کنند
حجت الاسلام عبداله راستگو در خطبه های نماز جمعه در مسجد محمد رسول الله (ص) روستای بالاده از توابع بخش اسالم با حمد و ستایش خداوند متعال و دعوت به پایداری در تقوای الهی سخنان خود را آغاز کرد و به تبیین اهمیت نماز جمعه پرداخت و گفت : نماز جمعه یک عبادت بزرگ دسته جمعی است که آثار و برکات عبادات را که شستن دل از آلودگی های گناه و زدودن زنگار معصیت از قلب ها می باشد ، در بر دارد .
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.