اهل سنت

دفتر گلستان

گروه های تکفیری با اهل سنت و اهل تشیع و اسلام دشمنی دارند
حجت‌الاسلام طالبی در کارگروه گفتمان تقریب مذاهب در سالن کانون هدایت اداره آموزش و پرورش شهرستان تالش به اهمیت تقریب و اتحاد بین مذاهب شیعه و سنی در تالش از دیرباز و به ویژه بعد پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت : پیروزی انقلاب شکوه مند اسلامی ایران معجزه ای از سوی خداوند متعال برای مردم مسلمان ایران بود که به دست بنیان گذار آن ، حضرت امام خمینی (ره) به ملت شریف ایران هدیه شد .
بيانيه امام جمعه اهل سنت تالش در رابطه با ياوه گويي هاي رئيس جمهور آمريكا
امام جمعه اهل سنت مسجد محمدیه شهرستان تالش در رابطه با سخنان بی اساس و سخیف رئیس جمهور آمریکا علیه ملت ایران و سپاه پاسداران و جعل نام خلیج همیشگی فارس و عدم تایید تعهدات بین المللی از جمله برجام ، واکنش نشان داد و بیانیه ای در این خصوص صادر کرد .
همایش مشترک علمای تشیع و اهل سنت ، اساتید و اقشار تاثیر گذار مناطق غرب استان گیلان در شهرستان تالش برگزار شد
همایش مشترک علمای تشیع و اهل سنت ، اساتید و اقشار تاثیر گذار مناطق غرب استان گیلان در شهرستان تالش با سخنرانی حجت الاسلام دکتر احمد واعظی ، رئیس دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم برگزار شد .
ارتقای سطح علمی طلاب و روحانیون در شرایط کنونی امری ضروری است
رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان های گلستان و گیلان گفت: ارتقای سطح علمی طلاب و روحانیون در شرایط کنونی امری ضروری است و امروز طلاب علاوه بر یادگیری دروس حوزوی گستره فراگیری خود را فراتر نهاده و به دنبال تحقیق و پژوهش نیز باشند.
تزلزل و بد عهدی دولتمردان آمریکا بار دیگر به اثبات رسید
نماینده اهل سنت مردم غرب گلستان در مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن سخنان اخیر ترامپ گفت: اظهارات سخیف و زننده رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا در خصوص موضوع برجام علاوه بر آنکه بی ثباتی، تزلزل و بد عهدی دولتمردان آمریکا را بار دیگر به اثبات رسانده است.
سخنان اخیر ترامپ ملت ایران را متحد تر از قبل خواهد کرد
امام جمعه اهل سنت ینقاق شهرستان گالیکش گفت: سخنان اخیر رئیس جمهور آمریکا نتها لطمه ای به آرمان های ملت ایران نمی گذارد بلکه ملت ایران را متحد تر از قبل خواهد کرد.
امام جمعه کلاله در پیامی سخنان اخیر ترامپ را به شدت محکوم کرد
دوست محمد آخوند میر حسن زاده سخنان بی شرمانه ترامپ را علیه سپاه پاسداران و ملت غیور ایران را محکوم کرد.
استکبار جهانی تلاش می کند که با تجزیه قدرت ، منابع کشور های بزرگ خاور میانه را غارت کند
حجت الاسلام هاشم رضایی در خطبه های نماز جمعه در مسجد امام شافعی روستای شلقون شهرستان تالش با حمد و ستایش خداوند متعال و بیان آیاتی از قرآن کریم و روایات سخنان خود را آغاز کرد و با اشاره به ایام ماه محرم ، گفت : خواندن نماز های جماعت یومیه در مساجد ، ساده ترین اعمال مسلمانان است که بزرگوارانی همچون امام حسین (ع) سایر شهدای بزرگ دین اسلام آن را ترک نمی کردند و برای این امر ارزش و اهمیت قائل می شدند .
ترامپ با این سخنان بی اساس نه تنها نمی تواند انسجام مردم و ارکان نظام را تضعیف کند بلکه وحدت و اتحاد ملت مسلمان ایران را بیشتر می کند
در پی سخنرانی مفتضحانه اخیر رئیس جمهور آمریکا در تروریست خواندن ملت بزرگ ایران اسلامی، پشت پا زدن به تعهدات بین المللی از جمله تایید برجام ، ایراد اتهامات همیشگی به نظام اسلامی، تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جعل نام خلیج همیشه فارس ، حجت‌الاسلام غیاث‌الدین بدری ، ناظر مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه تالش و امام جمعه مسجد رسول اکرم (ص) روستای پیرهرات بخش اسالم در گفت و گو با رابط خبری شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان ضمن محکوم کردن صحبت های تکراری و سخیف ترامپ ، رئیس جمهور امریکا در مورد اهانت به ملت ایران ، گفت : هدف از این گونه سخنان بی اساس از سوی رئیس جمهور امریکا و یا سایر سران کشورهای غربی و استکبار جهانی از بین بردن انسجام ارکان نظام جمهوری اسلام و ملت بزرگ ایران است .
همایش بصیرت افزایی پیرامون تقریب مذاهب اسلامی و جریان های تکفیری در مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه تالش برگزار شد
همایش بصیرت افزایی پیرامون تقریب مذاهب اسلامی و جریان های تکفیری در مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه تالش با سخنرانی حجت الاسلام توحیدی ، استاد حوزه و دانشگاه برگزار شد . مهمانان این همایش حجت الاسلام توحیدی ، استاد حوزه و دانشگاه ، حجت الاسلام حسین پور ، مدیر شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان و حجت الاسلام شعبانی نماینده از طرف سپاه قدس گیلان و علما و مدرسین اهل سنت استان بودند .
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next