اهل سنت

دفتر گلستان

برگزاری 108 برنامه در هفته دفاع مقدس شهرستان آق قلا
فرماندار اهل سنت آق قلا از برنامه ریزی برای اجرای 108 برنامه در بزرگداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان آق قلا خبر داد.
بیانیه دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس
همزمان با فرارسیدن هفته دفاع مقدس، دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان های گلستان و گیلان بیانیه ای صادر کرد.
همایش قیام عاشورا و احیای سنت نبوی با حضور علمای شیعه و سنی در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تالش برگزار شد
همایش قیام عاشورا و احیای سنت نبوی با حضور علمای شیعه و سنی درسالن همایش اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تالش برگزار شد . سخنران این مراسم حجت السلام سید حامد علم الهدی ، معاون امور ایران در مجمع جهانی تقریب بود .
واکنش علمای اهل سنت استان گیلان به فاجعه نسل کشی و آوارگی مسلمانان در میانمار
در پی فاجعه نسل کشی ، کشتار و آوارگی اقلیت مسلمانان در کشور میانمار توسط بوداییان و حکومت ظالم این کشور علمای اهل سنت استان گیلان به این وقایع تلخ و ناگوار واکنش نشان دادند .
امام جمعه اهل سنت روستای عنبران شهرستان آستارا کشتار مسلمانان در میانمار را محکوم کرد و خواستار برخورد جدی کشورهای اسلامی و مجامع جهانی با این فاجعه انسانی شد
به نظر می‌رسد جهانیان باید همیشه شاهد جنگ و خونریزی و آوارگی در کشورهای اسلامی باشند و هر روز در گوشه و کنار دنیا مسلمانان با حوادث و اتفاقات و جنگ‌های مکرر مواجه هستند ؛ اینبار اقلیت مسلمانان مظلوم کشور میانمار هدف سیاست های پلید استکبار جهانی قرار گرفته اند تا در کنار سایر جنگ‌ها و تفرقه‌ها آتشی دیگر به جان مسلمانان جهان باشند. در همین راستا و همزمان با این فاجعه انسانی حجت الاسلام جابر عباداللهيان ، امام جمعه اهل سنت روستای عنبران از توابع شهرستان آستارا در گفت ‌وگو با رابط خبری گیلان کشتار مسلمانان در میانمار را محکوم کرد و خواستار برخورد جدی کشورهای اسلامی و مجامع جهانی با این فاجعه انسانی شد
وحدت و امنیت امروز کشورمان حاصل رهنمودهای مقام معظم رهبری است
عبدالباسط آخوند رهبر گفت: وحدت و امنیت امروز کشورمان حاصل رهنمودهای مقام معظم رهبری است.
توبه و استغفار باعث ذوب شدن گناهان انسان می شود
سخنران نماز جمعه روستای چنارلی استان گلستان گفت: توبه و استغفار باعث محو گناهان انسان می شود.
ترس از عذاب و اميد به رحمت الهي از نشانه اي ايمان است
امام جمعه گنبدكاووس گفت: ترس از عذاب و اميد به رحمت الهي از نشانه اي فرد با ايمان است.
کسی که در امانت خیانت کند مورد خشم خداوند قرار خواهد گرفت
حجت الاسلام محمد زاهد جعفرنیا در خطبه‌های نماز جمعه در مسجد فاروق اعظم بخش اسالم سخنان خود را با حمد و ستایش خداوند متعال و آیاتی از قرآن کریم و احادیث نبوی و شرع اسلام آغاز کرد و گفت : انجام فرایض دینی از وظایفی است که خداوند متعال بر ما تکلیف نموده است و ما به عنوان پیروان دین مبین اسلام وظیفه داریم این فرایض را برای سعادت و عاقبت بخیری خودمان در دنیا و آخرت انجام دهیم و کسی که فرایض و سنت های دین را ترک کند نه تنها از دستورات خداوند سبحان و رسولش حضرت محمد (ص) سرپیچی کرده است بلکه به خودش نیز خیانت نموده است .
حوادث تلخ و غم انگیز در میانمار نتیجه تفرقه بین مسلمین است
امام جمعه اهل سنت مسجد جامع عرفانی آق قلا گفت: اگر بین امت اسلامی اختلاف و تفرقه به وجود آید و مسلمین را از همدیگر جدا سازد حوادثی تلخ و غم انگیز همچون کشتار و آوارگی مسلمانان میانمار پیش خواهد آمد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next