اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز چهارشنبه، 30 خرداد 1397| 7 شوال 1439

 


دفتر گلستان

تکبر انسان را از نعمت های خدا محروم می کند
حجت الاسلام هیبت الله اسکندری امام جمعه اهل سنت مسجد حضرت علی (ع) روستای قره سو از توابع شهرستان آستارا در خطبه های نماز جمعه با حمد و ستایش خداوند متعال و بیان آیات و روایات سخنان خود را آغاز کرد و ضمن تبریک عید سعید فطر و دعا برای قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان ، گفت : ماه رمضان ماه بندگی و نزول قرآن است و امیدواریم اعمال ما در این ماه پذیرفته شود
قرآن گنجینه هدایت بشر است
حجت الاسلام اسرافیل رحیمی در خطبه های نماز جمعه در مسجد جامع نبی اکرم (ص) روستای خاله سرای بخش اسالم ضمن تبریک عید سعید فطر و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه رمضان ، قرآن را گنجینه هدایت بشر خواند و گفت : قرآن کریم معجزه الهی است که اگر انسان با آن انس بگیرد ، به درگاه خداوند متعال نزیک تر خواهد شد و به سعادت ابدی دست می یابد .
گزارشی از نمایش شکوه وحدت و هم دلی در نماز عید سعید فطر استان گلستان
حضور پیر و جوان، کودک و بزرگ همگی گویای این بود که پس از پایان مهمانی بزرگ رمضان، گرد هم جمع شوند تا نماز عید سعید فطر را به میمنت مقبولیت مناجات های ماه مبارک رمضان برپا نمایند.
برگزاری نماز عید سعید فطر نشان دهنده عظمت اسلام است
روحانی اهل سنت از شهر مرزی اینچه برون گفت: برگزاری نماز عید سعید فطر نشان دهنده عظمت اسلام و مسلمین است.
اجرایی شدن راه آهن گنبد مشهد و جاده نفت آرزوی به حق و دیرین مردم شهرستان است
امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبدکاووس گفت: اجرایی شدن راه آهن گنبد - مشهد و جاده نفت آرزوی به حق و دیرین مردم شهرستان گنبد کاووس است.
به فرزندانمان در روزهای عید کالای ایرانی هدیه بدهیم
امام جمعه اهل سنت قازان قایه شهرستان مراوه تپه در خصوص عیدی دادن در روز عید فطر گفت: اگر در روز عید، عیدی می خواهیم بدهیم، کالای ایرانی عیدی بدهیم.
ایمان و عمل صالح از اعمالی هستند که آدمی را به بهشت هدایت می سازد
امام جمعه اهل سنت روستای پیرواش شهرستان آق قلا گفت: ایمان و عمل صالح از جمله اعمالی هستند که انسان مومن و پرهیزکار را به بهشت هدایت می کند.
عید فطر عید بندگی و تقوا است
سخنران نماز عید فطر اهل سنت گرگان گفت: عید سعید فطر، عید بندگی و تقوا است که انسان مومن پاداش یک ماه بندگی و اطاعت از فرامین الهی را عیدی می‌گیرد.
سلاح انسان مومن ایمان وی است
امام جمعه اهل سنت بندر ترکمن با بیان اینکه، سلاح انسان مومن ایمان وی است، گفت: سلاح انسان مومن ایمان و نورانی کننده آن اعمال انسان است که با خواندن نماز و پرهیز از اعمالی که خداوند متعال آن را منع کرده است باعث می گردد ستون های آن بیش از پیش مستحکم تر گردد.
ائمه جمعه و روحانیون اهل سنت از تریبون های نماز جمعه، مساجد و مدارس دینی، به تشویق مردم به حمایت از کالای ایرانی همت گمارند
رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان های گلستان و گیلان گفت: ائمه جمعه و روحانیون اهل سنت از تریبون های نماز جمعه، مساجد و مدارس دینی، به تشویق مردم به حمایت از کالای ایرانی همت گمارند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.