اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز دوشنبه، 2 بهمن 1396| 6 جمادي الاول 1439

 


دفتر گلستان

پیام تسلیت علما و روحانیون اهل سنت استان گلستان در پی حادثه جان ‌باختن خدمه کشتی نفتکش ایرانی
علما و روحانیون اهل سنت استان گلستان با صدور پیامی، حادثه جان باختن خدمه کشتی نفت کش جمهوری اسلامی ایران را تسلیت گفتند.
پیام تسلیت دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان در پی حادثه جان ‌باختن خدمه کشتی ایرانی
دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان با صدور پیامی، حادثه جان باختن خدمه کشتی نفت کش جمهوری اسلامی ایران را تسلیت گفت.
جذب و سازماندهی 5هزار روحانی اهل‎سنت در دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان
معاون فرهنگی دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان گفت: ما توانستیم با برنامه ریزی های مدون جذب پنج هزار اهل سنت در مرکز بزرگ شمال کشور را سازماندهی کنیم.
دشمنان اسلام همواره از عزت، قدرت و اتحاد مردم ایران هراس دارند
معاون پژوهشی مدرسه علوم دینی ربانیه چنارلی، گفت: هرگونه فتنه گری، تخریب اموال و سلب امنیت عمومی در کشور حرام شرعی و قابل پذیرش نبوده و محکوم است.
دوره های آماده سازی داوطلبان آزمونهای تعیین سطح ویژه روحانیون اهل سنت برگزار گردید
دوره های آماده سازی داوطلبان آزمونهای تعیین سطح جامع ویژه طلاب، مدرسین و روحانیون اهل سنت استان گلستان آغاز شد.
پیام تسلیت امام جمعه اهل سنت بخش اسالم در پی حادثه تلخ و دلخراش جان باختن تعدادی از هموطنان عزیزمان در کشتی نفت کش سانچی
در پی حادثه تلخ و دلخراش جان باختن تعدادی از هموطنان عزیزمان در کشتی نفت کش سانچی در حین انجام وظیفه ، امام جمعه اهل سنت بخش اسالم پیام تسلیت صادر کرد.
پیام تسلیت امام جمعه اهل سنت تالش در پی حادثه تلخ و دلخراش جان باختن تعدادی از هموطنان عزیزمان در کشتی نفت کش سانچی
در پی حادثه تلخ و دلخراش جان باختن تعدادی از هموطنان عزیزمان در کشتی نفت کش سانچی در حین انجام وظیفه ، امام جمعه اهل سنت تالش پیام تسلیت صادر کرد ، متن پیام به شرح زیر است :
پیام های تسلیت امامان جمعه اهل سنت عباس آباد آستارا و وارده سرای اسالم در پی حادثه جان‌ باختن خدمه کشتی ایرانی
در پی حادثه تلخ و دلخراش جان باختن تعدادی از هموطنان عزیزمان در کشتی نفت کش سانچی در حین انجام وظیفه ، امامان جمعه اهل سنت روستاهای عباس آباد آستارا و وارده سرای اسالم پیام های تسلیت جداگانه ای صادر کردند.
مصاحبه با نفر سوم رشته ترتیل گروه روحانیون در پنجمین دوره مسابقات نیمه نهایی حفظ و قرائت قرآن کریم در دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان
حجت الاسلام عبداله راستگو امام جمعه مسجد محمد رسول الله (ص) روستای بالاده از توابع بخش اسالم که در پنجمین دوره مسابقات نیمه نهایی حفظ و قرائت قرآن کریم در دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان مقام سوم را در رشته ترتیل گروه روحانیون کسب کرد ، در گفت و گو با رابط خبری گیلان انگیزه اش برای شرکت در مسابقات قرآنی را تقویت ایمان و تقرب و نزدیکی به خداوند متعال عنوان کرد
آرامش ما با پایداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی تضمین خواهد شد
حجت الاسلام علیرضا بنی پولاد در خطبه های نماز جمعه در مسجد بابا حسن بخش لوندویل شهرستان آستارا با حمد و ستایش خداوند متعال سخنان خود را آغاز کرد و با اشاره به آیات 51 و 52 سوره مبارکه مائده گفت : خداوند در آیه 51 این سوره مبارکه مومنان را مورد خطاب قرار می دهد و می فرماید : قوم یهود و نصاری را سرپرستان و دوستان خود قرار ندهید که اگر آنان را سرپرست و دوست خود قرار دهید از زمره آنان خواهید بود و بی تردید خدا گروه ستمکاران را دوست ندارد .
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.