اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز دوشنبه، 3 ارديبهشت 1397| 8 شعبان 1439

 


دفتر گلستان

همه پدیده های خلقت نشانه هایی جهت شناخت عظمت و شکرگزاری خداوند است
امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس گفت: خداوند متعال در آیات متعدد بر تفکر و تعقل در آفرینش و تحولات طبیعت اشاره کرده و پدیده های خلقت را نشانه های شناخت عظمت و شکرگزاری خالق بر شمرده است.
امریکا به هیچ عنوان نمی تواند مدافع منافع اسلامی باشد
امام جمعه اینچه برون گفت: جنایات سخیف امریکا و امثالهم باید به همگان اعلام شود تا بدانند امریکا به هیچ عنوان نمی تواند مدافع منافع اسلامی باشد.
حرام خواران و فتنه انگیزان مانند حیوانات در قیامت برانگیخته می شوند
امام جمعه اهل سنت پیرواش شهرستان آق قلا گفت: در قیامت دوازده گروه به شکل های مختلف برمیگردند یکی از این گروه ها کسانی هستند که در این دنیا فتنه انگیز بودند به شکل های حیوان برمیگردند، حرام خورران هستند.
ارتباط سازنده با مسلمانان زمینه ساز وحدت است
امام جمعه اهل سنت قازان قایه مراوه تپه گفت: ایجاد ارتباط خوب و سازنده بین گروه های مختلف اسلامی خود زمینه ساز وحدت و همدلی بین آنها است.
امام جمعه تاتار علیا حملات اخیر آمریکا و همدستانش را به سوریه محکوم کرد
امام جمعه اهل سنت و ریش سفیدان شهر تاتار علیای گلستان جنایات و حملات اخیر آمریکا و همدستانش را به کشور مظلوم سوریه محکوم کردند.
خشوع در نزد خداوند این است که قلبی سلیم داشته باشیم
حجت الاسلام محمد زاهد جعفرنیا در خطبه‌های نماز جمعه در مسجد فاروق اعظم بخش اسالم سخنان خود را با حمد و ستایش خداوند متعال و دعوت مردم و نماز گزاران به تقوای الهی آغاز کرد و با بیان صفات مومنان در سوره مبارکه مومنون گفت : خداوند در این سوره مومنان را خاشع در نمازها و روی گردان از لغو و بیهودگی و پرداخت کننده زکات و حفظ کننده خویش از بی عفتی و امانت دار معرفی می نماید و می فرماید هرکس غیر از این طریق را طلب نماید تجاوزگر است .
اگر امت اسلامی به دستورات قرآن کریم عمل نمایند آرامش و امنیت برای مسلمانان به ارمغان می آید
حجت الاسلام واثق صبوری در خطبه های نماز جمعه در مسجد محمد رسول الله (ص) روستای کوته کومه از توابع بخش لوندویل شهرستان آستارا با بیان اینکه باید سعی کنیم علاوه بر تلاوت قرآن کریم آن را درک نماییم ، اظهار داشت : قرآن برای ما پند دهنده و شفا دهنده و رحمت است و اگر آیات و مفاهیم آن را بفهمیم قلوب ما را از بدی ها پاک می کند و انسان را به راه مستقیم هدایت می نماید .
قرآن کریم علم و علماء را بسیار گرامی می دارد و انسان را بر تدبر در هستی و تحقیق در آن یادآوری می‌کند
حجت الاسلام علی پورمحمدی در خطبه های نماز جمعه در مسجد امام شافعی روستای وارده سرا از توابع بخش اسالم سخنان خود را با بیان آیات و روایات آغاز کرد و گفت : قرآن کریم علم و علماء را بسیار گرامی می دارد و انسان را بر تدبر در هستی و تحقیق در آن و اهمیت دادن به علم و دانش یادآوری می‌کند
اگر قرآن در دل های انسان جای بگیرد شخصیت او را متحول می سازد
حجت‌الاسلام یعقوبی در خطبه های نماز جمعه در مسجد رسول اکرم (ص) روستای پیرهرات بخش اسالم با سلام و صلوات بر پیامبر اکرم (ص) سخنان خود را آغاز کرد و با بیان اینکه قرآن کریم پیام آور رحمت و مهربانی خداوند متعال است ، گفت : اگر قرآن در دل های انسان جای بگیرد شخصیت او را متحول می سازد
بازدید مدیر شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان از منطقه تالش و برگزاری دیدار های جداگانه در سال جدید با علمای اهل سنت
حجت الاسلام حسین پور ، مدیر شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان در ادامه بازدید از منطقه تالش در سال جدید و در راستای ایجاد فضای وحدت و انسجام در منطقه با حجت الاسلام حسین خانی پور ، امام جمعه اهل سنت تالش و حجت الاسلام عزت شیخ ، مدیر مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه تالش دیدارهای جداگانه برگزار کرد .
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.