اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز چهارشنبه، 29 اسفند 1397| 14 رجب 1440

خبر ويژه

 


دفتر گلستان

پیام امام جمعه اهل سنت تالش در پی حادثه تروریستی در سیستان و بلوچستان
حجت الاسلام حسین خانی پور، امام جمعه اهل سنت مسجد محمدیه شهرستان تالش طی پیامی انزجار خود را از عاملان حادثه تروریستی در سیستان و بلوچستان که منجر به شهادت جمعی دلاوران و مرزداران سپاه پاسداران شد ، اعلام کرد و این واقعه تلخ را به مقام معظم رهبری ، ملت شریف ایران و خانواده های شهدا تسلیت گفت .
بیانیه امام جمعه اهل سنت بخش اسالم در پی حادثه تروریستی در سیستان و بلوچستان
حجت الاسلام تاج الدین برزکوهی امام جمعه اهل سنت مسجد فاروق اعظم بخش اسالم طی بیانیه ای انزجار خود را از عاملان حادثه تروریستی در سیستان و بلوچستان که منجر به شهادت جمعی دلاوران و مرزداران سپاه پاسداران شد ، اعلام کرد و این واقعه تلخ را به مقام معظم رهبری ، ملت شریف ایران و خانواده های شهدا تسلیت گفت .
در دین اسلام همواره افراد به کنترل و مديريت خشم دعوت شده اند
حجت الاسلام واثق صبوری در خطبه های نماز جمعه در مسجد محمد رسول الله (ص) روستای کوته کومه از توابع بخش لوندویل شهرستان آستارا با حمد و ستایش خداوند متعال و دعوت به تقوای الهی سخنان خود را آغاز کرد و با بیان اینکه فرو خوردن خشم در احادیث اسلامی بسیار حائز اهمیت بوده است ، خاطر نشان کرد : در دین اسلام همواره افراد به کنترل و مديريت خشم دعوت شده اند
برگزاری همایش تجلیل از اساتید و طلاب برتر اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان
همایش تجلیل از اساتید و طلاب برتر اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان در گرگان برگزار گردید.
فرهنگ ایرانی و اسلامی و کتاب و کتابخوانی باید ترویج پیدا کند
سرپرست اداره کل کتابخانه‎های عمومی گلستان با بیان اینکه به مناسبت چله انقلاب نهاد کتابخانه‎های عمومی کشور از ۴۰ نویسنده و فعال عرصه کتاب و کتابخوانی تجلیل کرد، گفت: در استان گلستان نیز ابراهیم حسن‎بیگی مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفت.
قاری نوجوان ترکمن در مسابقات سراسری افتخار آفرید
حبیب الله دانشمند قاری نوجوان ترکمن، در دوازدهمین دوره از مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی (ع) در بخش برادران، در رشته حفظ ده جزء (زیر ۱۶ سال) موفق به کسب رتبه سوم این مسابقات شد.
اقدام تروریستی اخیر در سیستان و بلوچستان را شدیدا محکوم می کنیم
امام جمعه اهل سنت گنبد کاووس، عملیات تروریستی اخیر در سیستان و بلوچستان را که منجر به شهادت رسیدن و زخمی شدن تعدادی از هموطنان مرزبان نظامی شده است را اقدامی غیرانسانی و خلاف آیین اسلام دانست و آن را شدیدا محکوم کرد.
علمای اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان حادثه تروریستی در سیستان و بلوچستان را محکوم کردند
علمای برجسته و مدیران مدارس دینی اهل ‌سنت استان هاي گلستان و گيلان ضمن محکوم کردن حمله تروریستی به اتوبوس حامل نیرو‌های سپاه، برای شهدای این حادثه علو درجات، برای مجروحین شفای عاجل و برای خانواده‌های شهدا صبر و اجر را مسئلت کردند.
بیانیه دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان در محکومیت حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان
دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را محکوم کرد.
همایش انقلاب اسلامی، احیای ارزش ها و استکبار ستیزی در روستای نمک چال بهشهر برگزار شد
امام جماعت مسجد اهل سنت بندر ترکمن در همایش انقلاب اسلامی، احیای ارزش ها و استکبار ستیزی گفت: حرکت حضرت امام خمینی (ره) حرکتی مردمی و مبتنی بر حمایت و پشتوانه مردم بود.
Back   5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12  -  13  -  14   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.