اهل سنت

Picture Gallery

مساجد اهل سنت آذربايجان غربي مساجد اهل سنت خراسان مراسم عمامه گذاري طلاب اهل سنت اردوي راهيان نور / اسفند 90 / طلاب اهل سنت کرمانشاه

آخرين شماره نشريات


دفتر سيستان و بلوچستان

​مسئول سازمان بسیج دانشجویی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان :
​ مسئول سازمان بسیج دانشجویی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت :دانشجویان اهل سنت سیستان و بلوچستان به اردوی راهیان نوراعزام می شوند.

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر :
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: آسیب های استفاده از ماهواره همچون تیرهای زهرآگینی است که جامعه و کانون گرم خانواده ها را تهدید جدی می کند.

امام جمعه اهل سنت سراوان :
امام جمعه اهل سنت سراوان در جنوب شرق سیستان و بلوچستان گفت: اگر طرف مقابل در توافق برجام که حدود یک سال از آن می گذرد به تعهداتش عمل نکرده است تقصیر دولت نیست.

مولوی محمد اسفندفر :
مولوی محمد اسفندفر گفت: اسرائیل در اوج قلدری و توانمندی نظامی نتوانست بر ایمان و شجاعت جوانان مسلمان فلسطینی چیره شود.

امام جمعه اهل سنت مینان سرباز :
امام جمعه اهل سنت مینان سرباز گفت: شهید جنگی زهی منادی وحدت شیعه و سنی در سرباز بود.

امام جمعه موقت اهل سنت سراوان :
مولوی ابراهیم ارباب گفت: با روی کار آمدن گروههای جهادی زنان ودختران بلوچ عزم خود را جزم کردند وبرای آموزش فرزندان خود از بین بردن بی سوادی دراین مناطق کمر همت بستند.

مولوی محمدعثمان در مراسم نماز جمعه اهل‌سنت خاش :
مولوی محمدعثمان با اشاره به درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، ضمن بیان خدمات این شخصیت برجسته‌ی سیاسی کشور، دوران ریاست جمهوری وی را «دارای برخی کاستی‌ها» دانست.

در پی درگذشت آخوند حاجی محمد عابدی کُر، امام جمعه اهل سنت بندر ترکمن ، مولوی ساداتی با صدور پیامی ، ارتحال این عالم جلیل القدر را تسلیت گفت.

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر :
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی شخصیت علمی، سیاسی و فرهنگی بود که حق بزرگی بر گردن ملت ایران داشت و به حق مردم هم در مراسم تشییع دین خود را نسبت به ایشان ادا کردند.

نماینده اهل سنت سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری :
نماینده اهل سنت سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: مشکلات اقتصادی عاملی برای به انحراف کشاندن جوانان دانست.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next