اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز شنبه، 4 فروردين 1397| 8 رجب 1439

 


دفتر سيستان و بلوچستان

مسافران نوروزی قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند
امام جمعه اهل‌سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: صدور هرگونه احکام حرام و یا مکروه در اسلام همچون مصرف مشروبات الکلی و موادمخدر همه برای سلامتی انسان و براساس علم الهی است.
پیام نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان در محکومیت تحرکات سخیف فرقه شیرازی
در پی تحرکات سخیف فرقه شیرازی، آیت الله سلیمانی نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان سیستان و بلوچستان پیامی صادر نمود.
حجاب برای بانوان از دستورات مهم خداوند است
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: شخصیت بانوان به حفظ حجاب آنان است و اجرای این مهم برای زنان و دختران از دستورات مهم خداوند و رسول خدا(ص) بحساب می آید.
امر به معروف و نهی از منکر مانعی برای ارتکاب زشتی ها در جامعه هستند
مدرس حوزه علمیه اهل سنت زاهدان گفت: امر به معروف و نهی از منکر مانعی برای ارتکاب زشتی ها در جامعه هستند.
اعزام کاروان راهیان نور معتمدین، ریش سفیدان و جوانان قبایل و طوایف شهرستانهای ایرانشهر و سرباز به مناطق جنگی
کاروان شصت نفره راهیان نور متشکل از سران معتمدین، ریش سفیدان و جوانان قبایل و طوایف شهرستانهای ایرانشهر، سرباز و بخش های تابعه شهرستانهای فوق بمدت یک هفته از سوی دفتر نمايندگي ولي‌ فقيه در امور اهل‌ سنت سيستان و بلوچستان عازم مناطق عملیاتی جنگ تحمیلی هشت ساله گردید.
اختتامیه جشنواره بزرگ قرآنی فدائیان اسلام در سيستان و بلوچستان برگزار شد
اختتامیه جشنواره بزرگ قرآنی « نکوداشت شهید نواب صفوی و شهدای گرانقدر فدائیان اسلام » روز پنج شنبه 10 اسفند ماه در سالن اجلاس دفتر نمايندگي ولي‌ فقيه در امور اهل‌ سنت سيستان و بلوچستان با حضور آیت الله شبیری زنجانی، محمد مهدی عبد خدایی، حجت الاسلام راهداری و جمعی از روحانیون، مسئولین و قاریان برجسته کشوری و استانی برگزار گردید.
بازدید کاروان راهیان نور ایرانشهر از شیراز
با هماهنگی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان فارس، کاروان معتمدین و متنفذین اهل سنت شهرستان ایرانشهر سیستان و بلوچستان در مسیر عزیمت به مناطق جنگی جنوب کشور، از اماکن سیاحتی و زیارتی شیراز بازدید به عمل آوردند.
ایران یک نقطه امن در منطقه بحرانی خاورمیانه است
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: اطراف ما را بحران‌های امنیتی فراگرفته و قدرت‌ها و حکومت‌ها را به نابودی کشانده است اما در این میان ایران یک منطقه امن است.
​همایش نقش روحانیون شیعه و سنی در مقابله با جریان‌های تکفیری در ایرانشهر برگزار شد
همایش "نقش علما و روحانیون شیعه و سنی در مقابله با جریان‌های تکفیری" دیروز (یکشنبه) با حضور مسئولان و روحانیون برجسته استان در ایرانشهر برگزار گردید.
بیانیه پایانی بیست و نهمین همایش علمی تحقیقی مذاهب اسلامی
حجت الاسلام والمسلمین احمد براتی دبیر علمی همایش مذاهب اسلامی، بیانیه پایانی بیست و نهمین همایش علمی تحقیقی مذاهب اسلامی را به شرح ذیل اعلام نمود.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.