اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز شنبه، 5 خرداد 1397| 12 رمضان 1439

 


دفتر سيستان و بلوچستان

ما مردم اهل سنت همیشه در کنار رهبری ایستاده‌ایم/ شرایط اقتصادی مردم با برجام بدتر شده است
امام جمعه اهل سنت کنارک با اشاره به خروج امریکا از برجام گفت: این اقدام نشان از بی نتیجه بودن مذاکره با امریکایی ها، بدعهدی آنها و ضرورت بی اعتمادی به وعده های امریکا بود.
نامه به رهبرانقلاب تجدید میثاق مجدد جامعه اهل سنت با ایشان بود/ با رهبری مقتدرانه مقام معظم رهبری اجازه یاوه گویی به دشمنان نمی دهیم
امام جمعه اهل سنت خاش گفت: با رهبری مقتدرانه رهبرمعظم انقلاب اجازه یاوه گویی به دشمنان نمی دهیم و به پیشرفت های خود ادامه خواهیم داد، ملت ایران باید هرچه توان دارند فریاد مرگ برآمریکا سر دهند.
حضور مردم و مسئولین دهستان سفیدآبه شهرستان نیمروز در ضیافت افطاری دفتر نمايندگي ولي‌ فقيه در امور اهل‌ سنت سيستان و بلوچستان
در پنجمین شب ماه مبارک رمضان ۱۴۳۹ هجری قمری برابر با ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ مسئولین و مردم شریف دهستان سفیدآبه شهرستان نیمروز میهمان ضیافت افطار نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت بودند.
علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس را محکوم کردند
رژیم منحوس و جعلی اسرائیل با خونسردی تمام فلسطینی های بیشماری را قتل عام می کند و آمریکا همزمان در روزنکبت وشرمساری، جابجایی غیرقانونی سفارت خودش به بیت المقدس را جشن می گیرد ومی خواهد توجه عموم دنیا را منحرف سازد، اما چشمان بیدار دنیا می دانند که کار آقای ترامپ غیر عادلانه وبرای مسلمانان خط قرمز است.
ضیافت افطاری دفتر نمايندگي ولي‌ فقيه در امور اهل‌ سنت سيستان و بلوچستان در دهستان لوتک شهرستان هامون
مراسم افطاری فوق با همت و تلاش دفتر نمايندگي ولي‌ فقيه در امور اهل‌ سنت سيستان و بلوچستان برگزار گردید.
روزه گرفتن در این ماه مبارک بر هر مسلمانی واجب است
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر نیز در خطبه های این هفته گفت: گران فروشی، احتکار و کم فروشی در دین مبین اسلامی گناهی بزرگ و نابخشودنی است.
رمضان فرصتی برای انجام عبادت، برپایی نماز، پرداخت زکات، خیرات، صدقات، کمک به نیازمندان و روزه داری است
مولوی محمدعثمان قلندرزهی گفت: اجرای برنامه ها و مسابقات ورزشی در اوقات خارج از وقت نماز و عبادت در ماه مبارک رمضان قابل تقدیر است.
ماه مبارک رمضان، ماه مساوات، خدمت و تلاش برای انجام عبادت خالصانه خداوند متعال است
مولوی محمدعلی شهنوازی گفت: در ماه مبارک رمضان شیاطین در غل و زنجیر می شوند و انسان مومن و مجری دستورات پروردگار متعال می تواند ارتباط و تعلق خود را با خداوند مستحکم تر کند.
اعلام محکومیت خروج آمریکا از برجام توسط علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان
آمریکا با خروج ازبرجام به همه دنیا هویت خودش را آشکارنمود، ملت رشید وفهیم جمهوری اسلامی ایران با این بدعهدی های آمریکا ازقبل آشنا بودند و مسئله برجام یک توافقنامه بین المللی است ولی مردم دنیا دانستند که آمریکا به هیچ یک از تعهدات بین المللی پایبند نیست، دراین بولتن خبری بخشی ازبیانات ائمه جمعه استان درخصوص نقض عهد آمریکا نسبت به برجام وعواقب آن، جمع آوری گردیده است.
سومین کارگاه آموزشی توجیهی استهلال در زاهدان برگزار گردید
صبح یک شنبه 97/02/16 سومین کارگاه آموزشی توجیهی یک روزه اعضای ستاد استهلال استان سیستان و بلوچستان در سالن کنفرانس دفتر نمايندگي ولي‌ فقيه در امور اهل‌ سنت سيستان و بلوچستان با حضور ۴۲ نفر از روحانیون اهل سنت برگزار شد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.