اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 29 شهريور 1397| 10 محرم 1440

 


دفتر سيستان و بلوچستان

انتصاب اولین سفیر زن بلوچ اهل سنت
قائم مقام دبیرکل مجمع زنان مسلمان نواندیش از انتصاب اولین سفیر زن بلوچ اهل سنت خبر داد.
امام حسین(ع) احیاگر امربه معروف و نهی از منکر بود/ دشمن به دنبال تضعیف ایمان و خودباوری ملت است
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت: فشاراقتصادی و جنگ روانی و اقتصادی که دشمن به راه انداخته با هدف تضعیف نیروی ایمان و خودباوری ملت ایران است.
اجرای دستورات اسلام از مهمترین اهداف قیام امام حسین(ع) بود
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: اجرای دستورات اسلام مبنی بر امر به معروف و نهی از منکر و محوکردن ظلم، فساد و بی عدالتی در جامعه از مهمترین اهداف قیام امام حسین (ع) در واقعه کربلا بود.
اقدام اخیر سپاه یک حرکت به‌جا و به‌موقع بود/سپاه ستون فقرات نظام اسلامی است
نماینده مجلس خبرگان رهبری حرکت سپاه در حمله موشکی به محل استقرار و جلسه سران یکی از گروهک های تروریستی را یک حرکت مناسب، به‌جا و به‌موقع دانست و گفت: این اقدام به منظور جلوگیری از خطرات احتمالی آینده از سوی گروه‌های تروریستی بود.
همایش «خیر کثیر» در زاهدان برگزار شد
نخستین گردهمایی سادات تشیع و تسنن سیستان و بلوچستان تحت عنوان همایش «خیر کثیر» با حضور علما و نخبگان شیعه و سنی در زاهدان برگزار گردید.
مسئولان مشکلات معیشتی مردم را جدی بگیرند
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر گفت: دولت، مجلس و قوه قضائیه باید بطور جدی برای رفع مشکلات اقتصادی کشور تلاش کنند.
محبت به حضرت علی (ع) و اهل بیت معیار ایمان است
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: محبت به حضرت علی(ع) و اهل بیت عصمت و طهارت(ع) معیار ایمان است و اهل سنت ارادت خاصی به خاندان پیامبر(ص) دارند.
تنها راه برون رفت از بحران های اقتصادی به کار بستن نصایح ارزشمند رهبر انقلاب است/ شهیدان رجایی و باهنر الگویی ماندگار برای مسئولین هستند
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت: بیانات رهبر در جمع هیئت دولت فصل الخطاب است و تنها راه حل برون رفت از بحران اقتصادی امروز به کار بستن نصایح ارزشمند رهبر انقلاب است.
حج نمايش عظمت و وحدت مسلمانان است/ استکبارجهانی سعی دارد تا مسلمانان را تحت سلطه خود قرار دهد
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت: آمریکا و اسراییل سعی دارند تا مسلمانان را تحت سلطه خود قرار بدهند اما مسلمین باید با اخلاق اسلامی بایکدیگر متحد و یکپارچه باشند.
دیدار و بیعت سران و اعضای قبایل و طوایف سیستان و بلوچستان با نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت
به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان جمعی از سران ، معتمدین و اعضای قبایل و طوایف استان با آیت الله سلیمانی دیدار و با آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تجدید بیعت کردند .
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.