اهل سنت

دفتر سيستان و بلوچستان

فاصله گرفتن از اسلام، جامعه را به بحران هویتی مبتلا می‌کند
نماینده اهل سنت سیستان‌و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: فاصله گرفتن از قرآن و تعالیم دینی، جوانان ما را به بحران هویتی مبتلا کرده است و نشانه‌های آن را، از جمله بی‌حجابی، گرایش به فرهنگ غرب و عدم پایبندی به واجبات دینی در جامعه می‌بینیم.
صلح و سازش دو تیره از طایفه جدگال در روستای فتعلی کلات شهرستان چابهار
طرفین درگیر و اولیاء دم مقتول پس از بحث و تبادل نظر با همدیگر صلح و سازش نمودند و با اداء سوگند به کلام الله و برگزاری مراسم دعا و فاتحه همدیگر را در آغوش گرفته و پیمان اخوت و برادری بستند.
زندگی مسالمت آمیز اقوام و مذاهب در ایران مثال زدنی است
هیات ۱۵ نفره از شخصیت‌های برجسته اهل سنت از شهرکویته پاکستان از فرقه های مختلف مذهبی(نقشبندی، بریلوی، مودودی) شامل مدیران حوزه‌های علمیه، وکلا، پزشکان، امامان جمعه و... از دانشگاه مذاهب اسلامی واحد زاهدان بازدید به عمل آوردند.
امام جمعه اهل سنت زاهدان از ملت های مسلمان خواست برای دفاع از بیت المقدس بپاخیزند
امام جمعه مسجد مکی و مدیر حوزه علمیه دارالعلوم اهل سنت زاهدان با محکوم کردن تصمیم اخیر رئیس جمهوری آمریکا علیه بیت المقدس از ملت های مسلمان و دولت های اسلامی خواست برای دفاع از قدس شریف بپاخیزند.
واکنش برخی از ائمه جمعه سیستان و بلوچستان در محکومیت تعیین قدس به عنوان پایتخت اسرائیل توسط ترامپ
در پی اقدام جاهلانه ترامپ رئیس جمهور آمریکا در خصوص اعلام تعیین شهر مقدس قدس به عنوان پایتخت اسرائیل، برخی از ائمه جمعه اهل سنت استان سیستان و بلوچستان، واکنش نشان دادند.
ورود هیئت فعالین فرهنگی کشور پاکستان به شهر زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان
هیئت ۱۵ نفره فعالین فرهنگی کشور پاکستان متشکل از علماء، حقوقدانان، مدیران، ائمه جمعه و اساتید حوزه های علمیه به منظور آشنایی با شرایط فرهنگی، سیاسی، مذهبی و اجتماعی جمهوری اسلامی ایران به زاهدان سفر نمودند.
توجه به ارزش‌های اسلام و ولایت پذیری پیام بزرگ حماسه 9 دی است/ اسرائيل به نابودي نزديك تر شده است
امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش گفت: توجه به ارزش‌های اسلام و ولایت پذیری پیام بزرگ حماسه 9 دی است و روز بصيرت بايد در تاريخ ايران اسلامي براي هميشه ماندگار و جاودانه بماند.
استکبار جهانی به دنبال تضعیف باورهای دینی جوانان است
امام جمعه اهل‌ سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: استکبار جهانی در راس آن آمریکا با دشمنی علیه ایران اسلامی به دنبال تضعیف باورهای دینی جوانان است.
انتقال سفارتخانه آمریکا برای جلب نظر صهیونسیت ها است
ایجاد اختلاف بین مسلمانان با تشکیل حکومت خودخوانده «داعش» توسط آمریکا و متحدانش تا حدودی مسلمانان را از مساله «قدس» دور کرد و بر همین اساس به باور یک عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با شکست داعش که همانا شکست آمریکاست، این کشور با تصمیم انتقال پایتخت خود به قدس تصمیم دارد نظر صهیونیست های سرمایه دار را به خود جلب کند.
اقدام اخیر آمریکا در رابطه با قدس مانع تحقق صلح در منطقه می شود
امام جمعه اهل سنت شهرستان سراوان ضمن محکوم کردن اقدام آمریکا در به رسمیت شناختن قدس اشغالی به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی اظهار داشت: این اقدام مانع تحقق صلح در منطقه می شود و آمریکا بار دیگر به دنبال ایجاد تنش در منطقه است.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next