اهل سنت

دفتر سيستان و بلوچستان

سالم ترین انتخابات در ایران اسلامی برگزار می شود
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر واقع در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: سالم ترین انتخابات در ایران اسلامی برگزار می شود به طوری که مردم در تعیین سرنوشت خودشان نقش اساسی دارند.
منتخب مردم باید در قبال رای آنها پاسخگو باشد
امام جمعه اهل سنت سراوان اظهار داشت: مردم در انتخابات به فردی رأی دهند که بار آنها را به دوش کشیده و از حقوقشان حفاظت کند و فردی که رأی می‌آورد نیز وظیفه شرعی دارد که به وعده‌هایش عمل کند.
دیدار مدیریت قبایل و طوایف نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت با سردار پتی محمد محمدحسنی از پاکستان
در پی سفر سردار پتی محمد محمد حسنی نماینده پارلمان پاکستان به ایران جهت شرکت در مراسم سوگواری یکی از بستگانش، حاج حسین قاسمی مدیریت قبایل و طوایف نهاد نمایندگی مقام معظم رهیری در امور اهل سنت به نمایندگی از سوی نماینده مقام معظم رهبری حضرت آیت الله سلیمانی به دیدار وی رفته و ضمن خیرمقدم آمادگی نهاد جهت میزبانی از وی را اعلام داشتند.
حضور پررنگ مردم در انتخابات "وظیفه شرعی" است/ مردم مراقب فتنه‌گران باشند
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت: هر ایرانی چه اهل تسنن و چه تشیع باید پای صندوق رای بیاید و فرد اصلح را برای آینده کشور انتخاب کند که این سبب شادی دل رهبر و شهدای گرانقدر می‌شود.
حضرت یوسف الگوی قرآنی یک مسئول است/ مردم به انتخاب اصلح کشور را از رخوت و مشکلات معیشتی خلاص گردانند
مولوی حامدحاتمی نیا گفت: دو ویژگی امانت داری و محافظت از بیت المال به عنوان شاخص یک سرپرست الهیست.
وضعیت نامطلوب اشتغال در سیستان و بلوچستان/ دولت ‌"تولید و اشتغال" را جدی بگیرد
امام جمعه اهل سنت ‌سرباز با اشاره به وضعیت نامطلوب اشتغال در سیستان و بلوچستان، گفت: ‌از دولت بعد انتظار می‌رود همانگونه که ولی امر مسلمین فرمودند، بحث تولید و اشتغال را جدی بگیرد.
مردم باید به افراد لایق و دلسوز نظام در انتخابات رای دهند
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: مردم باید به افراد لایق، اصلح و دلسوز نظام در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا رای دهند.
تغییر قبله از مسجد الاقصی به مسجد الحرام کمر یهودیت را شکست/ روابط کشورهای اسلامی با رژیم صهیونیستی خطرناک است
مولوی یونس هاشمزهی گفت: خوف آن می رود که ارتباطات عمیق بین برخی دولت های اسلامی با اسرائیل مکه مکرمه و مدینه منوره را نیز در یک فرآیند بلند مدت به سرنوشت مسجد الاقصی دچار نماید.
تدین و تقوا توام با علم و عمل مهمترین ویژگی های کاندید اصلح است
مولوی عبدالحمیدجعفری گفت: علم تنها تنها ویژگی نامزد اصلح نیست بلکه وی می بایست اهل عمل نیز باشد.
آمریکا با حمله به سوریه تروریست پروری خود را به اثبات رساند / حملات نا بخردانه دولت ترامپ نشانگر استمرار دشمنی با اسلام است
علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان ضمن محکوم کردن حمله آمریکا به سوریه عنوان کردند: آمریکا با حمله به سوریه تروریست پروری خود را به اثبات رساند و این حملات نا بخردانه دولت ترامپ نشانگر استمرار دشمنی با اسلام است.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next