اهل سنت

دفتر سيستان و بلوچستان

دیدار وزیر دادگستری با مولوی چابهاری
حجت السلام والمسلمین پور محمدی وزیر دادگستریﺩﺭ ﺳﻔﺮ ﺑﻪ چابهار ﺑﺎ مولوی عبدالرحمن چابهاری ﺍﻣﺎﻡ ﺟﻤﻌﻪ و مدیر حوزه علمیه چابهار ﺩﯾﺪﺍﺭ ﻭ گفت و گو ﮐﺮﺩ.
تکیه بر تولیدات داخلی سبب ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در کشور می شود
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در پیام نوروزی گفت: تکیه بر تولیدات داخلی سبب ایجاد اشتغال برای جوانان و رونق اقتصادی در کشور می شود که همگان با استفاده از کالاهای ایرانی به تحقق این امر کمک کنند.
حضرت فاطمه سرور بانوان جهان از اولین و آخرین است
امام جمعه اهل سنت سراوان گفت: از مجموعه روایات مشخص است که رسول الله صلی الله علیه و آله وسلم فرمودند حضرت فاطمه سرور بانوان جهان از اولین و آخرین است و او پاره تن من است، هر کس او را ناراحت کند و بیازارد مرا ناراحت و آزرده کرده است.
به برکت نظام جمهوری اسلامی زمینه تحصیل برای همگان فراهم شده است
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: به برکت نظام جمهوری اسلامی زمینه تحصیل برای همگان به طور یکسان فراهم شده و جوانان و نوجوانان باید از این فرصت بدست آمده برای فراگیری علم و دانش به خوبی استفاده کنند.
کنگره منطقه ای "بانوی آفتاب" با مشارکت استان های جنوب شرق کشور برگزار می شود
کنگره منطقه ای "بانوی آفتاب" با مشارکت استان های جنوب شرق کشور "زاهدان" مورخه ۱۴اردیبهشت ۹۶ برگزار می شود.
در همایش ملی صبر از تلاشهای صلح آمیز مولوی ساداتی تقدیر به عمل آمد
در همایش ملی صبر(صلح،بخشش،رضایت) که صبح سه شنبه ۲۴ اسفند ماه ۱۳۹۵ در سالن اجلاس سران در تهران برگزار شد از تلاشها و اقدامات مولوی سید عبدالصمد ساداتی تقدیر به عمل آمد.
دومین نشست سالانه اصحاب رسانه با نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان سیستان و بلوچستان
دومین نشست سالانه اصحاب رسانه با آیت الله سلیمانی نماینده محترم مقام معظم رهبری در امور اهل سنت در سالن کنفرانس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.
بیست و چهارمین سمینار ائمه جمعه اهل سنت جنوب شرق کشور در زاهدان آغاز به‌ کار کرد
بیست و چهارمین سمینار ائمه جمعه اهل سنت جنوب شرق کشور صبح امروز، ۲۳ اسفندماه در سالن اجتماعات نهاد نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان سیستان و بلوچستان آغاز به‌کار کرد.
صلح و سازش 2 طایفه پس از هشت سال نزاع و درگیری در دلگان
2 تیره جمشیرزهی و حاکی زهی از طایفه عبداللهی پس از هشت سال نزاع و درگیری در دلگان صلح و سازش کردند.
راهیان نور حرکتی فرهنگی در جامعه/ انتقال ناگفته های جنگ به نسل جدید در مناطق عملیاتی
مدرس حوزه علمیه اهل سنت زاهدان از اردوهای راهیان نور به عنوان حرکتی فرهنگی در جامعه یاد کرد و گفت: این کاروان ها باعث آشناسازی جوانان با آرمان های انقلاب اسلامی و دوران هشت سال جنگ تحمیلی می شود.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next