اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 1 بهمن 1396| 5 جمادي الاول 1439

 


دفتر سيستان و بلوچستان

مسئولان با حل مشکلات اقتصادي و معیشتی مردم فرصت مداخله را از دشمنان بگیرند/ مطالبات به حق مردم نباید فراموش شود
امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش گفت: مسئولان با حل مشکلات اقتصادي و معیشتی مردم فرصت مداخله را از دشمنان بگیرند و رفع اين مطالبات اولویت مسئولان باشد.
دروغ گفتن وقسم خوردن در کاسبی خیر و برکت را از جامعه دور می‌ کند
امام جمعه موقت مسجد الزهرا (س) اهل‌سنت ایرانشهر درجنوب سیستان و بلوچستان با تاکید بر اهمیت رعایت تقوای الهی درهمه وجوه زندگی گفت: دروغ گفتن و قسم خوردن در کاسبی خیر و برکت را از جامعه دور می‌ کند.
پیام تسلیت ائمه جمعه اهل سنت جنوب شرق کشور در پی جان باختن ۳۲ دریانورد جمهوری اسلامی
در پی جان باختن ۳۲ تن از دریادلان جمهوری اسلامی ایران ، تعدادی از ائمه جمعه اهل سنت استانهای سیستان و بلوچستان و کرمان به نمایندگی از طرف ائمه جمعه اهل سنت جنوب شرق کشور با صدور پیامی این حادثه دلخراش را تسلیت گفتند.
پیام مشترک آیت الله سلیمانی و استاندار سیستان و بلوچستان در پی حادثه تلخ جان باختن دریادلان جمهوری اسلامی
در پی حادثه دلخراش و تلخ جان باختن ۳۲ تن از دریانوردان جمهوری اسلامی ایران، آیت الله سلیمانی نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان و سید دانیال محبی استاندار سیستان و بلوچستان پیام تسلیت مشترکی صادر نمودند.
فرمان اغتشاشات در اتاق فکر آمریکا صادر شد/ خروش مردم باعث خنثی شدن فتنه جديد شد
امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش گفت: فرمان اغتشاشات در اتاق فکر آمریکا صادر شد و ولایت فقیه و بصیرت مردم رمز موفقیت در مقابل اين فتنه بود.
بیانات اخیر مقام معظم رهبري، نقشه راه انقلاب است/ هوشياري و بصيرت ملت بيدار ايران اسلامي فتنه جديد دشمن را خنثي كرد
امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش گفت: بیانات اخیر مقام معظم رهبري، نقشه راه انقلاب است و باید برای اجرای آنها تلاش جهادی کرد، چرا که امروز دشمنان نظام به دنبال تحقق اهداف پليد و شوم خود در ايران اسلامي هستند.
مصرف بهینه و پرهیز از اسراف مورد تاکید اسلام است / ماهواره ها و فیلم های مبتذلی که در فضای مجازی پخش می شود تنها با هدف تضعیف اعتقادات مسلمانان است
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: مصرف بهینه و پرهیز از اسراف مورد تاکید اسلام است و قرآن کریم اسراف کاران را برادران شیطان می داند.
راهپیمایی و خروش انقلابی مردم انقلابی زاهدان علیه آشوبگران و تجدید بیعت با ولایت+تصاویر
مردم ولایت مدار و انقلابی زاهدان با حضور باشکوه خویش در راهپیمایی علیه آشوبگران، فتنه گران حوادث اخیر کشور را محکوم نموده و با آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، ولایت فقیه و خون شهداء تجدید بیعت کردند.
دیدار معتمدین و ریش سفیدان تیره یاگی زهی طایفه براهویی با آیت الله سلیمانی
آیت الله سلیمانی در این دیدار از قدرشناسی مردم شریف استان و معتمدین طایفه براهویی و سایر طوایف استان، تقدیر و تشکر نمودند.
زنان و دختران پایه های خانواده های ایرانی هستند/ امروزه استکبار جهانی همچون گذشته پایه و اساس خانواده های ایرانی را هدف گرفته است
امام جمعه اهل سنت سرباز گفت: شبکه های اجتماعی و ماهواره ای امروزه همان نقش رضاخان را در لباسی جدید بازی می‌کنند به گونه ای که اینک نه به اجبار که با تغییر تفکر جوانان و نوجوانان ایرانی حجاب به دست خود افراد حذف شده و دیگر کمتر کسی در برابر آن حساسیت نشان می دهد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.