اهل سنت

دفتر سيستان و بلوچستان

پیشرفت و توسعه سیستان و بلوچستان نیازمند تغییر نگرش و تصمیم جدی است
مولوی ساداتی گفت: مرزهای آبی و خاکی این استان نعمت بزرگ خدادی برای مردم است، قدر این نعمت را در بهره‌برداری صحیح باید دانست، قدر ندانستن و بهره نگرفتن به چالش و تهدید تبدیل می‌شود، دولت زمینه استفاده از فرصت مرز را فراهم نماید.
اهل سنت به امام حسین(ع) ارادت ویژه‌ای دارند/ سنت الهی صله رحم وظیفه اخلاقی و شرعي هر مسلمان است
امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش گفت: اهل سنت به امام حسین(ع) ارادت ویژه‌ای دارند و اين امام بزرگوار از خاندان نبي مكرم اسلام(ص) است.
مشورت عامل تکامل عقل است
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: مشورت عامل تکامل عقل و پوششی است که به انسان کمک می کند تا با استفاده از آن بهترین نظر ودیدگاه را بپذیرد.
پیاده‌روی اربعین موجب یأس دشمنانِ تفرقه‌افکنِ ماست/ مقام معظم رهبری تمام بحران‌ها را با حسن تدبیر خود مدیریت کردند
نماینده سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان گفت: وحدت مسلمین موجب پیشرفت جهان اسلام و نابودی دشمنان می‌شود و از این منظر، پیاده‌روی اربعین یک حرکت وحدت‌آفرین و اقدامی خداپسندانه است.
سیزدهم آبان روز سقوط هیبت استکباری آمریکاست/ راهپیمايي ۱۳ آبان مشت محکمی بر دهان استكبار جهاني است
امام جمعه اهل سنت مسجد عشره مبشره شهرستان خاش گفت: سیزدهم آبان روز سقوط هیبت استکباری آمریکاست و در اين روز پاسخ محکم و قاطعی به وحشی گری های آمریکا داده خواهد شد.
۱۳ آبان روز تجلی قدرت خدا در زمین‌گیر کردن آمریکا بود/ آمریکا مجسمه استکبار و نماد استبداد و زورگویی است
امام جمعه اهل سنت مسجد حنفاء شهرستان خاش گفت: 13 آبان روز تجلی قدرت خدا در زمین‌گیر کردن آمریکا بود و بايد همه آحاد مردم در راهپيمايي اين روز حضوري دشمن شكن داشته باشند.
سیزده آبان روز اتحاد یکپارچه ملت ایران خواهد بود
امام جمعه مسجد جامع توحیدیه اهل سنت خاش هم با اشاره به اینکه ملت ایران در عرصه مقابله با ظالمان تاریخی پرافتخار دارند گفت: سیزده آبان ماه روز اتحاد یکپارچه و همدلی ملت ایران خواهد بود و روحیه استکبارستیزی ملت سرافراز ما به دنیا باید نشان داده شود.
13 آبان روز استکبار ستیزی ملت ایران است
امام جمعه اهل سنت سراوان در جنوب شرق سیستان و بلوچستان ضمن دعوت آحاد مردم برای شرکت پرشور در راهپیمایی 13 آبان گفت: این روز در تاریخ انقلاب اسلامی روز ملی استکبار ستیزی ملت ایران و گرامیداشت شهدای دانش آموز است.
13 آبان نماد پیروزی ملت ایران در مقابل استکبار است
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان ضمن دعوت تمام آحاد جامعه برای شرکت در راهپیمایی 13 آبان گفت: 13 آبان نماد پیروزی ملت ایران در مقابل آمریکا و دنیای استکبار است.
صلح و سازش طوایف قنبرزهی و شه بخش در دفتر نمايندگي ولي‌ فقيه در امور اهل‌ سنت سيستان و بلوچستان برگزار شد
صلح و سازش طوایف قنبرزهی و شه بخش در محل سالن کنفرانس دفتر نمايندگي ولي‌ فقيه در امور اهل‌ سنت سيستان و بلوچستان با حضور طرفین و حسین قاسمی مدیریت قبایل و طوایف نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت برگزار گردید.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next