اهل سنت

دفتر فارس

مراسم گرامیداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی در مجتمع علوم دینی اهل سنت گله دار برگزار گردید
این مراسم، با همکاری دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان فارس و مجتمع علوم دینی اهل سنت گله دار و با حضور امام جمعه اهل سنت این شهر، طلاب، مدرسین و تعدادی از ائمه جمعه، جماعت و مسئولین شهر گله دار برگزار شد.
ثبت نام اردوی راهیان نور ویژه طلاب، مدرسین و روحانیون اهل سنت استان فارس آغاز گردید
ثبت نام اردوی راهیان نور (بازدید از مناطق عملیاتی جنوب کشور) ویژه طلاب، مدرسین و روحانیون اهل سنت استان فارس (برادران) آغاز گردید.
مرحله استانی مسابقات حفظ، قرائت و مفاهیم قرآن کریم ویژه طلاب، مدرسین و روحانیون اهل سنت فارس در لارستان برگزار خواهد شد
مرحله استانی مسابقات حفظ، قرائت و مفاهیم قرآن کریم ویژه طلاب، مدرسین و روحانیون اهل سنت فارس(برادران و خواهران)، از تاریخ ۱۸ بهمن ماه سال جاری در لارستان برگزار خواهد شد.
اعزام دانش آموزان شهرستان مُهر به مناطق عملیاتی دفاع مقدس
رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه گله دار از توابع شهرستان مُهر گفت: 120 نفر از دختران دانش آموز شیعه و اهل سنت در قالب کاروان راهیان نور از بخش های گله دار و اسیر این شهرستان عازم مناطق عملیاتی دفاع مقدس در جنوب کشور شدند.
چهارمین همایش ائمه جمعه ، علماء و روحانیون اهل سنت فارس برگزار گردید
هارمین همایش ائمه جمعه،علماء و روحانیون اهل سنت استان فارس، با موضوع تحقق عملی وحدت در مذاهب اسلامی، صبح سه شنبه ۲۸ دی ماه در سالن شهید امامی فرمانداری ویژه لارستان برگزار گردید.
خدمات خالصانه آیت الله رفسنجانی موجب محبوبیتش شد
امام جمعه اهل سنت خنج گفت: خدمات خالصانه آیت الله هاشمی رفسنجانی باعث محبوبیت ایشان نزد مردم و رهبری شد، او مدیری مدبر بود.
دشمنان اسلام با وقوع حماسه 9 دی از رخنه در جامعه ی اسلامی ناامید شدند/ملت ایران همیشه تابع ولایت فقیه بوده اند
هوشیاری امت مسلمان ایران در چنین مواقع حساسی حافظ نظام اسلامی است و ما باید این را بدانیم که وحدت در جامعه ی اسلامی سرلوحه ی همه ی امور است.
خدشه دار کردن یکپارچگی امت اسلام، صدمه به کل جامعه ی اسلامی است
حرکت های خود جوش مردمی مانند حماسه 9 دی به عزت و ارزش حکومت اسلامی می افزاید.
همدلی و همگرائی مردم شیعه و سنی ایران بیانگر رشد آگاهی و بصیرت مردم است / هوشیاری نیروهای امنیتی کشور باعث افتخار و خرسندی مردم است
عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت با اشاره به برگزاری مراسم باشکوه هفته وحدت در مناطق مختلف کشور از جمله استان فارس تاکید کرد: بحمدالله دوست و دشمن اتحاد مردم و ارتباطات صمیمانه روحانیون شیعه و اهل سنت منطقه را دیدند و این همدلی و همگرائی بیانگر رشد آگاهی و بصیرت مردم است.
امتحانات دوره تکمیلی غیر حضوری طلاب اهل سنت، در استان فارس برگزار می شود
امتحانات دوره تکمیلی غیرحضوری با حضور شرکت کنندگانی از استان های فارس و هرمزگان از روز شنبه ۱۳ آذر ماه ۹۵ به مدت چهار روز در حال برگزاریست.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next