اهل سنت

دفتر فارس

منشأ بیشتر گناهان در انسان، حسادت می باشد
امام جمعه اهل سنت شهر گله دار گفت: منشأ بیشتر گناهان در انسان حسادت می باشد که آن هم نشات گرفته از بی ایمانی است.
بیت المقدس متعلق به مسلمین است
امام جمعه اهل سنت شیراز گفت: متاسفانه بعضی از کشورهای عربی نیز از این طرح حمایت کرده اند؛ این اعلام حمایت، باعث تاسف بسیاری از کشورهای اسلامی شده و ما نیز آن را به شدت محکوم می کنیم.
هدف اصلی از پرداخت زکات، تعالی انسان است
امام جمعه شهر خور لارستان گفت: هدف اصلی از پرداخت زکات صرفا کمک به نیازمندان نبوده بلکه تعالی بخشیدن به خود انسان و رساندن او به درجه رشد می باشد.
پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه روحانیون، مدرسین و طلاب اهل سنت استان فارس برگزار شد
پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه روحانیون، مدرسین و طلاب اهل سنت استان فارس طی روزهای 20، 21 و 22 آذرماه در لارستان برگزار گردید.
کشور ما ایران،در مسئله وحدت، می‌تواند نمونه‌ای برای تمام دنیا باشد
امام جمعه اهل سنت شهر لطیفی لارستان گفت: الفت و اخوتی که امروز در بین مسلمانان شیعه و سنی در این کشور وجود دارد در هیچ جای دنیا پیدا نمی شود خداوند متعال نیز، همین را از ما خواسته است بنابراین کشور ما ایران، می‌تواند نمونه‌ای باشد برای تمام دنیا.
سرزمین فلسطین، دین، عقیده و ناموس ماست
امام جمعه موقت اوز گفت: دشمنان اسلام، هدفمند برنامه ریزی کرده و هدفمند به پیش می روند و خانواده و جامعه را متلاشی می کنند.
مسلمین باید با اتحاد و همبستگی در برابر توطئه دشمنان مقابله نمائیم
امام جمعه اهل سنت شهرستان خنج گفت: ما مسلمین باید با اتحاد و همبستگی بکوشیم در برابر این توطئه مقابله نمائیم. دشمنان اسلام از جمله آمریکای جنایتکار که مدعی ایجاد صلح و فضای امن برای جوامع اسلامی هستند، با این تصمیم شیطانی، نیت شوم خود را برملا ساختند.
سومین دوره اردوی طلاب جدیدالورود مدارس علوم دینی اهل سنت استان فارس برگزار شد
سومین دوره اردوی طلاب جدیدالورود مدارس علوم دینی اهل سنت استان فارس از تاریخ 7/9/96 لغایت 10/9/96 در شیراز برگزار شد.
مراسم جشن آغاز هفته وحدت در مسجد رسول اکرم(ص) شیراز برگزار شد
به مناسبت میلاد با سعادت حضرت ختمی مرتب محمد مصطفی (ص) و سلاله پاک آن حضرت، امام جعفر صادق (ع) و همچنین فرا رسیدن هفته وحدت، نهم آذرماه 96، مراسم باشکوهی با حضور علماء و روحانیون اهل تسنن و تشیع، مسئولان استانی و جمع کثیری از مردم شیراز در مسجد رسول اکرم (ص) برگزار گردید.
پنجمین دوره مسابقات حفظ، قرائت و مفاهیم قرآن کریم ویژه روحانیون، مدرسین و طلاب اهل سنت فارس برگزار خواهد شد
مرحله استانی پنجمین دوره مسابقات حفظ، قرائت و مفاهیم قرآن کریم ویژه روحانیون، مدرسین و طلاب اهل سنت فارس(برادران و خواهران)، از تاریخ 20 لغایت 22 آذرماه ماه سال جاری در لارستان برگزار خواهد شد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next