اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز شنبه، 5 خرداد 1397| 12 رمضان 1439

 


دفتر فارس

مراسم گرامی‌داشت مقام معلم با حضور اساتید و مدرسین مدارس علوم دینی اهل سنت استان فارس برگزار شد
مراسم گرامی‌داشت مقام معلم با حضور اساتید و مدرسین مدارس علوم دینی اهل سنت استان فارس در سالن غدیر لارستان برگزار گردید.
همه مسلمانان باید علیه رژیم صهیونسیتی و آمریکا متحد شوند
امام جمعه اهل سنت روستای کال گفت: در حوادث چند روز گذشته با شهادت ده ها تن از مردم مظلوم فلسطین جنایت بشری به حد اعلای خود رسیده و آمریکا نیز با حمایت متحدان غربی اش و با انتقال سفارت خود به بیت المقدس آتش خشم فلسطینیان را شعله ورتر ساخته است.
خشم مسلمانان نابودی رژیم صهیونیستی را محقق می کند
شیخ عبد الصمد ابونجمی گفت: انتقال این سفارت به شهری است که ملک مسلمانان بوده و غاصبانه آن را گرفته اند؛ شهادت فلسطینیان به دست رژیم صهیونیستی دل مسلمانان را به درد آورده است.
دولت آمریکا با خروج از برجام بار دیگر نشان داد که دشمن ایران و ملت شریف و عزیز ایران است
ملت شریف ایران نیز اینبار نیز همچون همیشه، ضمن حفظ وحدت و همدلی، زیر پرچم پر افتخار ایران اسلامی و با رهبری مقام معظم رهبری مد ظله العالی تسلیم زورگویی و رجز خوانی ظالمان نخواهد شد.
رهبر معظم انقلاب درگذشتِ امام جمعه شیراز را تسلیت گفتند
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی درگذشتِ حجت‌الاسلام آقای حاج شیخ اسدالله ایمانی امام جمعه شیراز را تسلیت گفتند.
پیام تسلیت رئیس مجلس به مناسبت درگذشت آیت الله ایمانی
رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت آیت الله اسدالله ایمانی نماینده ولی فقیه در استان فارس ، امام جمعه سابق شیراز و نماینده مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفت.
قرآن کریم برای رهایی از غفلت دو نکته را گوشزد می کند، یکی ذکر و دیگری موعظه
همه عالمان و دانایان نیز به موعظه محتاجند، علتش هم این است که انسان به غفلت دچار می شود، اگر غفلت نبود نیازی به موعظه هم نبود. کسانی که موعظه نمی شنوند یا مغرورند یا نسبت به این مسئله بی توجه اند.
امتحانات پایانی سال تحصیلی 97 - 96 مدارس علوم دینی اهل سنت استان فارس برگزار شد
بخش آموزش و پژوهش دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان فارس، امتحانات پایانی مدارس علوم اهل سنت استان فارس برگزار گردید.
پنجمین همایش علماء و روحانیون اهل سنت استان فارس برگزار شد
پنجمین همایش علماء و روحانیون اهل سنت استان فارس سه شنبه پانزدهم اسفند ماه ۹۶ در سالن همایش های بین المللی مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری شیراز برگزار گردید.
بازدید کاروان راهیان نور ایرانشهر از شیراز
با هماهنگی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان فارس، کاروان معتمدین و متنفذین اهل سنت شهرستان ایرانشهر سیستان و بلوچستان در مسیر عزیمت به مناطق جنگی جنوب کشور، از اماکن سیاحتی و زیارتی شیراز بازدید به عمل آوردند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.