اهل سنت

دفتر فارس

کارگاه آموزش مبانی و اصول قرائت قرآن کریم ویژه مدرسین و طلاب ممتاز مدارس علوم دینی اهل سنت فارس برگزار شد
کارگاه دو روزه آموزش “مبانی و اصول قرائت قرآن کریم” ویژه مدرسین و طلاب ممتاز مدارس علوم دینی اهل سنت فارس روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۰ و ۲۱ مهرماه در لارستان برگزار گردید.
جایگاه مسجد از منظر اسلام جایگاه رفیعی است و این مكان مقدس در دین اسلام كاركردهای متنوع و متفاوتی دارد
۲۶ مردادماه سالروز و يادآورد بازگشت سرافرازانه آزادگان به ميهن در سال ۶۹ مي باشد، مردان سلحشوري كه بر گردن همه ما حق دارند و سال‌هايی از دوران دفاع مقدس كه با رشادت‌ها و جانبازی‌های جوانان این مرز و بوم برای همیشه در دل تاریخ دفاع مقدس، ثبت و جاويد شد.
گناه غیبت و تخریب افراد جامعه بیشتر از خراب کردن خانه کعبه است/ تقوا به معنای خویشتنداری و پرهیز از هرگونه مخالفت با دستورات الهی است
شیخ عبدالعزیز قاضی زاده گفت: باید در ماه های حرام از جمله ذیقعده و ذیحجه بیشتر مواظب اعمال خود باشیم و خود و دیگران را به تقوا، امر به معروف و نهی از منکر سفارش کنیم.
مراسم تشییع پیکر شهدای گمنام با حضور علمای اهل‌سنت در شهر گله دار برگزار گردید
مراسم تشیع شهدای گمنام با حضور روحانیون، علما، معتمدین و بزرگان شیعه و اهل‌سنت برگزار شد.
گزارش تصویری از تشییع پیکر شهدای گمنام در شهر اوز
پس از انتقال پیکر شهدای گمنام به اوز با استقبال شهروندان شیعه و اهل سنت مراسم تشییع شهدا برگزار شد.
پیام مشترک امام جمعه و بخشدار اوز به مناسبت مراسم تشییع و تدفین شهدای گمنام
شیخ عبدالعزیز قاضی زاده، امام جمعه اوز و محمد حسین آتش فراز بخشدار اوز پیام مشترکی را ارسال کرده اند.
دیدار با خانواده شهداء اهل سنت فارس، با هدف تکریم از آنها در شهرها و روستاهای لارستان برگزار شد
به مناسبت سالروز حمله جنایتکارانه ناو آمریکایی به هواپیمای مسافربری ایران و به شهادت رساندن جمعی از هموطنان عزیز، برنامه دیدار با خانواده چند تن از شهداء، با هدف تکریم از آنها در شهرها و روستاهای لارستان برگزار گردید.
ايران مقتدر، برخلاف استكبار جهاني، همواره برعليه داعش بوده و شكست داعش باعث افتخار و سربلندي ايران اسلامي و خوشحالي همه است
شیخ عبدالصمد ابونجمی گفت: عفت و پاكدامني از مهم ترين اركان اسلام است. عفت همان پاکدامنی است، اینکه انسان خود را از پلیدی ها و پلشتی های شهوانی دور نگاه دارد.
استقامت بر ایمان و دین از مصادیق تقواست
امام جمعه اوز با قرائت آیاتی از قرآن گفت: کسانی که به یگانگی خدا و این که خدا رزق و روزی می دهد اعتقاد دارند و براین اعتقاد استقامت دارند، مورد رحمت خدا قرار می گیرند. وی با اشاره به پرسش یکی از صحابه از پیامبر اسلام مبنی بر این که رسول خدا گفتاری بگویند که نیاز به پرسش از کس دیگری نباشد پاسخ پیامبر را این گونه بیان داشت بگو« ایمان آوردم و بر ایمان خود استقامت داشته باش
حضور اقشار مختلف اهل سنت و تشیع فارس در راهپیمایی روز قدس 96 به روایت تصویر
مردم روزه دار استان فارس دیروز و همگام با دیگر نقاط کشور با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر بر آزادی قدس شریف و نابودی رژیم غاصب صهیونیستی تاکید کردند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next