اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز چهارشنبه، 30 خرداد 1397| 7 شوال 1439

 


دفتر فارس

محفل انس با قرآن کریم در شهر لطیفی برگزار شد
محفل انس با قرآن کریم در شهر لطیفی به همت معاونت فرهنگی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت فارس بعد از ظهر شنبه نوزدهم خرداد ماه برگزار گردید.
تعامل با کتاب خداوند، با خواندن و دانستن آن محقق می‌شود
امام جمعه اهل سنت لطیفی گفت: لازمه بندگی کردن، تعامل با کتاب خدا ولازمه این تعامل، دانستن کتاب اوست که این امر با خواندن کتاب خدا محقق می‌شود.
قاری مدعو محفل انس با قرآن کریم خنج، گله دار و لطیفی را بیشتر بشناسیم
وی از سنین کودکی ابتدا قرآن را در سطوح ابتدایی نزد پدرش محمد شاکرنژاد آغاز کرد و از آن به بعد با شرکت مداوم در جلسات قرآن کریم از محضر اساتید بهره برد.
خنج، گله دار و لطیفی، میزبان قاری ممتاز بین المللی می‌شوند
دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت فارس برای اهتمام بیشتر به امر تلاوت، به خصوص قرائت های زیبا و بلیغ، تصمیم دارد محفل انس با قرآن را در سه شهر خنج، گله دار و لطیفی برگزار نماید.
رمضان بزرگترین نعمت برای مسلمانان است
شیخ مصطفی محمودی گفت: اگر قدر ماه مبارک رمضان به جا آورده شود، رمضان بزرگترین نعمت برای مسلمانان است.
نماز روح عبادت ها و از مهمترین آنهاست
امام جمعه فیشور گفت: نماز، روح عبادتها و از مهم ترین آنهاست بطوریکه اگر نماز، برای کسی نوشته نشده باشد هیچ عبادت دیگری برای او ثبت نمی‌شود.
قلب و زبان ما نیز در ماه رمضان باید روزه باشند
خطیب این هفته نماز جمعه اوز گفت: برای تحکیم برادری و اخوت درجامعه، باید از بدگمانی ها بپرهیزیم و سعی کنیم با حسن ظن به یکدیگر نگاه کنیم. در حقیقت درماه رمضان باید قلب و زبان ما نیز روزه باشد.
مراسم گرامی‌داشت مقام معلم با حضور اساتید و مدرسین مدارس علوم دینی اهل سنت استان فارس برگزار شد
مراسم گرامی‌داشت مقام معلم با حضور اساتید و مدرسین مدارس علوم دینی اهل سنت استان فارس در سالن غدیر لارستان برگزار گردید.
همه مسلمانان باید علیه رژیم صهیونسیتی و آمریکا متحد شوند
امام جمعه اهل سنت روستای کال گفت: در حوادث چند روز گذشته با شهادت ده ها تن از مردم مظلوم فلسطین جنایت بشری به حد اعلای خود رسیده و آمریکا نیز با حمایت متحدان غربی اش و با انتقال سفارت خود به بیت المقدس آتش خشم فلسطینیان را شعله ورتر ساخته است.
خشم مسلمانان نابودی رژیم صهیونیستی را محقق می کند
شیخ عبد الصمد ابونجمی گفت: انتقال این سفارت به شهری است که ملک مسلمانان بوده و غاصبانه آن را گرفته اند؛ شهادت فلسطینیان به دست رژیم صهیونیستی دل مسلمانان را به درد آورده است.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.