اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 2 فروردين 1397| 6 رجب 1439

 


دفتر خراسان

مردم در زمان خریدهای نوروزی جنس ایرانی بخرند
مولوی سید احمد عبداللهی گفت: مسلمانان در این ایام باید به جای اسراف کردن، قسمتی از مال خود را به فقرا و مستمندان بدهند تا برایشان هم اجر عظیم باشد و هم فردی تنگدست را یاری نموده، خشنودی خداوند را حاصل نمایند.
اهل سنت ارادت و محبت زیادی به اهل بیت پیامبر دارند
مولوی عبدالواحد رمضانی گفت: بانوان می بایست سیره پاک حضرت فاطمه زهرا(س) را در زندگی خود الگو قرار دهند تا در دنیا و آخرت رستگار شوند.
صلح، وحدت و امنیت امروز کشور را مدیون مقام معظم رهبری هستیم
مولوی نورالله فرقانی گفت: مقام معظم رهبری پرچمدار و پشتیبان ملت ما هستند و به برکت ایشان هست که ما الان در آرامش و امنیت و وحدت کامل به سر میبریم.
دولتمردان در سال جدید مشکل اشتغال را حل کنند
مولوی غلام نبی توکلی گفت: در سال جدید از دولتمردان خواهانیم با برطرف کردن مشکلات و موانع اشتغال زمینه را برای رفاه حال بیشتر مردم فراهم کنند.
كاروان راهيان نور ويژه روحانيون اهل سنت خراسان عازم مناطق جنگي جنوب شدند
بازديد از مناطق جنگي و عملياتي، شركت در يادواره شهدا در مناطق جنگي، بازديد از موزه جنگ در خرمشهر، زيارت قبور مطهر دانيال نبي(س)و حضرت امام خميني(ره) از جمله اين برنامه هاست.
گردهمايي ائمه جمعه و جماعات اهل سنت صالح آباد و سرخس برگزار شد
گردهمايي ائمه جمعه و جماعات اهل سنت صالح آباد و سرخس خراسان رضوي صبح روز چهارشنبه ۹۶/۱۲/۲۳ با حضور رئيس دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، امام جمعه شهر صالح آباد، ائمه وجمعه و جماعات اهل سنت و جمعي از مسئولين شهرستاني در شهر صالح‌ آباد برگزار شد.
آنچه که به زن، مقام و منزلت می‌بخشد مادیات و ثروت نیست، بلکه دین‌داری و تقوای اوست
مولوي حبيب الرحمن مطهري گفت: دينداري حضرت فاطمه زهرا(س) باعث رسيدن ايشان به اين درجه از مقام و درجات است.
محبت و مودت اهل بيت جزء باورهاي اهل سنت است
مولوی سيد احمد عبداللهی در كنگره شعر اهل بيت خراسان جنوبي گفت: نمی شود مسلماني ادعای محبت نسبت به پیامبراکرم(ص) داشته باشد اما به اهل بیت(ع) پيامبر محبت نداشته باشد.
پیام مدیر حوزه های علمیه دارالعلوم لتعلیم القرآن و السنه منطقه مشهد-سرخس در محکومیت تعرض به سفارت کشورمان در شهر لندن انگلستان
مدیر حوزه های علمیه دارالعلوم لتعلیم القرآن و السنه منطقه مشهد-سرخس در محکومیت تعرض به سفارت کشورمان در شهر لندن انگلستان پیامی را صادر کرد.
توهين به مقدسات مسلمين سناريوي آمريكايي- صهيونيستي است
غفور آخوند یزدانی اظهار داشت: دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب با طراحي حمله عده اي از عناصر فريب خورده به سفارت ايران در انگليس و سردادن شعارهاي وحدت شكن سعي در برهم زدن اتحاد مسلمين دارند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.