اهل سنت

دفتر خراسان

حضور اقشار مختلف اهل سنت و تشیع خراسان در راهپیمایی روز قدس 96 به روایت تصویر
مردم روزه دار استان خراسان دیروز و همگام با دیگر نقاط کشور با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر بر آزادی قدس شریف و نابودی رژیم غاصب صهیونیستی تاکید کردند.
جمهوری اسلامی ایران هیچ تجاوزی را بدون پاسخ نخواهد گذاشت
امام جمعه اهل سنت ‌بیرجند حمله موشکی سپاه را پاسخ دندان‌شکنی به حمله تروریستی تهران دانست و گفت: جمهوری اسلامی ایران هیچ تجاوزی را بدون پاسخ نخواهد گذاشت.
شرکت در راهپیمایی روز قدس مایه دلگرمی و پشتیبانی برای مردم مظلوم فلسطین است
امام جمعه اهل سنت بیرجند همه مسلمانان را به شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد و گفت: شرکت در روز قدس پشتیبانی و دلگرمی برای مردم مظلوم فلسطین است.
بيانيه امام جمعه اهل سنت شهرستان تایباد در آستانه روز جهاني قدس
در روزهای پایانی ماه رحمت و بخشش الهی هستیم و کم کم این ماه پر فضیلت به پایان راه خود می رسد. اما درد و رنج مردم مظلوم فلسطین در این ماه هم پایانی نداشت و رژیم خونخوار صهیونست هر روزِ این ماه شریف را وقیحانه به ظلم بر ملت زجرکشیده و رنج دیده فلسطین گذراند. سالهای بسیاری از واقعه شوم و نفرت انگیز غصب قدس شریف می گذرد، اما هیچ وقت این رویداد از ذهن و دل مسلمانان پاک نخواهد شد.
بیانیه اعضای شورای استهلال اهل سنت خراسان به مناسبت رؤیت هلال شوال و عید سعید فطر
ما روحانیون اهل سنّت خراسان در آستانه عید سعید فطر، ضمن برگزاری نشست‌ هم‌اندیشی در این خصوص و تدبّر در ادلّه‌ی فقهی و استناد به احاديث شریفه‌ای همچون «لا تَصُومُوا حَتَّى تَرَوُا الْهِلالَ، وَلا تُفْطِرُوا حَتَّى تَرَوْهُ، فَإِنْ غُمَّ عَلَيْكُمْ فَاقْدُرُوا لَهُ» و «صُومُوا لِرُؤْيَتِهِ، وَأَفْطِرُوا لِرُؤْيَتِهِ» تصویب و اعلام می‌داریم که اثبات اول ماه قمری از طریق رؤیت هلال بوده و برای کسانی که موفق به رؤیت نشوند با خبر صادق محرز خواهد شد.
بيانيه مدير، طلاب و مدرسين حوزه علميه احناف خواف در آستانه روز جهاني قدس
در آستانه يوم الله روز قدس مدير، طلاب و مدرسين حوزه علميه احناف خواف بيانيه اي صادر كردند.
روز قدس آزمایشی برای سران کشورهای اسلامی در دفاع از حقوق مظلومان است
امام جمعه اهل سنت تربت جام ، روز قدس را آزمایشی برای سران دولت های اسلامی در دفاع از حقوق مظلوم دانست و گفت: برخی از این دولت ها به دنبال حفظ منافع مادی از راه ارتباط با رژیم صهیونیستی هستند و تاریخ بهترین گواه در این زمینه خواهد بود.
بیانیه امام جمعه اهل سنت تربت جام سمیع آباد در آستانه فرا رسیدن روز جهانی قدس
امروز با توجه به تحولات گسترده در منطقه و جهان و جنايات گسترده اسرائيل غاصب در سرزمين هاي اشغالي فلسطين حضور آگاهانه مردم خداجو و روزه دار ايران اسلامي در راهپيمايي روز قدس مي تواند باعث دلگرمي و پشتيباني روحي و فكري مردم مظلوم آن سرزمين باشد.
بیانیه امام جمعه اهل سنت اسديه خراسان جنوبي در آستانه فرا رسیدن روز جهانی قدس
سالهاست که از حادثه تلخ و دردناک اشغال قدس عزیز می گذرد و هر روز بر جنایات وحشیانه صهیونیسم غاصب افزوده می شود ، عملکرد ددمنشانه غاصبان قبله اول مسلمین قلب هر مسلمان ، بلکه هر آزادیخواه را بدرد آورده است.
بیانیه دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان به مناسبت راهپیمایی روز جهانی قدس
«روز قدس فقط روز فلسطین نیست، روز اسلام است؛ روز حکومت اسلامی است. روزی است که باید جمهوری اسلامی در سراسر کشورها بیرق آن برافراشته شود.» امام خمینی(ره)
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next