اهل سنت

دفتر خراسان

نشست رابطين مدارس علوم ديني اهل سنت استان هاي خراسان برگزار شد
با حضور مسوولين دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان و رابطين مدارس علميه اهل سنت استان هاي خراسان رضوي، شمالي و جنوبي نشستي جهت بررسي راهكارها و نحوه تعامل بين مدارس علوم ديني اهل سنت و دفتر استاني برگزار و حاضرين به بيان مطالبي در اين رابطه پرداختند.
سپاه یک نیروي برخاسته از متن ملت، مدافع انقلاب در جنگ تحمیلی و در دفاع از مرزها است
مولوي سيد احمد عبداللهي گفت: برجام قراردادي بين المللي است كه بين تمام كشورهاي طرف مذاكره امضا شده است و خروج آمريكا از اين قراردارد بيانگر بدعهدي و غير قابل اعتماد بودن سران اين كشور است.
بيانيه امام جمعه شهر گزيك در رابطه با ياوه گويي هاي رئيس جمهور آمريكا
استقلال و اقتدار کشور عزیزمان مرهون اتحاد و همدلی تمام اقشار و مسئولین در کشور است.
سخنان اخير ترامپ در رابطه با ايران نشان داد سران آمريكا به هيچ عنوان قابل اعتماد نيستند
مولوي مصطفي زيتوني عنوان داشت: دشمني ترامپ با ايران نه تنها دشمني با يك كشور بلكه عناد و كينه توزي از جرياني است كه در مقابل استكبار ايستادگي مي كند.
بیانیه مولوی عبدالباری صالحی در پي سخنراني رئيس جمهور آمريكا و اتهام پراكني هاي وي بر عليه ملت غيور ايران اسلامي
انقلاب اسلامی ایران با پشتوانه مردم و نیرویی که از بطن مردم برخواست برعلیه نظام پهلوی وطاغوت زمان به پیروزی رسید و این نیرو در دوران هشت سال دفاع مقدس با تمام وجود از انقلاب و میهن اسلامی دفاع کرده وجلوی تجاوز دشمن را گرفت. آمریکا وسردمداران فاسد آن از اول انقلاب تا کنون دشمن انقلاب و مردم ایران بوده وتا ابد الابد خواهند بود.
ترامپ فردي ياغي است كه به هيچكدام از اصول اوليه ديپلماسي و تعامل با كشورهاي دنيا آگاهي ندارد
مولوي امان الله برزگر گفت: سپاه به فرموده امام راحل و مقام معظم رهبري برخاسته از متن ملت است و وظيفه اش حمايت از ملت هاي مظلومي است كه تحت ظلم و جور مستكبرين عالم قرار دارند.
سردمداران آمريكا بدانند كه ديگر نمي توانند با خودكامگي و زورگويي بر ملت هاي دنيا حكومت كنند/ كشورهاي مستقل دنيا به هيچ عنوان زير بار زورگويي ترامپ و ساير مستكبرين دنيا نخواهند رفت
امام جماعت مسجد جامع مژن آباد خواف گفت: ترامپ فردي تهي از سياست است كه مي خواهد با نگاه تاجر مآبانه خود بر دنيا حكومت كند.
سلامت و امنيت دو نعمت بزرگ است كه شكر آنها واجب است
مولوي عبدالكريم علي بايي گفت: امروز به بركت اسلام و قرآن و وجود مردان غيور در عرصه امنيت كشور شاهد صلابت و عزت ايران اسلامي در منطقه و جهان هستيم.
علمای اسلام با حسن نيت به خيرخواهي براي مردم وكشور به وعظ و خطابه مي پردازند
مولوي حبيب الرحمن مطهري گفت: عزت و شرف ما در بندگی خدا، پیروی از شریعت مقدس اسلام و سنت‌های گهربار پیامبر اکرم(ص) و تلاوت قرآن است.
امنیتی که امروز درسرتاسر جامعه اسلامی برقراراست با رشادتها وجانفشانیهای فرزندان برومند شما مردم عزیز درنیروی محترم انتظامی است
امام جمعه موقت اهل سنت باخرز گفت: امروز شاهد آن هستيم كه همه اركان نيروي انتظامي اعم از نيروهاي انتظامي قضايي و راهنمايي و رانندگي به ارائه خدمت به هموطنان عزيز مي پردازند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next