اهل سنت

دفتر خراسان

امروز به بركت ولايت فقيه و خون شهدا و در پرتو مجاهدت هاي مردم متدين ايران بهترين فرصت براي روحانيت و انجام وظيفه و مسووليتشان به وجود آمده است
رئيس دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان گفت: مساله اصلي امروز جامعه و كشور ما كه در منطقه اي آشوب زده و متزلزل قرار گرفته است، امنيت و حفظ وحدت در پرتو آموزه هاي اسلامي است.
از اينكه مقام معظم رهبري به جامعه اهل سنت به ويژه علما و مدارس علميه عنايت ويژه اي دارند سپاسگزار و قدردان هستيم
مولوي عبداللهي اظهار داشت: امروز اگر كسي قدر نعمت انقلاب را نداند كفران نعمت كرده و مستوجب نكوهش است.
ديدار و گفتگوی رئيس دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان با مديران، مدرسين و طلاب مدارس خراسان جنوبی + تصاویر
رئيس دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، با حضور در برخي از مدارس علميه اهل سنت خراسان جنوبي با مديران، مدرسين و طلاب اين مدارس ديدار و گفتگو كرد.
خدمات ارزنده نظام برهیچ کس پوشیده نیست
مولوي خليل الله مرتضايي گفت: بر همگان واجب است از آرمانها و ارزشهاي نظام كه با خون هزاران شهيد به بار نشسته است، دفاع کنند و مراقبت نمايند، آفت ها به اين كشور آسيب نزند.
مراسم شب شعر اهل بيت با موضوع امام رضا(ع) در مجتمع فرهنگي ولايت تربت جام برگزار شد
مراسم شب شعر اهل بيت با موضوع امام رضا(ع) كه با حضور علماي شيعه و اهل سنت، و جمعي از مسوولين اجرايي در سالن مجتمع فرهنگي ولايت تربت جام برگزار شد.
امروز شیعه و سنی در کنار هم مسائل و مشکلات خودشان را بازگو و حل می کنند
مولوی عبدالغفور مسلمان در حاشیه کنگره منطقه ای شعر اهل بیت در گرگان با اشاره به اینکه برگزاری این نوع کنگره ها در راستای تقریب مذاهب اسلامی قدمی مثبت است، گفت: امروز شیعه و سنی در کشور در کنار هم می نشینند و با آشنایی با هم مسائل و مشکلات خودشان را بازگو و حل می کنند.
رییس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان از مدارس علوم دینی اهل سنت خراسان شمالی بازدید کرد
حجت الاسلام و المسلمين فرجام و هيات همراه در اين سفر دو روزه، علاوه بر حضور در مدارس علميه اهل سنت استان خراسان شمالی، با نماينده ولي فقيه در این استان و امام جمعه بجنورد ديدار كرد.
راهپیمایی ۲۲ بهمن بستری مناسب برای انتقال ارزش‌ها است
امام جمعه اهل سنت بیرجند با بیان اینکه حضور روحانیت در جریان انقلاب استمرار دارد گفت: امروز شیعه و اهل‌سنت بیرجند با حضور خود در راهپیمایی بار دیگر مستکبران عالم به ویژه آمریکا خائن را ناامید کردند.
پیروزی انقلاب اسلامی به برکت وحدت و انسجام مردم بود
امام جمعه اهل سنت شهر اسدیه با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی به برکت وحدت و انسجام مردم بود، گفت: برای ادامه راه انقلاب باید این وحدت و انسجام حفظ و تقویت شود.
فداكاري آتش نشانان از جان گذشته در حادثه پلاسكو تهران ستودني است
امام جمعه اهل سنت تربت جام در خطبه های نمازجمعه این هفته یاد و خاطرخ شهدای آتشنشان را گرامی داشت.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next