اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز دوشنبه، 19 آذر 1397| 2 ربيع الثاني 1440

 


دفتر خراسان

دفاع جانانه شهدا و ایثارگران باعث حفظ تمامیت ارضی ایران عزیز شد
مولوي غلام نبي توكلي گفت: در تمامی دوران تاریخ ایران، پادشاهان به سبب بی لیاقتی بخشی هایی از ایران را از دست دادند اما به پاس خون شهدا و رشادت های جانبازان و آزادگان در دوران جنگ تحمیلی حتی یک وجب از خاک ایران را به متجاوزین ندادیم.
كارگاه سبك زندگي اسلامي ویژه اساتید و طلاب مدارس علمیه خواهران اهل سنت تربت‌جام برگزار شد
كارگاه سبك زندگي اسلامي ویژه اساتید و طلاب مدارس علمیه خواهران اهل سنت تربت‌جام، به همت معاونت فرهنگي و اجتماعي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان برگزار گردید.
كنفرانس بين المللي وحدت اسلامي در سال جاري با موفقيت كامل برگزار شد
مولوی عبدالواحد رمضانی گفت: مسلمانان جهان با الگو گيري از چنين برنامه هايي مي بايست، اختلافات را كنار بگذارند و با تمسك به مشتركات بر مشكلاتي كه دامن كشورهاي اسلامي را گرفته است، فائق آيند.
كنفرانس بين المللي وحدت اسلامي تجلي اتحاد مسلمين جهان حول محور رسول الله(ص) و قرآن كريم است
مولوي خليل احمد شيخ احمدي گفت: مسلمانان جهان اشتراكات فراواني دارند كه پرداختن به آن بسياري از مشكلات و مصائب موجود در جهان اسلام را مرتفع خواهد نمود.
وحدت مهمترين نعمتي است كه خداوند به واسطه ميلاد نبي اكرم(ص) به انسان ها بخشيد
مولوي حبيب الرحمن مطهري گفت: متاسفانه حالات امروزی مسلمانان به دوران جاهلیت برگشته و خیلی راحت و آسوده خون و آبروی یکدیگر را می‌ریزند و برای کسی ارزشی قایل نیستند و به اسم اسلام یا سنت و بدعت اقدام به کشتار مسلمانان می‌کنند.
ابر قدرت ها در جهان به دلیل گرایش ملت ها به اسلام و بیداری اسلامی هراسان هستند
مولوي غلام نبي توكلي گفت: سخنان مقام معظم رهبري(حفظه الله) در ديدار با شركت كنندگان در كفنرانس وحدت اسلامي راهگشاي بسياري از مشكلات و مصائب جهان اسلام است.
كنفرانس بين المللي وحدت اسلامي در هر سال فرصتي براي بيان مصائب و مشكلات جهان اسلام است
حاج محمد آخوند خادمی گفت: امنيت امروز ايران مرهون بيداري و بصيرت علماي دين، مردم و مسوولين كشور است.
فلسطین محور وحدت امت اسلامی و قبله اول مسلمین جهان است
مولوي سید احمد عبداللهی گفت: کنفرانس بین المللی وحدت اسلامي، زمینه ی خوبی برای بحث و تبادل نظر درباره مسائل جهان اسلام به ویژه موضوع فلسطین بود، چون فلسطین محور وحدت امت اسلامی و قبله اول مسلمین جهان است.
وجود پیامبر اکرم(ص) به انسانیتی که مرده بود، حیات تازه بخشید
مولوي حبيب الرحمن مطهري گفت: مقام معظم رهبری فرمودند، منظور از وحدت این نیست که شیعه سنی شود یا سنی شیعه شود، بلکه با حفظ معتقدات در کنار یکدیگر باشند.
مسلمانان باید در جهت نجات مردم مظلوم یمن گام بردارند
مولوي عبدالعزيز خالقي گفت: باید مسلمانان جهان با محکومیت جنایات استکبار و با تحقق وحدت اسلامی تلاش خود را برای نجات مردم مظلوم یمن داشته باشند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.