اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز سه شنبه، 4 ارديبهشت 1397| 9 شعبان 1439

 


دفتر خراسان

حمله به مرزبانان و مدافعان مرزهاي كشور نهايت ذلت و زبوني است و عاملان آن هدفي جز ضربه زدن به امنيت كشور ندارند
مولوي سيد احمد عبداللهي گفت: مرزبانان كشور تنها براي امنيت ما تلاش مي كنند و اگر جانفشاني اين عزيزان نبود ما حتي اعمال و فرائض ديني خود را نمي توانستيم انجام دهيم.
مسجد الاقصي قبله جهاد ما مسلمانان است و وعده الهی که پیروزی اسلام بر یهود و نصارا است بزودی محقق خواهد شد
مولوي غلام نبي توكلي گفت: بیش از شصت سال است که مردم مظلوم فلسطین، براي آزادي اين سرزمين مقدس شهید، زندانی و جانباز می دهند و تا کنون خسته نشده اند و ان شاء الله بزودی همه مسلمانان در مسجد الاقصی نماز خواهند خواند.
ثمره رشادتها و از خودگذشتگي هاي نيروهاي نظامي و انتظامي ما برقراری امنیت در ایران اسلامی است
مولوي عبدالكريم علي بايي گفت: امروز اگر فرائض ديني خود به ويژه نماز جمعه را در كمال آرامش برگزار مي نماييم مرهون اين رشادت هاست
پیام تسلیت مدیریت، مدرسین و طلاب حوزه علمیه صدیقیه تربت جام، شهادت مظلومانه جمعی از فرزندان ملت و مرزبانان شجاع کشور به دست اشرار مسلح در منطقه مرزی میرجاوه
مدیریت، مدرسین و طلاب حوزه علمیه صدیقیه تربت جام، شهادت مظلومانه جمعی از فرزندان ملت و مرزبانان شجاع کشور به دست اشرار مسلح در منطقه مرزی میرجاوه را تسلیت گفتند.
امام حسين(ع) براي احياي دين امت جدش قيام كردند
مولوی فاضلی مهر گفت: حضرت حسین بن علی(ع) زمانی که دیدند در عراق و کوفه و سرزمینهای مختلف، یزید و امثال او بر مردم حکمرانی می کنند و به عیاشی و خوشگذرانی و تن پروری می پردازد، براي جلوگيري از انحراف دين جدش قيام كرد.
عشق به اهل بيت(ع) و به ويژه امام حسين(ع) از سرمايه هاي بزرگ اهل سنت است
امام جمعه اهل سنت شهرستان تايباد گفت: حضرت امام حسين(ع) الگوي آزادگي است و عشق و علاقه به آن حضرت و اهل بيت(ع) از سرمايه هاي بزرگ اهل سنت مي باشد.
ارتش جمهوري اسلامي ايران از با ايمان ترين ارتش هاي جهان است
حاج عبدالله آخوند خوش نظر گفت: امروز آسايش و آرامش كشور مرهون اقتدار نيروهاي مسلح قدرتمند و با ايماني است كه با تمام توان به حراست از مرزهاي كشور مي پردازند.
حملات آمریکا ومتحدانش به کشورهای اسلامی حمله به اسلام و مقاومت اسلامی است.
مولوي سيد مصطفي حسيني با بیان اینکه حملات آمریکا ومتحدانش به کشورهای اسلامی حمله به اسلام و مقاومت اسلامی است، گفت: تنها راه مقابله با توطئه‌های استکبارجهانی درمنطقه وحدت و یکپارچگی امت اسلامی می باشد.
پيام محكوميت امام جمعه صالح آباد در پي جنايت سه كشور استعماري در حمله به خاك كشور سوريه
در اين بيانيه آمده است: آمریکا با حمله به سوریه تروریست پروري خود را به اثبات رساند. این حملات نابخردانه دولت ترامپ نشانگر استمرار دشمنی با اسلام است.
بیانیه امام جمعه اهل سنت مشهد ريزه در پي به شهادت رسيدن تعدادي از نيروهاي بسيجي و مرزباني ايران در منطقه مرز ميرجاوه
مولوی عبدالکریم علی بائی امام جمعه شهرمشهدریزه در پی شهادت نیروهای مرزبانی و پاسداران و بسیجیان قرارگاه قدس به دست گروهکهای تروریستی بیانیه ای صادر نمود.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.