اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 1 فروردين 1398| 15 رجب 1440

خبر ويژه

 


دفتر خراسان

مردم ايران با حضور خود راهپيمايي 22 بهمن قدرداني خود از نظام اسلامی و امنیت و آسایش حاکم بر وطن خود را ابراز داشتند
خال محمد آخوند سرفراز گفت: دشمنان وقتی حضور مردم در راهپيمايي 22 بهمن ماه را ديدند، دست به انتقام گیری زدند.
ترور و كشتن مسلمانان بي گناه هيچگاه در اراده ملت ايران و روحيه شهادت پذيري آنان خللي وارد نخواهد كرد
مولوي غلام حيدر فاروقي گفت: این اقدامات و جنايات در روحیه شهادت پذیری ملت ایران اثری نخواهد داشت و هیچ گاه عزم ملت ایران را در برابر دشمنان تضعیف نخواهد کرد.
زندگي حضرت فاطمه زهرا(س) الگويي براي همه زنان عالم است
مولوي محمد مكفي گفت: ساده زيستي،‌ تقوا، پرهيزگاري و خانواده دوستي از ويژگيهاي شخصيتي حضرت صديقه طاهره است كه مي تواند الگويي براي زندگي زنان مسلمان باشد.
قدرت فوق بشری خداوند حافظ این کشور است
مولوي غلام نبي توكلي گفت: تروريستها و ايادي آنها بدانند، آمریکا و انگلیسی که به شما پول می دهند و شما را مزدور خود می کنند، به دنبال منافع خود هستند و شما آلت دست آنها هستيد.
امام جمعه اهل سنت صالح آباد حادثه تروریستی اخیر در سیستان و بلوچستان را محکوم کرد
مولوی عبدالباقی یوسفی گفت: ملت ايران با حضور خود در راهپیمایی ۲۲بهمن مشت محکمی بردهان دشمن و ياوه گويان زدند و با حضور خود ثابت کردند که همیشه پای نظام و انقلاب خود ایستاده اند.
محكوميت گسترده اقدام تروريستي انفجار اتوبوس حامل پاسداران مرزهاي ايران اسلامي در سيستان و بلوچستان از سوي علماي اهل سنت خراسان
علما و روحانيون اهل سنت خراسان در بيانيه هاي جداگانه اي اقدام تروريستي در سيستان و بلوچستان كه باعث به شهادت رسيدن جمعي از مرزداران و مدافعان وطن در اين استان شد را محكوم كردند.
مدیریت، مدرسین و طلاب حوزه علمیه صدیقیه تربت جام حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را محکوم کردند
خبر اندوهبار حمله تروریستی به جمعی از سپاهیان دلاور و مرزبانان شجاع کشور در استان همیشه سرافراز و مقاوم سیستان و بلوچستان قلوب همه آزادگان عالم و ملت فهیم و قهرمان ایران را جریحه دار ساخت.
امام جمعه و روحانیت اهل سنت سرخس حادثه تروریستی محور زاهدان- خاش را محکوم کردند
️حمله انتهاری تروریست های تکفیری که درمحور خاش به زاهدان دراتوبوس سپاه پاسداران رخ داد و متاسفانه تعداد ۲۷ نفر از غیور مردان و پاسداران مرزهای اسلامی به شهادت رسیدند و تعدادی مجروح شدند این حادثه ی دلخراش عامل تأثر و اندوه فراوان اینجانب و روحانیت وجامعه اهل سنت سرخس گردید.
پیام تسلیت امام جمعه و علمای شهرطبس مسینا در پی حمله ناجوانمردانه تروريستي به اتوبوس محافظان وطن
شهادت مظلومانه و جانسوز جمعی از فرزندان رشید و شجاع ملت ایران که در اقدامی ناجوانمردانه به دست تروریست‌های از خدا بی خبر در استان سيستان و بلوچستان به شهادت رسیدند ملت ایران را داغدار کرد.
مدیر انوارالعلوم خیرآباد حمله به نیروهای مرزبانی سپاه پاسداران را محکوم کرد
انفجار تروریستی اتوبوس سربازان وطن از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران که منجر به شهادت و مجروح شدن جمعی از کارکنان سپاه شد، مایه تاثر و اندوه جامعه اهلسنت و مردم غیور و سرفراز سیستان و بلوچستان گردید.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.