اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز چهارشنبه، 29 اسفند 1397| 14 رجب 1440

خبر ويژه

 


دفتر خراسان

مدیر حوزه علمیه احناف خواف حادثه تروریستی محور زاهدان- خاش را محکوم کرد
خبر شهادت مظلومانه تعدادی از اعضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان سیستان و بلوچستان موجب تاسف و تاثر گردید.
امام جمعه شهر سمیع آباد حادثه تروریستی محور زاهدان- خاش را محکوم کرد
شهادت مظلومانه این عزیزان را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، ملت بزرگ و شریف ایران و بازماندگان این عزیزان تسلیت عرض می نمایم که خون پاک آنان ملت و نظام ایران را در پاسداشت آرمان ها و مقابله با هر گونه توطئه دشمنان منسجم تر و محکم تر خواهد نمود.
مولوی حسن سرکوهی حادثه تروریستی محور زاهدان- خاش را محکوم کرد
خبر انفجار اتوبوس حامل حافظان وطن از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران که منجر به شهادت و مجروح شدن جمعی از کارکنان سپاه شد، باعث تأسف و تألم شدید گردید.
در پیامی مدیر حوزه های دارالعلوم لتعلیم القرآن حرکت ددمنشانه انفجار تروریستی اتوبوس حافظان امنیت سپاه پاسداران، توسط کوردلان و ایادی استکبار را محکوم کرد
خبر تاسف انگیز انفجار تروریستی اتوبوس حامل ماموران امنیتی سپاه پاسداران در محور خاش ـ زاهدان توسط ایادی کوردل استکبار را شنیدم که مورد تاثر و تالم خاطر گردید.
امام جمعه اهل سنت شهرستان تربت‌جام حادثه تروریستی محور زاهدان- خاش را محکوم کرد
حرکات شرم آور گروهک های تروریستی مزدور و جیره خوار که هر بار با شعارهای دروغین مذهبی و قومی در گوشه‌ای از جهان اسلام فتنه انگیزی می‌کنند نشانه‌ای آشکار از دوری این جماعت افراطی و ددمنش از اندیشه‌های انسان ساز پیامبر رحمت و اخلاق و غرق شدن بیش از پیش در منجلاب نفاق، جهل و تکفیر است.
مردم ايران در راهپيمايي ۲۲ بهمن بار دیگر تعهد و انقلابی گری خود را به جهانیان اثبات کردند
آخوند عبدالله خوش نظر گفت: مردم ایران همواره متحد و منسجم هستند و بار دیگر این تعهد و انقلابی گری را به جهانیان اثبات کردند.
حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن مایه قوام نظام اسلامی است
آخوند گلدي كمالي گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سبب قوام نظام و تداوم انقلاب اسلامی است.
حضور گسترده اهل سنت استان هاي خراسان رضوي، شمالي و جنوبي در راهپيمايي ۲۲ بهمن
اقشار مختلف مردم ولايت مدار استان هاي خراسان رضوي، شمالي و جنوبي به ويژه اهل سنت اين مناطق با حضور گسترده خود در راهپيمايي ۲۲ بهمن،‌ اقتدار و صلابت خود را به رخ جهانيان كشاندند.
برگزاری جشن پیروزی انقلاب اسلامی در مسجد اهل سنت بجنورد
جشن انقلاب با حضور علماء و روحانیون به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، در مسجد محمد رسول الله اهل سنت بجنورد برگزار گردید.
حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن نماد اتحاد ملی است/ آمریکایی‌ها خیرخواه ملت ایران نیستند
امام جمعه اهل سنت اسدیه با بیان این‌که حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن نماد اتحاد ملی و انسجام ملت ایران است، گفت: آن‌چه که دشمنان را مأیوس می‌کند اتحاد و یکپارچگی ملت ایران است.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.