اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز چهارشنبه، 29 اسفند 1397| 14 رجب 1440

خبر ويژه

 


دفتر خراسان

نخستین همایش بین‌المللی امام رضا(ع) و گفت وگوی ادیان به کار خود پایان داد
نخستین همایش بین‌المللی امام رضا(ع) و گفت وگوی ادیان از 11 بهمن ماه آغاز و طی دو روز برگزاری ظهر امروز در حرم مطهر رضوی به کار خود پایان داد.
ميزگردي با عنوان تبيين دستاوردهاي نظام جمهوري اسلامي در مناطق قومي برگزار گردید
ميزگرد تبيين دستاوردهاي نظام جمهوري اسلامي در مناطق قومي در تربت جام برگزار شد.
حق همیشه در دل مشکلات بوده که پیشرفت کرده و پیروز شده است.
حجت الاسلام و المسلمين فرجام گفت: اگر امروز هر فردی که مسئول است، تریبون دارد و یا... حرفی بزند، کلامی بگوید، قلمی بزند و قدمی بردارد که موجب سست شدن اراده مردم در استمرار و ادامه راهشان شود خلاف قرآن عمل و به مردم خیانت کرده است.
همایش شکوه و اقتدار انقلاب اسلامی در چهل سالگی در تربت جام برگزار گردید
همايش شكوه و اقتدار انقلاب اسلامي در چهل سالگي با حضور علما و روحانیون اهل سنت خراسان برگزار شد.
دوست و هم نشين تاثير بسزايي در زندگي و مراودات اجتماعي انسان دارد
مولوي سید احمد عبداللهی گفت: اگر دوست و رفیق انسان، صالح و نیک باشد مسلما اثر نیک به انسان منتقل خواهد شد و اگر انسان با دوستان ناباب و ناشایسته هم نشین شود یقینا که اثر سوء به آن خواهد رسید.
امنيت مهمترين ركن تشكيل دهنده هر جامعه است
محمد آخوند خادمي گفت: همه ما بايد قدردان اين امنيت باشيم و از خداوند سلامتي براي مقام معظم رهبري و مسئولان خدمتگذار را خواستاريم.
استفاده از تكنولوژي و فضاي مجازي در عين حالي كه داراي فوايد بسياري است، مضراتي هم دارد
غفور آخوند يزداني گفت: تکنولوژی و وسایل ارتباطی به خصوص فضاهای مجازی ممکن است فوایدی هم داشته باشد ولی متاسفانه مضرات فراوانی هم دارد که لازم است خانواده ها نظارت لازم بر رفتار وکردار فرزندان داشته باشند.
با پیروی از شهدا باعث عزت و سربلندی نظام شویم
مولوی سيد عبدالعزيز پارسا گفت: با پیروی از شهدا باعث عزت و سربلندی نظام شویم امام جمعه اهل سنت سرخس گفت: شهدای اسلام بر اساس باورهای الهی عمل کردند و امروز نوبت ما است تا با پیروی کردن از شهدا با حفظ وحدت و هماهنگی باعث عزت و سربلندی نظام شویم.
كانون فرهنگي شهيد خسروي مسجد جامع نيلشهر به مناسبت چهلمين سالروز پيروزي انقلاب اسلامي ايران مسابقه مقاله نويسي برگزار مي كند
در آستانه چهلمين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي كانون فرهنگي شهيد خسروي نيل شهر مسابقه مقاله نويسي در موضوعات مربوط به انقلاب اسلامي برگزار مي كند.
پیروزی انقلاب اسلامی در ایران تحول بسیار بزرگی بود
مولوي سيد احمد عبداللهي گفت: پیروزی انقلاب اسلامی در ایران تحول بسیار بزرگی بود که معادلات و محاسبات قدرت های بزرگ را بر هم زد و برنامه های آنان را خنثی کرد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.