اهل سنت

دفتر هرمزگان

اتحاد و همدلی رمز موفقیت ها در دفاع مقدس بود
امام جمعه اهل سنت بندرپل با بیان اینکه اتحاد و همدلی رمز موفقیت ها در دفاع مقدس بودگفت: اگر در آن برهه از زمان ملت با هم وحدت و یکدلی نداشتند محال ممکن بود که بتوانند در مقابل عراقی که همه دنیا از او حمایت می کردند تاب بیاورد.
حج امسال در عزت و اقتدار بی سابقه بود/ جوانان برای سفر معنوی حج تشویق شوند
شیخ راهبر، امام جمعه اهل سنت بندرچارک در خطبه های نمازجمعه با اشاره به برگزاری موفق حج امسال و حضور حاجیان ایرانی تصریح کرد: خوشبختانه حج ما حجی با عزت، با اقتدار و با احترام بود و خداوند را شکر می‌کنیم؛ حج امسال در عزت و اقتدار بی سابقه بود.
دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان به مناسبت آغاز سال تحصیلی مدارس علوم دینی اهل سنت بیانیه ای صادر کرد
دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان همزمان با آغاز سال تحصیلی مدارس علوم دینی اهل سنت هرمزگان دفتر امور اهل سنت هرمزگان بیانیه ای صادر کرد.
دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان بیانیه ای صادر کرد
همزمان با فرارسیدن هفته دفاع مقدس دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان بیانیه ای صادر کرد.
وحدت مردم سنی و شیعه هرمزگان هر روز محکم تر می‌شود
شیخ سید عبدالباعث قتالی در آئین تکریم جاسم جادری و معارفه فریدون همتی به عنوان استاندار جدید هرمزگان در سالن شرکت گاز هرمزگان اظهار داشت: وحدت مردم سنی و شیعه هرمزگان هر روز محکم تر می‌شود و این یک نعمت و یک فرصت بشمار می‌رود.
دولت های اسلامی، دولت میانمار را تحریم کنند/ اساس همه مشکلات امروز جهان اسلام تفرقه است
شیخ چمردانی امام جمعه اهل سنت چهچکور بندرعباس در خطبه های نماز جمعه با اشاره به سخنرانی مقام معظم رهبری در خصوص وظایف دولت های اسلامی در قبال مسلمانان میانمار تصریح کرد: دولت های اسلامی باید با وضع تحریم های سیاسی و اقتصادی بودایی های سنگ دل را در فشار قرار دهند.
مباهله به مانند آيات و روايات مبین جايگاه سلاله پاك پیامبر(ص) است/ فرزند پیامبر در آخرالزمان جهان را از لوث پلیدی پاک خواهد شد
شیخ ماهیگیر با بیان اینکه مباهله از معجزات پيامبر عظيم الشأن اسلام (ص) است اظهار کرد: مباهله به مانند آيات و روايات ديگر جايگاه فرزندان و سلاله پاك آن حضرت را تبيين مي فرمايد.
عواقب این کشتار و بی‌رحمی در دنیا دامن‌گیر کشورهای حامی تروریست‌ها شده است
امام جمعه اهل سنت بندرلنگه گفـت: گرفتن جان مردم بی‌دفاع توسط تکفیری‌ها آلام بزرگی است که دامن‌گیرمردم اغلب این کشورهای حامی شده است و چون سران بعضی ازاین کشورها درحق دیگرکشورها ظلم و ستم می‌کنند و خداوند تبارک و تعالی در پاسخ این ظلم و ستم‌ها، طوفان، سیل و زلزله برای این کشورها می‌فرستد.
مومن تنها در اقتدار اسلام رنگ آرامش را می‌بیند/ نباید توقع داشت کفار بر مسلمانان رحم کنند/ دولت میانمار، «اصحاب الاخدود» زمانه است
شیخ جلالی خطیب جمعه اهل سنت خواجه عطای بندرعباس با بیان اینکه حدود 8 میلیون مسلمان بی گناه میانماری از هر نوع حقی در دیارشان محروم شده اند گفت: دولت میانمار و بودایی های قاتل، «اصحاب الاخدود» زمانه هستند.
بیانیه دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان در پی فجایع انسانی و نسل کشی مسلمانان در میانمار
دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان در پی فجایع انسانی و نسل کشی مسلمانان در میانمار بیانیه صادر کرد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next