اهل سنت

دفتر هرمزگان

کل امت اسلام درمقابل دشمنان موضع گیری کنند/ دید و بازدید علما برای وحدت در شرایط کنونی ضروری است
عضو هیئت رئیسه خبرگان رهبری با بیان اینکه دیدار با مراجع تقلید و بازدید از مراکز علمی بسیار مفید است، این نوع فعالیت ها و دید و بازدیدها را برای وحدت و هم فکری و هم افزایی بیشتر در شرایط کنونی ضروری دانست.
آمریکا دشمن اسلام و ارزش های الهی است
امام‌جمعه اهل‌سنت بندرپهل گفت: با اشاره به دشمنی های آمریکا در طول 38 سال اخیر تصریح کرد: آمریکا همواره دشمن اسلام و ارزش های الهی است.
تفرقه مهمترین حربه دشمنان اسلام است/ علمای اهل سنت و شیعه با اتحاد خود دشمنان را مایوس کنند
حضرت آیت الله مکارم شیرازی با ذکر این مطلب که جزیره قشم بزرگترین جزیره خلیج فارس است اظهارکردند: این جزیره از جهات مختلف، دارای اهمیت است؛ علمای اهل سنت و شیعه این منطقه و سایر مناطق کشور باید اتحاد خود را با هم حفظ کنند و دشمنان را مایوس سازند.
ارتقای موقعیت اسلام در جهان امروز نیازمند الگوسازی است
خطیب جمعه اهل‌سنت بندرعباس گفت: ارتقای موقعیت کنونی اسلام در جهان نیازمند به الگوسازی است.
هرگز نباید از رحمت خدا ناامید شد/ بارش‌های اخیر گشایش درهای برکت الهی است
امام جمعه رویدر گفت: مسلمان واقعی هرگز نباید از رحمت خدا ناامید شود.
حجت‌الاسلام مریدی با مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه هرمزگان دیدار کرد
حجت الاسلام والمسلمین محمد مریدی رئیس دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت هرمزگان در دیدار با حجت‌الاسلام والمسلمین محمدطاهر گرایلی مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه استان ضمن تبریک انتصاب شایسته ایشان به گفت‌وگو با یکدیگر پرداختند.
حضور در راهپیمایی 22بهمن پیمانی دوباره با انقلاب و شهداست
امام جمعه اهل سنت کیش با تاکید بر اینکه انقلاب به همت مردم و رهبری و هدایت خردمندانه امام راحل آغاز شد و مردم باید آن را با هوشیاری حفظ کنند افزود : حضور در راهپیمایی 22 بهمن ماه پیمانی دوباره با انقلاب و شهداست.
مراسم شب شعر فجر با حضور شاعران شیعه و اهل سنت در بندرپهل برگزار شد
اولین مراسم شب شعر فجر با حضور شاعران شیعه و اهل سنت با جضور روحانیون شیعه و اهل سنت و معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور در بندرپهل بر روی لندی گراف برگزار شد.
حجت‌الاسلام مریدی از حضور گسترده مردم هرمزگان در راهپیمایی 22 بهمن تشکر کرد
حجت الاسلام والمسلمین محمد مریدی، رئیس دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت هرمزگان با صدور پیامی از حضور گسترده مردم مومن و دریادل هرمزگان تقدیر و تشکر کرد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next