اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 5 اسفند 1397| 19 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


دفتر هرمزگان

سلسله کلاس های آشنایی با فرق ومذاهب اسلامی کارکنان دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان برگزار شد
در راستای تبیین و آگاهی بخشی و ارتقاع کارکنان دفترنمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان هرمزگان از فرق و مذاهب اهل سنت واحد آموزش و پژوهش کلاسی تحت عنوان آشنایی با فرق ومذاهب اسلامی برگزار کرد.
جلسه شورای اداری شهرستان سیریک با حضور امام جمعه اهل سنت برگزار گردید
هیچ وقت مردم با وجود همه سختی ها پشت نظام اسلامی را خالی نمی کنند و درروزهای حماسی مثل (9دی) و (22بهمن) صحنه را خالی نکرده اند و حضور پر رنگی در حمایت نظام و رهبری داشتند.
امام جمعه اهل سنت بندرعباس حمله تروریستی به کاروان نیروهای سپاه پاسداران را محکوم کرد و با بازماندگان این حادثه ابراز همدردی نمود
حمله تروریستی به نیروهای نیروی زمینی سپاه که مشغول محافظت از مرزهای کشور اسلامی بوده اند با هر عنوانی و بهانه ای که باشد، امری محکوم است و همه ملت ایران، چه شیعه و چه سنی از اینگونه فجایع بیزار هستند.
امام جمعه اهل سنت پارسیان حادثه تروریستی محور خاش به زاهدان را محکوم کرد
شیخ احمد خنجی گفت: مرگ و زندگی در ید قدرت خداوند است و یکی از اهداف آفرینش و زندگی و مرگ انسانها، آزمایش آنان در برابر نعمت هاییست که خداوند در طول زندگی در اختیار آنان قرار داده است.
خداوند برای انجام دهنده عمل صالح جایگاه و مقام والایی را اختصاص داده است و انسان را به آن تشویق می‌کند
امام جمعه اهل سنت بندر کنگ گفت: خداوند می‌فرماید ما انسان ها را در بهترین وضعبت خلق کردیم و این ایه بعد از اعلان وحی است.
امام جمعه اهل سنت میناب حادثه تروریستی جاده خاش- زاهدان که منجر به شهادت رسیدن تعدادی از نیروهای سپاه شد را محکوم کرد
در خطبه این هفته با اشاره به حادثه تروریستی جاده خاش- زاهدان که منجر به شهادت رسیدن تعدادی از نیروهای سپاه شد گفت: چنین اعمالی هم از نظر عقلی و هم شرعی محکوم میباشد و اینجانب ،سلامتی برای مجروحین حادثه و علو درجات برای شهدای گرانقدر را از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.
پیام تسلیت امام جمعه اهل سنت کیش به مناسبت شهادت جمعی از پاسداران و مرزبانان
اینجانب ضمن محکوم کردن این واقعه جنایتکارانه، امید دارم پاسداران انقلاب اسلامی هرچه سریعتر عوامل پشت پرده این اقدامات تروریستی را شناسایی و مجازات کنند.
اولین همایش بزرگداشت سادات تشیع و تسنن استان هرمزگان برگزار شد
اولین همایش بزرگداشت سادات تشیع و تسنن، 25 بهمن 97 در بندرعباس برگزار گردید.
امام جمعه اهل سنت بندر کلاهی حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را محکوم کرد
در پی حمله انتحاری تروریست‌های تکفیری به اتوبوس حامل رزمندگان اسلام در جاده خاش - زاهدان، امام جمعه اهل سنت بندر کلاهی در پیامی بروز این حادثه دردناک را تسلیت گفت.
امام جمعه شهرستان قشم روستای منصوراباد حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را محکوم کرد
حمله تروریستی اتوبوس حامل پاسداران جان برکف و مرزبانان مخلص را که بطور ناجوانمردانه بدست مزدوران و دشمنان ایران به درجه رفیع شهادت رسیدند به ملت ایران ورهبری وخانوادهایشان تسلیت عرض می‌نماییم و برای عزیزان و شهدای گرانقدر علو درجات و به بازماندگان صبر جزیل راازدرگاه خداوند متعال مسآلت می‌نماید.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.