اهل سنت

دفتر هرمزگان

مراسم تشیع شهدای گمنام با حضور علمای اهل‌سنت در روستای طولای قشم برگزار شد
مراسم تشیع شهدای گمنام با حضور روحانیون، علما، معتمدین و بزرگان شیعه و اهل‌سنت برگزار شد.
امام جعفر صادق(ع) متعلق به همه مذاهب اسلامی است
عالی زاده با بیان اینکه امام جعفر صادق(ع) متعلق به همه مذاهب اسلامی است گفت: ذریه ی صالحه ی این امام بزرگوار از طرف پدر به نبی مکرم اسلام و از طرف مادر به حضرت ابوبکرصدیق(رض) ختم می‌شود.
مومنان بايد به خدا و روز قيامت باور قلبي داشته باشند
شیخ موذن زاده گفت: مومنان باید به خدا، ملائکه، روز قیامت، کتاب های آسمانی و ... ایمان داشته باشند و بدانند که بازگشت همه به سوی پروردگار است، پس از خدا بترسند و بر روی زمین به گناه و معصیت نپردازند.
شکر نعمت امنیت، حفظ و تعمیق وحدت اسلامی است/ ٦ مدرسه اهل سنت هرمزگان در قبل از انقلاب امروز به بركت نظام به ٣٦ مدرسه ارتقا يافته است
رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان با اشاره به خدمات نظام به روحانیون اهل سنت گفت: ٦ مدرسه اهل سنت هرمزگان در قبل از انقلاب امروز به بركت نظام به ٣٦ مدرسه ارتقا يافته است.
مراسم «هم اندیشی مدیران مدارس علوم دینی اهل سنت هرمزگان» در بندرعباس برگزار شد
مراسم «هم اندیشی مدیران مدارس علوم دینی اهل سنت هرمزگان» با حضور نماینده ولی فقیه در هرمزگان، رئیس دفتر نمایندگی ولي فقيه در امور اهل سنت هرمزگان و دكتر يوسفي راد معاونت آموزشي و پژوهشي دبيرخانه شوراي برنامه مدارس علوم ديني اهل سنت، فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان و جمع کثیری از علما و روحانیون اهل سنت استان در بندرعباس برگزار گردید.
پیشرفت مدارس علوم دینی اهل سنت مرهون نظام مقدس جمهوری اسلامی و دبیرخانه شورای برنامه ریزی و دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت است/حجت الاسلام مریدی موجب وحدت در جامعه و پیشرفت در مدارس شده است
عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت با بیان اینکه مدارس بايد بروز شوند گفت: مدارس باید مطابق با نياز جامعه فعاليت كنند و از تكنولوژي روز استفاده كنيم و اموزش را مدرنيزه کنند.
اقتصاد جز با کار و تلاش حاصل نمی گردد/ راز پیشرفت جوامع مدرن، کار و تلاش است
شیخ سعید خطیبی با بیان اینکه بدون حرکت و تلاش رزق و روزی حاصل نمی شود گفت: جامعه ای که فعالیت اقتصادی ندارد ، جامعه ای مرده و شکست خورده است و اقتصاد هم جز با کار و تلاش حاصل نمی گردد.
غزوه أحد یاد آور جانفشانیها و فداکاریهای صحابه گرامی است
شیخ تشیخ ماه شوال را یاد آور جانفشانیها و فداکاریهای صحابه گرامی و یاران جان برکف رسول الله صلی الله علیه و سلم دانست و افزود: درماه شوال بود که غزوه احد پیش آمد غزوه ای که نزدیک شصت آّیه قرآن مجید در رابطه با آن نازل شده است.
عدم توجه به آموزه های دینی باعث بروز حادثه مترو تهران شد/جسارت به امر به معروف و نهی از منکر را به شدت محکوم می‌کنیم
امام جمعه موقت اهل سنت شهر بندر سیریک گفت: حادثه غیر اخلاقی و انسانی مترو تهران ناشی از فقر فرهنگی، عدم توجه به آموزه های قرآنی و دینی و عدم تحقق برنامه های فرهنگی و توجه کافی به حوزه فرهنگ و اعتقادات شرعی است.
سرگردانی بشریت به وسیله اسلام حل می‌شود/ مسلمان باید تابلوی دعوتگری به اسلام باشد
عضو شورای روحانیت شهرستان بندرخمیر گفت: امروزه اگر به این جهان آشفته بنگریم خواهیم دید که بشر حیران و سرگردان است و این سرگردانی فقط بوسیله اسلام قابل حل است، اسلام است که انسان را به امنیت و آرامش میرساند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next