اهل سنت

Picture Gallery

نماز عيد قربان سال 1395 مساجد اهل سنت بوشهر مساجد اهل سنت بوشهر مساجد اهل سنت آذربايجان غربي اعضاي شوراي برنامه ريزي و مشاوران دبير

آخرين شماره نشريات


دفتر هرمزگان

رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان :
حجت‌الاسلام مریدی با اشاره به رویکرد آیت الله هاشمی رفسنجانی در مقوله وحدت تصریح کرد: ایشان تعابیر بسیار زیبا و خاصی برای وحدت بین مسلمین در همایش ها و کنفرانس های بین المللی بیان می کردند و یک چهره تقریبی و وحدتی به شمار می‌رفت.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان :
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: کار قرآنی آیت الله هاشمی رفسنجانی از زندان آغاز شد و وجود 55 جلد مکتوب که 33 جلد در یک اثر و 22 جلد در اثری دیگر در کارنامه این سیاستمدار قوی بیانگر این است که او همزمان با سیاسی بودن چهره قرآنی نیز بود.

امام‌جمعه اهل سنت بندرعباس :
امام جمعه اهل سنت بندرعباس با بیان اینکه مرحوم هاشمی رفسنجانی همواره شکاف ها را ترمیم می کرد گفت: تفکرات اعتدالی و وحدتی در ایشان متبلور بود.

با حضور روحانیون شیعه و اهل سنت؛
مراسم ترحیم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با حضور نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان، رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان و جمع کثیری از مسئولین و روحانیون شیعه و اهل سنت در بندرعباس برگزار شد.

امام جمعه و جماعت اهل‌سنت بندرعباس:
سیدعبدالباعث قتالی گفت: نباید تأثیر اقدامات معنوی بر تحولات مادی نادیده گرفت. مثلا ما برای بهبود وضع بیماران دعا می‌کنیم چون معتقدیم که دعای خیر اثر خود را بر بیمار بجای خواهد گذاشت و در شفای حال او مؤثر است.

امام جمعه اهل سنت قشم در مراسم ارتحال ملکوتی آیت الله هاشمی در این شهرستان ؛
شیخ عبدالرحیم خطیبی گفت: اشک میلیون ها انسان در غم هجران وی؛ پیام رهبری نظام و جایگاه دفن آیت الله هاشمی در کنار معمار کبیر انقلاب نشان از جایگاه ویژه وی در پیشگاه مردم و نظام دارد.

عبدالحمید جلالی امام‌جمعه دیوان در پی ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با صدور پیامی، ارتحال این عالم مجاهد و یار خستگی ناپذیر انقلاب را تسلیت گفت.

شورای روحانیت اهل سنت بندر خمیر با صدور پیام تسلیتی تاکید کرد؛
درپی ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی ، شورای روحانیت اهل سنت شهرستان بندرخمیر استان هرمزگان پیام تسلیتی صادر کرد.

با حضور حجت‌الاسلام مریدی:
مسجد اهل سنت علی ابن ابیطالب شهرک توحید بندرعباس با حضور رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان افتتاح شد.

خطیب جمعه اهل سنت بندرعباس :
خطیب جمعه اهل سنت بندرعباس تعمیق و ادامه‌دار شدن اختلافات در جامعه را امری خطرناک دانست و گفت: تداوم اختلافات تضعیف و از هم گسستن پیوندهای جامعه را در پی دارد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next