اهل سنت

دفتر هرمزگان

شب‌نشینی‌هایمان در ماه رمضان را با دوری از معصیت همراه کنیم
خطیب جمعه رویدر گفت: شب‌نشینی‌هایمان در ماه مبارک رمضان را با دوری از معصیت همراه کنیم و بدانیم که ماه رمضان ماه بهره بردن از فرصت‌ها است.
رمضان بهترین فرصت برای تقویت بندگی است
خطیب جمعه اهل‌سنت بندرعباس گفت: ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای تقویت بندگی و رشد فضائل اخلاقی است.
استهلال ماه رمضان با حضور جمعی از روحانیون شیعه و اهل سنت هرمزگان برگزار شد
استهلال ماه رمضان بعد از ظهر دیروز با حضور کارشناس مسئول فرهنگی دفتر امور اهل سنت هرمزگان و جمعی از روحانیون اهل سنت استان در ارتفاعات کوه گنو صورت پذیرفت.
حضور مردم در انتخابات نه گفتن به تمام توطئه های دشمنان است
امام جمعه اهل سنت کیش با تاکید بر اینکه دشمنان انقلاب اسلامی به دنبال ایجاد تفرقه بین مردم و حاکمیت هستند گفت: حضور مردم در انتخابات نه گفتن به تمام توطئه های دشمنان است.
اهل‌سنت در انتخابات حضوری پرشور خواهد یافت/ حضور حداکثری در این دوره ضمانت آرامش و امنیت کشور است
خطیب جمعه اهل‌سنت بندرعباس گفت: اهل‌سنت هرمزگان و بندرعباس همپای همه ملت ایران در انتخابات امروز حضوری پرشور خواهد یافت.
کاندیداها هدفشان را خدمت در راه خدا قرار دهند
امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک گفت: همه مسئولان، کاندیداهای ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا و کسانی که می‌خواهند در پست و مقام قرار بگیرد باید اولین هدفش خدمت در راه خدا و پرهیز از بی عدالتی باشد.
تخریب و سیاهنمایی کاندیداها به کام دشمنان است/ استکبار در سدد خدشه وارد کردن به وحدت ملت‌ها است
شیخ عالی زاده تصریح کرد: نامزدهای ریاست جمهوری و شورای های اسلامی شهر و روستا می بایست مانند ملت کاملا با درایت باشند و خدای ناکرده در تبلیغات خود به گونه ای سخن نگویند که دشمن از این سخنان بر علیه خودمان استفاده ابزاری نمایند.
آیات جهاد در سوره توبه برای مقابله با کفار است نه مسلمانان
حجت الاسلام والمسلمین توحیدی با بیان اینکه آیات جهاد در سوره توبه برای مقابله با کفار است نه مسلمانان گفت: بنا بر احادیث شیعه و اهل سنت از پیامبر اسلام(ع) کسی که شهادتین را گفت مسلمان است و جان و مال و ناموسش محترم است.
«دارالتقریب» مذاهب اسلامی احیا شود
رئیس شورای روحانیت بندرخمیر با طرح پیشنهاد احیای دارالتقریب با محوریت هدفمند کردن تبلیغات در راستای وحدت گفت: همه افراد جامعه خصوصا روحانیون باید در مسئله وحدت شیعه و سنی فعال و تاثیر گذار ظاهر شوند.
کارگاه آموزشی ویژه روحانیون اهل سنت در بندرخمیر برگزار شد
کارگاه آموزشی ویژه روحانیون اهل سنت بندرخمیر با حضورحجت الاسلام والمسلمین توحیدی و ائمه جمعه و جماعات اهل سنت بندرخمیر در این شهرستان برگزار شد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next