اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز شنبه، 30 تير 1397| 9 ذي القعده 1439

 


دفتر هرمزگان

تصمیم‌گیری در امور اهل‌سنت با مشورت علمای اهل‌سنت باشد
امام‌جمعه اهل‌سنت بندرعباس در مراسم دیروز نماز جمعه این شهر، با انتقاد از «رفتارهای سلیقه‌ای» برخی از مسئولین محلی در مسائل مربوط به اهل‌سنت، بر لزوم مشورت با علمای اهل‌سنت در تصمیم‌گیری‌های مربوط به امور این مذهب تاکید کرد.
زائر ایرانی باید در حفظ شئونات اسلامی الگو و مظهر انسانی متدین، دارای عطوفت و مهربانی،حسن اخلاق و معاشرت باشد
محوریت کار فرهنگی و مسائل دینی و احکام با روحانی و معین کاروان می باشد و خواستار شرکت زائرین در برنامه های فرهنگی و همایش هایی که از سوی بعثه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در مکه و مدینه برگزار می گردد.
نشست تخصصی کاربران رایانه مدارس علوم دینی اهل سنت هرمزگان
مراسم هم اندیشی کاربران رایانه مدارس علوم دینی اهل سنت هرمزگان در بندرعباس در سالن کنفرانس اداره نوسازی مدارس روز چهارشنبه مورخ 1397/04/13 ساعت 9:30 صبح برگزار شد.
جمهوری اسلامی ایران تنها کشوری است که سالهاست با سودا گران مرگ و قاچاقچیان بین المللی مبارزه می کند
شیخ محمد صدیق بهجت از خانواده ها خواست تا از فرزندان خود مراقبت کنند تا به این بلای خانمان سوز مبتلا نشوند.
گردهمایی منطقه ای مدیران ، معاونین ، روحانیون ، معین و معینه حج 1397 اهل سنت در استان هرمزگان برگزار شد
مکه و مدینه محور وحدت امت اسلامی است و باید از این ظرفیت عظیم در جهت حفظ وحدت بهره بگیریم /وجود عالمان دینی در کاروانها از برکات نظام جمهوری اسلامی ایران است
بازدید رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان از روند کلاسهای حج تمتع 1397
کلاس های کاروان مذکور بصورت منظم و مرتب در محل نماز خانه سازمان حج و زیارت استان هرمزگان برگزار می شود / حضور در کلاس های توجیهی زائرین کاروان 32123
وظیفه مردم و مسئولان است که در حراست از ساحل و دریا بکوشند
امام جمعه اهل سنت سیریک گفت: شتر‌های سرگردان در حاشیه جاده‌های شهرستان سیریک مشکلات زیاد مالی و جانی برای مردم ایجاد کرده و مسئولان باید در این زمینه چاره اندیشی کنند.
افرادی که در جامعه عمل صالح انجام می‌دهند در روز قیامت از جایگاه خاصی برخوردار می‌شوند
امام جمعه اهل سنت بندرلنگه از تلاش قضات که در امور قضایی حق مظلوم را از ظالم میگیرند و باعث امنیت در جامعه میشوند قدردانی کرد.
برگزاری محفل انس با قرآن درسیریک
این محفل قرآنی با حضور امام جمعه و جمعی از روسای دستگاههای اجرایی و حضور پرشورعلاقه مندان قرآنی شیعه و اهل سنت سیریک برگزار شد.
راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور باشکوه مرزنشینان روزه‌دار، حافظان خلیج فارس و مدافعان تنگه هرمز اعم از شیعه و سنی در جزیره قشم برگزار شد
مردان و زنان قشمی با حضوری پرشور و قوی تر از همیشه در حالیکه پلاکاردها و نوشته‌هایی در حمایت از مردم فلسطین و محکوم کردن جنایات آمریکا و اسرائیل در دست داشتند پس از اقامه نماز جمعه از محل این سنگر عبادی سیاسی تا امام زاده سید مظفر شهر قشم به راهپیمایی پرداختند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.