اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 28 دي 1397| 12 جمادي الاول 1440

 


دفتر هرمزگان

هیچ کار مهم و بزرگ بدون مشارکت مردم امکان پذیر نیست
امام جمعه اهل سنت بندرعباس گفت: سختی های اقتصادی و مالی آزمایش های الهی هستند. همه اینها دوران گذر دارند. مهم این است که ما حتی در لحظات سخت، نیکی ها و کمک به دیگران را فراموش نکنیم.
جلسه شورای روحانیت شهرستان جاسک برگزار شد
شیخ محمد عقیل شیهک زهی رئیس شورای روحانیت شهرستان جاسک و امام جمعه مسجد جامعه اهل سنت جاسک ضمن تشکر از هماهنگی ها و همکاری های لازم دفتر امور اهل سنت در بهتر برگزار کردن مراسمات فرهنگی و دهه فجر پرداخت.
ذکر خداوند و دعا و نماز خصوصاً در مسجد بهترین غذا برای روح است
امام جمعه مسجد جامع بندر لنگه گفت: خانواده ها و بزرگترها باید ارزش عبادت وجایگاه مسجد را به فرزندانشان آموزش دهند و اگر شخصی جایگاه مسجد را بشناسد قطعاً برای انجام واجبات به مسجد می آید.
اگر فضای مجازی فرهنگ سازی نشود می‌تواند بلایی بزرگ برای جوانان جامعه باشد
شیخ عبدالرحیم خطیبی گفت: توصیه من به شما پدران و مادران خانواده است هوشیار باشید و مواظب رفتار فرزندانتان باشید و در مورد برخی مسائل راهنمای آنها شوید تا از اسلام و دین اسلام فاصله نگیرند چرا که هدف دشمن این است که جوانان را از دین خارج کند.
انسان مومن باید همیشه به یاد معبودش باشد و از او غافل نشود
امام جمعه اهل سنت مسجد جامع میناب گفت: انسان مومن باید همیشه به یاد معبودش باشد و از او غافل نشود چرا که اگر لحظه ای از پروردگار عالم غافل شویم گمراه خواهیم شد و نمیتوانیم اعمال خود را انجام دهیم.
دوره بصیرت دینی و فرهنگی ویژه ائمه جمعه و جماعت اهل سنت شهرستان جاسک برگزار گردید
دوره بصیرت دینی و فرهنگی ویژه ائمه جمعه وجماعت به همت دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شرق هرمزگان در شهرستان جاسک برگزار شد.
بهترین توشه سفر آخرت برای مسلمان تقوای الهی است
امام جمعه اهل سنت قشم گفت: بهترین توشه سفر آخرت که خداوند در قرآن بیان فرمودند توشه تقوا است.
حجاب در تارو پود زنان باصلابت ایرانی نهفته/ بی حجابی،بی فرهنگی محض است
عالم اهل سنت هرمزگان با بیان اینکه برخی از افراد عریانی را فرهنگ می دانند، گفت: بی حجابی ، بی فرهنگی محض بوده و حجاب، جزیی از تارو پود زنان با صلابت ایرانی است.
نهم دی ماه روز بصیرت و روز بیداری است
شیخ سیدمحمد یوسف حسینی نژاد گفت: انشالله با حضور در تجمع حماسه نهم دی ماه مجدد با رهبر انقلاب و آرمانهای امام راحل(ره) پیمان می بندیم.
حماسه ۹ دی تجلی بصیرت ملت ایران بود/ فتنه ۸۸ وحدت پایبندی مردم به نظام و انقلاب را نشان داد
عالم اهل سنت هرمزگان گفت: ملت ایران با هوشیاری کامل در این تجمع شرکت می کنند و با حضور خود مشت محکمی بر دهان یاوه گویان می زنند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.