اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز چهارشنبه، 30 خرداد 1397| 7 شوال 1439

 


دفتر كرمانشاه

هنر در حقیقت، درک زیبائی هاست/ جواب تهاجم فرهنگی دشمنان را با دفاع فرهنگی می دهیم
ماموستا دکتر قادری در جشنواره دف نوازی و مولودی خوانی سراج منیر در استان کردستان؛ به هجمه همه جانبه دشمنان اشاره کرد و گفت: باید قبول کنیم امروزه ما در جمهوری اسلامی مورد هجمه سنگین دشمنان هستیم؛ آمریکاو اروپا و افراد مریض الحال داخل و افراد اجیر شده در خارج شب و روز بر علیه ما توطئه می کنند. ما به یاری پروردگار همانگونه که در ۸ سال جنگ تحمیلی جواب موشک را با موشک می دادیم اکنون نیز جواب تهاجم فرهنگی دشمنان را با فرهنگ اسلامی خود و دفاع فرهنگی خواهیم داد.
امنیت اجتماعی لازمه پیشرفت در هر جامعه ای است
امام جمعه اهل سنت شهرستان ثلاث باباجانی گفت: امنیت اجتماعی و پایدار، لازمه پیشرفت در هر جامعه ای است که خوشبختانه در کشورمان با وجود تلاش های شبانه روزی ماموران زحمت کش انتظامی شاهد آن هستیم.
نشست صمیمی نماینده ولی فقیه کرمانشاه با ائمه جمعه اهل سنت اورامانات
آیت الله علما امام جمعه کرمانشاه در تاریخ 1397/03/28 با ائمه جمعه و علما اهل سنت منطقه اورامانات دیدار و گفتگو کرد.
اورامانات بیش از ۱۵۰۰ شهید تقدیم نظام کرده است
نماز جمعه مورخه 97/03/25 به امامت حاج ماموستا دکتر ملا قادر قادری و حضور پرشور مسلمانان در روز عید فطر در مسجد جامع شهر پاوه، اقامه شد. در نماز جمعه این هفته خطیب جمعه پاوه خطبه‌ها را به موضوعات «چهار مطلب مختصر از خطبه‌های رسول خدا (ص) و سخنان مردان بزرگ تاریخ» اختصاص داد.
علمای اهل‌سنت کرمانشاه از "ورود بی‌رویه کالاهای خارجی" انتقاد کردند
علمای اهل سنت استان کرمانشاه به "حمایت از کالای ایرانی" تاکید کردند و گفتند: مبارزه با بیکاری و مقابله ابرقدرت‌ها در گروی حمایت از تولید داخلی است.
نماز عید فطر در شهر کرمانشاه
نماز عید سعید فطر اهل سنت شهر کرمانشاه در مسجد جامع امام شافعی برگزار گردید
گزارشی از نماز عید فطر در منطقه دولت آباد شهر کرمانشاه
همزمان با سراسر کشور نماز عید سعید فطر درمنطقه اهل سنت دولت آباد شهر کرمانشاه برگزارگردید
نماز عید سعید فطر با شکوه خاصی برگزار شد / گزارش تصویری
به شکرانه یک ماه صیام و قیام در ماه بندگی و عبودیت، صبح امروز مردم متدین پاوه با حضوری پرشور و باشکوه در مسجد قبای این شهر، نماز عيد سعيد فطر را به امامت حاج ماموستا ملا قادر قادری امام جمعه پاوه، اقامه کردند.
مراسم باشکوه شب 27 رمضان المبارک سال 97 – مسجد قباء پاوه
شب 27 رمضان، که به عقیده بسیاری از علماء، شب قدرِ مورد اشاره در سوره قدر است، شور و اشتیاق مردم مومن برای بهره گیری از فیوضات این شب بزرگ دوچندان می شود و مساجد شهر پاوه و روستاهای اطراف مملو از جمعیت می شود.
نیت روزه ما مسلمانان امسال هماهنگ بود و ان شاء الله عید فطر هم هماهنگ است
خطیب جمعه پاوه در خطبه های امروز نماز جمعه به شهادت حضرت علی (رض) در ۲۱ رمضان سال ۴۰ هجری اشاره کردند و گفتند: حضرت علی (رض) به دست داعشیان زمان خود که اسلام را بد تفسیر و تأویل و توجیه کرده بودند به شهادت رسید؛ داعشیان آن زمان کار زشتی کردند و موحدترین انسان را مشرک خواندند و در محل موحدین و در کنار محراب شهید کردند، اما بدون شک او راحت و دشمنانش ذلیل و بدنام شدند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.