اهل سنت

Picture Gallery

مساجد اهل سنت بوشهر مساجد اهل سنت گلستان پوستر

آخرين شماره نشريات


دفتر كرمانشاه

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه پاوه در جلسه نظام مراقبت اجتماعی ؛
ماموستا قادری در جلسه نظام مراقبت اجتماعی با تاکیدبر اینکه کارهای فرهنگی را باید به اهلش سپرد، افزود: امروزه فرزندان ما دارند به مرض فکری دچار می شوند، هر چند فقر و مرض جسمی قابل درمان هستند اما مرض فکری بسیار سخت مداوا میشود، لذا بنده معتقدم که باید افرادی متخصص در حوزه فرهنگ و سیاست به مداوای این گونه امراض بپردازند تا جامعه ما به انحراف کشیده نشود.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه پاوه :
خطیب جمعه پاوه در خطبه های نماز جمعه، بیان سخنی از حضرت علی (ع) پرداخت و گفت: علی (ع) می‌فرمایند: همواره در مال و حال و صحت جسم پایین‌تر از خود را بنگرید و در سه چیز بالاتر از خود را نگاه کنید و به دنبال کسب آنها باشید که عبارتند از 1- علم و دانش 2- تقوی، دین و خداپرستی 3- اخلاق و فضایل . نماز جمعه مورخه 95/10/24 به امامت حاج ماموستا ملا قادر قادری و حضور باشکوه مسلمانان نمازگزار در مسجد جامع شهر پاوه، برگزار شد. در نماز جمعه این هفته خطیب جمعه پاوه خطبه‌های این هفته را به موضوعات «1-فرصتی که در اختیار ماست 2-چند جمله از مردان بزرگ 3- چند یادآوری خیر» اختصاص دادند.

امام جمعه روانسر :
امام جمعه روانسر گفت: تمسک به حبل الله شاه کلید ایجاد وحدت در جامعه است و توطئه ها و دسیسه های استکبار جهانی را نابود می کند.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه پاوه در مراسم یادبود درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی :
ماموستا قادری در مراسم بزرگداشت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی که در پاوه برگزار شد، به پیام مقام معظم رهبری و نماز ایشان در دانشگاه تهران و همچنین حضور پرشور مردم در خاک‌سپاری ایشان اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری در پیام تسلیتشان و در نمازی که بر جنازه آیت‌الله رفسنجانی خواندند، نهایت وفا، صداقت و دوستی خویش را به نسبت به دوست دیرین خود نشان و خدماتشان را تائید کرد.

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه، از برگزاری سلسله نشست های منهاج ویژه مدارس علوم دینی اهل سنت استان خبر داد.

ماموستا قادری در پیامی خطاب به رهبر معظم انقلاب، ارتحال عالم مجاهد و یار با وفای حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به معظم له، بیت محترم آن مرحوم و ملت شریف ایران تسلیت گفت.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه پاوه:
خطیب جمعه پاوه در خطبه های امروز نماز جمعه به استعمار جدید دشمن و اهداف و مأموریت‌های دشمن در ایجاد فضاهای مجازی و ماهواره اشاره کرد و گفت: ترور شخصیت‌های مؤثر جامعه، ترویج برنامه ضد دین، مبارزه با فرهنگ و آداب دینی و ملی و محلی، تزریق فرهنگ و آداب غربی، تضعیف و شکستن حریم خانواده، ایجاد تفرقه در میان مسلمانان و حاکم کردن افراد ضعیف در جامعه؛ هفت هدف دشمن و مأموریت استعمار جدید در کشورهای اسلامی است. نماز جمعه مورخه 95/10/17 به امامت حاج ماموستا ملا قادر قادری و حضور باشکوه مسلمانان نمازگزار در مسجد جامع شهر پاوه، برگزار شد. در نماز جمعه این هفته خطیب جمعه پاوه خطبه‌های این هفته را به موضوعات «1-استعمار نو 2-قرآن و اثرات مثبت آن در هر زمان 3- سالروز هفده دی روز کشف حجاب رضاخانی» اختصاص داد.

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه :
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه با بیان اینکه وحدت ملت ایران مثال زدنی و در دنیا الگو است از مسوولان هم خواست مانند مردم در مسایل مختلف وحدت داشته باشند و از اختلاف و تفرقه پرهیز نمایند.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در جلسه شورای اداری شهرستان پاوه ؛
ماموستا قادری در جلسه شورای اداری شهرستان پاوه که با حضور جمعی از مدیران وزارت نیرو برگزار شد، گفت: ما اقرار و اعتراف داریم دولتها در جمهوری اسلامی در حد توان کارهای خدماتی زیادی مانند آب، برق، گاز، جاده و... انجام داده و برای بهداشت و رفاه مردم زحمت کشیده اند، ولی اگر این خدمات را با زحمات و دلسوزی مردم اورامانات بخصوص پاوه مقایسه کنیم، این کارها و اقدامات خیلی کم و قابل قیاس نیست.

عضو شورای روحانیت جوانرود :
ماموستا ملا هادی زکایی: پی گیری مطالبات مردم امری است که جزء وظایف نماینده یک منطقه بوده و ما از مواضع جدی ایشان نیز در راستای برآورده شدن مطالبات مردم منطقه محروم اورامانات حمایت می کنیم.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next