اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز دوشنبه، 19 آذر 1397| 2 ربيع الثاني 1440

 


دفتر كرمانشاه

هرکجا که از پیامبر سخن به میان آید خیر و رحمت و برکت است
نماز جمعه مورخه ۹۷/۰۹/۰۹ به امامت حاج ماموستا دکتر ملا قادر قادری و حضور باشکوه مسلمانان نمازگزار در مسجد جامع شهر پاوه، برگزار شد. در نماز جمعه این هفته خطیب جمعه پاوه خطبه‌های این هفته را به موضوع «هجرت پیامبر اسلام» اختصاص داد.
زلزله زدگان نیازمند توجه بیشتری هستند
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه، تلاش مسئولان در رفع مشکلات مردم مناطق زلزله زده را قابل تقدیر دانست و گفت: آنچه در مناطق زلزله زده به چشم می خورد نیازمند تلاش مضاعف و و روحیه جهادی مسئولان است.
هفته وحدت نمادی برای نزدیک شدن قلوب مسلمانان است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: اصلی ترین و مهم ترین مساله امروز دنیای اسلام وحدت است که دشمنان از آن بسیار هراس دارند و هفته وحدت نمادی برای نزدیک شدن قلوب مسلمانان به یکدیگر است.
استعمار نو، فکرها را نشانه گرفته است
حاج ماموستا دکتر قادری در سی‌امین همایش بزرگ وحدت کرمانشاه؛ به استعمار قدیم و جدید اشاره کرد و گفت: قرن بیستم میلادی قرن استعمار قدیم بود که هدف آن استعمار اراضی و اسیر کردن انسان‌ها بود؛ اما در قرن ۲۱، استعمار نو فکرها را نشانه گرفته و معتقد است وقتی فکرها را تسخیر کرد، می تواند انسان‌ها را به خدمت خود درآورد و آنگاه ملت‌ها، نوکر بیگانگان خواهند شد.
وحدت بی‌مانند شیعه و سنی در استان کرمانشاه توطئه‌های دشمنان نظام را خنثی می‌کند
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه گفت: مردم شیعه و سنی استان کرمانشاه می‌توانند با تقویت وحدت بی‌مانند دسیسه‌ها و توطئه‌های دشمنان نظام را خنثی کنند.
همایش وحدت و بصیرت در سنقر کلیایی برگزار شد
به مناسبت هفته وحدت وبسیج، همایش وحدت و بصیرت با حضور نماینده ولی فقیه و امامان جمعه اهل سنت کرمانشاه در شهر سنقر کلیایی برگزار گردید.
رئیس مجمع علمای عراق با امام جمعه اهل سنت کرمانشاه دیدار کرد
در پی سفر رئیس مجمع علمای عراق شیخ خالد الملا به مناسبت هفته وحدت به ایران اسلامی با امام جمعه اهل سنت کرمانشاه دیدار کرد.
مردم کرمانشاه نمونه عینی وحدت هستند
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه گفت: در 40 سال عمر با عزت انقلاب، مردم شیعه و سنی کرمانشاه درس وحدت به مسئولان داده اند و جزء به جزء این مردم در تقویت اساس وحدت در اجتماع شهر کرمانشاه موثر بوده اند.
نسل‌کشی در یمن را متوقف کنید/ رسوایی مدعیان دفاع از حقوق اهل تسنن در کشتار سنی‌ها
روحانیون اهل سنت استان کرمانشاه ضمن محکومیت کشتار ملت مظلوم و بی‌دفاع یمن، خواستار توقف این تجاوز شدند و این جنایات کشتار بی‌رحمانه را سند رسوایی آل‌سعود می‌دانند که مدعی حمایت از حقوق اهل سنت هستند.
شیعه و سنی با تکیه بر مشترکات در مقابل دشمن بایستند
امام جمعه روانسر گفت: شیعه و سنی باید با تکیه بر مشترکات خود در مقابل دشمن مشترک بایستند زیرا وحدت تنها راه خنثی‌‌کردن توطئه‌های دشمنان جهان اسلام است.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.