اهل سنت

دفتر كرمانشاه

امید است دولت به بیانات رهبری جامه عمل بپوشاند و به فکر معیشت مردم و بیکاری جوانان باشد
امام جمعه شهرستان روانسر در اولین جمعه از سال 96 توجه دولت را به بیانات رهبری معطوف کرد و خواستار رسیدگی به مشکلات معیشتی و اقتصادی جوانان شد.
مسوولان برای رونق و رشد اقتصادی در سال 96 تلاش کنند
امام جمعه موقت اهل سنت کرمانشاه از مسوولان خواست با برنامه ریزی و مدیریت صحیح به رونق و رشد اقتصادی کشور که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است، توجه جدی کنند.
نامزدهای شورای شهر از تخریب یکدیگر خودداری کنند
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه با اشاره به آغاز ثبت نام نامزدهای شورای اسلامی شهر از نامردها و طرفداران آنها خواست از رفتارهای مخرب و تبلیغات مضر علیه یکدیگر خودداری کنند.
فاطمه (س) در جهان اسلام از جایگاه و منزلت بسیار والا و خاصی برخوردار است
امام جمعه روانسر گفت: همه باید با وحدت و همبستگی این امنیت و آرامش را پاس داشته و در راه تداوم آن گام برداریم.
امیدواریم روزی سازندگان مواد شیمیایی از مردم حلبچه عذرخواهی کنند / مردم کُرد، "حلبچه" را فراموش نکنند
خطیب‌جمعه پاوه در خطبه‌های امروز نماز جمعه، سال ۹۵ را سالی سراسر ظلم و جفا نسبت به مسلمانان دانست و گفت: سال ۹۵ از دیدگاه بنده سالی پر از محنت و زحمت و ظلم و بی‌عدالتی نسبت به تمام بشریت و خصوصاً مسلمانان بود. نماز جمعه مورخه 27 اسفند ماه به امامت حاج ماموستا ملا قادر قادری و حضور باشکوه مسلمانان نمازگزار در مسجد جامع شهر پاوه، اقامه شد. در نماز جمعه این هفته خطیب جمعه پاوه خطبه‌ها را به موضوعات «1-بهار فصل نو شدن است 2-سالی که گذشت ۳-یادی از حلبچه» اختصاص داد.
در زمان واقعه حلبچه، مردم اورامانات هرآنچه داشتند در طبق اخلاص نهادند
حاج ماموستا ملا قادر قادری در اختتامیه کلاسهای هفتگی مسجد قباء در سال 95، به زحمات مردم اورامانات از ثلاث و جوانرود گرفته تا روانسر و پاوه در زمان واقعه حلبچه اشاره کرد و گفت: در آن روزهای سخت دوران شیمیایی و در مرحله بعد که حدود ۴۵۰ هزار آواره عراقی از مرز اورامانات وارد شدند، این مردم برای مهاجرین عراقی زحمات زیادی کشیدند و هر چه داشتند در طبق اخلاص گذاشتند و با آوارگان تقسیم کردند. اگر دیگران قدر این زحمات را ندانند، خداوند آگاه و واقف به زحمات این مردم نوع‌دوست است و در روز جزا به همه افراد خدوم پاداش خواهد داد.
پرسنل دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کردند
آیت الله علما ضمن تجلیل از زحمات پرسنل دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت؛ در سخنانی کوتاه، توجه کارمندان و همه مسئولان را به انجام وظایف و عمل به تکلیف معطوف نمود و گفت: باید از فرصت خدمتی که در اختیار ما قرار داده شده است درست استفاده کرد و با عمل به تکلیف و وظایف محول شده، دین خود را نسبت به انقلاب اسلامی ادا کنیم.
مسئولیت بعضی از ادارات ما دست عده‌ای جوان است که از گذشته انقلاب چیزی نمی‌دانند و زحمات گذشتگان را ارج نمی‌نهند/خداوند را شاکرم که نمازگزاران جمعه ما اکثراً جوانان هستند
نماز جمعه مورخه 20 اسفند ماه 95 به امامت حاج ماموستا ملا قادر قادری و حضور باشکوه مسلمانان نمازگزار در مسجد جامع شهر پاوه، اقامه شد.
جامعه امروز نیازمند وحدت و همدلی است
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه با تاکید بر اینکه باید به مقدسات مذهبی همدیگر احترام بگذاریم، گفت: جامعه امروز نیازمند وحدت است و باید وحدت را بیش از پیش تقویت کرد.
آخرین جسله شورای روحانیت پاوه در سال 95 برگزار شد
آخرین جلسه شورای روحانیت و شورای افتاء شهرستان پاوه در سال ۹۵ بمنظور بررسی اقدامات انجام گرفته در سال گذشته و ارائه طریق برای سال آینده، در محل این شورا با حضور حاج ماموستا ملا قادر قادری برگزار گردید.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next