اهل سنت

دفتر كرمانشاه

تقوا موجب رستگاری انسان در دنیا و آخرت می شود
ماموستا ملاعبدالله غفوری گفت: کسانی که در راه خدا زکات، صدقه و انفاق می کنند زمینه سعادت و خوشبختی خود را فراهم کرده اند و پاداش بسیار بزرگی نصیبشان می شود.
حل مشکلات مردم استان در اولویت دولت قرار گیرد
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه ابراز امیدواری کرد با اتحاد مردم و مسئولان، دولتی پرتوان تشکیل شود که نگاه ویژه ای به مردم کرمانشاه داشته باشد و حل مشکلات این استان در اولویت کاری مسئولان قرار گیرد.
سلام مردم متدین و محب اهل‌بیت پاوه را به ساکن کوفه حضرت علی بن ابی‌طالب برسانید/ ساکنین اورامانات، اهل‌بیت را بیش از هرکسی دوست دارند
خطیب جمعه پاوه در خطبه های امروز نماز جمعه در خصوص اینکه چرا اسلام با ربا مخالف است، گفت: اسلام دین جهد و کار و عمل و عدل و حق و قناعت و طهارت و فلسفه خلافت انسان کار و عمران و ایمان است. اینکه در خانه بنشینیم و بدون زحمت و تلاش به مال و مکنت برسیم به‌دوراز جهد و تلاش و قناعت است و در نزد اسلام حرام است. نماز جمعه مورخه 96/04/23 به امامت حاج ماموستا ملا قادر قادری و حضور باشکوه مسلمانان نمازگزار در مسجد جامع شهر پاوه، اقامه شد. در نماز جمعه این هفته خطیب جمعه پاوه خطبه‌ها را به موضوعات «۱-فساد اقتصادی ۲-مال و ثروت ۳-بحث اخلاقی و عقیدتی ۴-آزاد سازی موصل» اختصاص داد.
انتقادات از دولت غیرمنصفانه و غیراخلاقی است
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه از انتقادات غیرمنصفانه و غیراخلاقی از دولت و نادیده گرفتن اقدام های مشهود و بنیادین دولت ابراز ناخشنودی کرد و گفت: ملت به خوبی رفتار و سیاست های دولتمردان را رصد می کنند.
پیروزی موصل مایه عزت و سربلندی پیروان اسلام ناب محمدی (ص) شده است/ شورای نگهبان حافظ آرمان ها و ارزش های جمهوری اسلامی است
ماموستا ملاعبدالله غفوری گفت: شورای نگهبان حافظ آرمان ها و ارزش های جمهوری اسلامی است و این شورا یکی از برکات انقلاب می باشد.
برداشتن عنوان ویژه اهل سنت در کتب درسی خوشایند نیست
دبیر شورای روحانیت شهرستان روانسر: برداشتن عنوان ویژه اهل سنت در کتب درسی خوشایند نیست.
برخورد خوب مسئولین از پول و مقام برای مردم ارزشمندتر است
امام جمعه پاوه در نشست تجلیل از شهرداران و دهیاران اورامانات، خطاب به دهیاران گفتند: جذب گردشگر امری پسندیده در رونق اقتصادی و فرهنگی هر شهر و منطقه‌ای است، لیکن زمانی فرهنگ گردشگری مقبول است که به غنای فرهنگی منطقه ما لطمه نزند؛ اما اگر گردشگری مروج فرهنگ لاابالی‌گری باشد و بر فرهنگ و فولکلور ما ضربه وارد کند، امری مقبول نیست و ظرف چند سال آینده دارای شهری بی‌هویت و بی‌فرهنگ خواهیم شد.
می خواهند بیت المقدس را به اورشلیم تبدیل کنند
امام جمعه شهرستان روانسر گفت: می خواهند بیت المقدس را به اورشلیم تبدیل کنند.
مراسم اعطاء حکم ائمه جمعه و جماعات شهرستان روانسر برگزار شد
مراسم اعطاء حکم ائمه جمعه شهرستان روانسر استان کرمانشاه با حضور مقامات شهرستانی و روحانیون و طلاب شهرستان در تاریخ 1396/04/19 برگزار گردید.
برداشتن عنوان ویژه اهل سنت در کتب درسی بهانه دادن به تفرقه اندازان است
ماموستا ملاعبدالله غفوری امام جمعه روانسر برداشتن عنوان ویژه اهل سنت در کتب درسی بهانه دادن به تفرقه اندازان است
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next