اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز سه شنبه، 4 ارديبهشت 1397| 9 شعبان 1439

 


دفتر كرمانشاه

اسلام به انسانها عزت می دهد/هدف از جنگ سوریه کمک به رژیم صهیونیستی است
ماموستااحمد مبارکشاهی گفت: اسلام به افراد خودعزت می دهد همانند بلال که برده ای بیش نبود که با مشرف شدن به دین اسلام ،پیامبر او را به موذن خود انتخاب نمود وتا قیامت اسم بلال بر سر زبانها باقی ماند.
ایمان آوردن حضرت خدیجه به اسلام، نشانه بارز مقام زن در اسلام است/تا زمانی که فلسطین اشغال شده است مسلمانان ذلیل هستند.
ماموستا اسامه مرادی گفت: ایمان آوردن حضرت خدیجه به عنوان اولین شخص به اسلام از نشانه های بارز جایگاه زن در اسلام است/ تا زمانی که قدس شریف در دست مسلمانان نباشد و در دست غیر مسلمانان باشد مسمانان ذلیل هستند و نباید بگویند ما عزت داریم.
حضور آمریکایی ها در منطقه چیزی جز ویرانی و آوارگی را بدنبال نداشته است
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه با اشاره به جنایت رژیم صهیونیستی در غزه گفت: مجامع حقوق بشر و بین الملی چشمان خود را بر روی شهات 40 تن و زخمی شدن بیش از سه هزار مرد، زن و کودک بسته اند و این کشتارمسلمانان قابل دیدن نیست.
در صدور اجازه فتوا دقت بیشتری به خرج دهیم
ماموستا دکتر قادری در مراسم عمامه گذاری چهار نفر از طلاب علوم دینی باینگان؛ خطاب به علمای حاضر، ضمن انتقاد از برخی اجازه نامه ها، گفتند: خواهش میکنم در صدور اجازه فتوا به طلبه ها دقت بیشتری به خرج دهیم؛ و از دادن اجازه فتوا به طلبه‌ای که هنوز نمی‌تواند کتابی را به‌درستی بخواند، خودداری کنیم، در غیر اینصورت باید در قیامت و در حضور پروردگار پاسخگو باشیم.
علمای اهل‌سنت کرمانشاه بر حفظ وحدت در مقابل تحرکات استکبار جهانی تاکید کردند
علمای اهل سنت کرمانشاه با اشاره به تجاوزات اخیر به سوریه، برحفظ وحدت مسلمانان در مقابل تحرکات استکبار جهانی تاکید کردند.
حمله موشکی به سوریه نقض آشکار قوانین بین المللی است
امام جمعه شهر روانسر گفت: حملات موشکی سه کشور آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه، نقض آشکار قوانین بین المللی است و آن را شدیدا محکوم می کنیم/ حمله شیمیایی دولت سوریه بر علیه مردم کشور خود ادعای پوچ و دروغین است
حمله آمریکا به سوریه برای نابودی اسلام بود/دوستی با آمریکا و اسراییل حرام است
امام جمعه اهل سنت شهر سرپل ذهاب گفت: همکاری و دوستی هر کشور اسلامی با آمریکا و اسراییل حرام است و باید بدانند که روزی همین دولتها به بهانه های پوچ باعث نابودی و سر نگونی خود آنها می شوند.
تنها راه مقابله با آمریکا و متحدانش اتحاد بین مسلمانان است
ماموستا شهبازی گفت: تنها راه مقابله با تحرکات آمریکا و متحدانش اتحاد بین ملتهای اسلامی است/دنیای غرب و کشورهای منحرف اسلامی بدانند که جمهوری اسلامی ایران حامی تمام کشورهای اسلامی و مستضعفان است واز آنها حمایت خواهد کرد.
آنچه برای ما مسلمانان عذاب آوراست حمایت عربستان از دشمنان اسلام است
امام جمعه نودشه گفت: آنچه برای ما مسلمانان عذاب دهنده است حمایت بعضی از کشورهای اسلامی مانند عربستان از حمایت و همکاری با این جنایتکاران است، آنها باید بخود بیایند و بدانند که آمریکا،انگلیس،فرانسه و مخصوصا اسراییل کودک کش دلسوز آنها و مسلمانان نیستند.
عربستان سعودی مرد میدان جنگ نیست
خطیب جمعه پاوه در خطبه های امروز نماز جمعه با اشاره به تحرکات جدید در خاورمیانه، عربستان سعودی را مرد میدان جنگ ندانست و گفت: اگر آقای محمدبن سلمان مقداری فکر کند، هر گز خود را با خرید اسلحه دلخوش نمی کند چون پیشینیان وی گفته‌اند: «السَّیفُ بِصٰاحِبِهِ لا بِحَدِّهِ» تیزی و قدرت و توان اسلحه مهم نیست، مهم این است که اسلحه در دست چه کسی باشد. جمعه مورخه 97/01/24 به امامت حاج ماموستا ملا قادر قادری و حضور پرشور مسلمانان نمازگزار در مسجد جامع شهر پاوه، اقامه شد. در نماز جمعه این هفته خطیب جمعه پاوه خطبه‌ها را به موضوعات «۱-یک شبانه‌روز همراهی با پیامبر اسلام (ص) ۲-ارزش امنیت در زندگی» اختصاص داد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.