اهل سنت

دفتر كرمانشاه

از فیلم‌هایی استفاده کنیم که غافلان را بیدار و به بیداران بصیرت بدهد
امام جمعه پاوه در در آیین افتتاحیه چهل و ششمین جشنواره استانی فیلم رشد به تأثیرات یک فیلم خوب اشاره کرد و گفت: ما باید از فیلم‌هایی استفاده کنیم که غافلان را بیدار و به بیداران بصیرت بدهد. چنین فیلم و برنامه‌ای شایسته تقدیر است و باید به سازندگان آن خسته نباشید گفت.
تکمیل ایمان، با اعتقاد به وحدانیت الله و رسالت پیامبر (ص) امکان پذیر است/ لزوم پیگیری بودجه ی احداث بیمارستان روانسر
ماموستا ملا عبدالله غفوری در خطبه های نماز جمعه این شهرستان خواستار توجه مسئولین به وضعیت معیشتی و مطالبات مردم استان کرمانشاه شد.
علت اصلی تفرقه و اختلاف مسلمانان گناه و معصیتی که انجام می دهند
خطیب جمعه پاوه در خطبه های امروز، به سیره و اخلاق سلف صالح اشاره و با بیان این که گذشتگان وقتی دچار مشکلی می شدند اول خود را سرزنش و بعداً اطرافشان را بررسی می‌کردند، گفت: سلف صالح مثل ما فکر نکرده‌اند و بسیار پایبند و مقید بوده‌اند؛ در شرح‌حال آن‌ها آمده است هرگاه یکی از آنان دچار مشکلی می‌شد و یا به مصیبتی گرفتار می‌آمد، قبل از هر چیز و هرکس خود را سرزنش می‌کرد و می‌گفت: چرا به این مصیبت دچار شدم؟ آیا گناهی مرتکب شده‌ام و یا اشتباهی انجام داده‌ام که این‌گونه خود و خانواده‌ام گرفتار شده‌ایم؟نماز جمعه مورخه 95/11/29 به امامت حاج ماموستا ملا قادر قادری و حضور باشکوه مسلمانان نمازگزار در مسجد جامع شهر پاوه، اقامه شد. در نماز جمعه این هفته خطیب جمعه پاوه خطبه‌ها را به موضوعات «1-آلام و درد مسلمانان 2-امید و خوشحالی به آینده» اختصاص داد.
بارش برف، مانع از حضور چشمگیر مردم مومن پاوه در نماز جمعه نشد
مردم مومن پاوه در روزیکه بارش برف شهر را سفید پوش و عبور و مرور را سخت و دشوار کرده بود، با شور و اشتیاقی فراوان و گامهایی استوار در نماز جمعه این هفته پاوه حضور پیدا کردند.
جهان اسلام اجازه پایمال شدن حق ملت مظلوم فلسطین را نمی دهد
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه با تاکید بر هوشیاری هرچه بیشتر امت اسلام در برابر توطئه های دشمنان برای پایمال شدن حق ملت مظلوم فلسطین گفت: جهان اسلام اجازه نمی دهد نژاد پرستان آمریکایی و اسرائیلی حق ملت مظلوم فلسطین را پایمال کنند.
عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه پاوه درگذشت ماموستا شاخوان حلبچه ای را تسلیت گفت
حاج ماموستا ملا قادر قادری در پیامی درگذشت ماموستا جمیل عبدالرحمن "شاخه وان" شاعر و هنرمند حلبچه ای و فرماندار اسبق این شهر را به خانواده و دوستان آن مرحوم تسلیت گفت.
حضور پرشور مردم پاوه در راهپیمایی 22 بهمن
مردم فهیم پاوه با حضور در راهپیمایی 22 بهمن، ضمن تجدید بیعت با آرمانهای امام راحل(ره)، مقام معظم رهبری و شهیدان، یکبار دیگر فریاد مرگ بر آمریکا سردادند.
مردم متدین و انقلابی پاوه در راهپیمایی 22 بهمن صحنه ای از همبستگی را به نمایش گذاشتند
خطیب جمعه پاوه در خطبه ای امروز نماز جمعه؛ از حضور گرم و پرشور مردم متدین و انقلابی پاوه در راهپیمایی 22 بهمن تشکر کرد و گفت: امروز همه در کنار هم از همه نسل‌ها همه و همه آمده بودند و صحنه بسیار زیبایی از همبستگی را به نمایش گذاشتند و در کنار مسئولین شهر شعار الله‌اکبر سر می‌دادند. نماز جمعه مورخه 95/11/22 به امامت حاج ماموستا ملا قادر قادری و حضور باشکوه مسلمانان نمازگزار در مسجد جامع شهر پاوه، اقامه شد. در نماز جمعه این هفته خطیب جمعه پاوه خطبه‌ها را به موضوعات «1-به رحمت الهی امیدوار باشیم 2-چرا دشمنان ما را می‌کشند 3- تشکر از حضور گرم مردم در راهپیمایی 22 بهمن 4- یک یادآوری خیر» اختصاص داد.
راهپیمایی 22 بهمن اوج همدلی و اقتدار ملت ایران را به دنیا نشان داد
امام جمعه روانسر گفت: حضور باشکوه مردم وفادار و انقلابی ایران اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن امسال، اوج همدلی و اقتدار ملت ایران را به دنیا نشان داد.
وحدت بین ملت مسلمان ایران موجب ارتقای امنیت کشور و شکست دشمن می شود
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه، وحدت و همگرایی بین ملت مسلمان ایران را موجب ارتقای امنیت ایران اسلامی و شکست و شرمساری دشمنان دانست و تاکید کرد حضور ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن یکی از نمادهای این وحدت است.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next