اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 5 اسفند 1397| 19 جمادي الثاني 1440

چهل سال افتخار

 


دفتر كرمانشاه

دوره آموزشی اصول کمکهای اولیه ویژه کارکنان دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه برگزار گردید
یک دوره آموزشی با عنوان " اصول کمکهای اولیه " وی‍ژه کارکنان دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه با هدف آشنایی کارکنان با حوادث غیر مترقبه و نحوه امداد رسانی در حوادث و افزایش توان امداد رسانی، برگزار شد.
احکام اعضای شورای روحانیت و افتاء روانسر اعطاء شد
احکام اعضای شورای روحانیت و افتاء شورای روحانیت شهر روانسر با حضور مسئولین اعطاء شد.
احکام اعضای شورای روحانیت و افتاء شهر جوانرود اعطاء شد
احکام اعضای شورای روحانیت و افتاء شهر جوانرود با حضور مسئولین به اعضای این شورا اعطاء شد.
عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه پاوه حادثۀ تروریستی زاهدان و شهادت جمعی از پاسداران محافظ امنیت کشور را محکوم کرد
نماز جمعه مورخه 97/11/26 به امامت حاج ماموستا دکتر ملا قادر قادری و حضور باشکوه مسلمانان نمازگزار در مسجد جامع شهر پاوه، برگزار شد. در نماز جمعه این هفته خطیب جمعه پاوه خطبه‌های این هفته را به موضوعات «۱-انقطاع نسل وظیفۀ ما در برهه زمانی که انقطاع نسل رخ می‌دهد. ۲- نکاتی از مردان بزرگ تاریخ اسلام ۳-تشکر از مردم به خاطر حضور گرم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۴-محکوم کردن حادثۀ زاهدان» اختصاص داد.
حرکت در مسیر دانش روز را از مهم‌ترین وظایف روحانیون است
حاج ماموستا دکتر ملا قادر قادری در جلسه ای که بمنظور تأسیس دانشگاه مذاهب اسلامی در اورامانات تشکیل شد، لزوم حرکت در مسیر دانش روز را از مهم‌ترین وظایف روحانیون دانستند و با بیان اینکه احداث دانشگاه در رشد طلاب و دانش آموزان ما مؤثر است؛ افزود: امروز جامعه به دانشی فراتر از دانش مکتسبۀ ما نیاز دارد، باید تلاش و سعی کنیم و بخوانیم و بدانیم نیاز امروز جامعه چیست و نیازمندی‌های دینی مردم را برآورده سازیم.
آموزه های دینی ما هرنوع ترور را به هر بهانه ای محکوم می‌کند
ماموستا ملا محمد محمدی گفت: آموزه های دینی ما هرنوع ترور را به هر بهانه ای محکوم می‌کند/ ما مردم بسیار نجیب و همراهی داریم که در تمامی شرایط در صحنه هستند.
نیکی به والدین از دستورات اسلام و قرآن است/ حادثه تروریستی سیستان محکوم است
ماموستا ملا یحیی شهبازی در خطبه های نماز جمعه روانسر، به بیان وظایف فرزندان نسبت به والدین پرداخت و به شدت حادثه تروریستی خاش زاهدان را محکوم کرد.
دانشگاه مذاهب اسلامی در 6 استان کشور فعال است
رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی گفت: این دانشگاه در استان های سیستان و بلوچستان، کردستان، هرمزگان، گلستان، بوشهر و قم فعال است.
پیام دکتر شهاب نادری نماینده مردم شریف اورامانات در پی حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان و شهادت جمعی از مرزبانان و پاسداران انقلاب اسلامی ایران
اینجانب ضمن محکومیت نمودن این حادثه، شهادت پاسداران و مرزبانان سرافراز، سبز‌پوشان میدان‌های جهاد و شهادت و مجاهد محبوب عرصه‌های نبرد نور علیه ظلمت را به رهبر عزیز انقلاب حضرت امام خامنه ای، ملت اسلامی ایران و خانواده هاي محترم این شهیدان بزرگوار تسلیت عرض می‌نمایم.
امام جمعه اهل سنت مسجد حضرت محمدالمصطفی(ﷺ) کرمانشاه حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را محکوم کرد
در پی حادثه تلخ تروریستی سیستان و بلوچستان امام جمعه اهل سنت مسجد حضرت محمدالمصطفی(ﷺ) کرمانشاه در پیامی این واقعه را محکوم کرد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.