اهل سنت

دفتر كرمانشاه

ما از رئیس‌جمهور محترم و اعضای شوراها کار می‌خواهیم؛ دوران شعار تمام شد
خطیب جمعه پاوه در خطبه های امروز نماز جمعه، به انتخابات ۲۹ اردیبهشت اشاره کرد و گفت: در هفته گذشته در شهرها و روستاهای ما انتخاباتی مهم به انجام رسید و مردم ایران باوجود مشکلات اقتصادی، فقر، بیکاری و بعضاً برخوردهای نامناسب بعضی از مسئولان، مردانه به میدان آمدند و بیش از ۴۱ میلیون نفر آرای خود را به صندوق ها ریختند و این کار قابل‌تحسین است. نماز جمعه مورخه 96/03/05 به امامت حاج ماموستا ملا قادر قادری و حضور باشکوه مسلمانان نمازگزار در مسجد جامع شهر پاوه، اقامه شد. در نماز جمعه این هفته خطیب جمعه پاوه خطبه‌ها را به موضوعات «1- ماه مبارک رمضان ۲-انتخابات هفتۀ گذشته» اختصاص داد.
ماه رمضان صحنه اتحاد و یکپارچگی جهان اسلام است
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه ماه رمضان را صحنه اتحاد و یکپارچگی جهان اسلام دانست و گفت: حفظ اتحاد مسلمانان از اهمیت بالایی برخوردار است.
امضای قرارداد خرید تسلیحات برای کشتار و سرکوبی ملت های مسلمان مایه ننگ عربستان است/ فتح خرمشهر چیزی شبیه معجزه و عینیت واقعی دست خدا در یاری این ملت بود
ماموستا ملاعبدالله غفوری ماه مبارک رمضان فرصتی است که انسان برای خطاهایی که از روی غفلت و نسیان مرتکب شده از خداوند طلب مغفرت و آمرزش کند.
ضرورت برخورد حکیمانه رئیس جمهور منتخب در ایجاد فضای وحدت و عمل در مسیر احقاق حقوق ملت ایران اعم از شیعه و سنی و دیگر اقوام
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه ماه مبارک رمضان را در میان مسلمانان ماهی ارجمند و والا دانست و از این ماه به عنوان ماه رحمت، آزادگی و مغفرت نام برد.
نشست هم انديشي ستاد استهلال اهل سنت استان کرمانشاه برگزار گرديد
جلسه هم اندیشی ستاد استهلال استان کرمانشاه در سال 96 در روز پنج شنبه مورخ 4خرداد ماه سال جاری با حضور مدیر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت کرمانشاه و جمعی از علما و روحانیون اهل سنت در دفتر امام جمعه شهر کرمانشاه،حضرت آیت الله مصطفی علما برگزار گردید.
سوم خرداد روز عزت و پیروزی/پیام حضور مردم در انتخابات اخیر : بوده ایم ،هستیم و خواهیم بود
امام جمعه پاوه در مراسم شب خاطره که با حضور حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی برگزار شد گفت: در زمان جنگ تحمیلی مردم سایر استانها بغیر از غرب و جنوب، فقط عزیزانشان را از دست می دادند ولی مردم کرمانشاه و بخصوص شهرهای مرزی، علاوه بر اینکه عزیزانشان را تقدیم انقلاب کردند، اموال، املاک، باغات و حتی زمینهای کشاورزی خویش را نیز از دست دادند؛ لذا می طلبد به وضعیت معیشتی مردم و اشتغال جوانان بیکار توجه خاصی گردد.
ماموستا قادری حماسه حضور مردم در انتخابات را به رهبر معظم انقلاب تبريك گفت
در پي حماسه حضور آگاهانه و حماسی مردم شريف ايران اسلامی در انتخابات 29 اردیبهشت، ماموستا ملا قادر قادری در پیامی خطاب به مقام معظم رهبری، ضمن تبريك اين حماسه بزرگ، رأي و حضور مردم شريف ايران را سند محکمی در استواری و ثبات نظام اسلامی عنوان كرد.
نتیجه انتخابات هرچه باشد پیروز میدان ملت بزرگ ایران است
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه، استقبال چشمگیر مردم از انتخابات را ارزشمند دانست و گفت: نتیجه انتخابات هرچه باشد، پیروز میدان ملت بزرگ ایران هستند.
پیام قدردانی امام جمعه اهل سنت کرمانشاه از مردم برای حضور پرشور در انتخابات
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه گفت: خدای بزرگ را شکر گزاریم که ملت آگاه ایران باشکوه و عظمت، مردمسالاری دینی را به زیباترین شیوه به جهان نشان دادند و برگ زرین دیگری در تاریخ پربار انقلاب اسلامی به نام خود ثبت کردند.
حضور مردم در انتخابات تصمیمات دشمنان را تغییر خواهد داد
هر موقع حماسه حضور مردم در انتخابات رخ داده است، تصمیمات دشمنان تغییر کرده است و سخنانشان از جنگ و تهدید به صلح و معامله تغییر پیدا یافته است.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next