اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز سه شنبه، 29 آبان 1397| 12 ربيع الاول 1440

 


دفتر كرمانشاه

اورامانات را به واسطه مقابله با توطئه‌های دشمن می‌شناسند/ خون شیعه و سنی در یک سنگر ریخته شده است
فرمانده قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی سپاه پاسداران کرمانشاه با بیان اینکه منطقه اورامانات به واسطه مقابله با توطئه‌های دشمن شناخته شده است، گفت: خون اهل تشیع و تسنن در زمان جنگ، حتی امروز در یک سنگر ریخته می‌شود.
دومین همایش روحانیون و نخبگان اورامانات در ثلاث باباجانی برگزار شد
نماینده ولی فقیه در کرمانشاه در همایش روحانیون و نخبگان اورامانات گفت: در عصر امروز که دشمنان از همه ابزار ها برای انحراف جوانان استفاده می کنند وظیفه روحانیون است که با بصیرت افزایی جامعه با آنها مقابله کنند.
هم‌وغم همۀ ما باید رشد دین، فرهنگ و اقتصاد مردم باشد
ماموستا دکتر قادری در دیدار جمعی از فعالین عرصه گردشگری شهرستان پاوه با ایشان؛ با اشاره به اینکه هم‌وغم همۀ ما باید در راستای رشد دین، فرهنگ و اقتصاد مردم باشد، گفت: سخن شما در راستای رشد اقتصادی مردم و سخن بنده هم در راستای رشد دینی و فرهنگی مردم بوده و هست؛ این دو فکر هیچ ضدیتی باهم ندارند؛ به شرطی که در انجام برنامه‌ها، هماهنگی و تفاهم باشد.
وحدت دستور قرآن است
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه، وحدت را یک دستور قرآنی دانست و تاکید کرد که همه مسلمانان باید به با محور قرآن در راستای وحدت تلاش کنند.
عیادت آیت الله علما از ماموستا غفوری در روانسر
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه از ملا عبدالله غفوری، امام جمعه روانسر عیادت کرد.
همایش روحانیون و نخبگان اورامانات بمناسبت هفته وحدت در روانسر برگزار شد
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در همایش روحانیون و نخبگان اورامانات که در شهر روانسر به مناسبت هفته وحدت برگزارشد، گفت: مقابله جمهوری اسلامی ایران با زورگویی ها و قلدری های آمریکا مطابق سنت اسلام و پیامبر (ص) است.
همایش بزرگ هفته وحدت در کرمانشاه برگزار می‌شود
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: همایش بزرگ هفته وحدت با حضور ۴۵۰ نفر از علمای اهل سنت و تشیع استان در کرمانشاه برگزار می‌شود.
جشن میلاد در مناطق کردنشین گرفته شده و ماهم به‌عنوان یادگار کردها آن را تعطیل نخواهیم کرد
نماز جمعه مورخه 97/08/25 به امامت حاج ماموستا دکتر قادری و حضور پرشور مسلمانان نمازگزار در مسجد جامع شهر پاوه، اقامه شد. در نماز جمعه این هفته خطیب جمعه پاوه خطبه‌ها را به موضوع «میلاد پیامبر اکرم (ص)» اختصاص داد.
هفته وحدت موجبات وحدت ملل مسلمان را فراهم كرد
ماموستا محمد محمودی گفت: هفته وحدت موجبات ملل مسلمان را فراهم كرد که این وحدت به صورت حركت و نهضت اسلامی علیه طاغوت و سلطه های اشغالگران و استعمار منجر به پیروزی انقلاب اسلامی شد.
مسئولان به کاهش قدرت خرید مردم توجه ویژه داشته باشند
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه با تقدیر از اقدام هایی که اقتصاد را به سمت آرامش سوق داده است از مسئولان خواست، مقوله گرانی و کاهش قدرت خرید مردم را نیز مردم توجه ویژه خود قرار دهند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.