اهل سنت

دفتر كرمانشاه

ماموستا دکتر قادری جهت ابراز همدردی با مصیبت دیدگان زلزله استان کرمانشاه، در مناطق زلزله زده حضور یافت + فیلم
عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت جهت ابراز همدردی با مصیبت دیدگان زلزله استان کرمانشاه، در مناطق زلزله زده روستاهای سراب ذهاب، جابری و سرپل ذهاب حضور یافت.
عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت با صدور پیامی حادثه تلخ زلزله استان کرمانشاه را تسلیت گفت
در پی حادثه دردناک و مصیب بار زمین‌لرزه در استان کرمانشاه ماموستا قادری با صدور پیامی، این حادثه مصیب بار را تسلیت گفت.
پیام تسلیت رییس و کارکنان دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه
پیام تسلیت و همدردی رییس و کارکنان دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه در پی حادثه دلخراش زلزله در استان کرمانشاه
مردم و مرزداران با تجربه از انقلاب اسلامی از این امتحان الهی سر بلند خواهند شد
امام جمعه اهل سنت شهرستان نودشه:مردم و مرزداران سر افراز که تجربه ارزشمند دوران انقلاب اسلامی را دارند از این امتحان الهی سربلند خواهند شد.
پیام‌ تسلیت ماموستا محمدی در پی حادثه زلزله کرمانشاه
جان باختن تني چند از برادران و خواهران غيور و مرز نشین ازگله ، ثلاث باباجاني ، جوانرود ، سرپلذهاب ، قصرشیرین و دالاهو در حادثه زلزله شب گذشته را تسلیت گفت و از مسئولین خواست با تمام توان به یاری مردم اين مناطق بشتابند و از همه ی امکانات به فوریت استفاده شود.
پیام تسلیت دفتر شورای روحانیت شهرستان روانسر در پی حادثه زلزله در استان کرمانشاه
پیام تسلیت دفتر شورای روحانیت شهرستان روانسر استان کرمانشاه در پی حادثه زلزله در استان کرمانشاه
پیام مشترک تسلیت نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه و استاندار کرمانشاه به مناسبت جان باختن تنی چند از مردم استان در حادثه زلزله
پیام مشترک تسلیت حضرت آیت الله علماء-نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه- و مهندس بازوند-استاندار کرمانشاه- به مناسبت جان باختن تنی چند از مردم استان در حادثه زلزله
دیدار نماینده ولی فقیه و امام جمعه اهل سنت کرمانشاه با خانواده شهید اهل سنت علی احمد درویشی
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه در دیدار با خانواده شهید اهل سنت گفت: جامعه اهل سنت به شهدای اهل سنت افتخار می کنند که دین خود را به اسلام ادا کردند، در مسیر اقتدار و تداوم اسلام و انقلاب گام برداشته و پیام آور وحدت در جهان هستند.
اولین کارگاه آموزشی قرآن کریم ویژه روحانیون و طلاب اهل سنت استان کرمانشاه در شهرستان روانسر برگزار شد
مسئول فرهنگی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه گفت: برنامه های ابلاغی شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور حوزه معاونت فرهنگی و امور اجتماعی در سال 96 در نظر دارد سه دوره کارگاه آموزشی قرآن کریم ویزه روحانیون و طلاب برگزارکنیم.
ملت و دولت ایران همواره خواهان صلح و برادری بوده و آن را باور دینی خود می دانند
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه گفت: دولتمردان با تدبیر و خویشتندار ایران اسلامی بتوانند با رایزنیهای فشرده خود ، توطئه های خطرناک آنان را خنثی کنند و مانع شروع جنگی دیگر در منطقه شوند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next