اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 29 شهريور 1397| 10 محرم 1440

 


دفتر كرمانشاه

شرایط حساس کنونی حرکت هوشیارانه را می‌طلبد
ماموستا دکتر قادری در دیدار فرمانده جدید انتطامی شهرستان پاوه با ایشان حفظ هوشیاری در مقطع کنونی را حائز اهمیت دانست و گفت: مسئله گرانی و مشکلات اقتصادی مملکت را دچار بحران کرده است؛ ما در مرز قرار داریم و با تهدیدات زیادی از جانب معاندین روبرو هستیم؛ لذا می‌طلبد در شرایط حساس کنونی بسیار هوشیارانه حرکت کنیم.
امام حسین (ع) نزد اهل تسنن جایگاه والایی دارد/ در ایام محرم اهل سنت هیچ مراسم شادی برگزار نمی کنند
ماموستا یحیی شهبازی گفت:جایگاه محرم و قیام امام حسین (ع) نزد اهل تسنن بسیار قابل احترام است.
اهل سنت قبول نمی کند در ایام شهادت امام حسین (ع) عملی را انجام دهد که باعث رنجش جد آن بزرگوار گردد
خطیب جمعه پاوه در خطبه ­های امروز نماز جمعه با اشاره به ایام محرم و در پیش بودن تاسوعا و عاشورا گفت: امروزه اگر تعبیر شود که روزه عاشورا و تاسوعا ضد آرمان امام حسین (ع) است تعبیر درستی نیست؛ بنده بر این باور نیستم احدی از اهل سنت این دو روز را به خاطر دشمنی روزه بگیرد، بلکه آن را احیای سنت رسول‌الله (ص) می دانند و هیچ فرد عاقلی از اهل سنت قبول نمی کند در ایام شهادت امام حسین (ع) عملی را انجام دهد که باعث رنجش جد آن بزرگوار گردد.
امام جمعه پاوه انتصاب حجت الاسلام و المسلمین رستمی را به ریاست نهاد رهبری در دانشگاهها تبریک گفتند
عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه پاوه در پیامی خطاب به حجت‌ الاسلام و المسلمین آقای دکتر مصطفی رستمی، ضمن تبریک انتصاب ایشان به ریاست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها آورده است: بدون تردید عنایت ویژه مقام معظم رهبری در انتخاب جوانان مجرب برای احراز مسئولیــت­های بـزرگ، نشــان از توجه خاص معظم­له به جوانان و بیانگر لزوم پویایی هرچه بیشتر در جامعه است.
اهل سنت در غم و شادی برادران شیعه شریک است/ قیام امام حسین(ع) علیه ظلم و ستم بود
ماموستا محمدی گفت: ما در ناراحتی شیعه ناراحت و در خوشحالی آنان خوشحال می شویم/قیام امام حسین(ع)علیه ظلم و ستم بود.
برپایی قیام امام حسین(ع)برای مبارزه با ظلم بود
امام جمعه اهل سنت سرپل‌ذهاب گفت: برپایی قیام امام حسین (ع) برای مبارزه با ظلم بود
هدف قیام امام حسین(ع) نشر اسلام، اجرای عدالت و خارج کردن حکومت از دست نااهلان بود
ماموستا عبدالله غفوری گفت: امام حسین (ع) برای اهداف مقدسی همچون نشر اسلام، اجرای عدالت و خارج کردن حکومت از دست نااهلان قیام کرد.
امسال مسئولین جمهوری اسلامی ایران زمینه‌ای بسیار خوب فراهم و حجی آرام و همراه با امنیت و عزت برگزار شد
حاج ماموستا دکتر قادری در خطبه های نماز جمعه پاوه ضمن تشکر از آحاد مردم که در روزهای اخیر به مناسبت بازگشت ایشان از سفر حج به دیدارشان آمده بودند، گفت: از مسئولان و مردم پاوه و همچنین از مردم شریف شهرستانهای جوانرود، ثلاث، روانسر، سرپل، سنندج، کرمانشاه و... که در این ۴ روز زحمت‌کشیده و به دیدار بنده آمده‌اند ممنون و سپاسگزار و در برابر لطف آنها سر تعظیم فرود می آورم؛ امیدوارم خداوند به آنان پاداش خیر عطا فرماید و از پروردگار خاضعانه میخواهم مرا توفیق دهد بیشتر از گذشته در خدمت مردم باشم.
حکمت ذکر مکرر جهنم در قرآن کریم برای بیداری افراد مفسد و فاسد است/در آغاز سال جدید تحصیلی به مستمندان کمک کنیم
ماموستا ملا محمد محمودی گفت: حکمت ذکر مکرر و توضیح و بیان جهنم و هشدار در خصوص آن به این دلیل است شاید افراد کافر، عاصی، تجاوزگر و ظالم به حقوق و نوامیس دیگران و افراد فاسد و مفسد بیدار شوند/ در شروع سال تحصیلی جدید با کمک به ایتام آنان را صاحب لباس و امکانات مدرسه نماییم و با یاری محرومان خداوند را از خود خشنود نماییم
مسئولان از اختلاف دوری کنند/احترام به مقدسات مذاهب،از بلوغ فکری مردم ایران است
ماموستا ملا محمد محمدی، با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع اعضای مجلس خبرگان گفت: امروز بیش از هر زمانی نیاز به وحدت و دوری از اختلاف داریم./ احترام به مقدسات مذاهب و فرق مختلف از نشانه های بلوغ فکری ملت ایران بخصوص مردم آگاه و وحدت طلب کرمانشاه است.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.