اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 2 فروردين 1398| 16 رجب 1440

خبر ويژه

 


دفتر كرمانشاه

آخرین نماز جمعه سال 97 روانسر به امامت ماموستا شهبازی اقامه شد
با حضور حجت الاسلام والمسلمین زمانی، آخرین نماز جمعه سال 97 در روانسر اقامه شد.
مسئولان و مردم کمک به خانوارهای بی بضاعت را فراموش نکنند
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه از مردم و مسئولان خواست در آستانه سال نو به فکر خانوارهای بی بضاعت باشند و کمک به آنها را فراموش نکنند.
اولین دوره مسابقات مشترک قرآن کریم ویژه طلاب اهل سنت واهل تشیع علوم دینی سراسر کشور در کرمانشاه برگزار گردید
اولین دوره مسابقات قرآن حوزه های علمیه کشور با رقابت 12 نفر از طلاب اهل سنت و 24 نفر از طلاب اهل تشیع در حوزه علمیه امام خمینی (ره) کرمانشاه برگزار شد‌.
برگزیدگان مسابقات قرآنی اهل سنت کشور با نماینده ولی فقیه در کرمانشاه دیدار کردند
آیت الله علما بر لزوم تدبر و تفکر در آیات قرآن کریم تأکید کرد و گفت: قرائت و گوش دادن به تلاوت قرآن باعث آرامش روحی و روانی انسان می‌شود اما باید درکنار قرائت قرآن به معنا ومفهوم آن توجه شود.
مسابقات قرآن کریم طلاب اهل سنت و شیعه در کرمانشاه برگزار می شود
صفی یاری، از برگزاری همزمان اولین دوره مسابقات طلاب مدارس علوم دینی با هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم حوزه های علمیه به میزبانی کرمانشاه خبر داد.
در عصر ما حمله به اسلام سنگین‌تر از تمامی عصور است
نماز جمعه مورخه 97/12/17 به امامت حاج ماموستا دکتر ملا قادر قادری و حضور باشکوه مسلمانان نمازگزار در مسجد جامع شهر پاوه، برگزار شد. در نماز جمعه این هفته خطیب جمعه پاوه خطبه‌ها را به موضوعات «۱-آیین اسلام و پیامبر عزیز ما چراغ نور و روشنایی است. ۲- محمدی، باید محمدی رفتار کند. ۳-یک توصیه در آستانه سال جدید» اختصاص داد.
رسالت جمعه، رسالتی سنگین است/ مردم، رجال دین را مسئول مشکلات موجود می دانند
حاج ماموستا دکتر قادری در جمع اعضای ستاد نماز جمعه پاوه رسالت جمعه را رسالتی سنگین عنوان کردند و ضمن تأکید بر بیان مشکلات مردم در منابر گفت: امروزه مردم به خاطر مشکلات اقتصادی و بیکاری تحت فشارند و چون این انقلاب به نام دین شکل گرفته، رجال دین را مسئول این مشکلات می‌دانند.
رئیس و کارکنان کمیته امداد پاوه با حاج ماموستا دکتر قادری دیدار کردند
به مناسبت سالروز تأسیس نهاد کمیته امداد امام خمینی (ره) رئیس و کارکنان کمیته امداد حضرت امام شهرستان پاوه با حاج ماموستا دکتر ملا قادر قادری دیدار کردند.
رجب ماه پر از خیر و برکت است/ هفته منابع طبیعی فرصتی برای حفظ نسل های بعد است
ماموستا ملا یحیی شهبازی در اولین جمعه از ماه مبارک رجب، نماز جمعه این هفته روانسر عنوان کرد:ماه رجب ماه عطوفت و مهربانی است.
مسئولان برای مهار گرانی تلاش کنند
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه، با بیان اینکه بار گرانی بر دوش مردم سنگینی می کند، گفت: مسئولان باید برای مهار گرانی تلاش کنند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.