اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز جمعه، 28 دي 1397| 12 جمادي الاول 1440

 


دفتر كرمانشاه

مراقب توطئه دشمنان برای ایجاد اختلاف باشیم
کرمانشاه - ایرنا - امام جمعه اهل سنت کرمانشاه با انتقاد از کسانی که به اختلافات دامن می زنند، گفت: دشمنان عقیده و دین ما در آن سوی مرزها برای ایجاد اختلاف میان ما هم برنامه ریزی می کنند و هم هزینه های گزافی می کنند و اگر ما متحد و هوشیار باشیم سیلی محکمی خواهند خورد.
امروز اسلام نیاز به حامی، ناصر و حواری دارد/ افراد مخلص و شاگردان خوب در هر عصری می‌توانند حواری دین باشند
نماز جمعه مورخه 97/10/21 به امامت حاج ماموستا دکتر ملا قادر قادری و حضور باشکوه مسلمانان نمازگزار در مسجد جامع شهر پاوه، برگزار شد. در نماز جمعه این هفته خطیب جمعه پاوه خطبه‌های این هفته را به موضوع «چه کسی حاضر است به دین خدا کمک کند؟» اختصاص داد.
نماینده ولی فقیه در کرمانشاه با خانواده شهید اهل سنت محمود شهلایی دیدار کرد
آیت الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه با خانواده شهید اهل سنت محمود شهلایی در جوانرود دیدار کرد.
آیت الله علما با ماموستا ملا رستم حسینی امام جمعه موقت سابق جوانرود دیدار کرد
آیت الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه با ماموستا ملا رشید حسینی دیدار کرد.
ششمین دوره مسابقات قرآنی روحانیون و طلاب اهل سنت کرمانشاه با معرفی نفرات برتر برگزار شد
ششمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم در رشته های حفظ، قرائت و مفاهیم قرآن کریم ویژه روحانیون و طلاب اهل سنت کرمانشاه در جوانرود برگزار شد.
امروز دشمنان امت رسول‌الله (ص) از میان مسلمانان هستند
نماز جمعه مورخه 97/10/14 به امامت حاج ماموستا دکتر ملا قادر قادری و حضور باشکوه مسلمانان نمازگزار در مسجد جامع شهر پاوه، برگزار شد. در نماز جمعه این هفته خطیب جمعه پاوه خطبه‌های این هفته را به موضوعات «1-معذرت به پیشگاه خداوند ۲-چرا امروزه، موعظه و ارشاد و نصیحت رهبران دین تأثیر ندارد؟» اختصاص داد.
درسی که مجری فرانسوی از سخنان ماموستا دکتر قادری آموخت / دکتر امیر حشمتی
چهارم دی ماه امسال؛ تیم مستندسازی به پاوه عزیمت کردند تا با حاج ماموستا دکتر ملا قادر قادری امام جمعه پاوه، گفتگویی تلویزیونی داشته باشند؛ دو نفر از اعضای تیم پنج نفره (خانم گیوم و آقای رندی) از چهره های رسانه ای و علمی فرانسه بودند. اتفاقاتی که در بخشی از این گفتگو افتاد، فراتر از یک مصاحبه، برای من و تیم مستندسازی که میهمان ما بودند، درس آموز بود...
مردم در مقابل توطئه های دشمنان هوشیار باشند
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه مردم را به هوشیاری در مقابل توطئه های دشمنان فراخواند و به آنان توصیه کرد هجمه های فرهنگی دشمن در فضای مجازی و رسانه های مغرض را نپذیرفته و بدانند دشمن صلاح امت اسلامی را در نظر نمی گیرد
نشست صمیمی روحانیون اهل سنت و تشیع کرمانشاه در "حلقه های منهاج"
به همت معاونت آموزش و پژوهش دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه نشست صمیمی روحانیون اهل سنت و تشیع کرمانشاه به نام "حلقه های منهاج"برگزار گردید.
پنجمین دوره جامع آموزشی تهذیبی مدیران، مدرسین و رابطین مدارس علوم دینی اهل سنت استان کرمانشاه با نام "منهاج" برگزار شد
پنجمین دوره جامع آموزشی تهذیبی مدیران، مدرسین و رابطین مدارس علوم دینی اهل سنت با نام "منهاج" در استان کرمانشاه برگزار گردید.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.