اهل سنت

دفتر كرمانشاه

تجزیه عراق با هدف سیطره یک حاکمیت خارجی است/ با این روش نه کردستان می ماند نه عراق
امام جمعه اهل سنت سرپل ذهاب گفت: همه پرسی که در اقلیم کردستان برگزار خواهد شد دارای تبعات خطرناکی برای امنیت و ثبات کشور عراق و تمامیت ارضی آن است.
دولت ایران در قبال فجایع میانمار اقدام عملی انجام دهد
امام جمعه ثلاث باباجانی با بیان اینکه گفت: رئیس بنیاد نوبل و‌ سازمان جهانی مدافع حقوق بشر هر چه سریعتر جایزه «سانگ سوچی» را پس بگیرند.
وزش این طوفان در آمریکا و سایر کشورها تذکر الهی بود که درس بگیرند و از ظلم و انسان کشی و استعمار کشورها دست بردارند
خطیب جمعه پاوه در خطبه های نماز جمعه به حوادث رانندگی در کشور اشاره کرد و گفت: در میان کشورهای جهان کشور ما دومین کشور ازلحاظ حوادث رانندگی است و این امر شایسته ملت متدین، متمدن، فرهنگی و انقلابی ایران نیست. نماز جمعه مورخه 96/06/24 به امامت حاج ماموستا ملا قادر قادری و حضور پرشور مسلمانان نمازگزار در مسجد جامع شهر پاوه، اقامه شد. در نماز جمعه این هفته خطیب جمعه پاوه خطبه‌ها را به موضوعات «۱-باقیات‌الصالحات ۲- نگاهی به آمار بالای تصادفات رانندگی ۳-طوفان ایرما» اختصاص داد.
حرکت در مسیر فراگیری علوم دینی، ارزشمند و ستودنی است
ماموستا قادری در جلسه آغاز سال تحصیلی جدید مدرسه علوم دینی ماموستا مولوی مسجد قباء پاوه، ضمن نصیحت و تشویق طلاب به تحصیل علوم دینی تصریح کرد: حرکت در مسیر تحصیل و فراگیری علوم دینی بسیار مهم، ستودنی و ارزشمند است.
لابی صهیونیستی به دنبال تجزیه کشورهای اسلامی است/ "همه پرسی های قومیتی" عقلانی نیست
همه پرسی کردستان موجب تجذیه کشور عراق و تضعیف مسلمانان این کشور می شود و این همان چیزی است که اسرائیل و غربی ها در پیشبرد منافع ضد اسلامی خود به دنبال آن هستند.
عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت حمله نظامیان میانمار به مسلمانان در این کشور را محکوم کرد
خطیب جمعه پاوه در خطبه های نماز جمعه ضمن ابراز همدردی با مسلمانان میانمار خاطرنشان کرد: ما هم ضمن ابراز همدردی به درگاه پروردگار دعا می‌کنیم که این‌ها عبد پروردگارند و خداوند می‌تواند به میل و اراده خود اوضاع را تغییر دهد.
نظام حقوق بشر بین الملل به معنای واقعی هیچ و ناتوان است
امام جمعه روانسر گفت: دین اسلام، دین سلامتی و بی غل و غش است اما امروزه متأسفانه شاهد هستیم که مسلمانان را می کشند و مجامع بین الملل در برابر این جنایت سکوت می کنند.
حمله نظامیان میانمار به مسلمانان در این کشور جنایت علیه تمام بشریت است
امام جمعه روانسر گفت: مسلمانان نباید در انتظار اقدامات سازمان‌های مدعی حمایت از حقوق بشر باشند بلکه با استفاده از امکاناتی که دارند مسلمانان مظلوم میانمار را با جان و مال خود کمک کنند.
در نزد اهل سنت نماز عید قربان سنت و نماز جمعه واجب است
خطیب جمعه پاوه در خطبه های امروز نماز جمعه، به اجتماع میلیونی حجاج در عرفات اشاره کرد و گفت: دو سال پیش در چنین روزی فاجعه‌ای بزرگ روی داد و تعدادی از حجاج ما غریبانه به شهادت رسیدند؛ اما در حج امسال که در آن 2 میلیون و 300 هزار نفر حاجی حضور دارند تا امروز به فضل پروردگار هیچ‌گونه حادثه‌ای روی نداده است. از این بابت خداوند را شاکریم. نماز جمعه مورخه 96/06/10 به امامت حاج ماموستا ملا قادر قادری و حضور پرشور مسلمانان نمازگزار در مسجد جامع شهر پاوه، اقامه شد. در نماز جمعه این هفته خطیب جمعه پاوه خطبه‌ها را به موضوعات «۱-داستانی اخلاقی از شقیق بلخی ۲-همراه با حجاج در منا ۳-اشاره‌ای به قربانی در عید قربان» اختصاص داد.
زیباترین جلوه های وحدت و برادری در کعبه به نمایش در می آید
امام جمعه موقت اهل سنت کرمانشاه با اشاره به عظمت حج و حکمت آن گفت: در خانه خدا فارغ از هرگونه نژاد، رنگ و قومیتی، مسلمانان زیباترین جلوه های وحدت و برادری را در طول برگزاری مراسم معنوی حج به نمایش می گذارند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next