اهل سنت

دفتر آذربايجان غربي

هدف همیشگی صهیونیست ها ایجاد اختلاف در میان مسلمانان است/ماجرای اقلیم کردستان عراق توطئه جدید استکبار است
امام جمعه اهل سنت نقده گفت: دشمنان اسلام امروز برای ضربه زدن به اسلام توطئه جدید را به نام استقلال کردستان عراق طرح ریزی کرده‌اند، غافل از اینکه این توطئه دشمنان هم نشدنی است و راه به جایی نخواهد برد.
روحانیون اهل سنت ارومیه سخنان ترامپ را محکوم کردند/ تاکید بر حفظ اتحاد ملت در حمایت از ولایت فقیه و نهادهای انقلابی
تجمع روحانیون اهل سنت ارومیه در اعتراض به سخنان رئیس‌جمهور آمریکا در مورد ملت ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد.
ترامپ یک تاجر خرافه‌پراکن است و چیزی از سیاست نمی‌داند/ ملت ایران باعزت و اقتدار همواره برای حفاظت از کشور خود تلاش می‌کنند
ماموستا عبدالرحمن خلیفه‌زاده امام‌جمعه بوکان ، با اشاره به یاوه‌گویی‌های اخیر ترامپ اظهار داشت: دولت آمریکا دولت کفر است و نباید انتظار داشت که با کشور اسلامی ما دوست باشد همچنین باید در نظر داشت که آمریکا با ما دشمنی دیرینه‌ای دارد.
بیانیه روحانیون، ائمه جمعه، جماعات و طلاب اهل سنت استان آذربایجان غربی در محکومیت اظهارات رئیس جمهور آمریکا
ما ائمه جمعه و جماعات و روحانیون و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت استان اذربایجان غربی ضمن محکومیت این اقدام شوم استکبار ، حمایت قاطع خود را از نهاد مبارک سپاه اعلام نموده و به کاخ سیاه و ترامپ یادآوری می نماییم که همه ما سپاهی هستیم .
ترامپ شخصیت متعادلی ندارد/ همه اقوام و مذاهب افتخار می کنند که در زیر پرچم جمهوری اسلامی ایران زندگی می کنند
ماموستا ابراهیم سرخابی امام جمعه اهل سنت نقده اظهار داشت: ترامپ شخصیت متعادلی ندارد و این را در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نشان داد.
دشمنی آمریکا در طول حیات انقلاب اسلامی همواره بوده است / مردم ایران با اتحاد وهمدلی در برابر استکبار جهانی خواهند ایستاد
ماموستا احمدی امام جمعه موقت بوکان اظهار داشت: علما نیز با انجام وظیفه در بحث بصیرت افزایی و وحدت بخشی بین مسلمانان با ایجاد امت واحده اجازه نخواهند داد دشمنان اسلام اتحاد بین مسلمانان را از بین ببرند.
سخنان ترامپ از روی عقل نیست و باید به خاطر سخنان توهین آمیز از مسلمانان عذرخواهی کند
ماموستا حاصل بالقچی، امام جمعه اهل سنت شاهین دژ اظهار داشت : سخنان شوم ترامپ پشیمانی کشور آمریکا را در پی خواهد داشت.
سخنان ناسنجیده ترامپ با اعتراض جهانیان و تمسخر مردم آمریکا همراه بود/ مردم ایران، انقلاب اسلامی را به جهان صادر خواهند کرد
حاج ماموستا بیضاوی، امام جمعه اهل سنت ارومیه اظهار داشت: در طول انقلاب با دشمنانی در داخل و خارج کشور مواجه بودیم و با درایت امام راحل و امام خامنه ای از این بحران ها و دشمنان ضد انقلاب عبور کردیم.
سخنان سخیف رئیس جمهورآمریکا نشان از عهدشکنی و بدعهدی این کشور دارد
حاج ماموستا محمد واوی امام جمعه موقت سردشت اظهار داشت: سخنان اخیر رئیس جمهموری آمریکا و توهین به مردم ایران وسپاه پاسداران نشان ازعهدشکنی و بی اعتمادی است.
ملت ایران از تهدیدات آمریکا هراسی نداشته و همگی پشتیبان نظام هستند / آمریکا و صهیونیست تروریست واقعی هستند
ماموستا مصطفی محمودی امام جمعه پیرانشهر اظهار داشت: سخنان رئیس جمهور آمریکا سخنانی زشت، سخیف و بی منطق است و ناشی از حمایت او از جهان عرب می شود .
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next