اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 2 فروردين 1397| 6 رجب 1439

 


دفتر آذربايجان غربي

حزب شیطان همیشه در صدد گمراه کردن و ضربه زدن به مسلمانان است
ماموستا خالد رسول زاده، امام جمعه موقت بوکان با توصیه به تقوای الهی اظهار کرد: انسان مسلمان محاسبه‌گراعمال خویش است، زیرا کسی که اعمال حسنه و بد خود را محاسبه کند به خطاهای خود پی خواهد برد و سعی می کند آنها را جبران و به اعمال حسنه تبدیل کند تا از خطا و لغزش‌ها بیشتر در امان بماند.
مسئولان در سال جدید با پیروی از منویات رهبری در یک جبهه واحد برای حل مشکلات تلاش کنند
ماموستا حاصل بالقچی، امام جمعه اهل سنت شاهین دژ در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: مسئولان و مردم در سال جدید باید دست در دست هم در یک جبهه واحد برای حل مشکلات مردم تلاش کنند.
صله ارحام یکی از مهم ترین و استراتژیک ترین تفکر دینی است
ماموستا جلال مرادی، امام جمعه اهل سنت تکاب در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: گشایش در روزی و زدودن فقر، راهی برای رسیدن به حاجت های دنیوی، برخورداری از حمایت الهی، ایجاد روح بخشش و سخاوتمندی و برخورداری از حمایت خویشان از آثار و برکات صله رحم است.
پیروی از ولایت ‌فقیه یک امر واجب و باعث اتحاد مسلمانان می شود
ماموستا مصطفی محمودی، امام جمعه پیرانشهر با دعوت عموم نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و دوری از محرمات و با تاکید بر اینکه پیروی از ولایت‌فقیه یک امر واجب است اظهار کرد: علاوه بر آن، باید وحدت مسئولان نیز حفظ شده و آنان نباید با یکدیگر اختلاف داشته و تفرقه ایجاد کنند.
اعتقاد به مبانی و اصول دین اسلام، باعث تقویت وحدت بین جوامع اسلامی می شود
ماموستا عبدالقادر بیضاوی، امام جمعه اهل سنت ارومیه در خطبه های نماز جمعه با دعوت مردم به رعایت تقوای الهی و دوری از محرمات و با تبریک پیشاپیش عید نوروز اظهار داشت: دشمن به ‌دنبال این است که بین صفوف مسلمین شکاف و رخنه ایجاد کند و این سیستم یکپارچه را از هم‌ گسسته کند که امیدواریم در سال جدید وحدت بین شیعه و سنی مستحکم و تقویت شود.
طلاب و روحانيون اهل سنت آذربایجان غربی از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید کردند
طلاب و روحانیون اهل سنت استان آذربایجان غربی در قالب کاروان های راهیان نور از مناطق مختلف عملیاتی و یادمان های جنوب کشور بازدید کردند.
زندگی نامه شهید روحانی اهل سنت ماموستا ملا سراج الدین عابدی
ماموستا ملا سراج الدین عابدی در سال 1344در روستای مافی کندی از توابع شهرستان سلماس به دنیا آمد.
کار گروه تخصصی بانکداری اسلامی با حضور علمای اهل سنت استان برگزار شد
جلسه کارگروه تخصصی بانکداری اسلامی با حضور علمای اهل سنت استان آذربایجان غربی جهت بررسی و تعیین حدود شرعی در معاملات و عقود بانکی برگزار شد.
اتحاد و اتفاق میان ادیان و قومیت‌های استان باید به عنوان یک ارزش مورد توجه باشد
حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی، نماینده ولی فقیه در استان در گفتگو با رابط خبری استانی با تاکید بر حفظ وحدت و همدلی در روزهای پایانی سال اظهار داشت: استان آذربایجان غربی با قومیت‌، زبان و مذاهب مختلف شناخته شده و مردم باید از دامن زدن به اختلافات دوری کرده و در راستای وحدت و همدلی در استان گام بردارند.
جلسه اخلاق پایان سال کارکنان دفتر استانی با حضور نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی برگزار شد
جلسه اخلاق کارکنان دفتر استانی همزمان با روزهای پایانی سال با حضور نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی در محل دفتر برگزار شد و همچنین مسائل کاری در سال 96 نیز مورد بررسی قرار گرفت.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.