اهل سنت

دفتر آذربايجان غربي

استکبار جهانی به دنبال سناریوی جدیدی علیه ایران اسلامی است
ماموستا ابراهیم سرخابی،امام جمعه اهل سنت نقده در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: استکبار همیشه به دنبال این است که دنیا را علیه ایران بشوراند درصورتی که همه دنیا می دانند ایران هیچ گاه کاری انجام نمی دهد که درگیری و جنگ در بین مسلمانان ادامه یابد چه بسا همیشه خواستار صلح و سازش بین مسلمانان در دنیا بوده است.
آل سعود در مسئله قدس نشان داد نوکر مستکبران آمریکایی و رژیم غاصب صهیونیستی است
ماموستا جلال مرادی ،امام جمعه اهل سنت تکاب در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: جای بسی نگرانی و تعجب است که سران آل سعود تا چه اندازه نوکر مستبدان آمریکای جهان خوار و رژیم منحوس و فاسد صهیونیستی هستند.
وحدت حوزه و دانشگاه باعث وحدت امت اسلامی و نجات مسلمانان از دست طاغوتیان می شود
ماموستا حاصل بالقچی ،امام جمعه اهل سنت شاهین دژ در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: حوزه و دانشگاه به عنوان بزرگترین نجات دهنده بشریت از بردگی طاغوتیان است.
مسلمانان و کشورهای اسلامی با اتحاد عملی در برابر توطئه های استکبار جهانی خواهند ایستاد
ماموستا عبدالقادر بیضاوی، امام جمعه اهل سنت ارومیه در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: اگر مسلمانان و کشورهای اسلامی اتحاد عملی داشته باشند به یقین استکبار جهانی نمی تواند توطئه های خود را عملی کند.
جلسه روحانيون و مدرسين مدرسه صلاح الدين ايوبي با مسئولین دفتر نمايندگی ولي فقيه در امور اهل سنت استان در پيرانشهر برگزارشد
جلسه روحانيون و مدرسين مدرسه علوم دینی صلاح الدين ايوبي پيرانشهر با حضور رئيس و مسئول آموزش دفتر نمايندگی ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربايجان غربي و ماموستا محمودی، عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در محل دفتر شعبه پيرانشهر دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی برگزار شد.
بازدید نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی از مساجد اهل سنت ارومیه
نماینده ولی فقیه در استان به همراه رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان همزمان با ماه ربیع الاول و ایام ولادت پیامبر اکرم(ص) از مساجد اهل سنت ارومیه بازدید کردند و از اجرای برنامه های فرهنگی، دینی و قرآنی مساجد دیدار داشتند.
مراسم وحدت بخش میلاد پیامبر با حضور روحانیون اهل سنت و نماینده ولی فقیه در استان در مسجد قدس ارومیه برگزار شد
به مناسبت میلاد پیامبر اکرم(ص) و ماه ربیع الاول مراسم وحدت بخش میلاد پیامبر با حضور نماینده ولی فقیه در استان، رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان و روحانیون و مردم اهل سنت در مسجد قدس ارومیه برگزار شد.
دین اسلام سراسر محبت و مهربانی و عشق انسانها به خداوند متعال است
ماموستا سیدمصطفی خاتمی امام جمعه اشنویه در خطبه‌های این هفته نماز جمعه با توصیه همگان به رعایت تقوای الهی و توجه به امر به معروف و نهی از منکر اظهار داشت: دین اسلام سراسر محبت است و دین اسلام در توصیه به مومنان به ابراز محبت به یکدیگر تا جایی پیش رفته که حتی توهین به خدایان و مکان‌های عبادت پیروان سایر ادیان را نیز جایز نمی‌داند.
پیامبر اکرم(ص) با جهاد و مبارزه با جاهلیت، امت اسلامی را به کمال رساند
ماموستا محمد واوی، امام جمعه موقت سردشت در خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به صفات پیامبر اکرم(ص) اظهار داشت: پیامبر اکرم(ص) در دوران حیات مبارک خود همواره برای رشد و ترقی امت اسلامی تلاش کرد.
اتحاد شیعه و سنی رمز ماندگاری امت اسلامی است
ماموستا خالد رسول‌زاده، امام جمعه موقت بوکان در خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به ماه مبارک ربیع‌الاول اظهار داشت: پیامبر اکرم (ص) پیام آور صلح و دوستی بود و برای ریشه کن شدن جهالت و از بین رفتن تفرقه تلاش زیادی کرد و وحدت را در بین مسلمانان بنا نهاد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next