اهل سنت

Picture Gallery

اردوي راهيان نور / اسفند 90 / طلاب اهل سنت کرمانشاه مساجد اهل سنت گلستان مساجد اهل سنت هرمزگان مساجد اهل سنت سيستان و بلوچستان

آخرين شماره نشريات


دفتر آذربايجان غربي

رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی ؛
حجت الاسلام فعال آذر رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی با علمای اهل سنت شهرستان های ماکو ، شوط، پلدشت و چالدران دیدار کرد.

امام جمعه سردشت :
اگر در جامعه ای حاکمان عدالت را گسترده کنند، ثروتمندان هم سخی بوده و همچنین عالمان با مشورت به وظایفی که بر عهده دارند رفتار کنند زندگی دنیوی با سعادت و خوشبختی همراه می شود.

امام جمعه اهل سنت نقده :
کشورهای غربی برای ایجاد تفرقه هماهنگ می‌کنند که این مایه ننگ و ذلت است.

امام جمعه اهل سنت شاهین دژ :
پیامبر عظیم الشان اسلام حضرت محمد(ص) ریشه جهل و نادانی را از آسیب های بزرگ اجتماعی بشریت می پنداشتند لذا رمز موفقیت و سربلندی شخص و جامعه دوری از جهل و نادانی است.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت :
مسلمانان اعم از سني و شيعه در استان آذربایجان غربی ضرورت وحدت را به خوبي احساس کرده و در توسعه آن همدل هستند.

امام جمعه اهل سنت ارومیه :
برادران اهل سنت همدوش اهل تشیع در رخدادهای انقلاب اسلامی علیه نظام ستم‌شاهی و طاغوت زمان قیام کردند و نقش مهمی در به ثمر رسیدن اهداف انقلاب و استحکام پایه‌های نظام داشتند که در جای خود شایسته تحسین است.

امام جمعه موقت بوکان :
یک مسلمان باید چه با مسلمان و چه با غیر مسلمان رفتاری خوب و شایسته اسلامی داشته باشد و همواره با دوستی با هم رفتار کنند چون این امر در آیات و احادیث هم مورد تاکید خداوند و پیامبر اکرم(ص) قرار گرفته است.

امام جمعه موقت مهاباد :
استعمارگران ستمگر و از خدا بی خبران مردم جهان اسلام را زیر سلطه خودشان نابود کرده‌اند و با ریختن بمب بر روی خانه‌های مسلمین در سوریه، افغانستان، یمن و فلسطین آوارگی و گرسنگی را در میان مسلمانان به وجود آورده‌اند و ده‌ها مکان عمومی مقدس را به نام آزادی و دفاع از مردم مسلمان تخریب کردند.

مدرس مدارس علوم دینی اهل سنت اشنویه :
مدرس مدارس علوم دینی اهل سنت اشنویه گفت: کسانی که مسلمانان را به قتل می رسانند و کشت و کشتار می کنند بویی از اسلام نبرده اند.

مراسم بزرگداشت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی (ره) با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین در مهاباد برگزار شد
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next