اهل سنت

دفتر آذربايجان غربي

تنها راه مقابله با فشارهای اقتصادی استکبار خودکفایی اقتصادی است
ماموستا مصطفی محمودی در گفتگو با خبرنگار دبیرخانه به مناسبت آغاز سال نو و نوروز 96 اظهار داشت: غرب از نظر سیاسی و نظامی نمی تواند بر ما فشار آورد، تنها راه فشار غرب اقتصاد است.
در عصر حاضر اتحاد همه فرق اسلامى امری ضروری است
خطیب اهل سنت آق قلا گفت: امروز مساله وحدت براى مسلمين يك نياز قطعى است که باید در راستای تحقق آن حرکت کنند.
استکبار و رژیم صهیونیستی در برابر ملت مقتدر ایران عددی نیستند
امام جمعه اهل سنت شاهین دژ گفت: به پاس وحدتی که داریم عملا نشان داده شد که استکبار و رزیم صهیونیستی در برابر ملت مقدر ایران عددی نیستند.
وحدت و انسجام مسلمانان مانع از سوء استفاده دشمنان می شود
امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: تلاش امروز دشمن ایجاد اختلاف و تفرقه بین مسلمانان است به طوری که از طریق دامن زدن برخی موضوعات جزیی به دنبال ایجاد شکاف بین مذاهب و فرق اسلامی است که ما مسلمانان باید هوشیار باشیم.
باید همیشه محافظ ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم
امام جمعه اهل سنت تکاب گفت: در قبال همه ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قطره قطره خون شهدا ریخته شده لذا باید پاسدار این ارزش ها باشیم.وی با تاکید بر ایجاد وحدت بین مسلمانان افزود: شهرستان تکاب رنگین کمان و نماد وحدت است.
وحدت یک شاخه مهمی از عبادت خداوند و دستور خداوند متعال است
امام جمعه اهل سنت نقده گفت: وحدت یک امر حاشیه ای در اسلام نیست بلکه در بطن اسلام است و در آیات مختلف و متعدد آمده است که همه اقوام زبان ها، نژادها و مذهب ها باید به ریسمان خداوند تمسک جویند.
آغاز سال نو فرصتی برای محاسبه و تزکیه نفس است
امام جمعه موقت بوکان گفت: با توجه به فرا رسیدن سال نو و اتمام سال جاری محاسبه نفس امری ضروری است.
یتیم نوازی و با عطوفت و مهربانی رفتار کردن با یتیم از اصول حقیقی دین الهی است
امام جمعه مهاباد گفت: قرآن درباره حفظ حقوق یتیم و مراعات حال او و رسیدگی و تکفل امور یتیمان سفارش فراوان کرده‌ است و از نزدیک شدن به مال یتیم و تصرف ظالمانه نهی شده و آن را به خوردن آتش تعبیر کرده است.
دیدار جمعی از خانواده های معظم شهدا ، جانبازان و ایثارگران انقلاب اسلامی با امام جمعه شهرستان اشنویه
همزمان با فرا رسیدن 22 اسفندماه سالروز تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اشنویه جمعی از خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران انقلاب اسلامی با حضور در محل دفتر امام جمعه شهرستان اشنویه با حاج ماموستا سید مصطفی خاتمی دیدار کردند.
نشست ماهانه روحانیون اهل سنت در بوکان برگزار شد
نشست ماهانه روحانیون اهل سنت بوکان با حضور مسئول شعبه بوکان دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی، امام جمعه بوکان، فرمانده نیروی انتظامی بوکان، ائمه جمعه و جماعات شهرو روستا در محل سالن اجتماعات شعبه بوکان برگزار گردید.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next