اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز شنبه، 5 خرداد 1397| 12 رمضان 1439

 


دفتر آذربايجان غربي

تعصب به مصرف داخلی و اقتصاد ملی باعث پیشرفت و سربلندی همه جانبه کشور می شود
ماموستا حاصل بالقچی، امام جمعه اهل سنت شاهین دژ در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: استفاده صحیح و مدیریت نیکو برای پیشبرد اقتصاد کشور، تبیین منافع ملی و حمایت از کالای بومی سعادت و خوشبختی به دنبال دارد.
حفظ اتحاد مسلمانان موجب شکست استکبار جهانی و حل مشکلات امت اسلامی می شود
ماموستا عبدالقادر بیضاوی، امام جمعه اهل سنت ارومیه در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: باید مسلمانان با یکدیگر متحد بوده و متفرق نشوند چون در این صورت می‌توانند بر دشمن مشترک چیره شوند.
امنیت و آسایش کنونی کشور، مرهون مجاهدت و از جان گذشتگی های شهداء ومردم غیور ایران اسلامی است
ماموستا ملا عباس احمدی، امام جمعه موقت بوکان با دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی اظهار داشت: خداوند تعالی چنان در روحیه و قلب جوانان ایران اسلامی عزت و روحیه شهادت طلبی قرار داده بود که رژیم بعث به همراه هم پیمانشان نیز نتوانستند اراده مردم غیور ایران را بشکنند.
با آزاد سازی خرمشهر در روز سوم خرداد 61 ، معادلات جنگ را به نفع ایران تغییر کرد
ماموستا مصطفی محمودی، امام جمعه پیرانشهر در نماز جمعه این هفته با دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی به سالروز آزادسازی خرمشهر اشاره کرد و افزود: بی‌شک روز سوم خرداد 1361روزی بسیار با اهمیت و باارزش در جنگ تحمیلی بود.
حضور پر شور روحانیون اهل سنت استان آذربایجان غربی در مراسم تشیع پیکر حاج شیخ غلامرضا حسنی
مردم مومن و قدرشناس آذربایجان غربی با برگزاری مراسم تشییع باشکوه حجت الاسلام غلامرضا حسنی، امام جمعه سابق ارومیه با با این مجاهد خستگی ناپذیر وداع کردند.
حاج آقای حسنی شخصیتی مبارز، انقلابی و عالمی وارسته در راه دین اسلام بود
ماموستا مرادی، امام جمعه اهل سنت تکاب در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت: رحلت عالم عامل ومجاهد نستوه حاج آقاحسنی، مردم و جامعه روحانیت را متاثر کرد.
دشمنان از فعالیتهای انقلابی و شجاعانه حاج آقا حسنی بیم داشتند
ماموستا عبدالهیان، مدرس علوم دینی اهل سنت و عضو شورای روحانیت ارومیه اظهار داشت: رحلت حاج آقای حسنی را خدمت رهبری و مردم تسلیت عرض می کنیم و برای بازماندگان آنها صبر جمیل را خواستاریم.
ایجاد اتحاد بین اقوام و رفتار وحدت بخش از ویژگی های بارز امام جمعه سابق ارومیه بود
ماموستا غفوری اصل، مدیر مدرسه علوم دینی اهل سنت شیخ شلتوت ارومیه در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی با تسلیت درگذشت امام جمعه سابق ارومیه اظهار داشت: حجت الاسلام حسنی یک مجاهد نستوه و دلسوز برای مردم و نظام و اسلام بود.
مرحوم حسنی همیشه در سنگر مبارزه با طاغوت و در خط امام و رهبری بود
ماموستا اسماعیلی، امام جمعه موقت مهاباد در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت: شخصیت حاج آقای حسنی خیلی قابل احترام است و در تمام طول عمر خود مبارزه در راه اسلام را ادامه داد.
بیانیه ائمه جمعه و جماعات اهل سنت استان آذربایجان غربی در خصوص درگذشت امام جمعه سابق ارومیه
ائمه جمعه و جماعات اهل سنت استان آذربایجان غربی در خصوص درگذشت حجت الاسلام والمسلمین حسنی، امام جمعه سابق ارومیه بیانیه ای را صادر کردند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.