اهل سنت

دفتر آذربايجان غربي

حضور اقشار مختلف اهل سنت و تشیع آذربایجان غربی در راهپیمایی روز قدس 96 به روایت تصویر
حضور اقشار مختلف اهل سنت و تشیع آذربایجان غربی امروز و همگام با دیگر نقاط کشور با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر بر آزادی قدس شریف و نابودی رژیم غاصب صهیونیستی تاکید کردند.
بیانیه روحانیون و امامان جمعه و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت استان آذربایجان غربی در خصوص استهلال ماه شوال و اعلام عید سعید فطر
نظر به اهمیت وحدت و هماهنگی بین همه فرق اسلامی که مورد تاکید قرآن کریم و فرمایشات پیامبر مکرم اسلام ضمن جلوگیری از ایجاد تفرقه در بین شیعه و سنی ما روحانیون اهل سنت کماکان برای نشان دادن وحدت و برادری در بین مردم مسلمان و دیندار کشور عزیزمان و بر اساس فقه اسلامی و اهل سنت اعلام عید را بر اساس موافقت حاکم عمل کنیم
بیانیه روحانیون و امامان جمعه و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت استان آذربایجان غربی به مناسبت روز جهانی قدس
بیداری مسلمانان و مقاومت اسلامی و اختصاص جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس و مساله فلسطین به عنوان قضیه اول دنیای اسلام توسط مجاهد نستوه امام راحل طلیعه آزادی این سرزمین مبارک بوده و استقبال بی نظیر مسلمانان جهان نوید بخش این رهایی است
​روز قدس؛ تبلور عینی ظلم ستیزی مسلمانان است
امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: روز جهانی قدس به عنوان تبلور عینی ظلم ستیزی ملت های مسلمان است و از نگاه مسلمانان فراموش شدنی نیست.
هیچ یک از تجاوزهای داعش را بدون پاسخ نخواهیم گذاشت
امام جمعه مهاباد گفت: هیچ یک از تجاوزهای داعش را بدون پاسخ نخواهیم گذاشت و با قدرت دینی و نظامی خود مشت محکی بر دهان دشمنان دین اسلام و کشور عزیزمان می‌زنیم.
صدای سیلی سپاه را حامیان داعش بشنوند/ رژیم صهیونیستی و آمریکا اقتدار موشکی ایران را جدی بگیرند
امام جمعه بوکان گفت: رژیم صهیونیستی و آمریکا اقتدار موشکی ایران را جدی بگیرند و دنیا بداند ایران در همه حال توانایی مقابله با ابرقدرت‌های جهان را دارد.
​استکبار جهانی به دنبال فراموش کردن مسئله قدس است/ اراده‌ ملت ایران روز به روز مستحکم‌تر می‌شود
امام جمعه اهل سنت نقده گفت: نظام استکباری با متشنج کردن مقاومت های اسلامی و منطقه درصدد هستند تا مردم موضوع قدس شریف و آرمان آن را به فراموشی بسپارند که باید مسلمانان در این زمینه هوشیار باشند.
تصویب تحریم های جدید علیه ایران، دشمنی نظام استکباری آمریکا علیه اسلام را نشان داد
ماموستا ابراهیم سرخابی امام جمعه اهل سنت نقده در خطبه های این هفته نماز جمعه اظهار داشت: گروه های تکفیری و تروریست ها مطمئنا از بین خواهند رفت و مسلمانان اجازه گسترش افکار چنین گروه هایی را نخواهند داد.
تروریست های دروغین و کثیف بویی از اسلام و انسانیت نبرده اند
ماموستا جلال مرادی امام جمعه اهل سنت تکاب در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: تروریست ها منتسب به اهل سنت و اسلام نیستند چرا که مبانی اسلام با کشتن و ریختن خون ناحق مسلمانان سازگار نیست و حفظ امنیت و آزادی انسانها همیشه مورد توجه دین اسلام بوده است.
پیروان مذاهب مختلف با اتحاد وهمدلی اجازه ندهند گروه های تکفیری به ادیان واقوام جسارت و توهین کنند
ماموستا حاصل بالقچی امام جمعه اهل سنت شاهین دژ در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: شرق و غرب علیه اسلام متحد شدند و همگی با عناوین و توسط گروهک های مختلف عملیات انتحاری و جنایتکارانه انجام می دهند و در حال صدمه زدن به مسلمانان هستند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next