اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز دوشنبه، 2 بهمن 1396| 6 جمادي الاول 1439

 


دفتر آذربايجان غربي

وحدت یک اصل ملی و نقشه راه برای مسلمانان است
ماموستا عبدالقادر بیضاوی، امام جمعه اهل سنت ارومیه در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: امروز وحدت یک اصل ملی و نقشه راه است که باید همه مسلمانان جهان بر مبنای آن حرکت کنند.
اسلام به عنوان دین عدالت و صداقت، به تقویت اقتصاد سالم و بدون ربا تاکید دارد
ماموستا محمد واوی ،امام جمعه موقت سردشت در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: اسلام دین عدالت و صداقت است و به اقتصاد سالم و تقویت زیرساخت های رفاهی مردم ، توجه داشته و مخالف رکود اقتصادی است اما با اکتساب ثروت از راه های نامناسب و مخصوصا رباخواری مخالف است.
ایمان و تقوی در برقراری امنیت و آسایش کشور بسیار موثر است
ماموستا مصطفی خاتمی ،امام جمعه اشنویه در خطبه‌های نمازجمعه این هفته اظهار داشت: محور زندگی خوب و مرفه در دو چیز یعنی امنیت ، عمران و آبادانی خلاصه می‌شود که امنیت هم در سایه تقوا امکان پذیر است و باید با تقوا قدردان امنیت موجود باشیم.
تهدیدات و توطئه های نظام استکبار، باوحدت امت اسلامی ایران عزیز رفع خواهد شد
ماموستا جلال مرادی، امام جمعه اهل سنت تکاب در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: ملت ایران هیچ گونه وابستگی به دشمنان ندارد و تهدید و ترغیب آمریکا و اسرائیل هرگز برای ما مهم نبوده و نخواهد بود و تهدیدات نظام استکبار برای ما همانند یک طبل توخالی است.
امتحانات نیمسال طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی برگزار شد
امتحانات نیمسال تحصيلي طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایحان غربی به همت اداره آموزش و پژوهش دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان؛ برگزار شد.
روز جهانی غزه، نماد مقاومت فلسطین و مسلمانان در برابر استکبارجهانی است
ماموستا حاصل بالقچی،امام جمعه اهل سنت شاهین دژ در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: روز ۲۹ دی ماه به عنوان روز غزه نماد مقاومت فلسطین نامگذاری شده است لذا تمام مسلمانان باید وظیفه خود بدانند که از مردم مظلوم فلسطین حمایت و در مقابل آمریکای جهان خوار و رژیم صهیونیستی و توطئه و تفکرات غلط آنها ایستادگی کنند.
شیعه و سنی باید در راه دین و استقلال حاکمیت کشور، وحدت و اتحاد را در جامعه اسلامی حفظ کنند
ماموستا مصطفی محمودی ،امام جمعه پیرانشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: وحدت و اتحاد برای جامعه اسلامی لازم و ضروری بوده و باید شیعه و سنی در راه دین و در راه استقلال و حاکمیت کشور و عمل به دین اسلام گام بردارند.
مدیریت جهادی و رعایت عدالت اجتماعی باعث اعتلای جامعه می شود
ماموستا اسماعیلی ،امام جمعه موقت مهاباد درخطبه های نماز جمعه این هفته اظهار اشت: راه انبیاء به ویژه پیامبراعظم راه سعادت و رستگاری دنیوی واخروی است و لازم است مسلمانان نیز با توکل به خدا و استقامت دراین راه به رستگاری و سعادت در زندگی برسند.
استکبار جهانی با توطئه های مختلف، درصدد به انزوا کشاندن و براندازی جمهوری اسلامی ایران است
ماموستا خالد رسول زاده امام جمعه موقت بوکان در خطبه های این هفته نماز جمعه با تسلیت حادثه سانچی اظهار داشت: دشمنان ایران اسلامی هر اتفاق و حادثه‌ای را چه طبیعی و چه غیر طبیعی به مسائل سیاسی ربط می‌دهند و می‌خواهند مردم کشورمان را ناامید کنند.
كارگاه آموزشي ويژه روحانيون، مدرسين و طلاب اهل سنت با موضوع تمدن اسلامي در شهرستان پيرانشهر برگزار شد
کارگاه تمدن نوین اسلامی با سخنرانی حجت الاسلام صفری و حضور امام جمعه ، مسئول شعبه پیرانشهر دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی و مسئولین فرهنگی و آموزش دفتر استانی به همراه 60 نفر از روحانیون و طلاب در محل سالن اجتماعات دفتر شهرستان برگزار شد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.