اهل سنت

دفتر آذربايجان غربي

مسلمانان باید با ایمان و اعتقاد راسخ به راه پیامبر اکرم (ص) به دستورات قرآنی عمل کنند
ماموستا عبدالقادر بیضاوی امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: وفات حضرت رسول اکرم (ص) دارای پیام های مختلفی برای مسلمانان بود.
نشست هم اندیشی ائمه جماعت اهل سنت شهرستان ارومیه برگزار شد
نشست هم اندیشی روحانیون اهل سنت شهرستان ارومیه با حضور رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان ، امام جمعه اهل سنت اروميه و جمعی از ائمه جماعت برگزار شد.
محفل انس با قرآن و ختم سوره محمد(ص) در مساجد اهل سنت/اهداء کمک های جمع آوری شده مساجد اهل سنت به زلزله زدگان کرمانشاه توسط ماموستایان آذربایجان غربی
مسئول روابط عمومی دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی، ویژه برنامه های رحلت پیامبر گرامی اسلام(ص) را تشریح و اظهار داشت: در آستانه سالروز رحلت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) ویژه برنامه‌هایی در مساجد اهل سنت استان برگزار می‌شود.
پیام تسلیت امام جمعه اهل سنت اروميه در پی زلزله اخیر در غرب کشور
عبدالقادر بيضاوي امام جمعه اهل سنت اروميه در پیامی حادثه غم انگیز و مصیبت‌بار زلزله در غرب کشور را تسلیت گفت.
تمدن نوین اسلامی بر محور عقلانی و در مسیر انسان دوستی است
امام جمعه مهاباد گفت: تمدن نوین اسلامی از بدو تاسیس تا روز قیامت بر محور عقلانی و در مسیر انسان دوستی است.
زلزله و بلایای طبیعی یک امتحان الهی است / مسلمانان از هر قوم و نژادی با همدلی به آسیب دیدگان یاری برسانند
ماموستا مصطفی محمودی عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه پیرانشهر با ابراز همدردی با هموطنان زلزله زده با صدور پیام تسلیتی اظهار داشت: متاسفانه با رخ دادن زلزله بسیاری از خواهران و برادران دینی در شهرستان های مختلف دچار مشکل ، کشته و مجروح شدند ، بنده از طرف خودم به رهبر معظم انقلاب و مسئولین وخانواده های داغدیده این مصیبت را تسلیت عرض می کنم.
پیام تسلیت روحانیون اهل سنت آذربایجان غربی درپی زلزله تلخ و غم انگیز غرب کشور
روحانیون و ائمه جمعه و جماعات اهل سنت آذربایجان غربی ضمن تأسف و اندوه فراوان از این اتفاق و بلای طبیعی با صدور پیام های تسلیت با مردم عزیز استان های صدمه دیده به ویژه کرمانشاه و خانواده های مصیبت زده اظهار همدردی کردند
پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی در پی زلزله اخیر در غرب کشور
حجت الاسلام سیدمهدی قریشی نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی در پیامی حادثه تلخ و مصیبت‌بار زمین‌لرزه در غرب کشور را تسلیت گفت.
در استان آذربایجان غربی هماهنگی و صمیمیت خوبی بین روحانیت شیعه و اهل سنت وجود دارد
حجت الاسلام سید مهدی قریشی، نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی در دیدار جمعی از علما و روحانیون با استاندار استان آذربایجان غربی ضمن تبریک انتصاب ایشان به مقام استانداری استان آذربایجان غربی و آرزوی توفیق برای ایشان گفت: در استان آذربایجان غربی هماهنگی و صمیمیت خوبی بین روحانیت شیعه و اهل سنت وجود دارد.
راه پیروزی همان راه امام حسین (ع) است / اربعین درس ایستادگی ومبارزه با استعمارگران است
ماموستا مصطفی محمودی، امام جمعه پیرانشهر در خطبه‌های نماز جمعه اظهار داشت: روز اربعین از نظر تاریخی، مذهبی و سیاسی روزی بسیار مهم است و امام حسین (ع) در برابر ظلم و ستم ایستادگی کرد و نشان داد که مسلمانان نباید در برابر ظلم ظالم تسلیم شوند بلکه با از خود گذشتگی مقاومت کنند و حافظ اسلام و زندگی اسلامی باشند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next