اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 29 شهريور 1397| 10 محرم 1440

 


دفتر آذربايجان غربي

فرهنگ عاشورا بزرگترین درس تاریخ بشریت در مورد ایستادگی در برابر ظلم و ستم است
ماموستا سید مصطفی خاتمی ، امام جمعه اشنویه در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به فلسفه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اسلامی اظهار داشت: خداوند متعال به نه دسته و نه گروه از انسانها توجه ویژه دارد که اعمال صالح و پسندیده آنها را همچون کالایی گران قیمت و اززشمند می خرد.
حب آل بیت برای تمامی ادیان و مذاهب اسلامی است
حاج ماموستا واوی، امام جمعه سردشت در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن اشاره به یکی از روزهای مهم تاریخ اسلام در ماه محرم که در آن نوه پیامبر اسلام(ص) به شهادت رسیده اظهار داشت: اینگونه مناسبتها برای مذهب و عقیده­ای نیست و حب آل بیت تنها مخصوص برادران اهل تشیع نیست.
مراسم تکریم و معارفه امام جمعه جدید اهل سنت بوکان برگزار شد
مراسم تکریم و معارفه امام جمعه جدید اهل سنت بوکان با حضور مسئولین استانی و شورای اداری شهرستان برگزار گردید.
تعاون و همکاری مردم و مسئولین باعث حل مشکلات اقتصادی و معیشتی کشور می شود
ماموستا جلال مرادی، امام جمعه اهل سنت تکاب در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت : تعاون و همکاری مردم مسلمان و ولایتمدار کشور باعث حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم می شود.
هدف امروز دشمنان، تضعیف بنیاد خانواده و انحراف جوانان با استفاده از ابزارهای محرک است
ماموستا حاصل بالقچی، امام جمعه اهل سنت شاهین دژ در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت : انسان باید شرم و حیاء و عمل صالح را سرمایه خود قرار دهد و در برخورد با مردم حق برادر دینی را ادا کند.
دشمن امروز با حربه و دسیسه اقتصادی در حال جنگ با ایران است
حاج ماموستا واوی، امام جمعه سردشت در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: جنگ اقتصادی که دشمن به راه انداخته می­ خواهد بر مردم ما تحمیل کند.
دیدار مسئولین دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آ.غ با روحانیون متنفذ اهل سنت نقده و ادای احترام در مزار شهداء
رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی به همراه مسئولین دفتر استانی با حضور در منزل بعضی از روحانیون پیشکسوت و متنفذ اهل سنت در شهرستان نقده دیدارکردند .
گناه و حسد ، نابود کننده ایمان و منشا تفکرات کفر آمیز است
حاج ماموستا رسول زاده، امام جمعه موقت بوکان در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن گرامیداشت جشن عاطفه ها اظهار داشت: دوری از گناه همان تقوا و پرهیزکاری و مراقبت در ترک هرگونه گناه و نافرمانی خدا است.
بصیرت وایستادگی ازعوامل پیروزی درجنگ اقتصادی با دشمنان است
ماموستا اسماعیلی، امام جمعه موقت مهاباد در خطبه های نماز جمعه با بیان اینکه ریشه اصلی بسیاری ازمشکلات فقراست، اظهار داشت: مسئولان برای برطرف کردن مشکلات اقتصادی مردم تلاش کنند.
مردم حرمت ایام محرم را حفظ و از شرکت در مراسم شادی دوری کنند
ماموستا مصطفی محمودی، امام جمعه پیرانشهر با دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و دوری از محرمات و با تبریک هفته تعاون اظهار داشت: تعاون وسیله‌ای برای اشتغال و بی‌نیازی مردم و وسیله‌ای برای پیشرفت اقتصادی است.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.