اهل سنت

دفتر آذربايجان غربي

پایان فرآیند برگزاری آزمون ورودی های 96 مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی
آزمون طلاب اهل سنت استان آذربایجان غربی با برگزاری آزمون کتبی و شفاهی پایان پذیرفت و نتایج آن مشخص گردید.
مسلمانان با حفظ انسجام و چنگ زدن به ریسمان الهی، فتنه دشمنان را خنثی کنند
ماموستا عبدالقادر بیضاوی امام جمعه اهل سنت ارومیه در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: تلاش کنیم با حفظ انسجام و چنگ زدن به ریسمان الهی، فتنه دشمنان را خنثی کنیم.
خیرات برای اموات و نیازمندان همواره مورد تاکید دین اسلام بوده است
ماموستا عمر شریفی امام جمعه موقت پیرانشهر در خطبه‌های نماز جمعه با تاکید بر خیرات برای اموات اظهار داشت: در روایات آمده است اگر اموات را یاد کنید، سر قبرشان بروید، قرآن برایشان بخوانید و کار خیر برای آنها انجام دهید رزق و روزی شما زیاد می‌شود اموات هم به سمت بهشت می‌روند.
با فعالیت های ضد امنیتی گروه تکفیری داعش، استقلال اقلیم کردستان عراق به نفع ملت نیست
ماموستا ابراهیم سرخابی امام جمعه اهل سنت نقده در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: همه پرسی اقلیم کردستان عراق به نفع کردها نیست.
وهابیت با ایجاد تفرقه در بین مسلمانان قصد مقابله با تفکر ناب محمدی را دارد
ماموستا حاصل بالقچی امام جمعه اهل سنت شاهین دژ اظهار داشت: استعمار برای ایجاد تفرقه و به هم زدن مسلمانان تلاش های زیادی دارد لذا کشورهای اسلامی نباید خود باخته و مستعمره استکبار واقع شوند.
وحدت و اتحاد مسلمانان، موجب همدلی و شکست دشمنان اسلام می شود
ماموستا سلام امینی امام جمعه سردشت در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: جنایت علیه مسلمانان میانمار در سکوت کشور های مسلمانان انجام می شود و مسلمانان باید از مردم مظلوم میانمار حمایت کنند.
گروهک تکفیری تروریستی داعش دست پرورده دول غربی و استکبار جهانی است
ماموستا سهرابی امام جمعه مهاباد در خطبه های نمازجمعه با اشاره به سکوت مجامع بین المللی وکشورهای به اصطلاح مدافع حقوق بشردربرابرکشتاروحشیانه مسلمانان میانمار اظهار داشت: تمام مسلمانان وجهانیان درمقابل این امر باید به پا خیزند و در برابراین فجایع انسانی سکوت نکنند.
جهان اسلام در قبال جنایات میانمار مسئول هست و سکوت سردمداران کشورهای اسلامی تایید این جنایات است
ماموستا ملا سید مصطفی خاتمی امام جمعه اشنویه در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: بازگشت افتخارآمیز و عزتمند حجاج بیت الله الحرام استان باعث اقتدار و عزت کشور گردید و امیدواریم حج حاجیان مورد قبول درگاه حق قرار گیرد.
مردم برای کمک به نیازمندان در جشن نیکوکاری و عاطفه‌ها شرکت کنند
ماموستا عبد الرحمن خلیفه زاده امام جمعه بوکان در خطبه های نماز جمعه با حمد وثنای خداوند متعال و توصیه همگان به رعایت تقوای الهی اظهار داشت: دستگیری از نیازمندان همواره مورد تاکید خداوند و پیامبر اکرم(ص) بوده و بر ما هم واجب است که در حد توان از نیازمندان دستگیری کنیم و به آنها کمک کنیم.
​مجامع حقوق بشری وابسته به کفر جهانی هستند
امام جمعه نالوس گفت: مجامع بین المللی و حقوق بشری وابسته به کفر جهانی هستند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next