اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز سه شنبه، 4 ارديبهشت 1397| 9 شعبان 1439

 


دفتر آذربايجان غربي

رعایت تقوای الهی، انقلابی و مردمی بودن باید جزء ویژگی های اصلی حافظان میهن اسلامی باشد
ماموستا واوی، امام جمعه موقت سردشت در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: هر مملکتی، حتی خانواده ها برای مصون ماندن از تهدیدات دشمن و پاسداری از مرزها و خانواده کارهای مختلفی را انجام می دهند که مملکت ما همیشه برای مصون ماندن از دست دشمنان به نگهبان نیاز داشته و دارد و این حافظان همیشه از آب و خاک میهن دفاع کرده و خواهند کرد.
نماز جمعه حکم الهی و محل اجتماع مسلمانان برای رشد، انسجام و اتحاد است
ماموستا ابراهیم سرخابی، امام جمعه اهل سنت نقده در خطبه های نماز جمعه این هفته با تبریک ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار اظهار داشت: نماز جمعه محل اجتماع مسلمانان است و جامعه اسلامی برای دست یافتن به رشد، توسعه، انسجام و اتحاد باید به نماز جمعه اهمیت دهد.
بصیرت و وحدت امت اسلامی برای خنثی کردن توطئه های دشمنان ضروری است
ماموستا عبدالقادر بیضاوی، امام جمعه اهل سنت ارومیه در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: اتحاد و همدلی مسلمانان باعث خنثی شدن توطئه های دشمنان می شود.
مسلمانان در برابر دفاع از حریم نبوی و اهل بیت پیامبر(ص) مسئولیت سنگینی دارند
ماموستا جلال مرادی، امام جمعه اهل سنت تکاب در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به اعیاد شعبانیه به ویژه سوم شعبان سالروز ولادت امام حسین(ع)، اظهار داشت: اهل سنت حرمت امام حسین(ع) و حسن(ع) را بر خود واجب می دانند چون امام حسین(ع) از اهل بیت پیامبر هستند.
اقوام و مذاهب در برابر اقدامات جنایتکارانه مستکبران جهان ایستادگی کنند
ماموستا حاصل بالقچی، امام جمعه اهل سنت شاهین دژ در خطبه های نماز جمعه این هفته با توصیه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی اظهار داشت: تمام اقوام و مذاهب و هر انسانی باید اقدامات جنایتکارانه مستکبران جهان و تجاوز های رایج رژیم منفور اسرائیل، آمریکا، انگلیس و فرانسه نسبت به کشور سوریه را به صورت جدی و عملی محکوم کنند.
مسلمانان باید در برابر تجاوز و جنایت های استعمارگران ایستادگی کنند و متحد باشند
ماموستا مصطفی محمودی، امام جمعه پیرانشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: مردم کرد، تجاوز آشکار به یک کشور و دولت مستقل را به شدت محکوم می‌کنند و دلیل این تجاوز را چیزی جزء شکست سیاست‌های جنگ‌افروزانه دولت‌‌های استعمارگر و خونخوار نمی‌دانند.
مردم ایران همیشه پای آرمانهای انقلاب ایستادگی کرده اند
ماموستا سهرابی، امام جمعه مهاباد درخطبه های نمازجمعه امروز با اشاره به وفاداری وایستادگی مردم انقلابی کشورمان دربرابردشمنان اظهار داشت: مردم ایران درتمام فراز و نشیب ها قهرمانانه درکنارانقلاب ایستاده و سینه خود را برای حفظ آن سپرکرده است.
با وجود تمامی فتنه ها در خاورمیانه ، مردم باید قدردان امنیت پایدار کشور باشند
حاج ماموستا خالد رسول زاده، امام جمعه موقت بوکان در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به ولادت با سعادت حضرت حسین (ع) اظهار داشت: اکنون با وجود تمامی فتنه ها در خاورمیانه ما شاهد امنیت پایدار در کشور هستیم که مرهون تمام خادمان امنیت کشور است.
ربا و رباخواری ریشه زندگی و بنیان خانواده و اجتماع را از هم می پاشد
ماموستا مصطفی خاتمی، امام جمعه اشنویه در خطبه های نماز جمعه این هفته با توصیه به مردم در خصوص رعایت امانت و امانتداری اظهار داشت : یکی از مشکلات موجود جامعه اسلامی ما مسئله رباست و ربا اعلام جنگ با خداست و خیلی خطرناک است و مردم باید بصورت جدی از ربا دوری کنند .
​مسلمانان در برابر رژیم غاصب اسرائیل جبهه واحد داشته باشند
مدرس و امام جمعه موقت بوکان گفت: مسلمانان باید در برابر رژیم غاصب اسرائیل جبهه واحد داشته باشند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.