اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 28 تير 1397| 7 ذي القعده 1439

 


دفتر آذربايجان غربي

الگوگیری و عمل به سیره پیامبر(ص)، راه حل مقابله با تبلیغات شوم دشمنان است
ماموستا حاصل بالقچی، امام جمعه اهل سنت شاهین دژ در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: با الگوگیری از سیره پیامبر(ص) و شیوه رفتار و معاشرت اهل بیت می توان در برابر توطئه دشمنان ایستاد.
شورای نگهبان یکی از ارکان اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی است
ماموستا جلال مرادی، امام جمعه اهل سنت تکاب در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: جایگاه شورای نگهبان به عنوان یکی از ارکان اصلی نظام جمهوری اسلامی است که حراست و تطبیق قوانین اساسی را بر عهده دارد.
اهداف تبلیغات دشمنان، ایجاد تفرقه بین مسلمانان و نابودی مقدسات دینی است
ماموستا ملا سید مصطفی خاتمی، امام جمعه اشنویه در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: اهداف دشمن و تبلیغات آنان علیه مسلمانان و مقدسات دینی است که بصورت شبهه انتقادی بیان می شود.
مسئولین و مردم باید در برابر فشارها و تحریم های ناجوانمردانه آمریکا ایستادگی کنند
ماموستا مصطفی محمودی، امام جمعه پیرانشهر با اشاره به اینکه هم اکنون از مهمترین مشکلات کشور،مشکل اقتصادی است اظهار کرد: متاسفانه مردم با بیکاری و مسائل معیشتی دست و پنجه نرم می کنند.
رئیس جمهور آمریکا و متحدانش عامل اصلی بسیاری از گرفتاریها و مشکلات جهانی هستند
ماموستا سهرابی، امام جمعه مهاباد درخطبه های نمازجمعه این هفته اظهار داشت: این کشورتنها منافع خود را درنظر دارد و حتی به دولتهایی که به وی وابسته اند رحم نمی کند وانواع مشکلات اقتصادی وتجاری برای آنها پیش می آورد.
دشمنان با تضعیف فرهنگ حجاب و عفاف، به دنبال استحاله فرهنگی در جامعه هستند
ماموستا محمد واوی، امام جمعه موقت سردشت ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته با تاکید بر اینکه باید به صورت ریشه ای و بنیادی بر روی مسئله حجاب و پوشش کار فرهنگی شود، اظهار کرد: پیش از انقلاب، دشمن به دنبال تزریق فرهنگ غرب در جامعه بود اما امروزه شاهد توطئه ها و تهاجم فرهنگی هستیم.
شورای نگهبان، حافظ رأی و اراده ملت و مردم در تصمیمات حیاتی کشور است
ماموستا عبدالرحمن خلیفه زاده، امام جمعه بوکان در خطبه نماز جمعه این هفته اظهار داشت: مسئولیت مقوله سنگین و خطرناکی است البته در صورت انجام و اجرا بسیار پر فیض و برکت است و هر انسانی در قبال هر موردی در زندگی فردی و اجتماعی و دینی خود مسئولیتی بر عهده دارد .
برقراری امنیت و آرامش و نظم اجتماعی برای پیشرفت جامعه اسلامی لازم و ضروری است
ماموستا سید مصطفی خاتمی، امام جمعه اشنویه در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: خداوند متعال در آیات متعدد و حضرت رسول اکرم (ص) در احادیث مختلف بحث امنیت و آسایش عمومی را مورد تاکید قرار داده اند
راه قرآن، پیامبر و شریعت اسلام ، سند جامع و بهترین سیاست برای مقابله با دشمنان است
ماموستا ابراهیم سرخابی، امام جمعه اهل سنت نقده در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت : پایبندی به اسلام و احکام اسلام بزرگترین سیاست دولتمردان ماست و به فرموده امام خمینی (ره) سیاست ما عین دیانت ماست و نمی‌شود این ایدئولوژی را کنار گذاشت.
اتحاد، انسجام، توکل به خداوند کلید حل مشکلات مسلمانان است
ماموستا محمد واوی، امام جمعه موقت سردشت در خطبه های نماز جمعه این هفته به موضوع امید و خودکشی اشاره کرد و اظهار داشت: ایمان و توکل، ناامیدی را به امید تبدیل می‌کند لذا پیروزی با امید همراه است.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.