اهل سنت

اخبار جهان اسلام

حکام مرتجع عرب تأمین کننده تجهیز تروریست‌ها در سوریه هستند
دبیرکل حزب الله لبنان گفت: اکنون پایان کار داعش در عراق فرا رسیده و این گروه تروریستی آینده ای در سوریه و عراق نخواهد داشت.
کشته شدن 18 تکفیری در شمال مصر
نیروهای مسلح مصر از ادامه عملیات خود درهدف قرار دادن مناطق تجمع تروریست های تکفیری در سینای شمالی و هلاکت تعدادی از آنان خبر دادند.
داعش نمی‌تواند به سوریه فرار کند/ عملیات موصل یک عملیات ملی است
دبیرکل سازمان بدر عراق با بیان اینکه تمام مسیرهای امدادی داعش را در عراق مسدود کرده‌ایم؛ تأکید کرد که تروریست‌ها به هیچ وجه نمی‌توانند به سوریه فرار کنند.
قصاب کودکان یمن دکتر شد + عکس
رسانه های رسمی دولت عربستان سعودی با منتشر کردن تصویری مدعی شدند دانشگاه پکن به ملک سلمان پادشاه عربستان سعودی و عامل اصلی جنایت علیه زنان و کودکان بی گناه یمنی دکترای افتخاری داد.
کشف یک گور دسته جمعی کودکان در موصل
مقامات و مسئولین عراقی در گفتگو با رسانه ها مدعی شدند که یک گوردسته جمعی در اطراف شهر موصل کشف شده است که در آن بیشتر اجساد کودکان دیده می شود.
شهادت مجاهد شیعی که کودک اهل سنت را نجات داد + عکس
صفحات رسمی حشد الشعبی (بسیج مردمی عراق) تصویر مشهور مجاهد عراقی که یک کودک اهل سنت موصلی را از زیر باران تیرهای تروریست ها نجات می دهد “مطلق سوادی” اهل استان ذی قار است که در عملیات موصل توسط تروریست ها به شهادت رسید.
ذبح سه شهروند اهل سنت توسط بوکوحرام
گروه تروریستی بوکوحرام هم پیمان گروه تروریستی داعش در نیجریه از ذبح ۳ شهروند اهل سنت نیجریه به اتهام جاسوسی برای ارتش این کشور خبر داد.
اذان، دلنشین و مسحور کننده است
بسیاری از غربی‌ها معتقدند که اذان صدای غریب و دلنشینی دارد، هرچند بسیاری از آن‌ها معنای اذان را نمی‌دانند، با این حال باز هم طنین اذان را دوست دارند.
سلاح مقاومت ضامن ایستادگی در برابر تروریسم صهیونیستی و تکفیری است
امام جمعه مسجد الغفران صیدای لبنان اظهارات کاردینال مار بشاره پطرس الراعی اسقف مارونی‌های انطاکیه درباره لزوم خلع سلاح حزب الله را غیرقابل قبول دانست.
ولایت خراسان داعش قبل از اوج گرفتن در حال نابود شدن است
کارشناسان و تحلیل گران افغان در سخنانی مدعی شدند که شاخه خراسان گروه تروریستی داعش به خاطر دروغ ها و عملکرد فجیع خود در حال سقوط و نابودی در افغانستان است.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next