اهل سنت

اخبار جهان اسلام

تلاش سعودی‌ها برای فاصله انداختن بین مردم و دولت قطر
با بالا گرفتن اختلافات قطر و عربستان، حالا آل سعود از فریضه حج به عنوان ابزاری برای فاصله انداختن بین مردم و دولت قطر استفاده می کند.
حیدر العبادی آغاز عملیات آزادسازی «تلعفر» را اعلام کرد
نخست وزیر عراق آغاز عملیات آزادسازی «تلعفر» از سیطره گروه تروریستی داعش را اعلام کرد.
عربستان در یمن شکست خورده است/ یمن به کمک علما نیاز دارد
رهبر جنبش انصارالله یمن با تاکید بر اینکه یمن در مرحله حساس و سرنوشت‌سازی به سر می‎برد، گفت: علما و حکمای یمن نقش اصلی را در سطوح مختلف جامعه دارند و مردم یمن این انتظار را از علما دارند که مشکلات کشورشان را مورد بررسی قرار دهند.
​واکنش مسلمانان و مسیحیان اروپا به حمله تروریستی بارسلون
حمله تروریستی به شهر بارسلون اسپانیا با واکنش شخصیت های مختلف از جمله چهره های مسلمان و مسیحی در داخل و خارج از این کشور مواجه شد.
داعش هفت عضو یک خانواده اهل سنت را قتل عام کرد
سرحد قدیر مدیر اداره پلیس شهرستان کرکوک و نواحی عراق در گفتگو با رسانه ها اظهار داشت: گروه تروریستی داعش ۷ عضو خانواده یک پلیس را در شهر کرکوک عراق اعدام کرد.
داعش ۴ جوان اهل سنت را با چاقو آشپزخانه ذبح کرد
در حالی که در جنایات دیگر این گروه تروریستی وهابی آنان از خنجرهای مخصوص برای جنایت استفاده می کردند در این اقدام وحشیانه از چاقوی آشپزخانه برای ذبح این جوانان استفاده کردند.
ازدواج بر حج مقدم است
مفتی مصر با اشاره به اهمیت کمک به فقرا و ازدواج در حفظ عفاف تاکید کرد که این دو عمل مستحب بر فریضه حج اولویت دارند.
عربستان مرتکب «نقض فاحش» حقوق کودکان در یمن شده است
پیش‌نویس گزارشی از سازمان ملل متحد می‌گوید ائتلاف تحت رهبری عربستان با انجام حملات هوایی در یمن، مرتکب «نقض فاحش» حقوق کودکان شده است.
تسلط نیروهای سوریه دموکرات بر ۷۰ درصد از شهر رقه
دیده‌بان حقوق بشر سوریه اعلام کرد: نیروهای حزب سوریه دموکرات تحت حمایت آمریکا ۷۰ درصد از مناطق شهر رقه را از گروه تروریستی داعش پس گرفتند.
داعش پیرمرد اهل سنت را پیش چشم کودکان گردن زد
در ادامه جنایات گروه تروریستی داعش علیه شهروندان اهل سنت در عراق و سوریه، این بار گروه تروریستی وهابی داعش یک پیرمرد اهل سنت را به بهانه و اتهام ساحر بودن در الحویجه پیش چشم کودکان و نوجوانان گردن زدند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next