اهل سنت

اخبار جهان اسلام

موشک های اسکاتلندی برای کشتار مردم بی گناه یمن!
یک گزارش جدید به‌تازگی فاش کرده که نیروی هوایی عربستان که تحت آموزش بریتانیا قرار دارد، از بمب‌های هوشمند اسکاتلندی برای حمله به یمن استفاده می‌کند.
شکست حمله داعش به پانوراما
یگان های از ارتش و نیروهای مسلح سوریه با انجام حملات هوایی به مخفیگاه های گروه تروریستی “داعش” در دیر الزور، تلاش تروریست های این گروه برای حمله به منطقه «پانوراما» را ناکام گذاشتند.
هلاکت 79 داعشی در عملیات آزادسازی غرب موصل
79 نفر از عناصر وابسته به گروه تروریستی داعش از زمان آغاز عملیات آزاد سازی ساحل الایمن واقع در غرب موصل تاکنون به هلاکت رسیده اند.
داعش و النصره نباید مشمول آتش بس شوند
فرستاده ویژه سازمان ملل در سوریه با تأکید بر تروریستی بودن داعش و جبهه النصره، اعلام کرد دو گروه تروریستی داعش و النصره نباید مشمول آتش بس شوند.
تعریف و تمجید عادل الجبیر از ترامپ!
عادل الجبیر وزیر امور خارجه عربستان سعودی روز گذشته در نشست امنیتی جهانی در مونیخ جمهوری اسلامی ایران را حامی اصلی تروریسم در جهان معرفی کرد.
درگیری مسلحانه مبارزان فلسطینی با صهیونیست ها در قدس/هنیه:غزه در جنگ با دشمن صهیونیستی دست به نوآوری زد
ایست بازرسی نظامی قلندیا در شمال قدس اشغالی، صحنه درگیری مسلحانه مبارزان فلسطینی با اشغالگران صهیونیست بود.
تأکید انصارالله بر وحدت اقشار مختلف مردم یمن
رئیس شورای سیاسی انصارالله یمن گفت: مرحله ای که امروز یمن در حال گذار از آن است مرحله یکپارچگی و وحدت نیروها است که همه اقشار مردم این کشور باید هوشیار باشند.
با اعلام شروع عملیات آزادسازی غرب موصل؛ نیروهای عراقی چند منطقه را آزاد کردند
ساعاتی بعد از اعلام شروع عملیات آزادسازی غرب موصل توسط 'حیدر العبادی' فرمانده کل قوای مسلح عراق، نیروهای مسلح عراق متشکل از ارتش، پلیس و الحشد الشعبی چند منطقه را در بخش غرب موصل آزاد کردند.
رای الیوم: ائتلاف عربی-اسرائیلی دونالد ترامپ خطرناکتر از بمب هسته ای خیالی ایران است
عبدالباری عطوان سردبیر روزنامه رای الیوم و تحلیلگر مشهور عرب در واکنش به آنچه تلاش دونالد ترامپ برای تشکیل یک ائتلاف از کشورهای عرب و رژیم صهیونیستی و ترکیه در منطقه، نوشت: این ائتلاف به مراتب برای منطقه خطرناک تر از بمب هسته ای خیالی ایران است که رئیس جمهور آمریکا کشورهای عرب را با آن تهدید می کند.
آزادی ۲۶ شهروند افغانستانی از دست داعش
خبر‌ها از ولایت ننگرهار در شرق افغانستان حاکی از آن است که ده‌ها تن از غیر نظامیان از اسارت داعش در آن ولایت آزاد شدند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next