اهل سنت

اخبار جهان اسلام

همزیستی مسالمت‌آمیز به معنای عقب‌نشینی از اعتقادات دینی نیست
مفتی سابق مصر با اشاره به اهمیت اسلام به مسأله همزیستی مسالمت‌آمیز تأکید کرد که این امر مستلزم عقب نشینی از مواضع و اعتقادات دینی نیست.
تسلط ارتش سوریه و متحدانش بر ۶۴ درصد شهر دیرالزور
ارتش سوریه به پیشروی های خود ضد تروریستها در دیرالزور، حومه حمص و حماه ادامه داد و ضربات مهلکی به آنها وارد کرد.
العبادی دستور توقف برگزاری همه پرسی اقلیم کردستان عراق را صادر کرد
حیدر العبادی نخست وزیر عراق روز دوشنبه دستور توقف همه پرسی اقلیم کردستان عراق را که قرار است، سوم مهرماه برگزار شود، صادر کرد.
بازتاب سخنان رهبر معظم انقلاب در رسانه های لبنان
رسانه های لبنانی در بازتاب سخنان رهبر معظم انقلاب در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی، بیش از هر چیز هشدار ایشان به آمریکا درباره اقدام اشتباه در توافق هسته ای را برجسته کردند.
آتش شوم تروریسم دامن سازندگان و حامیانش را خواهد گرفت
معاون شیخ الازهر با اشاره به اهمیت مبارزه با تروریسم تاکید کرد که آتش این پدیده شوم دامن حامیان و سازندگانش را فرا خواهد گرفت.
اگر همه پرسی کردستان به ناآرامی بیانجامد، آماده دخالت نظامی هستیم
حیدرالعبادی نخست وزیر عراق روز شنبه در واکنش به همه پرسی استقلال اقلیم کردستان گفت: اگر همه پرسی در اقلیم کردستان به ناآرامی بیانجامد آماده دخالت نظامی هستیم.
تأکید مجدد ۴ کشور عربی بر مواضع خود در قبال قطر
کشورهای عربی محاصره‌کننده قطر در بیانیه‌ای جدید، ضمن تأکید بر مواضع خود در قبال قطر اعلام کردند که تحریم‌های اعمال شده علیه دوحه به دلیل حمایت‌های آن از تروریسم بوده است.
مقام قطری: ایران کشور شریفی است/مقام سعودی: این حرف مضحک است + فیلم
سفیر عربستان در مصر در نشست امروز اتحادیه عرب اظهارات وزیر مشاور قطر در امور خارجه درباره «شریف بودن ایران» را «مضحک» خواند و اعلام کرد که ایران کشوری است که در امور کشورهای منطقه دخالت می‌کند و قطر از روابطش با ایران پشیمان خواهد شد.
هرگز اجازه تجزیه عراق را نخواهیم داد
نخست‌وزیر عراق در رابطه با همه پرسی جدایی اداره اقلیم کرد شمال این کشور که قرار است در 25 سپتامبر جاری برگزار شود، گفت که هرگز اجازه تجزیه عراق را نخواهند داد.
اسناد جدید حمایت‌های عربستان سعودی از عاملان حملات یازده سپتامبر
اسناد جدیدی در پرونده قضایی حملات یازده سپتامبر نشان می‌دهد که منابع سفارت ریاض در واشنگتن حمایت مالی و عملیاتی این حملات را بر عهده داشته‌اند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next