اهل سنت

اخبار ايران

آمریکا نمی‌تواند برجام را نقض کند
سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به راهبرد پیش‌روی ایران در مقابل بدعهدی آمریکا در برجام، گفت: یک استراتژی مشخصی که باید در این باره دنبال شود این است که نباید اجازه داد که آمریکا بتواند تنهایی خودش را به همراه دیگران جبران کند.
​اعزام ۱۵ هزار زائر ایرانی اهل سنت به حج امسال
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت گفت: امسال نزدیک به ۱۵ هزار نفر از حجاج ایرانی، اهل سنت هستند که نسبت به سال های گذشته یک رکورد محسوب می شود.
همه دست اندركاران حج وظايف و مسئوليت هاي خود را با جديت دنبال كنند
نماينده ولي فقيه درامور حج وزيارت و سرپرست حجاج ايراني در نشست امروز شوراي مديران بعثه مقام معظم رهبري در مدينه منوره تاكيد كرد همه دست اندركاران و كارگزاران حج وظايف و مسئوليت هاي محوله را با جديت پيگيري كنند.
محکومیت سخنان مداخله جویانه ترامپ درباره ونزوئلا
سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با اشاره به تهدید نظامی ترامپ علیه ونزوئلا گفت: دوره استفاده از حربه تهدید نظامی و فشار علیه کشورهای مستقل به پایان رسیده است.
قاسمی جنایت هولناک تروریست‌ها در میرزااولنگ را به شدت محکوم کرد
سخنگوی وزارت خارجه ایران جنایت هولناک گروه‌های تروریستی در منطقه شیعه‌نشین میرزااولنگ را به شدت محکوم و ضمن تسلیت به ملت و دولت افغانستان و خانواده قربانیان این جنایت ددمنشانه و غیرانسانی، با آنها ابراز همدردی کرد.
اقدامات آمریکا را رصد می‌کنیم/ اجازه نمی‌دهیم دولت ترامپ با هزینه ایران برجام را نقض کند
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران با خردورزی، اقدامات آمریکا را رصد می‌کند، تصریح کرد، اجازه نخواهیم داد دولت ترامپ با هزینه ما برجام را نقض کند.
دستگیری ۲۷ تروریست داعشی توسط وزارت اطلاعات
وزارت اطلاعات دیروز با صدور بیانیه ای از دستگیری ۲۷ تروریست داعشی در استان های عمقی کشور خبر داد.
معیشت مردم، تعامل گسترده با دنیا و ایستادگی مقابل سلطه‌طلبان
مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری دوره دوازدهم صبح امروز (پنج‌شنبه) در حسینیه امام خمینی(ره) با حضور مسئولان نظام و شخصیت‌های لشکری و کشوری و سفرای کشورهای خارجی برگزار شد و رهبر معظم انقلاب اسلامی با تنفیذ رأی ملت، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی را به ریاست جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.
افزایش وحدت در بین امت اسلامی از برنامه های ما در مراسم حج است
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت، با تأکید بر اهمیت تقریب مذاهب اسلامی، افزایش وحدت در میان امت اسلامی را از برنامه های مسئولان حج در مراسم حج تمتع عنوان کرد.
امنیت، عزت، رفاه و آسایش حجاج باید محفوظ بماند
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (یکشنبه) در دیدار مسئولان و دست‌اندرکاران حج امسال، حج را یک ظرفیت بی نظیر معنوی و اجتماعی و بهترین موقعیت برای ابراز عقیده و بیان موضع امت اسلامی دانستند و با تأکید بر اینکه ما حوادث فاجعه بار حج ۹۴ را هیچگاه فراموش نخواهیم کرد، گفتند: مطالبه جدی و همیشگی جمهوری اسلامی، حفظ امنیت و عزت و رفاه و آسایش همه حجاج بویژه حجاج ایرانی است و امنیت حج نیز برعهده آن کشوری است که حرمین شریفین در اختیار او قرار دارد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next