اهل سنت

اخبار ايران

اعتراض به تصمیم ترامپ در خصوص قدس شریف در میادین ورزشی
در حاشیه دیدار دو تیم Galatasaray و Malatyaspor ترکیه تماشاگران این دوتیم به نشانه اعتراض به تصمیم جدید ترامپ ماکت قدس شریف را در استادیوم به نمایش گذاشتند.
قهرمان ووشوی جهان برای احدث بیمارستان در روستای زلزله زده «قره بلاغ» سرپل ذهاب مدال طلای خود را فروخت
قهرمان ووشوی جهان و آسیا مدال طلای خود در بازی های آسیایی 2010 گوانگژو را به قیمت دو میلیارد تومان به فروش رساند تا صرف احداث بیمارستان در روستای «قره بلاغ» سرپل ذهاب شود.
جمهوری اسلامی ایران جنبه الهی وحدت را در نظر دارد
اهتمام و برگزاری این کنفرانس توسط جمهوری اسلامی ایران برخلاف برخی دیدگاه ها جنبه سیاسی و استراتژیکی ندارد وجمهوری اسلامی جنبه الهی وحدت را در نظر دارد.
امروز فرعون آمریکا، رژیم صهیونیستی و دنباله‌های آنان در منطقه‌‌اند
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در خجسته میلاد نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و حضرت امام جعفر صادق(ع) در دیدار سران سه قوه، جمعی از مسئولان نظام، سفیران کشورهای اسلامی و میهمانان کنفرانس وحدت اسلامی، پیروی از تعالیم حضرت ختمی مرتبت را شرط رهایی امت اسلامی از مشکلات داخلی، منطقه ای و جهانی خواندند و تأکید کردند: دنیای اسلام اگر عزت و قدرت می خواهد، وحدت و استقامت را سرلوحه خود قرار دهد.
ما به قدس خواهیم رسید
مفتی اعظم سوریه با بیان اینکه هلال شیعی پایان یافته و صراط مستقیم آغاز شده، گفت: ما به قدس خواهیم رسید.
مرحله خیزش ملل اسلامی آغاز شده است
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: اکنون مرحله خیزش ملل اسلامی آغاز شده و مرحله تهاجم بدون دفاع دشمنان اسلام به کشورهای اسلامی به پایان رسیده است.
باید قدردان رزمندگان راه مبارزه با تروریسم باشیم/ راه مسلمانان در مبارزه با تروریسم تا ریشه کن کردن کامل همه عوامل آن باید ادامه یابد
رئیس جمهور کشورمان با بیان اینکه امروز، بخش اعظم توطئه های بزرگ استکبار و صهیونیسم علیه ملتهای منطقه نقش بر آب شده است، تأکید کرد که راه مسلمانان در مبارزه با تروریسم تا ریشه کن کردن کامل آن باید ادامه یابد.
فرمانده کل ارتش به پیام‌های امام جمعه اهل سنت و استاندار کرمانشاه پاسخ داد
امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش در پیام‌های جداگانه‌ای از ارسال پیام‌های محبت آمیز امام جمعه اهل سنت و استاندار کرمانشاه تشکر کرد.
اولین نمایشگاه عکس‌های خبری تقریب برگزار می‌شود
اولین نمایشگاه عکس‌های خبری تقریب دوشنبه ۱۳ آذرماه ساعت ۱۶ در خانه عکاسان ایران افتتاح می‌شود.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next