اهل سنت

اخبار ايران

کشور بن‌بست ندارد راه حل مشکلات مردم مدیریت انقلابی و کارآمد است
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر دیروز در اولین روز سال نو، در اجتماع عظیم و پر شور زائران و مجاوران حرم رضوی(ع) با تجلیل از وحدت و پایبندی ملت به ارزشهای انقلاب و دلبستگی مردم به مبانی و عرصه‌های دینی، «مسائل معیشتی و اقتصادی» و «انتخابات» اردیبهشت ماه را دو موضوع مهم سال جدید خواندند و با تأکید بر ضرورت حل همه مشکلات کشور در سایه «مدیریت‌های متدین، انقلابی، کارآمد و پر انگیزه»، افزودند: تمرکز مسئولان بر تولید داخلی، و مطالبه‌گری ملت در این زمینه موجب حل مشکلات فراوان بویژه «بیکاری جوانان» خواهد شد و ملت عزیز ایران در سال جدید در تحقق خواست اصلی و مهم اینجانب یعنی حضور پر شور همه واجدان شرایط در انتخابات، بر عزت و اقتدار و آبروی ایران خواهد افزود و با درخشش واقعی در انتخابات، شکوه خود را به رخ دشمنان خواهد کشید.
حمله به اماکن مذهبی و کشتار غیرنظامیان غیرقابل توجیه است
سخنگوی وزارت امور خارجه با محکوم کردن حمله هوایی به مسجدی در حومه شهر حلب در سوریه گفت: حمله به اماکن مقدس و مذهبی با هر قصد و نیتی به شدت محکوم، مذموم و غیرقابل توجیه است.
سازمان حج ایران: مذاکرات با عربستان به نتیجه رسید/ حجاج ایرانی دوباره به حج می روند
شرایط لازم برای تشرف بیش از 85 هزار نفر از حجاج ایران در حج سال 96 مهیا شده است. مقامات عربستان اعلام کردند که زائران ایرانی در حج سال آینده شرکت خواهند کرد.
بازسازی 258 خانه تخریب شده در سیل تایباد و خواف با کمک آستان قدس رضوی
معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی گفت: 258 واحد مسکونی که در سیل اخیر شهرستان تایباد و خواف تخریب شده و یا آسیب دیده‌اند، با مساعدت آستان قدس رضوی بازسازی و تعمیر می‌شوند.
روحانی از آیت‌الله نور مفیدی عیادت کرد
رئیس جمهور از نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان عیادت کرد.
مردم باید اثر اقتصادمقاومتی را در زندگی ببینند؛اکنون اینگونه نیست
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح (پنج شنبه) در دیدار رئیس و اعضای مجلس خبرگان، این مجلس را استثنایی، بسیار مهم و تأثیرگذار در حال و آینده کشور خواندند و با تأکید بر ضرورت احساس مسئولیت مسئولان در قبال مردم بویژه در مسائل معیشتی افزودند: باید با تلاش بی وقفه و عینی کردن آثار اقتصاد مقاومتی در زندگی مردم، حرکت پرافتخار ۴ دهه اخیر را شتاب و رونق بیشتری بخشیم.
جنگل‌ها و منابع باید از دست‌اندازی سوداگران حفظ شود
در هفته منابع طبیعی، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) دو اصله نهال میوه، غرس کردند.
یک قاعده کلی؛احساس ضعف موجب تشویق دشمن به حمله خواهد شد
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) در دیدار دست‌اندرکاران راهیان نور و جمعی از سرداران و رزمندگان دفاع مقدس، دوران هشت‌ساله دفاع مقدس را یکی از ثروتهای فرهنگی ناب و ارزشمند کشور دانستند و با تأکید بر اینکه راهیان نور، ابتکاری بسیار بزرگ و مهم و یک فناوری نوین برای استفاده از ثروت و معدن طلای دفاع مقدس است، گفتند: تنها راه مقابله با طراحی های فرهنگی بدخواهان، تولید فرهنگی و استفاده از ثروت غنی و سرچشمه قوی دوران دفاع مقدس در همه عرصه ها است.
سخنگوی وزارت امور خارجه ادعاهای جدید مقامات بحرین را رد کرد
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران ادعای جدید مسوولان بحرینی در خصوص ارتباط کشورمان با مسایل داخلی بحرین را بی اساس دانست.
ترجمه ششمین جلد از کتاب «ینابیع الموده لذوی القربی» منتشر شد
بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی ترجمه ششمین جلد از کتاب «ینابیع الموده لذوی القربی»؛ فضایل اهل بیت(ع) در کتب اهل سنت را منتشر کرد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next