اهل سنت

اخبار ايران

همدردی مسئولان با زلزله‌زدگان در عرصه عمل و کمک با قوت ادامه یابد
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی شب (سه‌شنبه) در جلسه‌ای با حضور رؤسای قوای سه‌گانه و تنی چند از مسئولان کشور با ابراز تأسف عمیق از حادثه بسیار تلخ زلزله کرمانشاه و با تقدیر از حضور مسئولان در مناطق زلزله‌زده و همدردی با مردم تأکید کردند: این همدردی‌ها باید در عرصه عمل و کمک به مردم با قوت ادامه پیدا کند تا از مشکلات و رنج مردم بکاهد.
اعزام نمایندگان رهبر انقلاب برای بازدید از مناطق زلزله‌زده کرمانشاه
هیأت اعزامی به نمایندگی از رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (سه شنبه) وارد مناطق زلزله زده کرمانشاه شد.
کاروان کمک‌های آستان قدس رضوی برای زلزله‌زدگان
قرارگاه خدمت رسانی بنیاد کرامت امام رضا(ع) برای کمک به زلزله زدگان تشکیل شد.
کوتاه‌آمدن امریکا را گستاخ می‌کند تنها راه، مقابله وایستادگی است
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز پنج‌شنبه در دیدار پرشور هزاران نفر از دانش آموزان و دانشجویان، نسل جوان را پیشرو و پیشرانِ جامعه خواندند و تأکید کردند: این نسل خوش‌استعداد و خوش‌فهم، بی‌تردید ایران عزیز را با عبور از موانع و سختی‌ها به نقطه مطلوب خواهد رساند؛ البته تحقق این هدف درخشان، نیازمند «شناخت دشمن اصلی و خبیث ملت ایران یعنی امریکا»، «علم‌آموزی و کار و تلاش» و «تقویت ارتباط با پروردگار» است.
تجربه خوب همکاری در سوریه نشان داد اهداف مشترک قابل تحقق است
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر چهارشنبه در دیدار رئیس جمهور روسیه با استقبال از پیشنهاد آقای ولادیمیر پوتین برای گسترش روزافزون همکاری ها در همه زمینه ها تأکید کردند: باید از تجربیات مفید سالهای اخیر در مسائل منطقه ای و روابط دو جانبه، برای تحکیم و توسعه روابط بهره جست.
باید مقابل اقدامات مخالفان روابط ایران و آذربایجان ایستادگی کرد
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی شب چهارشنبه در دیدار آقای الهام علی‌اف رئیس‌جمهوری آذربایجان با اشاره به پیوندهای عمیق دو کشور و لزوم افزایش همکاری‌ها، خاطرنشان کردند: ارتباطات نزدیک و برادرانه ایران و جمهوری آذربایجان، مخالفانی دارد که باید در مقابل وسوسه‌ها و اقدامات خرابکارانه آنها ایستادگی کرد و با اراده و انگیزه مضاعف، روابط و همکاری‌ها را در بخش‌های مختلف گسترش داد.
ما باید پرچمی که پیشگامان تقریب ایران به دست گرفته اند را سرپا نگه داریم
رئیس فدراسیون مسلمانان روسیه دردیدار با رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی در مسکو، گفت: ما احترام زیادی به پیشگامان تقریب در ایران قائلم و معتقدم پرچمی که آنها در عرصه وحدت و تقریب به دست گرفته اند را ما باید سرپا نگه داریم و راهشان را ادامه دهیم.
هدف مطالعات مقارن ایجاد گفتمان بین مذاهب،همزیستی مسالمت‎آمیز و ایجاد صلح است
رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی در دهمین کنفرانس بین‌المللی علمی-آموزشی «الهیات اسلامی و اسلام شناسی آکادمیک؛ همکاری و چشم‌اندازهای توسعه» در مسکو، گفت: هدف مطالعات مقارن ایجاد گفتمان بین همه مذاهب و استفاده از ظرفیت های یکدیگر و موجب غنای دانش های اسلامی و نظریه پردازی و سبب برادری٬ همزیستی مسالمت آمیز و ایجاد صلح بین مسلمانان است.
رمز پیروزی‌های اخیر عراق وحدت و حمایت از جوانان مؤمن و شجاع است
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (پنج‌شنبه) در دیدار آقای حیدر العبادی نخست‌وزیر عراق، وحدت اقوام مختلف و حمایت دولت این کشور از نیروهای مردمی و جوانان مؤمن و شجاع عراقی را رمز پیروزی‌های اخیر در مقابل تروریست‌ها و حامیانشان خواندند.
گروهی از گردشگران فرهنگی سوئیسی در دانشگاه ادیان و مذاهب حضور یافتند
در ادامه حضور گروه‌های متعدد گردشگران فرهنگی، دانشگاه ادیان و مذاهب عصر روز یکشنبه 30 مهر 96 میزبان گروهی دیگری از سوئیس بود.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next