اهل سنت

Picture Gallery

مساجد اهل سنت بوشهر مساجد اهل سنت گلستان جلسه شوراي برنامه ريزي مساجد اهل سنت آذربايجان غربي

آخرين شماره نشريات


اخبار دبيرخانه

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در دیدار مدیر، کارکنان و اولیای دانش آموزان مدرسه استثنایی طلوع پاوه ؛
ماموستا قادری در دیدار مدیر، کارکنان و اولیای دانش آموزان مدرسه استثنایی طلوع پاوه با وی، ضمن تقدیر از صبر و بردباری این خانواده ها تصریح کرد: باوجود این رنج و مشقت، بسیاری از شما قرآن را به فرزندان معلول خود آموزش داده‌اید، کاری که ما نتوانسته‌ایم با فرزندان سالم خود انجام دهیم. لذا بنده این توفیق را به شما تبریک عرض می‌کنم و از خداوند بزرگ می‌خواهم عزت دنیا و آخرت را به تک‌تک شما عطا فرماید.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان گلستان:
مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان گلستان گفت: حاج آخوند عابدی کر از مفاخرعلمی و عملی حوزه های علمیه اهل سنت و صاحب نفس سلیم واز برجستگان و چهره ای ماندگار و دارای خدمات فرهنگی و تالیفات مفید و سودمند بود.

نماینده اهل سنت سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری :
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: به گفته امام موسی صدر، تنها راه برای ارتقای سطح علمی در جهان اسلام واستفاده از منابع طبیعی وانسانی موجود، وحدت مذاهب اسلامی مختلف است.

فعال فرهنگی اهل سنت :
مولوی یوسف گرگیچی گفت: طرح های اقتصادی ترامپ کپی شده از اقتصاد مقاومتی رهبری است که به علت عدم وجود تقوا و امداد الهی با شکست مواجه می شود.

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه گله دار ؛
رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه گله دار از توابع شهرستان مُهر گفت: 120 نفر از دختران دانش آموز شیعه و اهل سنت در قالب کاروان راهیان نور از بخش های گله دار و اسیر این شهرستان عازم مناطق عملیاتی دفاع مقدس در جنوب کشور شدند.

امام جمعه اهل سنت حاجی آباد شهرستان سرباز :
امام جمعه اهل سنت حاجی آباد شهرستان سرباز گفت:شهید جنگی زهی یکی از علمای بزرگ منطقه سرباز بود که همواره به اخلاق نیکو و چهره خندان جوانان را به وحدت و پیروی از ولایت فقیه تشویق می کرد.

حاج امانگلدی آخوند حنفی :
امام جمعه اهل سنت خواجه نفس گفت: دهه فجر نشانه استکبار ستیزی ملت و دهه نور و عزت ایران اسلامی است.

امام جمعه اهل سنت شهر نگور در گفت و گو با بسیج :
امام جمعه اهل سنت شهر نگور گفت: برجام تاکنون تأثیری در زندگی مردم نداشته است و نافرجام بوده و همان‌طور که مقامات عالی‌مرتبه نظام هم اعلام کرده‌اند باید با بدعهدی آمریکایی‌ها به‌شدت برخورد شود.

همزمان با آغاز امتحانات نیم‌سال تحصیلی 96-95 حوزه‌های علمیه اهل سنت، حجت‌الاسلام عزت شیخ سرپرست حوزه علمیه و حجت‌الاسلام غیاث‌الدین بدری ناظر حوزه علمیه اهل سنت محمدیه تالش با حضور در شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان با مدیر شعبه گیلان حجت الاسلام حسین‌پور جلسه مشترک تشکیل دادند.

معاون فرهنگی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان در مراسم اعطای حکم و انتصاب امام جمعه اهل‌سنت چهچکور ؛
حجت الاسلام کهورزاده با بیان اینکه وحدت همواره در کلام خدا و پیامبر(ص) مورد تاکید است گفت: وحدت از اسلام قدرتی بی نظیر در سراسر جهان می‌سازند که هیچ قدرت شیطانی و استکباری نمی تواند به آن صدمه بزند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next