اهل سنت

اخبار دبيرخانه

بیکاری مهم‌ترین مشکل مردم شهرستان مرزی درمیان است
امام جمعه اهل سنت اسدیه گفت: از رئیس درخواست داریم با توجه به نام‌گذاری سال از تولیدات داخلی حمایت ویژه‌ای داشته باشند تا مشکلات مردم از محرومیت نجات یابند و چرخه اقتصاد و تولید ملی بارونق بچرخد.
وظیفه همه مسئولان تحقق شعار «اقتصاد مقاومتی؛ تولید-اشتغال» است
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: وظیفه همه مسئولان کشوری و کردستانی این است که باجدیت کامل برای تحقق منویات مقام معظم رهبری در مورد شعار «اقتصاد مقاومتی؛ تولید-اشتغال» تلاش کنند.
سروده شاعر اهل سنت خراسان در روز تولد بانوی بزرگ عالم و روز مادر
شاعر اهل سنت خراسان در روز تولد بانوی بزرگ عالم و روز مادر اشعاری را در وصف ایشان سرود.
در زمان واقعه حلبچه، مردم اورامانات هرآنچه داشتند در طبق اخلاص نهادند
حاج ماموستا ملا قادر قادری در اختتامیه کلاسهای هفتگی مسجد قباء در سال 95، به زحمات مردم اورامانات از ثلاث و جوانرود گرفته تا روانسر و پاوه در زمان واقعه حلبچه اشاره کرد و گفت: در آن روزهای سخت دوران شیمیایی و در مرحله بعد که حدود ۴۵۰ هزار آواره عراقی از مرز اورامانات وارد شدند، این مردم برای مهاجرین عراقی زحمات زیادی کشیدند و هر چه داشتند در طبق اخلاص گذاشتند و با آوارگان تقسیم کردند. اگر دیگران قدر این زحمات را ندانند، خداوند آگاه و واقف به زحمات این مردم نوع‌دوست است و در روز جزا به همه افراد خدوم پاداش خواهد داد.
بیست و یکمین جلسه کمیته طرح و برنامه شورای عالی قرآن کریم استان کردستان برگزار شد
این جلسه به میزبانی دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت کردستان و در محل سالن جلسات کتابخانه امام خامنه ای (مدظله العالی) آخرین جلسه کمیته طرح و برنامه شورای عالی قرآن کریم در سال جاری برگزار شد.
کنگره منطقه ای "بانوی آفتاب" با مشارکت استان های جنوب شرق کشور برگزار می شود
کنگره منطقه ای "بانوی آفتاب" با مشارکت استان های جنوب شرق کشور "زاهدان" مورخه ۱۴اردیبهشت ۹۶ برگزار می شود.
پرسنل دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کردند
آیت الله علما ضمن تجلیل از زحمات پرسنل دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت؛ در سخنانی کوتاه، توجه کارمندان و همه مسئولان را به انجام وظایف و عمل به تکلیف معطوف نمود و گفت: باید از فرصت خدمتی که در اختیار ما قرار داده شده است درست استفاده کرد و با عمل به تکلیف و وظایف محول شده، دین خود را نسبت به انقلاب اسلامی ادا کنیم.
دیدار جمعی از خانواده های معظم شهدا ، جانبازان و ایثارگران انقلاب اسلامی با امام جمعه شهرستان اشنویه
همزمان با فرا رسیدن 22 اسفندماه سالروز تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اشنویه جمعی از خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران انقلاب اسلامی با حضور در محل دفتر امام جمعه شهرستان اشنویه با حاج ماموستا سید مصطفی خاتمی دیدار کردند.
نشست ماهانه روحانیون اهل سنت در بوکان برگزار شد
نشست ماهانه روحانیون اهل سنت بوکان با حضور مسئول شعبه بوکان دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی، امام جمعه بوکان، فرمانده نیروی انتظامی بوکان، ائمه جمعه و جماعات شهرو روستا در محل سالن اجتماعات شعبه بوکان برگزار گردید.
دومین نشست سالانه اصحاب رسانه با نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان سیستان و بلوچستان
دومین نشست سالانه اصحاب رسانه با آیت الله سلیمانی نماینده محترم مقام معظم رهبری در امور اهل سنت در سالن کنفرانس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next