اهل سنت

اخبار دبيرخانه

سروده شاعر اهل سنت خراسان در رثاي شهيد محسن حججي
سروده شاعر اهل سنت خراسان در رثاي شهيد محسن حججي به مديحه سرايي پرداخته است.
متن کامل سخنرانی عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در همایش " مسلمانان و مقابله با تروریسم و افراط گرایی " برزیل
حاج ماموستا ملا قادر قادری امام جمعه پاوه که مدتی پیش به منظور شرکت در همایش " مسلمانان و مقابله با تروریسم و افراط گرایی " به کشور برزیل سفر کرده بود، یکی از سخنرانان اصلی این کنفرانس بودند. پیش تر گزارشی کوتاه از این سخنرانی در این پایگاه منتشر گردید و بنا به وعده ای که به همراهان عزیز داده بودیم، در ادامه متن کامل ترجمه سخنرانی ماموستا قادری آمده است.
تمام ارکان جمهوری اسلامی با هم "منسجم و متحد" هستند/حکومت ایران "دینی و مردمی" است
امام جمعه دهگلان با بیان اینکه حکومت ایران "دینی و مردمی" است، گفت: تمام ارکان جمهوری اسلامی با هم "منسجم و متحد" هستند.
عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه پاوه نتایج و پیام های سفر یک هفته ای به آمریکای جنوبی را تشریح کرد
متعاقب سفر یک هفته ای حاج ماموستا ملا قادر قادری به "سائوپائولوی" برزیل و پیرو درخواست های مکرر خوانندگان عزیز این پایگاه، بر آن شدیم تا در گفتگویی نتایج و پیامهای این سفر را جویا شویم؛ این گفتگو در ادامه آمده است.
علمای کردستان همواره همراه و یار نیروهای سپاه در دفاع مقدس
ماموستا خدایی درباره نقش راهیان نور در ایجاد اتحاد بین شیعه و سنی بیان کرد: وقتی در بانه حرکت راهیان نور را مشاهده می کردیم وضعیت را خوب دیدیم. اکثر روستاها و شهرها منطقه کردستان از اقشار روحانیون، کسبه و پیشمرگان کُرد شهدای زیادی تقدیم کرده‌اند.
مواضع ترامپ بر علیه ایران لطیفه بی مزه سیاسیست
مولوی عبد الرحیم رئیسی گفت: ایران الگوی خوبی از وحدت اقشار و مذاهب برای جهانیان است.
جمعی از منتخبین شورای اسلامی شهر کرمانشاه با عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت دیدار کردند
ماموستا قادری در دیدار جمعی از منتخبین شورای اسلامی شهر کرمانشاه با وی، خطاب به آنان گفت: مردم کرمانشاه، مردمی فقیر، بیکار و گرفتارند؛ به فکر کار و رفع مشکلات آن‌ها باشید.
انقلاب اسلامي در ايران مبتني بر باورهاي ديني مردم به پيروزي رسيد
رئيس دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان گفت: علما مرابطون و مرزداران دين در عرصه هاي مختلف هستند/ مردم براي برآورده كردن تمامي حوايج ديني خود به علما و بزرگان خود مراجعه مي كنند.
امروز تنها راه مقابله با تهاجم همه جانبه غرب در زمينه هاي گوناگون فرهنگي و مذهبي اتحاد و انسجام تمامي مذاهب اسلامي است
استاد برجسته حوزه علميه خراسان گفت: مدارس علميه ما مي بايست تمامي زمينه ها را براي آشنايي طلاب با مذاهب ديگر اسلامي فراهم نمايند تا بتوانند در مقابله هجمه عظيم غرب مقابله كرده و از مباني اسلام حفاظت نمايند.
زائر سرای گلستانی ها در مشهد مقدس به گونه ای ساخته می شود که مورد استفاده اهل تسنن هم قرار گیرد
حضرت آیت الله نور مفیدی گفت: اهل تسنن و به خصوص ترکمن ها در استان گلستان برای زیارت امام رضا (ع) علاقه زیادی دارند و تلاش بر این است تا زائر سرای گلستانی ها به گونه ای ساخته شود که مورد استفاده اهل تسنن هم قرار گیرد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next