اهل سنت

اخبار دبيرخانه

مساله فلسطین محور وحدت همه مسلمانان و آزادگان جهان است
عضو مجمع بین المللی جوانان امت واحده، گفت: مساله فلسطین به عنوان اصلی ترین مساله کنونی جهان اسلام، محور وحدت همه مسلمانان و آزادگان جهان قرار گیرد.
قرآن کریم زمینه سعادت دنیا و آخرت همه انسانها را تضمین می کند
معاون فرهنگی و امور روحانیون دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان گفت: برگزاری این نشست ها بهترین وسیله برای یادگیری قرآن کریم است زیرا همه ما در دل این کلام الهی هستیم و زمینه سعادت دنیا و آخرت همه انسانها را تضمین می کند.
آموزش های قرآنی باید جدی گرفته شود
غلامرضا ابراهیمی گفت: فراگیری مفاهیم، معارف و آموزه های قرآنی بسیار مهم است و در این راستا باید آموزش های قرآنی باید جدی گرفته شود.
توجه به مفاهیم قرآن می تواند انسان را عظمت و ارتقاء ببخشد
رئیس دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان گفت: در قرائت و حفظ کلام الهی بیش از هر چیزی، باید به مفاهیم و فهم درست قرآن بیشتر توجه داشته باشیم زیرا توجه به مفاهیم است که می تواند مومن را عظمت بخشیده و باعث رشد و ارتقاء انسان شود.
وظیفه امت مسلمان عمل به قرآن است
مدیر حوزه علمیه علمیه قره تپه بندرترکمن گفت: وظیفه امت مسلمان عمل به قرآن است و همین که خداوند تبارک و تعالی ما را انسان آفریده است باید شکرگذار باشیم.
قرآن کریم به انسان مسیر روشنایی را نشان می دهد
امام جمعه شهرستان آق قلا گفت: اگر انسان در زندگی خود راه و عمل قرآن را در پیش بگیرد هر دو دنیای خویش را آباد کرده است، زیرا قرآن کریم به انسان مسیر روشنایی را نشان می دهد.
دشمنان اسلام کینه قدیمی از وحدت امت اسلامی دارند / ما داعشی ها و تکفیری ها را خارج از دایره مذاهب اربعه می دانیم چون این ها میانه ای با ما ندارند
آخوند خال محمد سرفراز گفت: گروهك های تکفیری با حمايت استكبار جهاني زندگي را در كشورهاي اسلامي سخت و امنيت و آرامش را از آنها گرفته اند.
ششمين دوره مسابقات قرآني ويژه مدرسين و طلاب اهل سنت استان هاي خراسان در مشهد مقدس برگزار خواهد شد
ششمين دوره مسابقات قرآني ويژه مدرسين و طلاب اهل سنت استان هاي خراسان روز پنج شنبه 5 اسفند ماه در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.
محرومیت زدائی و اشتغال زائی خدمات فراموش نشدنی سپاه در سیستان و بلوچستان است
مولوی جان محمد رئیسی گفت: تقریبا سپاه پاسداران در تمامی بخشهای حیاتی سیستان و بلوچستان اقداماتی شایان توجه داشته است.
72 نفر در آزمون تعیین سطح ویژه اهل سنت سیستان و بلوچستان شرکت کردند
مدیر آموزش و پژوهش دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان گفت: 65 نفر از برادران و هفت نفر از خواهران اهل سنت استان امروز در آزمون تعیین سطح ویژه اهل سنت در زاهدان شرکت کردند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next