اهل سنت

اخبار دبيرخانه

اهل بیت نقطه اشتراک تمام مسلمانان هستند
امام جمعه اهل سنت اسدیه با بیان اینکه سعادت، عزت و سربلندی مسلمانان در پیروی از احکام اسلام خلاصه شده است گفت: اهل بیت (ع) نقطه اشتراک تمام مسلمانان هستند.
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان حادثه زمين لرزه در غرب كشور را تسلیت گفت
وقوع حادثه تلخ و غم انگیز زمین لرزه در غرب کشور که موجب جان باختن و مصدوم شدن جمعی از مردم عزیز شده است باعث تاثر و تاسف گردید.
مسلمانان باید با ایمان و اعتقاد راسخ به راه پیامبر اکرم (ص) به دستورات قرآنی عمل کنند
ماموستا عبدالقادر بیضاوی امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: وفات حضرت رسول اکرم (ص) دارای پیام های مختلفی برای مسلمانان بود.
محفل انس با قرآن و ختم سوره محمد(ص) در مساجد اهل سنت/اهداء کمک های جمع آوری شده مساجد اهل سنت به زلزله زدگان کرمانشاه توسط ماموستایان آذربایجان غربی
مسئول روابط عمومی دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی، ویژه برنامه های رحلت پیامبر گرامی اسلام(ص) را تشریح و اظهار داشت: در آستانه سالروز رحلت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) ویژه برنامه‌هایی در مساجد اهل سنت استان برگزار می‌شود.
پیام تسلیت امام جمعه اهل سنت اروميه در پی زلزله اخیر در غرب کشور
عبدالقادر بيضاوي امام جمعه اهل سنت اروميه در پیامی حادثه غم انگیز و مصیبت‌بار زلزله در غرب کشور را تسلیت گفت.
بیانیه علما و روحانیون شهرستان مریوان به مناسبت حادثه دلخراش زلزله استان کرمانشاه
ما جامعه روحانیون مریوان از مردم شریف استان کردستان می‌خواهیم که هرگونه کمکهای انسان دوستانه و نیازهای اولیه زلزله زدگان را از طریق ارگانهای ذی ربط به دست حادثه دیدگان برسانند.
پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در استان کردستان در پی حادثه تلخ زمین‌لرزه در غرب کشور
خبر تاثر بر انگیز و تاسف بار وقوع زلزله در مناطق غربی کشور به ویژه در استان کرمانشاه که منجر به مجروح شدن و از دست دادن جمع کثیری از هم وطنان عزیزمان و بروز صدمات مادی و معنوی موجب نگرانی و تالم اینجانب گردید.
پیام تسلیت مدیرحوزه علمیه مظهرالتوحید تایباد در پی وقوع زلزله در غرب کشور
خبروقوع زلزله درمنطقه غرب کشور ایران همه ما را درماتم فرو برد . وقوع این حادثه طبیعی باعث بوجود آمدن خسارتهای جانی و مالی برای هموطنان ما در غرب کشور و دراستانهای کرمانشاه و کردستان گردید که باعث ازدست رفتن تعداد زیادی از هموطنان عزیز ما و مجروح شدن تعداد زیادی دراین منطقه گردیده است.
پیام های جداگانه امامان جمعه اهل سنت اسالم و تالش در پی جان باختن هموطنان عزیزمان در حادثه تلخ زلزله استان کرمانشاه
در پی جان باختن هموطنان عزیزمان در حادثه تلخ زلزله استان کرمانشاه ، امام جمعه اهل سنت مسجد محمدیه شهرستان تالش و امام جمعه اهل سنت مسجد فاروق اعظم بخش اسالم پیام هایی صادر کردند که به شرح زیر می باشد :
پیام مدیر و مدرسین حوزه علمیه اهل سنت محمدیه شهرستان تالش در پی جان باختن هموطنان عزیزمان در حادثه تلخ زلزله استان کرمانشاه
در پی جان باختن هموطنان عزیزمان در حادثه تلخ زلزله استان کرمانشاه ، مدیر و مدرسین حوزه علمیه اهل سنت محمدیه شهرستان تالش پیامی صادر کردند که به شرح زیر می باشد :
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next